-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jcO1plrptNQ/TgoibW3BIJI/AAAAAAAACDU/h_7yrm8tAcY/s512/_DSC0402.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vp0bcrcZVHY/TgoilJfefTI/AAAAAAAACDY/iounCqzJO3s/s640/_DSC0409.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DrAGwN2r15g/Tgoixt9bjPI/AAAAAAAACDc/DhjThBxrST4/s640/_DSC0404.NEF.jpg[/IMG] ;)
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-N8kmgNh85QM/TgohPwMDVqI/AAAAAAAACDA/OBeRxkKVBLU/s640/DSC_0336.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BeHZ0Z222uk/TgohXL3S6bI/AAAAAAAACDE/tMIpzJig6sk/s640/DSC_0337.NEF.jpg[/IMG] :roll:nie wiem po kim taka chciwa, porazka wychowawcza.... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XNmThy_QdSQ/Tgohsy09IGI/AAAAAAAACDI/rdfZT03fto0/s640/DSC_0356.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9M7FBVJaDEE/TgoiCHs4FhI/AAAAAAAACDM/nZOxvmF9Cec/s640/DSC_0370.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XMHcZHSepgw/TgoiR0Ttg-I/AAAAAAAACDQ/WdvZstRBjqA/s640/_DSC0399.NEF.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BpB9pxVZOrk/TgokydV51AI/AAAAAAAACFE/3YNXiXev3e4/s640/DSC_8146.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-A0MaIkgcJaM/Tgok1oYTpyI/AAAAAAAACFI/iu_E2yUCB2I/s640/DSC_8151.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Q3nZVqoK5L0/Tgok9wPXL5I/AAAAAAAACFY/4NpEGT6Lenw/s640/DSC_8158.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xrhAgo9ssXE/Tgok_uvf2bI/AAAAAAAACFc/BM2lntRtpFs/s640/DSC_8160.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SyIDEtDThsU/TgolOvTrxrI/AAAAAAAACFg/uBMpwSbUZ00/s640/DSC_8164.NEF.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fV3gtTgVxwg/TgokE7lLfFI/AAAAAAAACEY/NHaDB8alYag/s640/DSC_8091.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9f8RHcn0kXc/TgokLvTBD3I/AAAAAAAACEg/WMvAxCDTHG4/s640/DSC_8109.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DT6PlsKOTsM/TgokVi5DteI/AAAAAAAACEo/7VE-DXnXE24/s640/DSC_8131.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-e-bgrTH2GBE/TgokkPRhrxI/AAAAAAAACE0/BUGFIBkRucU/s640/DSC_8142.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DKEt87ehSjU/TgoksJvqPcI/AAAAAAAACFA/kEZmgGDfmjw/s640/DSC_8145.NEF.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AgzD5RNi7C8/Tgojch4lkUI/AAAAAAAACEE/7lshpHIvT30/s512/DSC_8066.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-B8ipM2TwuMg/Tgojfq9VHjI/AAAAAAAACEI/7tm1wk0cq1w/s640/DSC_8071.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5GR0JbJ8fws/Tgojh00KgHI/AAAAAAAACEM/a8zyj3LT9o8/s640/DSC_8073.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ptewrNVsfv0/TgojnnatQjI/AAAAAAAACEQ/C3mBZJ1GoOU/s512/DSC_8077.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yPXmdZz-8LA/Tgojt4bPDKI/AAAAAAAACEU/yrtxx69hUPA/s640/DSC_8087.NEF.jpg[/IMG]
-
u nas upaly...na poranny spacer chodzimy miedzy 6 a 8 rano:roll:, potem to juz tylko jezdzimy nad jezioro, arina ostatnio troche kuleje na ta chora lape i jesli to sie powtorzy wybiore sie do weta, no i zrobila sie strasznie wredna do innych psow, szczegolnie na plazy wiec tymczasowo zostala zdegradowana do poziomu dywanu:evil_lol: mam killka fot z ostatnich dni...:) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RQ60zfXt3sU/TgojEhvEoCI/AAAAAAAACDk/G7m2xqqmoNU/s640/DSC_8047.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iGce5V077vQ/TgojPWL7c5I/AAAAAAAACDs/v_OugzezEZs/s640/DSC_8052.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-biWUdW6VYro/TgojSySfUSI/AAAAAAAACD0/pcIOBJJMc6k/s640/DSC_8055.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hEkEe7WfZh0/TgojX_oPXnI/AAAAAAAACD8/ZEdXF8HJvnQ/s512/DSC_8064.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vpF3P-MnMhE/TgojaejKE5I/AAAAAAAACEA/sG7BkRnupZU/s640/DSC_8065.NEF.jpg[/IMG]
-
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
chita replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
ok, bo mialalm jej allegro robic:) mam nadzieje ze poadopcyjna wyjdzie dobrze... -
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
chita replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
To Coma ma dom? -
Temida u Maksa wszystko ok? Jesli tak to chcialabym przekazac jego pieniadze na inne biedy a tych akurat nie brakuje, wiec czekam na decyzje;)
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
chita replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Ja mogę też pomóc z ogłoszeniami dla Prezesa, gotowy tekst gdzieś jest i kontakt?[/QUOTE] [quote name='chita']ok wystawilam na 2tyg [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1689687781[/url][/QUOTE] w allegro, jest tekst Borowki, foty i kontakt :) -
5 miesięczna znajda z chorymi oczkami znalazła najwspanialszy dom.
chita replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
no co ty!! to takie chucherko z niej? -
moja tez kuleje ale u nas to ta lapa po operacji i niestety przeforsowala chyba... mam nadzieje ze przejdzie, ja czasem na noc smarowalam mascia i pomagalo ale lajza lizała...
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
chita replied to toyota's topic in Już w nowym domu
ok wystawilam na 2tyg [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1689687781[/url] -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
chita replied to toyota's topic in Już w nowym domu
toyota twoj nr to 0605 060 617? podaj maila dorzuce w allegro bo szukam na watku ale jak na zlosc nie moge niec znalezc;/ edit, znalazlam na stronie 23:diabloti: cos wiecej o malym napisac? zalatwia sie w domu jeszcze czy bie brudzi, halasuje? uczy sie chodzic na smyczy? -
5 miesięczna znajda z chorymi oczkami znalazła najwspanialszy dom.
chita replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
no no ma charakterek zolza mala:evil_lol: a pychol ma rzeczywiscie jamnisiowaty:) -
kurde z glowy mi wylecialo, obiecuje wieczorem zrobic przelew,konto mam
-
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
chita replied to toyota's topic in Już w nowym domu
ja moge zrobic allegro, ale wieczorem dopiero;) -
super wiesci;) fotki sa cudne:)
-
matko jakie macie piekne szczylki:loveu: moge im allegro zrobic ale musze miec jakis kontakt
-
[quote name='ageralion'] tatankas dostaniesz punkty karne za wstawianie ogloszen pseudo ;) Mi sie juz kiedys oberwalo od modow za takie wklejanie na bokserach ;)[/QUOTE] tymczasem na dogo oglaszaja sie pseudohodowcy... [url]http://www.dogomania.pl/threads/209997-Pseudohodowle-oglaszajace-sie-na-dogomani[/url]
-
[quote name='rotek_']wiem że piszę nie w tym dziale ale to jedyny wątek gdzie zbiera się tak dużo osób mających styczność z TTB Jeden z naszych amstaffów znalazł dom, nowi właściciele są nią zauroczeni. Sunia uwielbia ponad wszystko zabawę piłkami, niestety każda zabawka wytrzymuje niecały dzień...kongami w ogóle się nie interesuje, zdecydowanie woli okrągłe piłki Czy moglibyście jakąś polecić?[/QUOTE] boomer ball;) [url]http://sklep.moyre.pl/Pilka_Boomer_Ball_8_20cm-13.html[/url]
-
dziewczyny ale przeciez Bogatynia to nie wyrok, wg mnie nei ma znaczenia miejsce...zobaczcie Barona, znalazl rodzine ktora go od kilku miesiecy odwiedza, takich ludzi nie znalazłby byc moze nigdzie indziej, mnostwo astow z Bogatyni znalazlo domy a przeciez wiekszosc z nich wymagala szkolenia... moze trzeba Dropsiastemu nowych ogloszen, z nowym tekstem i zdjeciami...