Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. zwykłe wystawilam, jest sliczna moze ktos sie zakocha;) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1675908111[/URL]
  2. a ile placicie za hotelik? moge cos podeslac jednorazowo tylko niestety...
  3. [quote name='Piromanka']Alarm!!! Mamy 2 tygodnie na zebranie 300 zl...... na pierwszej jest sporo stalych, czy to nieaktualne? przepraszam nie mam czasu czytac calego watku:oops:
  4. to gratuluje:) i zapraszam na kawe w sierpniu w bezludzie tucholskie;)
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dziwisz się że mutanty? spójrz czyją krwią się odżywiają ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :evil_lol: a jakie beda mialy korzenie jak sie rozmnażą, rodowodowe normalnie:cooldevi: zem wlazła w sama pore, znowu pilecki, jajo sie sprawdza:razz:
  6. wygrałas w totka albo kupiłas kónia?:cool3:
  7. cudowny jest, nie moeg tu wchodzic bo mi sie oczy poca jak na niego patrze:loveu:
  8. [quote name='toyota']Tak chodzi o pomoc finansową tylko dla suni. Mam nadzieję dzisiaj jechać na wizytę PA dla Prezia do Świecia. Czekam jeszcze na telefon od zainteresowanego domu.[/QUOTE] trzymam kciuki! toc to kolo mnie:) ja juz kiedys pisalam ze sie chetnie dorzuce, nie wiele ale zawsze cos, tylko najpredzej za tydzien bo czekam na przelew;)
  9. [quote name='Kofeina'] a widoki boskie po prostu boskie:)[/QUOTE] czyms trza nadrabiac:eviltong:
  10. [quote name='tatankas']No a właśnie miałam napisać,że Arina ma teraz tak samo piękną obróżkę jak moja Niki,od tej samej osoby i tak samo pięknie w niej wygląda ;)[/QUOTE] no mila niespodzianka z tym rozem, tz sie podoba a to juz cos:evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B][COLOR=black]Kofeina[/COLOR] czy to Twoje cudo w avatarze? :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Chita mam nadzieję że wybaczysz że zbaczam z tematu :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] alez nie zbaczasz, na tym watku sie mowi tylko o cudownych psach:cooldevi: no i jeszcze czasem troche o malo rozgarnietych :eviltong:
  11. [quote name='agaga21']fajnie wyszła ta obróżka z różem. pasuje arince :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-jW-_SsFGjHg/TfpQo8JgbxI/AAAAAAAACBQ/Ai3xiTxk_GA/s640/DSC_7803.JPG[/URL] aaaaale wy tam macie superowe tereny!!! [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-7QIiDNK9gzA/TfpQtVP__EI/AAAAAAAACBY/r0t0RFgUoc4/s640/DSC_7820.NEF.jpg[/URL] ja też tam chcę!!![/QUOTE] różowego sie w ogole nie spodziewałam, chociaz bardzo podobała mi sie tatankasowa Nikita w rózu:loveu: wiec mam i ja:evil_lol: a w upaly to tylko las i rzeczka w chodzi w gre bo na polach nie da sie wytrzymac:shake: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ładny dziewczęcy kolorek :) no ale róż damy z niej nie zrobił:evil_lol::evil_lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-qa_Ua2l6TSY/TfpQi80wLfI/AAAAAAAACBA/dhPVeIP9KYQ/s640/DSC_7791.JPG[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] buahhahahha:evil_lol: jak to mawia moj sasiad z goofna bata nie ukręcisz :diabloti:
  12. [quote name='Kofeina']Co prawda kubus ja dzisiaj niechacy osikal[/QUOTE] chcący, chcący, zaznaczył teren:evilbat: *** kurde a ja tak czekam na ten bazarek:mad:
  13. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7QIiDNK9gzA/TfpQtVP__EI/AAAAAAAACBY/r0t0RFgUoc4/s640/DSC_7820.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7eOKkM1u9uY/TfpQxuXW-vI/AAAAAAAACBc/5RJchaVHW9E/s640/DSC_7840.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cdHTjLNpQPA/TfpQ6aZm2RI/AAAAAAAACBg/HyCOSxqOrWM/s640/DSC_7841.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IvmbBVYZ7Do/TfpQmZElINI/AAAAAAAACBM/YHaslx6BR2A/s512/DSC_7795.JPG[/IMG]
  14. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ykCEIm1pigk/TfpQdzIHxVI/AAAAAAAACA8/NttKer7HGzY/s512/DSC_7771.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qa_Ua2l6TSY/TfpQi80wLfI/AAAAAAAACBA/dhPVeIP9KYQ/s640/DSC_7791.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oJl1ZwzFUqI/TfpQkj9QsMI/AAAAAAAACBI/Injm2I3yXGk/s512/DSC_7794.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LgQYkI8iHuQ/TfpQVeP2nrI/AAAAAAAACA4/tcZvKKCitZ0/s640/DSC_7762.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jW-_SsFGjHg/TfpQo8JgbxI/AAAAAAAACBQ/Ai3xiTxk_GA/s640/DSC_7803.JPG[/IMG]
  15. daaawno temu kupilam tasme na bazarku na niebieskim, nie moglam sie zdecydowac na podklad wiec poprosilam zeby cos dobrali...zdążyłam też o tym zapomiec i pare dni temu brat mi przywiózł różową obroze od los ferros:evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Vto-qCODDGg/TfpQIlOHUnI/AAAAAAAACAs/F556SjzfrF4/s512/DSC_7743.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MZY1fqM7bPI/TfpQJ77kr4I/AAAAAAAACAw/4D6lmj19LkA/s512/DSC_7744.NEF.jpg[/IMG] Bounty [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-orJ74FDqdMY/TfpP2Hy8twI/AAAAAAAACAo/LhgawdfyLkM/s640/DSC_7731.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vFnXkceWTxQ/TfpQNnySwdI/AAAAAAAACA0/6sBoBycfcqY/s640/DSC_7751.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AEb8Rry-VLg/TfpQ8NrG5CI/AAAAAAAACBk/gD1Z_CIy5QE/s640/DSC_7856.JPG[/IMG]
  16. [quote name='Kana']Co wiecie na temat Szirim ?? Jest cudna :loveu: Podobna do Fryty, mojej bylej podopiecznej :)[/QUOTE] wyglada zupelnie jak Twoja przyszla tymczasowiczka, co nie:diabloti:
  17. [quote name='Tengusia']martwic to sie nie martwie :diabloti: martwi to mnie fakt ze w sierpniu jade w Bory Tucholskie z psami :mdleje: z Bolkiem :mdleje: [/QUOTE] a dokad:cool3: moze w moje okolice:razz:
  18. bo ze mnie tlumacz jak z koziego zadka wentylator;) [IMG]http://i1105.photobucket.com/albums/h342/Kofeina224/P160611_1310_02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1105.photobucket.com/albums/h342/Kofeina224/P110611_1433.jpg[/IMG] [IMG]http://i1105.photobucket.com/albums/h342/Kofeina224/P160611_1312.jpg[/IMG] [IMG]http://i1105.photobucket.com/albums/h342/Kofeina224/P160611_1312_01.jpg[/IMG] a to sie nadaje na watek szkodnikow:) [IMG]http://i1105.photobucket.com/albums/h342/Kofeina224/P160611_1321.jpg[/IMG] aaa i zdjecia musza byc zmniejszona, maks dlugosc to 640pxl;) btw ten but powinnas jej chyba zabrac bo sobie ubzdura ze jej wolno:D
  19. musisz je najpierw wrzucic na jakis serwer np imageshack czy fotosik, potem w tekscie klikasz na "dodaj grafike"-to ta ikonka w zaawansowanej edycji za koperta i przed video;) wklejasz tam link do fotki i voila... albo prosciej...przeciagasz z serwera zdjecie w tresc posta;)
  20. zdaje sie ze w takiej sytuacji mozna zbierac na prywatne konto ale przedmiotem musi byc cos, np zdjecie dory, no i nie moze byc napisane ze to aukcja charytatywna,
  21. [quote name='Lili8522']Ja też bym radziła wszystkim którzy są przeciwko Kodiemu spożytkować swoją energię na innych psach.[/QUOTE] tym co sa ZA poradzilabym dokladnie to samo, na innych psach tez wisi igla... przeciez kazdy pies zasluguje na szanse:diabloti: tylko pierszenstwo maja agresywne... EOT;)
  22. czytalam na ogolnym dlatego wstrzymalam sie z odnowieniem allegro;) trzymam kciuki!
  23. w mazowieckim jest kilka domow do wynajecia za 500-800zl, moze zadne haciendy ale prad, woda no i ogrodzenie jest, cholera moze warto to przemyslec... http://otodom.pl/dom-nowy-swietochow-90m2-4-pokoje-600-pln-id9710534.html http://otodom.pl/wynajme-dom-o-niskim-standardzie-z-wyposazeniem-id9693037.html
  24. ten trzezwy czy raczej ta trzezwa poprostu zazdrosc zzera? tylko czemu logujesz sie pod nowym nickiem, jajek zabraklo? ot Polska jadem i zazdroscia kipiaca!
  25. szkoda ze Waszej energii nie mozna spozytkowac na inne sposoby,dyskusja tutaj zeszla do poziomu przedszkola a pozniewaz na zadnym innym watku nie ma tylu milosnikow amstaffow to zapraszam do wykazania sie u Dory i Azy: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Lqtm8Y4vbxo/Tfhn1_EQB8I/AAAAAAAABCE/Uma39sYQdFw/s512/ast2.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/209558-Dora-amstaffka-z-ogromnym-guzem-na-posladku-rakiem-powieki-i-listwy-mlecznej[/url] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_VPe6cRk4Gwo/Tdadlm3jwPI/AAAAAAAABTQ/01UNgeRt3gk/024.JPG[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/208166-AMSTAFFKA-Z-OBORY!!!-nie-będzie-leczenia-ani-poprawy-warunków!-MUSIMY-JEJ-POMÓC[/url]!!! na pierwszych 6stronach watku pojawily sie deklaracje ze kilka osob juz wplacilo a wiec czekam na rozliczenie afnu.
×
×
  • Create New...