Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Spróbuję jutro zrobić jakieś ogłoszenia tak jak w pw pisałam a na razie leć się pokazać piesku:roll:
  2. i????ma domek????:cool3:
  3. O matko - pierwszy raz na małą trafiłam:oops: na łańcuchu była????? ludzie serca nie mają czy co???
  4. Do góry...............:multi:
  5. zima to okropny czas dla psiaków i nie tylko..,.:shake:
  6. i spacerek z ciotką na 1str ale zimno Rychu:shake:
  7. [quote name='kaja555']Ja się nie gniewam - na wątkach psiaków ze schroniska są wszystkie dane w pierwszym poście, jakie potrzebne są do ogłoszeń. Po prostu nie jesteśmy w stanie odpowiedziec na każde pytanie przy 60 wątkach - a wiadomo, że każdy ma jeszcze na "boku" ratowane zwierzaki, które nie mają nawet tak dobrze jak w schronisku. Właśnie idę karmić koty na kopalni. Dobrze że Misiek ma co jeść[/quote] Już wszystko wiem co wiedzieć chciałam. Po prostu chcę Wam pomóc bo wiem, że macie dużo pracy. Rozumiem to i szanuję. Chodziło mi tylko o to co każda z nas wie,że nie wszystkim psom/kotom pomozemy naraz. Lepiej zająć się kilkoma(tymi pilniejszymi) a na szerszą skalę. A potem następnymi itd. OK. Było - minęło. "Co złego to nie ja". Pozdrawiam.
  8. Groszku wstawiłam Cię na stronkę kudłatych kremowych (link w sygnaturze) moze akurat. w Rzeszowie jesteś co nie?
  9. Witaj śliczna. Uciekaj z doopką do boksu bo mróz straszny:shake:
  10. czy robić mu ogłoszenia np na Tarnów, Lublin itp? Dopisywać,że pomożemy w transporcie? To ważne....
  11. Nic dalej niewiadomo?????
  12. Ja czekam cierpliwie... Na info o Miłku i na słowa Tosi (wiecie czasem sa sytuacje,których nie da się przewidzieć). Ale fakt -można sprawę przekazać innym osobom. W kazdym bądź razie czekam.... choć coraz bardziej się boję:roll:
  13. Tadziu do góry..............
  14. Frodo ale przystojniak z ciebie się zrobił:loveu:
  15. Ciocia marysia zaspała:evil_lol: A ja "trenuję" robienie ogłoszeń i tak zeszło...:oops: Trufelku wybacz:oops:
  16. W twarzowym kolorze koniecznie;) albo taki seledynowy co by się w oczy rzucała:cool3::cool3::cool3:
×
×
  • Create New...