[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] ponoć NFZ teraz kasy nie ma :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
a kiedys w ogole mial:evil_lol: wracaj do zdrowia co w koncu rudej foty strzelisz jakies:eviltong:
[quote name='Jasza'][B][SIZE=2]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA!
ul. Kopernika 6 m 8
00-367 Warszawa[/SIZE][/B][FONT=arial]
[FONT=verdana][SIZE=2][B]Numer konta: [/B][/SIZE][/FONT][/FONT][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000][B]86 1370 1109 0000 1706 4838 7316[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=red][SIZE=2][B] z dopiskiem Okruszek
[/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=2][COLOR=black][B]Jest w poście 84.[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red][SIZE=2][B]:-)
[/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]
dzieki, nie czytalam calego watku dlatego przeoczylam:oops:
poszlo 50zl
no to rzeczywiscie uroczo:evil_lol:, trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia tz (co przynajmniej w spacerach Cie odciazy:razz:) i zdjecia jakies by sie przydaly:eviltong:
ozesz w morde chyba nie chcesz nam wcisnac ze w dwa miesiac ten szczenior ---> [URL]http://i754.photobucket.com/albums/xx184/toska_latte/P7190104.jpg[/URL] tak wyrosł??:crazyeye::loveu:
bajka na ktora mialam deklracje jest w ds, narazie mam tylko dalie wiec dorzuce 20zl do lali i bede wplacac na bb45 jak wczesniej co miesiac, tylko jak pisalam agacie za sierpien i wrzesien zaplace dopiero jakos w tym tygodniu;)
szkoda wlasnie ze nie ma jednej bazy, bo portali coraz wiecej ale mysle ze indetyfikacja.pl i safe-animal to te najbardziej znane i najczesciej odwiedzane;)