-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[quote name='Moniek193']Lukas już od dawna ma wydarzenie na facebook'u ;)[/QUOTE] Mam nadzieję że go ktoś tam wypatrzy.
-
Kochany RUDZINEK dostał swą szansę i MA CUDOWNY DOM! :)
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Tylko ja świętuję Rudzinkową adopcję? Cioteczki cieszyć się:multi: bo ostatnio mamy mało powodów do radości (niestety). Niech się rudaskowi wiedzie... -
Ja nie korzystam z FB ale to podobno ostatnio skuteczna forma "promocji" psiaka. Jakiś łzawy tekst i może się uda... :roll: bo czas leci nieubłaganie....:shake:
-
[quote name='sdal2'][INDENT]Z Tropikiem bez zmian, gmina nie odpowiedziała co ma zamiar z nim zrobic, w świeta zanosiłam mu jedzonko , bo pani która go karmi wyjechała, wygląda dobrze, ale to cały czas piesek bezdomny, a co do suni to mam zamiar dzwonic jutro do gminy i dowiedzie sie co mają zamiar z nią zrobic [/INDENT] [/QUOTE] Jesteś wielka :Rose: Oni są ... czy tylko udają? A może to ze mną coś nie halo:hmmmm: - bardzo możliwe. Odpisali że nie wiedzieli o Tropiku. Po Waszym piśmie chyba już powinni "wiedzieć" i co? I nic. Dobrze że ma Was...
-
[quote name='Moniek193']Byłam dzisiaj u Lukaska, czuje się dobrze :) Najadł się za wszystkie czasy, brzusio miał jak balon a i tak wciąż próbował zjeść mi palca :diabloti: [/QUOTE] "Lucek" zostaw palce cioteczki w spokoju :evil_lol:
-
Jak w schronisku są 2 osoby to pewnie mają roboty po uszy więc nikt nie odbiera.
-
Kochany RUDZINEK dostał swą szansę i MA CUDOWNY DOM! :)
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='KARLINADOMINIKA']Kochani przepraszam,ze nie pisalam-mam najpiekniesjzy prezent pod słoncem-Rudzinek w piątek pojechł do swojego wymarzonego domku do Szczecina.Ma za kolege kotka Toffika-chlopaki dogaduja sie chociaz Rudzinek w schronie zywo na koty reagowal.Nasz kochany chlopaczek świeta spedzil w domku:)))[/QUOTE] Hurrraaaaaaa:cunao:No to świętujemy:drink1: ;) -
Świąteczne pozdrowienia przesyłam czekając na nowe wiadomości... dobre wiadomości.
-
[IMG]http://www.gify.nep.pl/gify/przyroda/choinki/3.gif[/IMG] [COLOR=#0000ff][FONT='comic sans ms'][SIZE=3][B]Wszystkim którzy ciepło myślą o zwierzakach ze schroniska w Orzechowcach życzę zdrowych i radosnych Świąt :) a psiakom - nowych, kochających domków. [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[IMG]http://img.1gif.pl/boze-narodzenie/boze-narodzenie-794.gif[/IMG] [SIZE=4][FONT=comic sans ms][I][B][COLOR=#ee82ee][SIZE=5]Wesołych Świąt życzę wszystkim cioteczkom i wujaszkom, którzy ciepło myślą o Falbanku :)[/SIZE] [/COLOR][/B][/I][/FONT][/SIZE] [SIZE=1]a pod choinkę Falbaniowi wysłałam kolejne deklaracje.[/SIZE]
-
CELINKA prosi o adopcję - Schronisko "Kundelek" - Rzeszów
maarit replied to nikita1978's topic in Już w nowym domu
"Odwiedzam" ślicznotkę:loveu: -
Mam nadzieję że Lucas to dobrze zniesie... Trzeba tym ludziom przyznać, że serce mają wielkie, chcieli mu pomóc...
-
Miałam złe przeczucia :( Co za pech... :(
-
[quote name='Paula95']I to cudowne maleństwo... Wyrzucona z samochodu 3 miesięczny " nieudany mikołajkowy prezent" [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/484209_478559308861274_223906122_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Co za kretyn wyrzuca takiego dzieciaka na mrozie:angryy:. Bardzo "po ludzku" postąpił:angryy:
-
Ja też. Czekam z niecierpliwością na dobre wieści.