Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. A ja się nie odzywam bo pecha dziewczynce przyniosę:roll:
  2. i spacerek na dobranoc
  3. To do góry Misiu......:loveu:
  4. Mysiasty do góry..........
  5. Do góry Kropeczko:loveu:
  6. ................................
  7. hops.............
  8. Nelka do góry leci............
  9. Do góry Batmanie:shake:.........
  10. Taki wesoły pies:shake::shake::shake:
  11. i dzisiaj też.................
  12. Do góry Sed:multi:...........
  13. I tu tez to samo:shake: Niby nie o met ale o met. Piszcie sobie PW. A teraz napiszę o tym czemu miał służyć ten watek: 10-20zł na m-c. Teraz będzie ciężko a potem może coś więcej jak znajdę pracę...:shake:
×
×
  • Create New...