O matko:placz: skąd na te bidule brać kasę? Tadziu nie daj się....:-(
Popatrzcie na Mysiastego z mojej sygn. zgroza - 35zł doba.
Żebym pracowała i miała kasę... A tak....:placz::placz::placz:
a może tu go wrzućcie:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szansa-dla-czworonogow-z-calej-polski-duzy-odzew-128017/index6.html[/url]
nie jest kremowy ale "futrzasty"... może akurat komuś wpadnie w oko