Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='kaa']A może by te dwa psy poogłaszał w jakieś gazecie , albo w więcej niż jednej i na ten cel pozbierać pieniądze , można poprosić Jagge aby udzieliła jakichś wskazówek i powiedziała ile kosztują takie ogłoszenia , i gdzie najlepiej je dać, ona ma doświadczenie, a w między czasie rozglądać się za DT .:roll:[/quote] To chyba dobry pomysł...
  2. Oj Zosia, Zosia.... co jakiś czas do ciebie "zaglądam" a u ciebie bez zmian:placz:
  3. [quote name='demi'] [SIZE=3]Kochane, czy ktos z Was może pomóc nam w transporcie? Misiek ma możliwość jechać w środe na swietne DT do chorzowa! A my już auta mieć nie bedziemy i to bedzie koniec świata! Bo ani go z hotelu odebrać, ani nic:shake: błagam pomózcie!!!!!!!![/SIZE] [/quote] Co z tym DT??? znalazł się transport? Nie moje rejony:shake:
  4. Ona jeszcze tam jest.Kto mógłby ją zabrać do siebie żeby oni.... czasem.... nie, nie napisze tego......
  5. Ja już pisałam że utrzymanie Kajtula kosztuje i żaden bunt "niepłacenia" na dobre nikomu nie wyjdzie wiec powtarzam to co pisałam wcześniej, gdziekolwiek Kajtek będzie to postaram się coś na niego wpłacać!
  6. YES, YES, YES!!!!:multi::multi::multi: DZIĘKI CIOTECZKI:loveu: tak mi jej żal było...
  7. Matko ta zima jest okropna. Skąd ten DT wziąć?:placz:
  8. ........................
  9. Przyznam że napisałam do niej pw w pośpiechu i dość skrótowo...:oops:
  10. Falbanku do góry...............
  11. Jakie dziewczynka miała "szczęście w nieszczęściu",że cioteczka tamtędy jechała. Skończyłaby marnie:placz: Nie chcę nawet o tym myślec....:placz:
  12. [quote name='jusstyna85']Kiedy będziesz w końcu w swoim domku.....[/quote] Oby wkrótce....:roll:juz tyle czeka:shake:
  13. witaj pieseczku:loveu:
  14. Paragrafku ale masz szczęscie ,że na takie super cioteczki trafiłeś;)
  15. :placz: Biedny piesek... taki śliczny... i samotny
  16. [quote name='Natussiaa']Falbanek maiła pełno ogłoszeń,prawie wszystkie już wygasły.. Dzisiaj porobie nowe[/quote] Robiłaś ogłoszenia? Jak tak napisz jakie... Czy ogłaszac lokalnie np na Mielec, tarnów itp ? pisac o możliwości zorganizowania pomocy w transporcie czynie ma takiej opcji? dalej taki nieufny i "gryzący"? Podrzućcie jakiś tekst - gdzie by się nadawał itp.
  17. Witaj Trufelku,to ja cię dzisiaj wyciągnę na spacer na 1 stronę:cool3:
  18. [quote name='marysia55']Ja wiem , że jak ktoś sie pod wozem urodził to na wóz ciężko wyleźć. Wierzę bardzo mocno że dopóki są takie kochane kobietki jak wy :loveu::loveu: to takie psy jak Apollo mają szansę :p:p:p[/quote] i ja sie pod tym tez podpiszę:loveu:
  19. To ja dzisiaj pierwsza u Ciebie piesku jestem??? cioteczka marysia śpi?:eviltong:;) Nie gniewaj się piesku że nie moge codziennie looknąć do ciebie ale wiem że ciocia marysia cię "wyprowadzi":razz: na 1 stronkę;)
  20. O matko:placz: skąd na te bidule brać kasę? Tadziu nie daj się....:-( Popatrzcie na Mysiastego z mojej sygn. zgroza - 35zł doba. Żebym pracowała i miała kasę... A tak....:placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...