-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[quote name='furciaczek']: Mam lekko dosc, o 22 jestem juz nieprzytomna i zasypiam na stojaco normalnie...ale jeszcze pare tyg takiej meczarni, moze nie kojtne w tym czasie:evil_lol: Zaraz jade wyslac jedna tymczaske do DS...jednego mniej ufff[/QUOTE] hahah no wiesz nic dziwnego jak od 3 w nocy po watkach latasz:eviltong: a kafelki bierz jakies praktyczne, takie co sie bedzie latwo sprzatac,( moj tz do pomieszczen gospodarczych chcial czarne coby brudu nie bylo widac:evil_lol:),
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
chita replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ale olbrzym z niego, lili dowiedz sie o koszty kastracji;) bedziemy żebrac:) -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
chita replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522'] A Ty Chita sugerujesz aby napisać że ciachnięty i go nie ciachać ewentualnie potem? Tak tylko żeby odstraszyć? [/QUOTE] ciachac koniecznie, szczegolnie jesli jest miejsce aby go przetrzymac po zabiegu, natomiast w ogloszeniach juz pisac ze ciachniety zeby odstraszyc debili;) -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
chita replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Albo że w umowie będzie paragraf który będzie mówił o tym że nowy właściciel zobowiązuje się wykastrować psa :D[/QUOTE] za autopsji wiem ze czesc takich zobowiazan nie jest dotrzymywana a i nie beda dzwonic i Cie przekonywac zeby wydac go z jajkami a oni upilnuja....lepiej napisac ze ciachniety;) edit: cztery lapy chyba dofinansowuja tylko suczki... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
chita replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
napiszcie ze zostanie oddany po kastracji, moze glaby nie beda dzwonic... -
za pare dni minie miesiac jak Maks w DS:) dlatego mysle ze juz czas przelac jego kase na inne biedy, ja bede ciut rzadziej na dogo wiec chcialabym to zalatwic do konca tygodnia.Temida wkleila Nele i Bercika ktore potrzebuja pomocy i maja dlugi, zgadzacie sie by one odziedziczyly kase po Maksie?jeszcze jakies propozycje? mamy prawie 500zl do podzialu a naprawde nie chce sama decydowac bo to nasze pieniadze;) Temida jakies wiesci z frontu?
-
Przytulisko w wielkopolsce - smutne oczy psiaków patrzące przez kraty.
chita replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
allegro malych [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1706450967[/URL] cos zmienic? nie pisalam o mlodym ze histeryk bo sie moga ludzie wystraszyc:diabloti: -
jestem na jej watku, to prezesowa mama :) zaraz odpisze;) btw ile atos ma lat bo faktycznie widze ze w tekscie nie ma wieku
-
mam pierwsze zapytanie o Atosa [I]Witam, chciałabym się zapytać w jakim wieku jest pies i czy ma książeczkę zdrowia? Mamy w domu 5 kotów, które są stworzeniami bardzo dominującymi, więc musiałabym również wiedzieć, czy Atos miał kontakt z kotami. Pozdrawiam, Wiktoria[/I] Atos chyba nie bardzo na koty?
-
boshe...walki psow:evil_lol: [url]http://img189.imageshack.us/img189/9394/1015894.jpg[/url] to malenstwo slodkie;)
-
faktycznie profesjonalista, psy sluchaja nawet jak je karmi trawą:evil_lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Wq0TZWXMfKI/ThMkfXRYpAI/AAAAAAAAHas/7Ku0rNeA6YQ/s512/P1120149.JPG[/url] znow masz dwa psy:razz:
-
Przytulisko w wielkopolsce - smutne oczy psiaków patrzące przez kraty.
chita replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
akrum za chiny nie moge tych zdjec odwrocic do allegro:/ jak bedziesz miala chwile wyslij mi foty tych ktore szukaja ds na maila [email][email protected][/email] to wystawie;) -
[quote name='diuna_wro']a gdy tylko usiadłam na kanapie od razu wskoczyła mi na plecy z piłką w dziobie i nachalnym "baw się, baw się!". [/QUOTE] ona jest rąbnięta:evil_lol: Kofeina jak z Kubą, wszystko ok?
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
chita replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
poszukam jakiegos bazarku ogloszeniowego;) -
Azyr znalazł swoje miejsce na ziemi!:)Życzymy szczęścia!
chita replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
a ja mysle ze duzo osob zaglada tylko zobowiazan za duzo .... i nie wszyscy pisza, bo i co maja pisac, ze podziekowac trza:evilbat: -
5 miesięczna znajda z chorymi oczkami znalazła najwspanialszy dom.
chita replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
hahhaa Etna na ich zabawe zerka z tym samym niesmakiem co Morris jak foka sie bawi oponką:evil_lol: -
tak widze ze juz wszystko dziala:)
-
wystawilam, ale allegr juz oplacone nie chce mi zmienic miniaturki:shake: [URL]http://allegro.pl/atos-cudowny-pies-szuka-domu-i1689687781.html[/URL]
-
Bols - cudny amstaff ze schroniska w środzie wlkp ma super dom! :-)
chita replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
wystawilam na razie niewyróżnione, przydaloby sie wiecej zdjec i info bo w zasadzie polemizowałam troche;) jak cos zmienic to pisz:) [url]http://allegro.pl/przepiekny-pies-w-typie-amstaffa-amstaf-do-adopcj-i1699229979.html[/url]