Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Jutro Ci Reksiu dorobię ogłoszeń, z powodów nie do przewidzenia nie udało sie dzisiaj:oops:
  2. [quote name='kaa']Tak on też może być na Scanodylu, i przez tydzień brać dodatkowo lek przeciw zapalny ten sam co Reywen , scanodyl jest rzeczywiście tańszy , w poniedziałek będe wiedzieć ile on kosztuje, ale koszty leczenia z pewnością będą niższe.[/quote] Oj bidulki dwa:placz:. Dołoże parę groszy jak ustalicie wszystkie szczegóły i na jakie konto wysłać. Proszę wtedy o konto na pw. Tak mi staruszek w pamięć zapadł:roll:
  3. Moze jemu by tez ten Scanodyl pomógł... kurcze wiem że to już stary pies i że wszyscy tak się starają, ale nie mogę się jakoś pogodzic z tym,że oprócz bezdomności bolą go jeszcze te stawy (jakby mało na niego spadło do tej pory):-(:-(
  4. Ja chyba dopiero w poniedziałek wpłacę bo dzisiaj nie mam za bardzo mozliwości podjechać do banku:oops:
  5. W przyszłym tygodniu mogłabym parę groszy wysłać (10-20zł:oops:-niewiele). proszę konto na pw. Niech ktoś mu Allegro cegiełkowe zrobi:roll:
  6. [quote name='jusstyna85']nikt nie pomoże...?:([/quote] Jemu DT/DS trzeba --ja mu tego nie mogę:-( dać więc nie będę "hopać" bez sensu:placz:
  7. trzymam:loveu:
  8. Czy on ma aktualne Allegro?ja nie potrafie robić:roll::oops:
  9. [quote name='Wyjątek'][I]Witam, Psiak ma wątek na forum dogomania? czy piesek nadal się błąka? Gdzie dokładnie koczuje? Spróbuję znaleźć mu nowy, dobry dom... Bardzo porsze o pilną odp., pozdrawiam, XYZ [/I](dane zastrzegła, podam ewentualnie na priv)Taka wiadomość dostałam na maila (odpowiedź na moje ogłoszenie w serwisie gumtree.pl). Zaraz odpisuję i podam link do wątku- może coś się ruszy :razz:[/quote] O jakiś przełom u Miśka:multi:
  10. ...........:cool3:a ja dzisiaj..........
  11. [quote name='Miśka84']Deklaracje ecci - 20zł miesięcznieBambino - 30zł miesięczniegops - 20zł miesięcznieNergi 2008 - 50zł jednorazowa i 30zł miesiecznie (od następnego miesiąca)Koss - 100zł miesiecznieJak coś pomieszałam to piszcie Rybc!a wklej te deklaracje w pierwszy post.[/quote] nie studiowałam dokładnie ale jeszcze ja i gonia66 po 10zł;)(jak się uda to więcej:cool3:) prawda gonia66:cool3:???
  12. [quote name='Red Dingo']nasza pomoc ..zostala bez echa ;)[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3]Ja zauważyłam więc cioteczkom podkreślę bo zabiegane ( i się nie ma co dziwić bo sprawa pilna), Red Dingo wystawił charytatywnie Smycz dla Neli [/SIZE][/FONT][SIZE=3]na Allegro:loveu:[/SIZE]. Dzięki
  13. [quote name='koss']Lilith:loveu: [COLOR=blue][B]Prosze o :oops:deklaracje -ile i w jakiej formie: jednorazowa, czy tez przez czas dłuższy..[/B][/COLOR] - deklaruję 100zł -co m-c( chyba że zostanę ..bezdomna:p..moze ,któras przymnie mnie ..do azylu) -i mocno [COLOR=blue][B]dziękuję[/B][/COLOR] za pojawienie sie -fajne jestescie:roll:[/quote] No ja 10zł minimum miesięcznie:oops: tyle tylko ale się przyda:oops:
  14. Jak można pozbyć się przyjaciela po tylu latach??? Tego nigdy nie zrozumie:placz:
  15. Demi i cioteczki - wielki szacuneczek!!!:loveu: Jak Wy sobie dajecie radę z tym wszystkim...???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [SIZE=4]Dzięki, dzięki, dzięki, choć jedna dobra wiadomość dzisiaj....:multi:[/SIZE]
  16. Boże:-(...to straszne...:placz: ale gdyby miał bardzo cierpieć. Ten drugi to Feniks, prawda?:-(
  17. [quote name='koss'][SIZE=3][COLOR=red][B][U]rybcia -prosze zwołaj zbiórke pieniedzy na hotelik dla niej-[/U][/B][/COLOR][/SIZE]ten ,blisko Was- podawalam link do niego.Obecnie mamy bardzo powazne zawirowanie finansowe, nie wyglada to najlepiej, [B]gdyby nie to ,-zapłaciłabym za m-c-[/B]cholera,!!!!!!!!!!mogę zaoferować 100zł-w kazdym mc- wiesz,ze dotrzymam słowa chocbym....zamiesc zdjecia ,prosze kup jej lepsza karmę -podasz cenę zwrócę[/quote] Coś dorzucę..... w razie potrzeby a potrzeba jest:placz:
  18. :placz:Bidula........... [SIZE=4]Kto może dać jej DT????[/SIZE]
  19. Igorku u ciebie tez bez zmian:shake:.......... na lepsze:shake:
  20. :shake::shake::shake: biedna Rozi,nie wiem nawet co napisać:placz:
×
×
  • Create New...