[quote name='kaa']A może by te dwa psy poogłaszał w jakieś gazecie , albo w więcej niż jednej i na ten cel pozbierać pieniądze , można poprosić Jagge aby udzieliła jakichś wskazówek i powiedziała ile kosztują takie ogłoszenia , i gdzie najlepiej je dać, ona ma doświadczenie, a w między czasie rozglądać się za DT .:roll:[/quote]
To chyba dobry pomysł...