Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [I][quote name='Nika_88']Przekopałam wątek i znalazłam następujące informacje Miłek vel. Jacuś jest bardzo przyjaznym w stosunku do wszystkich pieskiem w wieku 7-10 lat, wielkości Labradora czy owczarka niemieckiego. Znajduje sie w Przytulisku pod Warszawą w okolicach Tłuszcza. Zdjęcia są na stronach: 1,13,61 (ze spacerku:cool3:) i 65. tel. kontaktowy do Tosi2 508430284.[/I] z tego wynika ze Milek jest w przytulisku:roll:,moglabym go skromnie wspomoc finansowo na karme etc ale nie wiem czy jest taka mozliwosc i na jakie konto:oops:,jak ktos sie orientuje to dajcie znac
  2. a co tu tak pusto:-( pokaz sie psinko...
  3. Miłek slonko do gory niech zobacza jaki z ciebie skarbus:cool3:
  4. hop psiaku kochany,caly czas szukamy Ci domku:-(
  5. dodalam go dzis na anonse.pl ....hop Sloneczko nasze:lol:
  6. hop Milus,moze wkoncu ktos cie zauwazy:cool3:
  7. [quote name='Nika_88']jasne że jest pisałam zresztą kom. do Tosi2 508 430 284 w tych ogłoszeniach które znalazłam powinien być chyba jeszcze jeden numer tel :lol:[/quote] przeoczylam:oops: dzieki,
  8. a jest moze jakis kontakt tel. albo gg, ogloszenia bez kontaktu maja kiepskie powodzenie....:roll:
  9. ja wyslalam dzis tylko 30zl z konta mojego chlopaka:razz:za pare dni postaram sie wiecej...
  10. na n-k pod zdjeciem Jacusia ktos napisal ze go bierze (cyt."jest dobrej mysli"),mam nadzieje ze sie uda... trzymam kciuki
  11. czesc,jestesm tu nowa ale postaram sie pomoc,moze wrzuce Rubiego na n-k o ile mozna?zalozylam tam profil moze sie uda.co wy na to ?? [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19442438]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
×
×
  • Create New...