Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jcO1plrptNQ/TgoibW3BIJI/AAAAAAAACDU/h_7yrm8tAcY/s512/_DSC0402.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vp0bcrcZVHY/TgoilJfefTI/AAAAAAAACDY/iounCqzJO3s/s640/_DSC0409.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DrAGwN2r15g/Tgoixt9bjPI/AAAAAAAACDc/DhjThBxrST4/s640/_DSC0404.NEF.jpg[/IMG] ;)
  2. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-N8kmgNh85QM/TgohPwMDVqI/AAAAAAAACDA/OBeRxkKVBLU/s640/DSC_0336.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BeHZ0Z222uk/TgohXL3S6bI/AAAAAAAACDE/tMIpzJig6sk/s640/DSC_0337.NEF.jpg[/IMG] :roll:nie wiem po kim taka chciwa, porazka wychowawcza.... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XNmThy_QdSQ/Tgohsy09IGI/AAAAAAAACDI/rdfZT03fto0/s640/DSC_0356.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9M7FBVJaDEE/TgoiCHs4FhI/AAAAAAAACDM/nZOxvmF9Cec/s640/DSC_0370.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XMHcZHSepgw/TgoiR0Ttg-I/AAAAAAAACDQ/WdvZstRBjqA/s640/_DSC0399.NEF.jpg[/IMG]
  3. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BpB9pxVZOrk/TgokydV51AI/AAAAAAAACFE/3YNXiXev3e4/s640/DSC_8146.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-A0MaIkgcJaM/Tgok1oYTpyI/AAAAAAAACFI/iu_E2yUCB2I/s640/DSC_8151.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Q3nZVqoK5L0/Tgok9wPXL5I/AAAAAAAACFY/4NpEGT6Lenw/s640/DSC_8158.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xrhAgo9ssXE/Tgok_uvf2bI/AAAAAAAACFc/BM2lntRtpFs/s640/DSC_8160.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SyIDEtDThsU/TgolOvTrxrI/AAAAAAAACFg/uBMpwSbUZ00/s640/DSC_8164.NEF.jpg[/IMG]
  4. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fV3gtTgVxwg/TgokE7lLfFI/AAAAAAAACEY/NHaDB8alYag/s640/DSC_8091.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9f8RHcn0kXc/TgokLvTBD3I/AAAAAAAACEg/WMvAxCDTHG4/s640/DSC_8109.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DT6PlsKOTsM/TgokVi5DteI/AAAAAAAACEo/7VE-DXnXE24/s640/DSC_8131.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-e-bgrTH2GBE/TgokkPRhrxI/AAAAAAAACE0/BUGFIBkRucU/s640/DSC_8142.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DKEt87ehSjU/TgoksJvqPcI/AAAAAAAACFA/kEZmgGDfmjw/s640/DSC_8145.NEF.jpg[/IMG]
  5. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AgzD5RNi7C8/Tgojch4lkUI/AAAAAAAACEE/7lshpHIvT30/s512/DSC_8066.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-B8ipM2TwuMg/Tgojfq9VHjI/AAAAAAAACEI/7tm1wk0cq1w/s640/DSC_8071.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5GR0JbJ8fws/Tgojh00KgHI/AAAAAAAACEM/a8zyj3LT9o8/s640/DSC_8073.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ptewrNVsfv0/TgojnnatQjI/AAAAAAAACEQ/C3mBZJ1GoOU/s512/DSC_8077.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yPXmdZz-8LA/Tgojt4bPDKI/AAAAAAAACEU/yrtxx69hUPA/s640/DSC_8087.NEF.jpg[/IMG]
  6. u nas upaly...na poranny spacer chodzimy miedzy 6 a 8 rano:roll:, potem to juz tylko jezdzimy nad jezioro, arina ostatnio troche kuleje na ta chora lape i jesli to sie powtorzy wybiore sie do weta, no i zrobila sie strasznie wredna do innych psow, szczegolnie na plazy wiec tymczasowo zostala zdegradowana do poziomu dywanu:evil_lol: mam killka fot z ostatnich dni...:) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RQ60zfXt3sU/TgojEhvEoCI/AAAAAAAACDk/G7m2xqqmoNU/s640/DSC_8047.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iGce5V077vQ/TgojPWL7c5I/AAAAAAAACDs/v_OugzezEZs/s640/DSC_8052.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-biWUdW6VYro/TgojSySfUSI/AAAAAAAACD0/pcIOBJJMc6k/s640/DSC_8055.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hEkEe7WfZh0/TgojX_oPXnI/AAAAAAAACD8/ZEdXF8HJvnQ/s512/DSC_8064.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vpF3P-MnMhE/TgojaejKE5I/AAAAAAAACEA/sG7BkRnupZU/s640/DSC_8065.NEF.jpg[/IMG]
  7. ok, bo mialalm jej allegro robic:) mam nadzieje ze poadopcyjna wyjdzie dobrze...
  8. Temida u Maksa wszystko ok? Jesli tak to chcialabym przekazac jego pieniadze na inne biedy a tych akurat nie brakuje, wiec czekam na decyzje;)
  9. [quote name='paulinken']Ja mogę też pomóc z ogłoszeniami dla Prezesa, gotowy tekst gdzieś jest i kontakt?[/QUOTE] [quote name='chita']ok wystawilam na 2tyg [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1689687781[/url][/QUOTE] w allegro, jest tekst Borowki, foty i kontakt :)
  10. to jakis horror...:-( jak Figa dzis? no i jak Ty sie czujesz, jak przeczytalam ze upadlas na brzuch to mi sie miekko zrobilo:shake: Aga jakakolwiek podejmiecie decyzje bedzie sluszna, najwazniejsze teraz jest bezpieczenstwo dziecka i Wasze... :calus:
  11. tylko spokojnie;) wszytskim tu zalezy na jednym-zdrowiu Dory, wiec jesli psiak faktycznie sie nie ruszal trzeba sie zastanowic co zrobic zeby i tym razem szwy sie nei rozeszly bo naprawde skonczy sie tragedią...jak ona sie teraz czuje?
  12. no co ty!! to takie chucherko z niej?
  13. moja tez kuleje ale u nas to ta lapa po operacji i niestety przeforsowala chyba... mam nadzieje ze przejdzie, ja czasem na noc smarowalam mascia i pomagalo ale lajza lizała...
  14. ok wystawilam na 2tyg [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1689687781[/url]
  15. toyota twoj nr to 0605 060 617? podaj maila dorzuce w allegro bo szukam na watku ale jak na zlosc nie moge niec znalezc;/ edit, znalazlam na stronie 23:diabloti: cos wiecej o malym napisac? zalatwia sie w domu jeszcze czy bie brudzi, halasuje? uczy sie chodzic na smyczy?
  16. no no ma charakterek zolza mala:evil_lol: a pychol ma rzeczywiscie jamnisiowaty:)
  17. kurde z glowy mi wylecialo, obiecuje wieczorem zrobic przelew,konto mam
  18. ja moge zrobic allegro, ale wieczorem dopiero;)
  19. super wiesci;) fotki sa cudne:)
  20. matko jakie macie piekne szczylki:loveu: moge im allegro zrobic ale musze miec jakis kontakt
  21. [quote name='ageralion'] tatankas dostaniesz punkty karne za wstawianie ogloszen pseudo ;) Mi sie juz kiedys oberwalo od modow za takie wklejanie na bokserach ;)[/QUOTE] tymczasem na dogo oglaszaja sie pseudohodowcy... [url]http://www.dogomania.pl/threads/209997-Pseudohodowle-oglaszajace-sie-na-dogomani[/url]
  22. [quote name='rotek_']wiem że piszę nie w tym dziale ale to jedyny wątek gdzie zbiera się tak dużo osób mających styczność z TTB Jeden z naszych amstaffów znalazł dom, nowi właściciele są nią zauroczeni. Sunia uwielbia ponad wszystko zabawę piłkami, niestety każda zabawka wytrzymuje niecały dzień...kongami w ogóle się nie interesuje, zdecydowanie woli okrągłe piłki Czy moglibyście jakąś polecić?[/QUOTE] boomer ball;) [url]http://sklep.moyre.pl/Pilka_Boomer_Ball_8_20cm-13.html[/url]
  23. dziewczyny ale przeciez Bogatynia to nie wyrok, wg mnie nei ma znaczenia miejsce...zobaczcie Barona, znalazl rodzine ktora go od kilku miesiecy odwiedza, takich ludzi nie znalazłby byc moze nigdzie indziej, mnostwo astow z Bogatyni znalazlo domy a przeciez wiekszosc z nich wymagala szkolenia... moze trzeba Dropsiastemu nowych ogloszen, z nowym tekstem i zdjeciami...
×
×
  • Create New...