Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Piesku, nie poddawaj się! Nawet koleżanka z boksu obok podnosi Cię na duchu, to takie urocze...
  2. agato51, ja rzeczywiście już mylę wątki :evil_lol: chyba za dużo ich już mam :evil_lol: To super, że Kaj ma koleżankę :loveu: nie czuje się taki zagubiony :loveu:
  3. Kurcze, ciekawe co będzie dalej, czy Maks to Kuba?
  4. No proszę, Miszeńka już kojarzy która to jego wybawicielka :lol:
  5. Super, cieszę się, że tak fajnie wyszło :lol:
  6. [quote name='wikuwiku'][COLOR=Red][B]PISZCZCIE DO MNIE KTO BĘDZIE 26.07 W BĘDZINIE JA PRZEŚLĘ LISTĘ CHĘTNYCH. TO BARDZO WAŻNE MUSI BYĆ LISTA BO NAS NIE WPUSZCZĄ. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR][/quote] Oj, ale mnie chyba nie wpuszczą, bo nie będę na liście, więc i tak nici :cool1:
  7. [quote name='Delph']Może ma ktoś na na zbyciu podkłady higieniczne? Takie jak pieluchy, tylko płaskie, używane przy przewijaniu i u ludzi unieruchomionych w łóżkach. Przydałyby się, bo okazało się, że maluchy są dziurawe i przeciekają :evil_lol: Jak jeden zrobi siusiu, to reszta pływa :eviltong: A może ktoś wie, gdzie można dostać takie podkłady trochę taniej? Specjalne dla szczeniąt odpadają, bo są droższe od ludzkich :shake: A teraz przede wszystkim trzeba inwestować w jedzonko i zdrowie maluchów.[/quote] Delph, a w supermarketach nie są tańsze?
  8. Ciotki, to zobaczę czy się zjawię :eviltong: a co z identyfikatorami?
  9. Olu, widzę, że pierwsza dostałaś się tutaj :eviltong: więc nie muszę pełnić roli przekaźnika :eviltong:
  10. [quote name='Ola la']nie będzie Cie? :-([/quote] Hm, ja nawet nie wiem Oleńko gdzie to jest dokładnie. Wiem, że w Będzinie, ale co dalej? kto będzie w ogóle?
  11. Właśnie teraz się skapłam, że mi się poplątało :evil_lol::evil_lol: Widzisz, bo musi być dwóch Szefów, a raczej dwie Szefowe :evil_lol:
  12. [quote name='clo']laro a daloby sie jakies cegielki dla molly zrobic na allegro?musimy ja jakos utrzymac..i by sie przydalo jakies wsparcie..[/quote] Clo, ja wystawiam tylko fundacyjne allegra, kasa zbierana jest na konto Fundacji, a jak byłoby w tym przypadku?
  13. :multi::multi::multi: ciotki, gratulacje, że taki fajny domek wytrzasłyście :loveu:
  14. [quote name='agata51']A co z Hieną? :-([/quote] Właśnie :roll:
  15. Mi tam wszystko jedno :eviltong: wolę Rita, ale jak chcecie Kiki to może być Kiki :eviltong:
  16. Czy wiadomo coś z domkiem dla Sheri? :cool3: jedna ciotka miała dzwonić do Amikat :cool3:
  17. [quote name='Lilmo']Nie chciałam się przedwcześnie cieszyć, żeby nie zapeszyć, ale teraz już mogę!!! :multi::multi::multi::multi::multi: Ja sobie tak po cichu śledziłam losy Janeczki, ale zawsze na bieżąco czytałam wątek, więc jestem bardzo szczęśliwa, że maleńkiej wkońcu się udało! Tak wiele się nacierpiała, tak wiele naczekała, że zasłużyła na naprawdę wyjątkowy domek i mam nadzieję, że właśnie to ten! :loveu: Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko się udało zgodnie z planem. Jeżeli Państwo postanowili opłacić dojazd Janki do stolicy to myślę, że warto byłoby znaleźć jakąś dobrą cioteczkę z Warszawy, która mogłaby Jankę przewieźć chociażby pociągiem, bo to przecież niecałe 2 godzinki jazdy w jedną stronę. A druga opcja, którą pogę podsunąć to napiszcie koniecznie do Pati-c, która przewozi psiaki za zwrot kosztów. To wspaniała ciotka, która rzadko omawia, a z tego co wiem to jest z Warszawy, więc może koszt takiej podróży nie byłby zbyt duży. Powodzenia![/quote] Dzięki Lilmo za podpowiedź, napewno napiszę do ciotki pati-c :D
  18. [quote name='Delph']Można ogłaszać, tylko z zastrzeżeniem, że dla ludzi co lubią niespodzianki :eviltong: Nie mamy pojęcia co z nich wyrośnie, wiadomo tylko że "raczej będą duże". A taki nawał informacji może ludzi nie usatysfakcjonować :evil_lol: Można zaczekać, one będą się teraz zmieniać z dnia na dzień. Maluchy wczoraj kiepsko jadły, nawet myślałam nad szukaniem mamki dla nich. Ale dzisiaj już lepiej, brzuchy okrągłe. Jeden chłopak strasznie gadatliwy, nie dał mi pogadać przez telefon z koleżanką, cały czas się wtrącał ;)[/quote] To myślę żeby trochę poczekać ;)
  19. [quote name='Lilmo']Obserwuję wątek Kudłatego od samego początku. Nie chcę w tym momencie krytykować waszych działań ani taktyki na odnalezienie Kudłaczka, ale uważam, że takie czekanie aż on sam przyjdzie do misek nie jest wystarczające. Skoro nie ma go w tej części lasu, gdzie widoczność jest dobra to powinniście pomyśleć o jakiejś większej akcji. Nie możemy lunarmermaid zostawić samej z tym problemem, bo ona sama ma i tak już wiele na głowie. Niestety ja osobiście pomóc nie mogę ze względu na kilometry, które dzielą mnie od Jaworzna. Skoro z samych okolic nie ma zbyt wielu ciotek na dogo, może warto byłoby poprosić o pomoc ciotki z innych miast ze Śląska? Przydałoby się kilka osób, żeby porządnie obejść las, nawet w tych trudno dostępnych miejscach. Sama lunarmermaid nie jest w stanie tego zrobić :shake:[/quote] Ale jak ktoś jest spoza i nie zna tego lasu? to jeszcze zabłądzi :roll:
  20. [quote name='maciaszek'][B]_Laro[/B], wiesz już jaki jest dokładny adres hotelu? Może ktoś będzie jechał w tamtą stronę samochodem i mógłby Kornelię przewieźć?[/quote] maciaszku, na poprzedniej stronie napisałam, że Biafra sama przyjedzie po Kornelię, gdyż w poniedziałek będzie w Bytomiu ;) [quote name='MakS']dzięki:) mam nadzieję, że Kornelia odżyje w hoteliku:)[/quote] ja też mam taką nadzieję, że się zmieni nie do poznania! :D
  21. Feluś, Ty słodziaku, paniczysko z Ciebie wyrosło :evil_lol:
  22. Agata55 na szefa Dogorry, świetny pomysł! :loveu: Kurcze, nikt nie dzwoni w sprawie Vertera :shake:
  23. [quote name='clo']trzeba rozsylac pw..i zapraszac na watek..to najbardziej daje efekty[/quote] Dokładnie. Ja nie wyrabiam, więc nie mogę się w to zaangażować, mam za dużo wątków :shake:
×
×
  • Create New...