-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
5 miesięczna znajda z chorymi oczkami znalazła najwspanialszy dom.
chita replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje ze obedzie sie bez operacji:roll: a taka byla cichutka i kochaniutka...:diabloti: -
jutro bedzie dwa tygodnie jak Maks jest w domu:) czekam na decyzje w sprawie pieniazkow;)
-
5 miesięczna znajda z chorymi oczkami znalazła najwspanialszy dom.
chita replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
to zdjecie poprostu mnie rozbraja :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-6tXzOA3db04/TgMoV-4skRI/AAAAAAAACJU/vKAwGo6l8z0/s576/DSCN5301.JPG[/url] jakby sprawdzal tętno:eviltong: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
bedziesz na woodstocku, to sie moze spotkamy:razz: -
Fionka zachowywala sie zupelnia jak arina, totalna szajba nad wodą...
-
Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!
chita replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
ania pisalas do malawaszki moze wie o jakis dt -
na brzeskim watku pisano ze z Zeusem lepiej?
-
jesli mozesz to napisz o niej co wiesz, a ja przejrze watek i poszukam jej fotek i wystawie allegro;) a jak tam karlos ?
-
Coma ma allegro?
-
[quote name='erka'] Tym, którzy są spoza Kielc i nie znają sytuacji, a teraz sa zaniepokojeni , moge tylko powiedzieć,ze ŚTOZ i pracownicy schroniska robią wszystko,zeby w tej trudnej sytuacji psiaki były dobrze zaopiekowane, wszystkie sa najedzone , leczone, wyprowadzane na spacery, są szczęśliwe i zadowolone. [/QUOTE] a ja chcialam tylko dodac w imieniu swoim i nie tylko ze Ci ktorzy sa spoza Kielc, zaniepokojeni nie sa bo maja troche oleju w glowie, trzymaja za Was kciuki... maja za to niezly ubaw z towarzystwa roztrojonego ukladu emocjonalnego tudziez zwanego PUD:evil_lol: szkoda tylko psow,
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Chętnie ale najpierw muszę zacząć odkładać kasę bo moje zarobki są komiczne :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] a czego sie spodziewalas jak kaberaciarzy obslugujesz:evil_lol::eviltong: jak ja zazdroszcze Wam takich dlugich wakacji:placz:
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
chita replied to toyota's topic in Już w nowym domu
fakura musi byc na adres stowarzyszenia podanego w akcji sterylkowej zeby mogli zwrocic a fakture wyslac na adres Soemy;) -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]takie jakieś z dzisiaj ;)[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] mialo byc: takie tam....z jutrzejszym obiadem:diabloti: pasztetowi sie niezle uroslo:loveu: -
Bols - cudny amstaff ze schroniska w środzie wlkp ma super dom! :-)
chita replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
wiadomo cos nowego o nim? moglabym zrobic allegro ale na kogo kontakt...? -
nie wiem czy to ten sam dom ale jesli tak to maja juz asta, Kuba Kofeiny to tez ast, dozyca jest u jej mamy na czas dt bo z sukami sie kiepsko dogaduje. o ile nic nie pokrecilam maja sie poznac dzis?
-
[quote name='fioneczka'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-qa_Ua2l6TSY/TfpQi80wLfI/AAAAAAAACBA/dhPVeIP9KYQ/s640/DSC_7791.JPG[/URL] :hmmmm: ... ciekawe, jak Arinka trzyma łepetynę pod wodą to czym oddycha :eviltong: one wszystkie tak robią ... muszę sprawdzić latem w jeziorku czy to faktycznie działa ... albo lepiej spróbuję w wannie :evil_lol:[/QUOTE] mnie to sie wydaje ze tym tylnym otworem, ale daj znac jak sprawdzisz w wannie:diabloti: żonkila, zobacz jakie to zycie przekorne, chcialas błekitne i wielkie a masz rude i chude:loveu::evil_lol:
-
rany:loveu: chyba sobie sygnature edytuje:) bede w PL za jakis miesiac-poltora jesli do tej pory nikt panstwa nie odwiedzi to ja chetnie zajrze do Maksia na poadopcyjna;)