-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Bjuta']Kochani!!!! Czy ktoś wyskrobałby 13 zł na wyróżnione allegro? :oops:[/quote] Przydałoby się. [B]Tymczasem inne ogłoszenia: [/B] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id140977.html"]Kamel, piękny pies czeka długo na dom! / Psy > Pozostałe[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=20724"]Ogłoszenia: Giełda Ogłoszeń :: drobne ogłoszenia: motoryzacja :: darmowe ogłoszenia: praca[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3404790&cid=161"]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/URL] [URL="http://www.adopcje.org"]Psy do adopcji - koty do adopcji - zwierzęta - oddam kota - oddam psa - adopcja kota - adopcja psa[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl"]psy, koty, hodowla[/URL] [URL="http://www.ofertka.pl"]Darmowe Ogłoszenia w Internecie[/URL] [url=http://www.przygarnijzwierzaka.pl]Przygarnij Zwierzaka - Adopcje zwierz www.spacerek.net www.przygarnij.pl www.nasipupile.pl
-
[quote name='marlenka']No tak własnie sobie przypomniałam i miałam napisać . :evil_lol: Podobno to jest zaraźliwe , ale Barak narazie mi nie " rzęzi " więc może się nie zarazi .[/quote] Jest bardzo zaraźliwie, przenosi się w oka mgnieniu. Lepiej podać swojemu psu jakiś antybiotyk lub coś przeciw temu paskudztwu jeśli jeszcze tego nie złapał.
-
[quote name='Laima']Udało się dziewczynie. Super. Wygląda jak chiński grzywacz :cool3:.[/quote] ;) czekam na wiadomość od Wiewiórki kiedy sterylka. Słuchajcie, Pani do mnie dzwoniła. Pytała się czy nie dałoby się jednak zawieźć Perełki do niej, a ona na miejscu by miała sterylkę??? mówiła, że ciotka bebcik może tego dopilnować, może być nawet przy zabiegu, bo blisko Pani mieszka. Ja też uważam, że takie rozwiązanie byłoby lepsze niż wieść Perełkę po zabiegu. Czekam do dziś wieczora na Wasze opinie. W przypadku ich braku sama podejmę decyzję.
-
[quote name='Dogo07']A ja się zagubiłam i nie wiem kto pieniążki zbiera, więc proszę o konto bo nie mam. I nie wiem czy już się pieniążki zbiera czy jeszcze czekamy aż Rumcajsik pójdzie do hoteliku. No i jak długo jeszcze psiak musi czekać na swoje miejsce.[/quote] Hmmm... a nie magda222 zbiera kasę czasem? :p
-
Porzucony kundelek czeka na nowy dom pilnie potrzeby DT
__Lara replied to Pazkuda's topic in Już w nowym domu
[quote name='ketunia']Mam nadzieję, że jednak dobrze się skończy historia tego psiaczka. Czy możemy liczyć na jakieś wiadomości o Nim?[/quote] No właśnie?? -
Piękna metamorfoza Elzy - Elza ma wspaniały dom
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Nowe allegro Elzuni, za 12,45zł ;) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=735819947]Elza, przeszła metamorfozę, pies do pokochania (735819947) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
__Lara replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Biduleńka :( -
No to wspaniale! Oby tak dalej :loveu::loveu:
-
[quote name='Samara']Ha!! To mój, to mój!!! Mój Dexter jako Majkel ;) trochę nam litery z walizeczki poodpadały, kapelusz przekrzywiony i zmęczenie na obliczu, ale jestesmy zadowoleni :) i na scenie byliśmy :)[/quote] :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: kto wpadł na pomysł takiego przebrania? :cool3:
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='NaamahsChild']Oczywiście, że tak, Ulv;) Mam nadzieję, że będę mogła jej pomóc.. Czasami myślę, czy lepiej jakby faktycznie może była sparaliżowana, gdyby można było coś robić, ćwiczyć, a nie taka poskręcana bidulka moja.. A tymczasem - szaleństwa o poranku właśnie się rozpoczęły:evil_lol: Mamy czas jeszcze do 10, wychodzimy na spotkanie z dr Bieżyńskim, staram się mieć uśmiech na twarzy, bez wiary nie ma nic, prawda?;) Więc wierzymy![/quote] To kciuki trzymamy za tą wizytę!!! -
Pięknie wyszła :loveu: ZuziaM, a może to jej jakiś rytuał? nie chce mi się coś wierzyć, że to od jedzenia zależy. Dla mnie to bardziej podpada pod jakieś zachowanie coś oznaczające, tylko co?? :roll:
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']rany jak to mądrze zabrzmiało... a ja z fizyki zawsze cienias byłam :( ale dobrze wiedzieć, człek się całe życie dowiaduje nowych rzeczy! Laro, chętnie pożycze od Ciebie książeczkę kiedy juś ją dostaniesz i się nacieszysz :)[/quote] Jak się nacieszę nią to czemu nie :p Tylko ze zwrotem :cool3::cool3::cool3::eviltong: -
[quote name='teacherka']No miała długie i głośno stukała. Nie pozwala sobie na gmeranie przy nich i wykorzystaliśmy okazję :razz:[/quote] Yhy, rozumiem :p
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']a to mnie zaciekawiło! jakie dokładnie są argumenty? czy to tylko w wypadku kiedy jamniol na tych szelkach ciągnie?[/quote] Wiesz co Klementynkoo, ja dostanę tę książkę na urodziny to Ci wtedy powiem :evil_lol: ale przeglądałam ją bardzo szybko i to mi wpadło w oczy :p może Isadora coś więcej napisze. Mi się wydaje, że jamniki mają na tyle specyficzną sylwetkę (rozbudowana klatka piersiowa, niskie łapy, długa sylwetka), że to przesądza o tym... to napewno. Ale żeby więcej szczegółów... albo trzeba gdzieś wyczytać albo dobrze się nad tym zastanowić :p -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
__Lara replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem :p pamiętam o ogłoszeniach! Ale mało czasu... :-( -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Myślę że akurat jemu nie zaszkodzi. Szelki są złe dla 100% jamników, a temu sporo brakuje do jakby powiedzieć genetycznego jamnisia.[/quote] Ja mam nadzieję, że nie. Tym bardziej, że bardzo ważne jest to co napisała maciaszek, a ja zapomniałam :p że on ma paniczny lęk przed smyczą :-( -
:loveu::loveu::loveu: najlepsze rogi łosia :loveu: No tak Isadora, chyba kobitki już tak mają, nawet te psie :p
-
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
__Lara replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Uśmiechnięty pychol :loveu: -
Pozdrowionka dla lekko chorej Zuzanny :loveu: