Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Do góry bidulko.......
  2. [quote name='mimiś']lubię takie staruszki-małe, spokojne toto, drzwi nie zeżre, płotu nie przeskoczy, duzo spaceru mu nie trzeba...[/quote] .... listonosza nie ugryzie;)
  3. [quote name='Renata5']Nic nie jest bez sensu,nawet hopanie się przydaje.Może akurat ktoś sie zlituje nad taką starutką malizną?[/quote] OK to podnoszę psinkę i będę wpadać:evil_lol: PS: Na jednym wątku sobie tego nie życzyli;) bo "to nic nie daje tylko zaśmieca":crazyeye:
  4. Azorku gramolę się z ogłoszeniami. Musisz trochę poczekać skarbie:loveu:
  5. do góóóóóóóóórrrryyyyyyyyyy!!!!!
  6. Ja Feniksowi wysłałam 40zł... jeszcze trochę mu braknie do tych 154zł:roll:
  7. [URL="http://www.zwierzaki.org/index.php?topic=34772.msg1056307#msg1056307"]Słodka, jak ten cukierek, Toffi "przyklei" się do Ciebie jeśli dasz jej dom.[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl"]www.nasipupile.pl[/URL] po akceptacji jak się uda: [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.eOferty.com.pl"]www.eOferty.com.pl[/URL] PS[SIZE=1]: W jednym chyba Alu musisz zostać Aleksandrą[/SIZE]:roll:
  8. [quote name='Ala&Zetka']Gonia bardzo dziękuję!!! :loveu: [SIZE=1]PS. Jakby co jestem Ala albo Alicja, ale mogę też zostać Aleksandrą :evil_lol:[/SIZE][/quote] Zmienię:evil_lol:
  9. [URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/40870"]Pamiętacie słodkie cukierki - taka słodka jest właśnie Toffi, która cze... - ogloszenia.e-gratka.info[/URL]
  10. Falbanku skarbie- zaufaj ludziom, wtedy może Twój los się zmieni... Tak bym chciała...:-(
  11. yes, yes, yes...........:multi::multi::multi:
  12. Jak on te mrozy znosi:shake: To już stary pies:-( pewnie stawy bolą:shake:
  13. Hej Mała:loveu:. Ty bidulo jeszcze nie w domciu?:shake: trzeba Ci jakieś ogłoszonko dorzucić, jak ciotka sprawdzi jutro jakie masz a jakich nie to ci coś dorobi (jak będzie umieć:oops:)
  14. Jutro ci psiaczku dorobię jakieś ogłoszonko a tymczasem idź już spać:loveu:
  15. Ok dzięki za konto,jutro wysyłam parę groszy........
  16. LOKALNE na: MIELEC "www.mielczanin.pl" Różne: 1)Oddam i 2)Zwierzęta TARNÓW "www. ogloszeniatarnow.pl" j.w. LUBLIN "www.lubliniak.pl" j.w. KOLBUSZOWA "www.kolbuszowiak.pl" Różne: Oddam oraz Zwierzęta Na Tarnów i Lublin zapomniałam napisać że Reks jest w Tychach:oops: I do góry Reks na dobranoc:loveu:
  17. [quote name='SZPiLKA23']To strasznie delikatny i subtelny psiak[/quote] ...i piękny ale samotny:placz:. Oczywiście ma super cioteczki ale domek koniecznie potrzebny:roll:
  18. [url=http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=884]M http://www.adopcje.org/adopcja23573.html http://www.zwierzaki.org/index.php?topic=34771.0 http://www.eoferty.com.pl/id106700_reks_psi_ideal_czeka_go_dozywocie.html www.nasipupile.pl CDN
  19. Tak myślałam ( nawet nie oglądałam cen itd) bo bardzo sie spieszyłam. to Feniksie skacz na 1 str.;)
  20. Ktoś napisał że to sa dobre (ale pewnie i drogie) preparaty: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/specjalistyczne-preparaty-dla-psow-fundacja-rottka-128862/#post11572077"][B][COLOR=darkred]http://www.dogomania.pl/forum/f99/specjalistyczne-preparaty-dla-psow-fundacja-rottka-128862/#post11572077[/COLOR][/B][/URL] Nie czytałam więc jeśli sa drogie to sorry...:oops: Chcę dobrze ale nie mam orientacji w tej materii:oops:
  21. [quote name='Wyjątek']Odpisałam nadawcy maila. Podałam link do wątku na dogomanii. Mam nadzieję, że się jeszcze odezwie :roll:[/quote] Trzymam kciuki za Michola;)
  22. [quote name='Red Dingo']Nela to szczesciara ..ze ma takich ludzi kolo siebie !! ..[/quote] DOKŁADNIE, jesteście wspaniali!!!!:loveu:
×
×
  • Create New...