[quote name='mimiś']lubię takie staruszki-małe, spokojne toto, drzwi nie zeżre, płotu nie przeskoczy, duzo spaceru mu nie trzeba...[/quote]
.... listonosza nie ugryzie;)
[quote name='Renata5']Nic nie jest bez sensu,nawet hopanie się przydaje.Może akurat ktoś sie zlituje nad taką starutką malizną?[/quote]
OK to podnoszę psinkę i będę wpadać:evil_lol:
PS: Na jednym wątku sobie tego nie życzyli;) bo "to nic nie daje tylko zaśmieca":crazyeye:
[URL="http://www.zwierzaki.org/index.php?topic=34772.msg1056307#msg1056307"]Słodka, jak ten cukierek, Toffi "przyklei" się do Ciebie jeśli dasz jej dom.[/URL]
[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL]
[URL="http://www.nasipupile.pl"]www.nasipupile.pl[/URL]
po akceptacji jak się uda:
[URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL]
[URL="http://www.eOferty.com.pl"]www.eOferty.com.pl[/URL]
PS[SIZE=1]: W jednym chyba Alu musisz zostać Aleksandrą[/SIZE]:roll:
[quote name='Ala&Zetka']Gonia bardzo dziękuję!!! :loveu:
[SIZE=1]PS. Jakby co jestem Ala albo Alicja, ale mogę też zostać Aleksandrą :evil_lol:[/SIZE][/quote]
Zmienię:evil_lol:
[URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/40870"]Pamiętacie słodkie cukierki - taka słodka jest właśnie Toffi, która cze... - ogloszenia.e-gratka.info[/URL]
Hej Mała:loveu:. Ty bidulo jeszcze nie w domciu?:shake: trzeba Ci jakieś ogłoszonko dorzucić, jak ciotka sprawdzi jutro jakie masz a jakich nie to ci coś dorobi (jak będzie umieć:oops:)
LOKALNE na:
MIELEC "www.mielczanin.pl" Różne: 1)Oddam i 2)Zwierzęta
TARNÓW "www. ogloszeniatarnow.pl" j.w.
LUBLIN "www.lubliniak.pl" j.w.
KOLBUSZOWA "www.kolbuszowiak.pl" Różne: Oddam oraz Zwierzęta
Na Tarnów i Lublin zapomniałam napisać że Reks jest w Tychach:oops:
I do góry Reks na dobranoc:loveu:
[quote name='SZPiLKA23']To strasznie delikatny i subtelny psiak[/quote]
...i piękny ale samotny:placz:. Oczywiście ma super cioteczki ale domek koniecznie potrzebny:roll:
Ktoś napisał że to sa dobre (ale pewnie i drogie) preparaty:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/specjalistyczne-preparaty-dla-psow-fundacja-rottka-128862/#post11572077"][B][COLOR=darkred]http://www.dogomania.pl/forum/f99/specjalistyczne-preparaty-dla-psow-fundacja-rottka-128862/#post11572077[/COLOR][/B][/URL]
Nie czytałam więc jeśli sa drogie to sorry...:oops: Chcę dobrze ale nie mam orientacji w tej materii:oops:
[quote name='Wyjątek']Odpisałam nadawcy maila.
Podałam link do wątku na dogomanii.
Mam nadzieję, że się jeszcze odezwie :roll:[/quote]
Trzymam kciuki za Michola;)