-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Rex odszedł za TM już w swoim domku, a nie w schronisku.
maarit replied to grazyna9915's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro Ci Reksiu dorobię ogłoszeń, z powodów nie do przewidzenia nie udało sie dzisiaj:oops: -
[quote name='kaa']Tak on też może być na Scanodylu, i przez tydzień brać dodatkowo lek przeciw zapalny ten sam co Reywen , scanodyl jest rzeczywiście tańszy , w poniedziałek będe wiedzieć ile on kosztuje, ale koszty leczenia z pewnością będą niższe.[/quote] Oj bidulki dwa:placz:. Dołoże parę groszy jak ustalicie wszystkie szczegóły i na jakie konto wysłać. Proszę wtedy o konto na pw. Tak mi staruszek w pamięć zapadł:roll:
-
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
maarit replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
i dzisiaj też na 1 -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
maarit replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja chyba dopiero w poniedziałek wpłacę bo dzisiaj nie mam za bardzo mozliwości podjechać do banku:oops: -
Miała umrzeć, wyrok został odroczony...Udalo się - sunia ma dom :)
maarit replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
do góry............... -
trzymam:loveu:
-
[quote name='Wyjątek'][I]Witam, Psiak ma wątek na forum dogomania? czy piesek nadal się błąka? Gdzie dokładnie koczuje? Spróbuję znaleźć mu nowy, dobry dom... Bardzo porsze o pilną odp., pozdrawiam, XYZ [/I](dane zastrzegła, podam ewentualnie na priv)Taka wiadomość dostałam na maila (odpowiedź na moje ogłoszenie w serwisie gumtree.pl). Zaraz odpisuję i podam link do wątku- może coś się ruszy :razz:[/quote] O jakiś przełom u Miśka:multi:
-
Rex odszedł za TM już w swoim domku, a nie w schronisku.
maarit replied to grazyna9915's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
...........:cool3:a ja dzisiaj.......... -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
maarit replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki;) -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
maarit replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miśka84']Deklaracje ecci - 20zł miesięcznieBambino - 30zł miesięczniegops - 20zł miesięcznieNergi 2008 - 50zł jednorazowa i 30zł miesiecznie (od następnego miesiąca)Koss - 100zł miesiecznieJak coś pomieszałam to piszcie Rybc!a wklej te deklaracje w pierwszy post.[/quote] nie studiowałam dokładnie ale jeszcze ja i gonia66 po 10zł;)(jak się uda to więcej:cool3:) prawda gonia66:cool3:??? -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
maarit replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Red Dingo']nasza pomoc ..zostala bez echa ;)[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3]Ja zauważyłam więc cioteczkom podkreślę bo zabiegane ( i się nie ma co dziwić bo sprawa pilna), Red Dingo wystawił charytatywnie Smycz dla Neli [/SIZE][/FONT][SIZE=3]na Allegro:loveu:[/SIZE]. Dzięki -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
maarit replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss']Lilith:loveu: [COLOR=blue][B]Prosze o :oops:deklaracje -ile i w jakiej formie: jednorazowa, czy tez przez czas dłuższy..[/B][/COLOR] - deklaruję 100zł -co m-c( chyba że zostanę ..bezdomna:p..moze ,któras przymnie mnie ..do azylu) -i mocno [COLOR=blue][B]dziękuję[/B][/COLOR] za pojawienie sie -fajne jestescie:roll:[/quote] No ja 10zł minimum miesięcznie:oops: tyle tylko ale się przyda:oops: -
Demi i cioteczki - wielki szacuneczek!!!:loveu: Jak Wy sobie dajecie radę z tym wszystkim...???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [SIZE=4]Dzięki, dzięki, dzięki, choć jedna dobra wiadomość dzisiaj....:multi:[/SIZE]
-
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
maarit replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss'][SIZE=3][COLOR=red][B][U]rybcia -prosze zwołaj zbiórke pieniedzy na hotelik dla niej-[/U][/B][/COLOR][/SIZE]ten ,blisko Was- podawalam link do niego.Obecnie mamy bardzo powazne zawirowanie finansowe, nie wyglada to najlepiej, [B]gdyby nie to ,-zapłaciłabym za m-c-[/B]cholera,!!!!!!!!!!mogę zaoferować 100zł-w kazdym mc- wiesz,ze dotrzymam słowa chocbym....zamiesc zdjecia ,prosze kup jej lepsza karmę -podasz cenę zwrócę[/quote] Coś dorzucę..... w razie potrzeby a potrzeba jest:placz: -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
maarit replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:placz:Bidula........... [SIZE=4]Kto może dać jej DT????[/SIZE] -
IGOR - znalazł dom, w którym uczy się życia od nowa
maarit replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Igorku u ciebie tez bez zmian:shake:.......... na lepsze:shake: -
Miała umrzeć, wyrok został odroczony...Udalo się - sunia ma dom :)
maarit replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
Dalej nic.............:shake: -
:shake::shake::shake: biedna Rozi,nie wiem nawet co napisać:placz: