Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Bajko, oczywiście, że powtórzę allegro, przepraszam, deklarowałam już w tamtym tygodniu, ale w piątek byłam nie do życia, w weekend akcja w SCC adopcyjna psiaków, do tego dogo nie działało jak trzeba :mad: ale będzie, napewno, pamiętam o tym :)
  2. [quote name='Negri_2008']Ja też się cieszę ze swojego powrotu. :lol: Przyznam, że troszkę odetchnęłam od psich nieszczęść. Ale one są takie ogromne i tak ich wiele, że wystarczył jeden dzień i cały mój żal dla tych zmaltretowanych istot powrócił. Wystarczy spojrzeć w baner ON-ka w moim podpisie :shake: Rozmawiałam wczoraj z Wiosną ;) Elza to już zupełnie inna sunia; śmielsza, pozytywnie zainteresowana otoczeniem i ludźmi. Już jest bardziej ufna; podchodzi z własnej woli, okazuje wesołość. W tym wszystkim pomogły jej leki. Wiosna ma taki plan, aby oczywiście w porozumieniu z lekarzem zacząć te leki odstawiać. Zobaczymy wtedy jak sunia będzie reagować: jeżeli będzie robić postępy bez leków - powoli będziemy mogły ją ogłaszać :multi: Możemy chyba być dobrej mysli, bo Elza dostaje malutką dawkę tych leków z pewnością bez nich się obejdzie. No, ale o wszystkim zdecyduje lekarz. Wyobrażacie sobie, cioteczki? Jeszcze niedawno ciemny schron, wielki lęk i nasze ogromne emocje a tu bach.....po kilku tygodniach już poszukiwanie domu :loveu: Wiosna uważa, ze Elza już zawsze pozostanie piekiem nieśmiałym i troszkę niepewnym. To nie będzie taka spontaniczna rozrabiaka, która w mig zaprzyjaźni się z każdym człowiekiem spotkanym na spacerze. Ona będzie potrzebowała spokojnego, zrównoważonego właściciela i takiego na pewno jej znajdziemy gdy juz przyjdzie czas ;) Porosiłam Wiosnę, aby zrobiła Elzie kilka fotek z dziecmi, jak ją karmią smakołykami. Kochane ludzkie potfforki na razie wyjechały ale wrócą i fotki będą :loveu: To tak pod kątem przyszłych ogłoszeń ;)[/quote] Elzuniu kochana :loveu: już ciotki znajdą Ci superzastą chałupkę :loveu: zobaczysz :cool3:
  3. [quote name='Leyla']Rozmawiałam dziś z Darkiem, mówił,że Misza skacze w górę na pół metra jak widzi miskę z jedzeniem:crazyeye::crazyeye::crazyeye::cool3: Wymiziam,pewnie ,że wymiziam i powiem mu jak wszyscy Go kochają:p [/quote] A to żarłoczek :cool3:
  4. [quote name='Gisic87']Podnosimy:multi: Potrzebne jeszcze rozsyłanie wiadomości po użytkownikach bo jak tak to zaraz się za to zabiorę[/quote] Gisic, bardzo potrzebne!!! Ja też zaraz wysyłam.
  5. [quote name='Ola la']tiaaaaaaaaaa a ta mina wrzucającej go kubla :evil_lol: wbrew pozorom to byl śmiech :evil_lol: a ty Lara jestes okrutna....nie zaadoptowalas dyspozytora :shake: :evil_lol:[/quote] Grrrrrr.... :angryy: nie przypominaj mi o tych burakach :angryy::evil_lol:
  6. [quote name='martka1982']Laro a jak sprawdzić czy te które ma już wygasły? Nie znam się na tym. Będę bardzo wdzięczna jeśli porobisz na tych stronach, które znasz:)[/quote] Porobię nowe, najwyżej będą się dublować :p [COLOR=Red][B] Janka będzie mieć ogłoszenia na:[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]1.[/B] [/COLOR][URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=black][B]www.bono-polska.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]2.[/B] [/COLOR][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]3. [/COLOR][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=black]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]4. [/COLOR][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=black]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]8.[/B] [/COLOR][URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]9.[/B] [/COLOR][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=black][B]www.petworld.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]10.[/B] [/COLOR][URL="http://www.vetmozga.com/"][COLOR=black][B]www.vetmozga.com[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]14.[/B][/COLOR][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]17. [/COLOR][URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=black]www.rozglos.net[/COLOR][/URL] [COLOR=black]19. [/COLOR][URL="http://www.najpewniej.pl/"][COLOR=black]www.najpewniej.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]20.[/B] [/COLOR][URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=black][B]www.mammisia.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]21.[/B] [/COLOR][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=black][B]www.petsy.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]23.[/B] [/COLOR][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=black][B]www.e-zwierzak.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]25. [/COLOR][URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=black][B]www.morusek.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]28. [/COLOR][URL="http://www.olx.pl/"][COLOR=black]www.olx.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]29. [/COLOR][URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"][COLOR=black]www.szybko-sprzedam.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]30. [/COLOR][URL="http://www.sprzedasz.pl/"][COLOR=black]www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]32. [/COLOR][URL="http://www.pchlitarg.info.pl/"][COLOR=black]www.pchlitarg.info.pl[/COLOR][/URL] 34. [URL="http://www.neeon.pl/"][COLOR=black]www.neeon.pl[/COLOR][/URL] [B]35.[/B] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/URL] [B]37.[/B] [URL="http://www.oddamzadarmo.eu/"]www.oddamzadarmo.eu[/URL] 38. [URL="http://www.tlenek.pl/"]www.tlenek.pl[/URL] 39. [URL="http://www.top-ogloszenia.com/"]www.top-ogloszenia.com[/URL]
  7. Sterylka i hotel będzie na bank!!! Jaszo, a Ty nie dałabyś rady jej przytrzymać jakby co przez 2 dni? :oops: Domek trzeba dobrze prześwietlić, jak przy każdej adopcji, czy chcą psa zabawkę czy rzeczywiście będą się psem zajmować.
  8. [quote name='dorobella']Obserwuj, zobaczysz czy jej się nie powtórzy.... ja to mam apteczkę różnych leków w domu na wszelki wypadek, nifuroksazyd , smecta itp. Bo Casia jak wymiotowała, trzeba było aplikować...ale ona miała wirus wyglądający jak zatrucie. Wet popatrzył na mnie wczoraj i powiedział, że jak będzie się coś działo...to przyjechać...a ja na to, że dobra, ale czemu nie dajecie żółwiom książeczek zdrowia :crazyeye: bo chce wpisać czym odrobaczana była :evil_lol: bo potem nie będę pamiętać... Ale gdzieś mam jakąś czysta to wpiszę sama :)[/quote] No toż dla zółwika też się należy książeczka :p marlenka, obserwuj Zuzię, pewnie coś porwała w nocy i teraz widać skutki :roll:
  9. Jestem i ja :cool3: Dagusia, jak ładnie :)
  10. Ale cudowne wieści :loveu: Bazyl się dobrze aklimatyzuje :loveu::loveu::loveu:
  11. eeee, Amida napewno podbije czyjeś serce!!!! musimy w to mocno wierzyć i koniec! Lubi np. dzieci, a to już jeden z atutów :) poza tym są osoby, które lubią takie czarne psiaczki :) więc kto wie ;):razz:
  12. Hahahaha, sikający szczeniak do kubła z koszem jest najlepszy :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  13. [quote name='lunarmermaid']Było by super!!! Trzeba na plakatach napisać,że pies jest bardzo nieufny i do ludzi nie podejdzie,chyba,że po jedzenie i to raczej rzucone.Boi się mężczyzn,nie można go łapać tak od razu bo ucieknie i pójdzie w inne miejsce,gdzie bedzie mial spokój. Szpileczko pomóż!!![/quote] Co za bida :placz:
  14. [quote name='Ninti']Z tą Panią dość trudno się skontaktować. Najpierw powiedziała mi,że ma chwilowy problem z nogą, chodzi o kuli i mieszka na trzecim piętrze bez windy, więc póki nie wydobrzeje nie da rady wziąć psa. Mimo wszystko umówiłyśmy się na spotkanie i razem z Mru miałyśmy Ją zwizytować i rozpatrzeć się w sytuacji. Ale... ja się drastycznie spóźniłam, bo zabłądziłam :oops:, więc w końcu zmieniłyśmy termin na dwa dni później. Pani już wtedy powtarzała, że ona w tej chwili psa wziąć nie może... A potem okazało się, że w umówionym czasie jej nie ma w domu, wyszła po zakupy, ochroniarz mówi, że nieraz wraca bardzo późno... Zaczekałam ponad pół godziny, zostawiłam u ochroniarza kartkę z namiarami na siebie i pozdrowieniami i poszłam sobie... No i powiedzcie, co dalej? Jak myślicie, ścigać tę Panią dalej? Wierzę, że zapomniala o wizycie, z głosu sadzac jest mocno starszą osobą. I schorowaną. W związku z tym trzeba by być z Nią w stałym kontakcie, bo jak nie daj Bóg trafi do szpitala to co z psem? Pani mieszka sama...[/quote] Bardzo ryzykowna może być taka adopcja :roll: nie lepiej tej Pani zaproponować kota?
  15. Będę patrzeć wokół siebie i gdzie się da.
  16. Rozumiem. No szkoda. Miejmy nadzieję, że z Dino wszystko w porządku.
  17. [quote name='Jaaga']Uważajcie z jej adopcją, zeby nie skończyła w klatce w czyjejś piwnicy rodząc takie same kolejne "yorki", sprzedawane później hurtem po 600 zł. Ludzie potrafią omamić obietnicami. Gdyby znalazł się dom, to może udałoby sie ją wysterylizować przed wydaniem? Lepiej byłoby chyba nawet zrobić zbiórkę pieniędzy na dobę czy dwie w szpitaliku, niż wydać ją bez zabiegu. Jesli chodzi o dzieci, to yorki nie przepadaja za nimi szczególnie, preferują dorosłe osoby, zresztą to są terriery, wiec sa charakterne. Poza tym wymagają duzo uwagi i czasu, wiec tyle godzin w samotności odbija sie na ich psychice. [B]Ja nigdy nie dałabym psa do domu, gdzie miałby tyle godzin zostać sam. lepiej zaproponować tym ludziom kota. Jak pies zacznie wyć, niszczyć, to i tak sie go pozbędą.[/B] Jesli chcecie, to proszę o zdjęcie z krótkim opisem i kontakt, to umieszczę ja na swojej stronie, ale bez sterylki nie ma sensu.[/quote] Co do charakteru yorków/ terrierów to też bym uważała. Yorki niestety są złośliwe, i to bardzo, charakterne jak to się mówi, mimo, że słodko wyglądają. Zadziwiające, ale to właśnie często duże psy mają o wiele pokorniejszy charakter. Co do zostawania na 8 h to ja nie uważam tego samego Jaaga, lepiej dla psa żeby miał dom niż siedział non stop w schronisku. A to chyba niemożliwe żeby wszystkie psy miały przy sobie non stop swojego właściciela, z czegoś trzeba żyć i trzeba pracować, uczyć się, etc. :) jeśli psem się odpowiednio zajmie to nie będzie niszczył. Mój jamniś np. był wyszkolony, mimo, że większość czasu spędzał z mamą, to nawet gdy wychodziła np. na zakupy to dostawał komendę, że Pani idzie na zakupy i sobie spał wtedy. A potem jak mama wróciła to się bardzo cieszył i do wszystkich siatek zaglądał :D Jeśli piesek będzie miał poświęcone wiele uwagi, będzie dobrze wyprowadzony i wybawiony to nie będzie niszczył. Co do sterylki to się w pełni zgadzam. Wolę wydać więcej kasy na hotel niż oddać Marinkę nie będąc w 100% pewnym, czy czasem nie trafi do "pseudo".
  18. [quote name='dorobella']Miły pan przywiózł Cleo (bo to dziewczynka), wspięła się na klatkę i tak jechała. Najpierw wet i przegląd czy wszystko okay, odrobaczenie, zestresowała się maleńka.... a jak tak czułam, ze to laska :) Na razie ma zapewniony spokój , żeby się nie stresowała dziewczynka :) Oczywiście standardowo mam obserwować i jakbuy się coś działo przyjechać. Cleo jak prawdziwa kobieta :loveu: Cleopathra ... zrobiła przemeblowanie na salonach i śpi... [/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: już na swoich włościach ;)
  19. [quote name='martka1982']Janka ma już allegro. Będę jej odnawiać do skutku[/quote] A inne ogłoszenia? może porobić?
  20. [quote name='teresz10']Nutka w czwartek jedzie do W-wy gdzie czekać będzie na nią pańcia która napewno ją wygłaszcze i wyprzytula. Jest tam też inna suczka - więc kilka godzin poobserwujemy co się będzie działo. Pani szuka nakolankowej przytulaśnej małej suni -Nutka lepiej nie mogła chyba trafić. W razie czego mam plan B - ale miejmy nadzieję że nie będzie potrzebny![/quote] Świetne wieści, trzymamy kciuki mocno :loveu::multi:
  21. Czekamy na jakieś wieści :roll:
  22. [quote name='aniaak']Ja mogę zadeklarować stałą wpłatę 20 zł a jak pozwolą fundusze to wpłacę więcej, ale na stałe 20. Teraz przelałam 30zł. Rozumiem, ze stała to jest na miesiąc?[/quote] Dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...