Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. dzis sprawdze czy doszly jeszcze jakies kwoty i uzpelnie post Ania podliczy ile jest do zaplacenia za czerwiec, ale chwilowo wsztrzymalabym sie chociaz tydzien-dwa z dalszymi decyzjami odnosnie kasy bo tak naprawde nigdy nic nie wiadomo...
  2. jestem i ja ale z banerkiem niestety nie pomoge
  3. [quote name='ewunian']Wiecie o poniedziałkowym transporcie karmy od "Play'a" dla Waszego schroniska :) ? Więcej info - jakby ktoś nie wiedział: http://www.facebook.com/event.php?eid=153491841386102&ref=notif&notif_t=event_invite#!/photo.php?fbid=10150203612258005&set=a.198247708004.131177.188351153004&type=1&comments POWODZENIA! ale ja tam nie widze tomaszowa?
  4. hahaha faktycznie bobrowato wygladaja:evil_lol:
  5. coś jej tu powiedziała ze tak rży:evil_lol: ze amerkanie wizy zniosa czy co:diabloti: [URL]http://img268.imageshack.us/img268/2305/p6104788.jpg[/URL] pokoik cudny, wyglada jak z folderu:loveu:
  6. trzymam mocnoo za kanape;) bedzie dobrze
  7. czekam na relacje Ani w takim razie, jak rodzina? zastosuja sie do wskazowek?
  8. o kurcze...Ania wie bo ona jest dzis w Toruniu chyba...
  9. [quote name='Soema']Dzięki Kochana! Ja do 19 w pracy.. może uda się mi wejść, napisz mi maila. Będzie łatwiej. Ciekawe czy mają...[/QUOTE] jak bede cos wiedziala to ci smsem podesle;)
  10. Temido a rozmawialiscie o kwestii bud zima i jedzenia?
  11. Kotek tomek jest w bernie wlasnie, ma wjechac do jakiejsc lecznicy i popytac o surowice bo w naszej okolicy nie ma...jak cos bedzie to jutro od nas kierowca tirem wraca do skarzyska jak cos dam moja samochodowa lodowke i pojedzie, bede w domu ok 13 to ci na gg napisze bo tu nie mam.
  12. net maja bo maksa wypatrzyli na allegro i podobno w kolko ogladaja filmik z nim wiec napewno jest, mi sie wydaje ze sa chetni do wspolpracy wiec warto pogadac, z reszta ja zanim trafilam na dogo tez o wielu rzeczach nie mialam pojecia...
  13. co za ujecie!! przerazajace:evil_lol::loveu:
  14. przperaszam nie bylo mnie,mialam niespodziewany wyjazd i jakos teraz nie mam glowy do niczego... przeczytalam wszystko uwaznie i...: daleko mi od fanatyzmu i rozumiem to ze nie wszyscy musza byc tak zakreceni na pukncie psow jak my;) dla mnie nie jest najwazniejszy wybor domu ktory dla mnie bedzie dobry ale wybor takiego gdzie pies bedzie szczesliwy, rzeczywiscie myslalam ze bedzie troszke lepiej ale rozmawialam dzis chwileczke z panem i mysle ze to dobrzy ludzie tylko trzeba ich nieco nakierunkowac i wyczulic na pewne rzeczy jak np karma itd mam metlik w glowie i ciezko mi myslec, Maks to chyba faktycznie pies ktory woli przebywac na dworze, no i mialby towarzystwo... Temida mysle ze pare spraw warto z panstwem przegadac bo wydaja sie otwarci na rady.. kochani jest nas tu sporo, piszcie co o tym myslicie, to wspolnie wyciagnelismy Maksa.
  15. giselle a dalas znac fundacji od bullkow, oni dosc preznie dzialaja a i moze maja jakies chetne domki :)
  16. przyszlam pilki obejrzec..fajne..ale te kurduple...zajeebioszcze:mdleje: to male rude jest genialne:loveu: moja ma 40-pare w klebie to chyba jednak 8 wystarczy...
  17. [quote name='Vectra']już mam piłki ;) aparat udało mi sie trochę wskrzesić ... co któryś raz działa spust migawki[/QUOTE] a ziee? Twoj baner mnie do strony prowadzi, pokaz pilki nie badz zolza:mad: zaba mam nadzieje ze dzis masz lepszy, nie chcialabym sie znalezc na twojej drodze jak masz nerwa:diabloti:
  18. [quote name='Lu_Gosiak'] zobaczymny jak Luka bedzie sie zachowywac u Kofeiny z drugim psem.. i ogolnie w mieszkaniu[/QUOTE] chcialas powiedzec: zobaczymy ile kanap przezyje:diabloti:
  19. nie pytalam:oops: moze Temida cos wie?
  20. przekazalam Panu wszystko;) osobiscie jestem pod wrazeniem, dzieci jest dwoje-chlopcy 9 i 13lat i to oni wypatrzyli Maksa na allegro, zauroczyl ich filmik:)
  21. Temido zadzwonisz do Pana i spytasz czy dzis pasuje, podeslesz ich ankiete paulinken? ja nie mam do niego numeru, ani ich ankiety...zaraz napisze na pw o maksie co wiem, Aniu on z samcami ok, prawda?
  22. [quote name='paulinken']Tylko wiesz, jeśli oni chcą konkretnie Maksa, to głupio im mówić, że jednak go nie dostaną. Mogą się poczuć oszukani, ktoś im do domu włazi, przepytuje, a psa i tak nie dostaną. [/QUOTE] nie chodzilo o to ze nie dostana:) przeciez zglosili sie pierwsi;) wysle jeszcze kilka pw z prosba o wizyte...paulinken a wiesz kiedy dalabys rade gdyby nikt inny nie odpowiedzial?
  23. [quote name='edek']A nie lepiej go wydać do tego domku blisko hoteliku. Domek sprawdzony, poznali Maksia, Maksiu ich. Polubili się na wzajem to jest ważne.[/QUOTE] to nie zmienia faktu ze wizyta i tak moglaby sie odbyc, bo jak nie Maks to kto inny, ponadto musimy zobaczyc jakie warunki proponuja Maksiowi wiec mysle ze warto sprawdzic ten dom;)
  24. [quote name='arielka186'] hoduję też staffiki. I nigdy nie odnotowano by przedstawiciel SBT ugryzł człowieka...[/QUOTE] to jako hodowca wiesz pewnie ze nascie/dziesiat lat temu hodowcy amerykanskich pitbull terierow czy amerykanskich staffordow sami eliminowali ze swoich hodowli psy ktore wykazaly cien agresji wobec czlowieka, ta rasa nie miala kochac innych zwierzat i rownie dobrze nie miala prawa "krzywo" spojrzec na czlowieka, nie bede wnikac w kynologie, Kodi to i tak pies z pseudo, w typie i nie SBT a raczej APBT co nie zmienia faktu ze ma spaprana psyche... a co do trzymania w lazience...oczywiscie dogomaniakom sie nie dogodzi , psa odizolowano, zamknieto w innym pomieszczeniu.... co za debile! dlaczego go nie przykuli do budy!
  25. wlasnie dzwonilam do martik, najwczesniej bedzie mogla za niecale dwa tyg, szukamy pilnie kogos na wiztye!
×
×
  • Create New...