Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [quote name='furciaczek']: Mam lekko dosc, o 22 jestem juz nieprzytomna i zasypiam na stojaco normalnie...ale jeszcze pare tyg takiej meczarni, moze nie kojtne w tym czasie:evil_lol: Zaraz jade wyslac jedna tymczaske do DS...jednego mniej ufff[/QUOTE] hahah no wiesz nic dziwnego jak od 3 w nocy po watkach latasz:eviltong: a kafelki bierz jakies praktyczne, takie co sie bedzie latwo sprzatac,( moj tz do pomieszczen gospodarczych chcial czarne coby brudu nie bylo widac:evil_lol:),
  2. ale olbrzym z niego, lili dowiedz sie o koszty kastracji;) bedziemy żebrac:)
  3. [quote name='Lili8522'] A Ty Chita sugerujesz aby napisać że ciachnięty i go nie ciachać ewentualnie potem? Tak tylko żeby odstraszyć? [/QUOTE] ciachac koniecznie, szczegolnie jesli jest miejsce aby go przetrzymac po zabiegu, natomiast w ogloszeniach juz pisac ze ciachniety zeby odstraszyc debili;)
  4. [quote name='Lili8522']Albo że w umowie będzie paragraf który będzie mówił o tym że nowy właściciel zobowiązuje się wykastrować psa :D[/QUOTE] za autopsji wiem ze czesc takich zobowiazan nie jest dotrzymywana a i nie beda dzwonic i Cie przekonywac zeby wydac go z jajkami a oni upilnuja....lepiej napisac ze ciachniety;) edit: cztery lapy chyba dofinansowuja tylko suczki...
  5. napiszcie ze zostanie oddany po kastracji, moze glaby nie beda dzwonic...
  6. za pare dni minie miesiac jak Maks w DS:) dlatego mysle ze juz czas przelac jego kase na inne biedy, ja bede ciut rzadziej na dogo wiec chcialabym to zalatwic do konca tygodnia.Temida wkleila Nele i Bercika ktore potrzebuja pomocy i maja dlugi, zgadzacie sie by one odziedziczyly kase po Maksie?jeszcze jakies propozycje? mamy prawie 500zl do podzialu a naprawde nie chce sama decydowac bo to nasze pieniadze;) Temida jakies wiesci z frontu?
  7. allegro malych [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1706450967[/URL] cos zmienic? nie pisalam o mlodym ze histeryk bo sie moga ludzie wystraszyc:diabloti:
  8. jestem na jej watku, to prezesowa mama :) zaraz odpisze;) btw ile atos ma lat bo faktycznie widze ze w tekscie nie ma wieku
  9. mam pierwsze zapytanie o Atosa [I]Witam, chciałabym się zapytać w jakim wieku jest pies i czy ma książeczkę zdrowia? Mamy w domu 5 kotów, które są stworzeniami bardzo dominującymi, więc musiałabym również wiedzieć, czy Atos miał kontakt z kotami. Pozdrawiam, Wiktoria[/I] Atos chyba nie bardzo na koty?
  10. boshe...walki psow:evil_lol: [url]http://img189.imageshack.us/img189/9394/1015894.jpg[/url] to malenstwo slodkie;)
  11. faktycznie profesjonalista, psy sluchaja nawet jak je karmi trawą:evil_lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Wq0TZWXMfKI/ThMkfXRYpAI/AAAAAAAAHas/7Ku0rNeA6YQ/s512/P1120149.JPG[/url] znow masz dwa psy:razz:
  12. akrum za chiny nie moge tych zdjec odwrocic do allegro:/ jak bedziesz miala chwile wyslij mi foty tych ktore szukaja ds na maila [email][email protected][/email] to wystawie;)
  13. [quote name='diuna_wro']a gdy tylko usiadłam na kanapie od razu wskoczyła mi na plecy z piłką w dziobie i nachalnym "baw się, baw się!". [/QUOTE] ona jest rąbnięta:evil_lol: Kofeina jak z Kubą, wszystko ok?
  14. poszukam jakiegos bazarku ogloszeniowego;)
  15. [quote name='kasumi']a joaa zna się na szkoleniu psów? bo tylko takiego hotelu/DT szukamy....[/QUOTE] najlepiej do niej napisz i zapytaj wiem ze ma u siebie Kastora CC ktory mial miec jakies behawioralne problemy...
  16. a ja mysle ze duzo osob zaglada tylko zobowiazan za duzo .... i nie wszyscy pisza, bo i co maja pisac, ze podziekowac trza:evilbat:
  17. kasumi dobijalas sie do mnie? bom zapchana byla;) u joaa jest miejsce w hoteliku bo dzis do mnie pisala,
  18. hahhaa Etna na ich zabawe zerka z tym samym niesmakiem co Morris jak foka sie bawi oponką:evil_lol:
  19. a jak sie blyszczy:loveu: chyba wpadne na poadopcyjna:loveu:
  20. tak widze ze juz wszystko dziala:)
  21. wystawilam, ale allegr juz oplacone nie chce mi zmienic miniaturki:shake: [URL]http://allegro.pl/atos-cudowny-pies-szuka-domu-i1689687781.html[/URL]
  22. za pare min konczy sie allegro daisy, ma obserwatora, dzwonil ktos, odnawiac?
  23. wystawilam na razie niewyróżnione, przydaloby sie wiecej zdjec i info bo w zasadzie polemizowałam troche;) jak cos zmienic to pisz:) [url]http://allegro.pl/przepiekny-pies-w-typie-amstaffa-amstaf-do-adopcj-i1699229979.html[/url]
×
×
  • Create New...