Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ola, a Ty tam zaraz, że dziewczynę - dopiero są na stopie koleżeńskiej :p
  2. Nutko, ale Ci tam dobrze, niczym mała królewna :lol::multi:
  3. [quote name='basiapron']teoretycznie mam numer do Pani z Okrzei w Sosnowcu, hotel co prawda się nadaje dla większych psów bardziej i nie wszyscy tą panią lubią,ale ja nie mam nic przeciwko niej,a 2 tygodnie to nie jest długi czas. a od kiedy to dokładnie do kiedy?[/quote] No to jeśliby się dało... ale Wiewiórki coś nie widać :shake:
  4. Dziękujemy scorpio :loveu: ja też do Ogusia zaglądam, mimo, że nie zawsze piszę ;) Tak mi brakuje jamnika, nawet nie wiecie... nie mogę patrzeć na jamnika jak idzie ulicą, zaraz mi się nogi miększe robią i gula w gardle... :( Dziś moi rodzice byli u Bursztynka :) kochany mój piesku, kochana Sabako :*
  5. Ciotki, a ogłoszenia w gazetach? Ariel ma jakieś?
  6. Kudłatku, odnajdź się już, martwimy się o Ciebie.
  7. [quote name='agata51']Wybijcie sobie z głowy! Do wszystkiego się nadaję tylko nie do szefowania. Cały czas żyję w przekonaniu, że szefową jest Marysia i niech już tak zostanie. W moim wieku nie zmienia się przekonań. W dodatku umysł zaczyna mi szwankować - znów się rąbnęłam i wysłałam Verterowi 20 zamiast 30zł (wyślę tę brakującą dyszkę niebawem). Niedługo przestanę rozpoznawać ludzi, a tym bardziej nicki. Psy też już zaczynają mi się mylić. Pozwólcie mi dokonać żywota jako szeregowy, acz oddany, żołnierz Dogorry. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_5_134.gif[/IMG][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mi też się mylą już psiaki, sama widziałaś :evil_lol: agato51, nie jest tak źle! ja Cię podziwiam za te wszystkie przelewy, że się jeszcze nie motasz w nich ;)
  8. Takie kobiety to szerokim łukiem radzę omijać :angryy: mi już ciśnienie skacze, a co dopiero w cztery oczy :angryy::mad:
  9. No proszę, jaka szybka akcja :lol::multi:
  10. [quote name='marianek']Witam drogie Przyjaciółki Zuzi :) i innych niezwykłych czworonogów :) Mam na imię Mariusz i jestem tym, który na zdjęciu kąpał Zuzię (czyli mężem Ani). Dziękuję wszystkim bardzo za ogromne zainteresowanie losem Zuzi. Chciałem potwierdzic, że Zuzia znalazła u nas swój wymarzony domek i nie potrafimy juz sobie wyobrazic naszej rodziny bez Zuzi. Jakoś byłby to dziwnie okrojony obraz :) Tym którzy są na Facebooku, utworzyłem tam album nt Zuzi. Mogę podesłac link. Staramy się zainteresowac naszych znajomych losem innych potrzebujących zwierząt. Kto wie, może wkrótce potrzebny będzie kolejny transport do Białegostoku? :) Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich serdecznie! marianek[/quote] O super, Państwo Zuzi się zalogowali :loveu: dziękujemy za ten pozytywny przypływ energii i wciąganie innych w to psie szaleństwo :loveu:
  11. [quote name='Delph']A są w ogóle w supermarketach? To jest myśl, sprawdzę, czy mają takie podkłady. Ja do tej pory kupowałam w aptece :oops:[/quote] Są są, takie dla niemowląt ;)
  12. [quote name='basiapron']moze te 2 tygodnie zrzutkę na hotel zrobić, chyba że jest ktoś kto by mógł ją wziąć na ten czas[/quote] Ale gdzie znajdzie się hotel na już? To chyba nierealne :(
  13. [quote name='diana79']ciekawe czy jak Suzi miałaby drugiego psa do towarzystwa, najlepiej też młodego to też wyła by pod nieobecność właścicieli? fajnie byłoby to sprawdzić ale do tego potrzeba DT :modla:[/quote] No właśnie, może towarzystwo drugiego psa dobrze by na nią podziałało, kto wie.
  14. [quote name='irysek']aha, tak tak, juz sobie przypominam, oprocz tego moglybyscie dac go do gazety, takiej papierowej wersji. nie wszyscy szukaja psow w necie, tak samo jak aut. sa ludzie, ktorzy wola autogielde. tak samo jest z szukaniem psow w wyborczej.[/quote] Napewno by się przydało, bo Marcel coś już dlugo ogłaszany i nic :shake:
  15. [quote name='Gisic87']Margolek zaadoptowała dzisiaj psiaka ze schroniska więc Liki dalej czeka na swój wymarzony dom:loveu: Dziewczyny pewnie na wystawie w Bytomiu siedzą[/quote] O, ciekawe którego :lol:
  16. [quote name='Gisic87']Dzwoniłam do właścicieli Sity Dziewczyna ma się super spuszczona ze smyczy wraca na zawołanie,właśnie są na wakacjach tzn Sita z córką właścicieli którzy pojechali ją odiwedzić. Są nad zalewem żywieckim, Sita zadowolona chętnie pływa z synem(tym który adoptował ją z silesii) już dawno po sterylce wszystko ładnie się zagoiło. Mają mi przesłać zdjęcia Siciaka a ja mam ich odwiedzić jednak cały czas ze względu na brak auta nie mam jak a zapraszają serdecznie:loveu: Muszę chyba jakiś dzień sobie załatwić na odwiedzenie wszystkich tymczasów jakie u mnie były chociaż nie wiem czy jeden dzień mi wystarczy:roll:[/quote] Gisic :loveu:objazdówkę musisz sobie zrobić :D Jak świetnie, że u Sity wszystko dobrze :loveu::multi: trafiła na swoich ludzi :lol::loveu:
  17. [quote name='Moria']Kładzia zakolegowala sie z Nela, teraz Arsa, juz sie nie obraża i wszystko u Kladki ok. Nowa zdolność wskakiwanie na stół przy stajni. Skoczy na stoł stoi na nim i ona tu rzadzi.[/quote] No proszę jaka artystka :lol::lol:
  18. [quote name='Rubi18']juz moj chlopak dzwonil do schroniska w koninie i tam juz wiedza:) to bedzie juz nasz 2 piesek ktorego bedziemy zabierac z tego schronsika do nowego domu:)[/quote] Jejku, jak cudownie :loveu::loveu::loveu: martko, a Państwo już wiedzą? ;)
  19. [quote name='maciaszek']Aaaaa, to przepraszam. Umknęło mi :oops:. Wiesz może o której godzinie Biafra będzie w schronie? Mam ją zapowiedzieć? Może niech powoła się na mnie i powie, że bierze psa do domu tymczasowego, wtedy Kornelia powinna być wydana za darmo.[/quote] O, to powiem jej :) jak możesz to zapowiedz ją ;) możesz Ty powiedzieć, że bierze ją na dt, bo nie wiem czy tu Biafra jeszcze wejdzie i przeczyta moje Pw. Cioteczki, tak się cieszę, że się udało, jutro wielki dzień Kornelci :loveu::loveu::loveu: wreszcie wyjdzie z boksu :loveu::loveu::loveu: dzięki Wam za to!!! :D scorpio, już wiem, że to Ty, dzięki Ci kochana ciotko :loveu::loveu: Ale się cieszę :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  20. [quote name='MakS']Feluś, ale z ciebie szczęściarz-Mazury, cisza, spokój i błogie lenistwo.... powodzi Ci się chłopak, nie powiem:lol: jeszcze żebyś tylko wyzdrowiał i będzie pełnia szczęścia:multi:[/quote] Urlopuje się w najlepsze :lol:
  21. Kurcze, może zaprosić więcej ludzi?
  22. Biedne kocisko :shake: Poróbcie ciotki ogłoszenia, ja też bym chętnie porobiła, ale za dużo tych bied, też nie wyrabiam :shake:
  23. Marcelo jest the best :evil_lol:
  24. [quote name='sara_rokitnica']byłam na festiwalu Ryśka w Chorzowie xD zajechana jestem jak diabli xD zaraz zrobię przelew- Lara daj znać jak pieniądze wpłyną :)[/quote] Jasne, że dam znać, zawsze daję ;)
×
×
  • Create New...