Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. mam nadzieje ze obedzie sie bez operacji:roll: a taka byla cichutka i kochaniutka...:diabloti:
  2. jutro bedzie dwa tygodnie jak Maks jest w domu:) czekam na decyzje w sprawie pieniazkow;)
  3. to zdjecie poprostu mnie rozbraja :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-6tXzOA3db04/TgMoV-4skRI/AAAAAAAACJU/vKAwGo6l8z0/s576/DSCN5301.JPG[/url] jakby sprawdzal tętno:eviltong:
  4. bedziesz na woodstocku, to sie moze spotkamy:razz:
  5. Fionka zachowywala sie zupelnia jak arina, totalna szajba nad wodą...
  6. ania pisalas do malawaszki moze wie o jakis dt
  7. na brzeskim watku pisano ze z Zeusem lepiej?
  8. jesli mozesz to napisz o niej co wiesz, a ja przejrze watek i poszukam jej fotek i wystawie allegro;) a jak tam karlos ?
  9. moze Kornek...tak bardzo mi przypomina Fawora:-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/178636-KORNEK-8-latek-porzucony-przez-najbliższych-od-ponad-dwóch-lat-czeka-w-schronie[/url].
  10. [quote name='erka'] Tym, którzy są spoza Kielc i nie znają sytuacji, a teraz sa zaniepokojeni , moge tylko powiedzieć,ze ŚTOZ i pracownicy schroniska robią wszystko,zeby w tej trudnej sytuacji psiaki były dobrze zaopiekowane, wszystkie sa najedzone , leczone, wyprowadzane na spacery, są szczęśliwe i zadowolone. [/QUOTE] a ja chcialam tylko dodac w imieniu swoim i nie tylko ze Ci ktorzy sa spoza Kielc, zaniepokojeni nie sa bo maja troche oleju w glowie, trzymaja za Was kciuki... maja za to niezly ubaw z towarzystwa roztrojonego ukladu emocjonalnego tudziez zwanego PUD:evil_lol: szkoda tylko psow,
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Chętnie ale najpierw muszę zacząć odkładać kasę bo moje zarobki są komiczne :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] a czego sie spodziewalas jak kaberaciarzy obslugujesz:evil_lol::eviltong: jak ja zazdroszcze Wam takich dlugich wakacji:placz:
  12. fakura musi byc na adres stowarzyszenia podanego w akcji sterylkowej zeby mogli zwrocic a fakture wyslac na adres Soemy;)
  13. nooo o wiele ladniejsza niz mowilas:diabloti::eviltong: mordka cudowna,a te oczka jakies chorutkie? masz juz imie?:cool3: morris wyszedl jakis spasiony:loveu:
  14. :mdleje: to co jej zostaje?indyk? masakra... hahah ageralion masz racje jeszcze troche zostaje, no nic aga zaczniesz polowac na kuropatwy:eviltong:
  15. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]takie jakieś z dzisiaj ;)[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] mialo byc: takie tam....z jutrzejszym obiadem:diabloti: pasztetowi sie niezle uroslo:loveu:
  16. [quote name='agnieszka32']A ja wiem, a ja wiem :eviltong::eviltong::eviltong: :evil_lol:[/QUOTE] :obrazic: zadzwonilabym ale nie chce sie zarazic:eviltong:
  17. o i to jest swietne rozwiazanie, konto w pierwszym poscie, pare osob zadeklarowalo ze kasa poleciala a watek zamknijmy,przeciez rozlicznia i tak nie ma... odpowiedzialnosc polega na tym ze jak sie powie A to trza powiedziec B nawet jesli po drodze staja inne niewygodne literki...
  18. ale skad, gdzie , jak, kiedy i po co...tzn pisz wszystko od poczatku:cool3:
  19. wiadomo cos nowego o nim? moglabym zrobic allegro ale na kogo kontakt...?
  20. nie wiem czy to ten sam dom ale jesli tak to maja juz asta, Kuba Kofeiny to tez ast, dozyca jest u jej mamy na czas dt bo z sukami sie kiepsko dogaduje. o ile nic nie pokrecilam maja sie poznac dzis?
  21. [quote name='fioneczka'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-qa_Ua2l6TSY/TfpQi80wLfI/AAAAAAAACBA/dhPVeIP9KYQ/s640/DSC_7791.JPG[/URL] :hmmmm: ... ciekawe, jak Arinka trzyma łepetynę pod wodą to czym oddycha :eviltong: one wszystkie tak robią ... muszę sprawdzić latem w jeziorku czy to faktycznie działa ... albo lepiej spróbuję w wannie :evil_lol:[/QUOTE] mnie to sie wydaje ze tym tylnym otworem, ale daj znac jak sprawdzisz w wannie:diabloti: żonkila, zobacz jakie to zycie przekorne, chcialas błekitne i wielkie a masz rude i chude:loveu::evil_lol:
  22. rany:loveu: chyba sobie sygnature edytuje:) bede w PL za jakis miesiac-poltora jesli do tej pory nikt panstwa nie odwiedzi to ja chetnie zajrze do Maksia na poadopcyjna;)
×
×
  • Create New...