[CENTER][COLOR=#ff0099][SIZE=4][B][SIZE=5]Dumka -cudowna sunia czeka na kochajacy dom[/SIZE][/B]
[/SIZE][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=#ff0099][SIZE=4][CENTER]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5m-ldR-pwUc/UuGPl-BuLuI/AAAAAAAAFxA/liS7e-ARSKM/w635-h454-no/2014-01-23[/IMG]
[SIZE=5]
DUMA POTRZEBUJE WSPARCIA FINANSOWEGO![/SIZE]
[/CENTER]
[/SIZE][/COLOR][CENTER][COLOR=#ff0099][SIZE=4][SIZE=5]JEJ DŁUG WYNOSI PONAD 1000 ZŁOTYCH!
BRAKUJE NAM DEKLARACJI STAŁYCH!
[/SIZE]
[/SIZE][/COLOR]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-c6IRnzDZt6s/UuGPl3DRKVI/AAAAAAAAFxA/R7ASi4coBm0/w645-h461-no/2014-01-23[/IMG]
[SIZE=3]
[B][COLOR=#b22222]Dumka [/COLOR]to ok. 3 letnia suczka o nietypowym umaszczeniu i wspaniałym charakterze. Sunia jest niezwykle kontaktowa i nastawiona na współpracę z człowiekiem... Dumka to psiak bardzo radosny, dogaduje się z większością psów choć nie lubi być przez nie dominowana.[/B]
[B]Ładnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy a także bardzo szybko się uczy, uwielbia bawic sie psimi zabawkami czy plastikowymi butelkami. Jest czystym i cichym ale bardzo wesolym psiakiem. To bezproblemowy i fantastyczny przyjaciel, który szuka odpowiedzialnego i kochającego właściciela dla którego będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów.
Duma jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, na swoj nowy dom czeka w okolicach Torunia w kuj-pom.[/B]
[COLOR=#000000]
[/COLOR]
[COLOR=#000000][B]w pazdzierniku sunia trafiła do hotelu do furciaczek koło Ciechocinka (kuj-pom)![/B][/COLOR]
[B]Miesięczny koszt pobytu dumy w hotelu to 400 zł![/B][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#b22222][B]HISTORIA DUMY:[/B][/COLOR]
[B]Duma trafiła do schroniska w Obornikach Wlkp. zimą 2011 roku w ciąży, przeszła zabieg sterylizacji aborcyjnej i do dziś nie znalazła swojej ostatniej przystani...
[/B]
[B]Sunia miała najprawdopodobniej problemy ze stawami, wedlug relacji wolontariuszek oraz p. Magdy z TOZu Duma miała poważne problemy z chodzeniem, kolejna zima w schronisku byłaby dla niej traumą...[/B]
[/SIZE][B][SIZE=3] Sunia przebywała na wybiegu razem ze 150 innymi psami[/SIZE]
[/B]
ogólny watek obornickich astow
[/CENTER]
[LEFT]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185114-Asty-które-chcą-być-kochane...Duma-Azyl-i-Ali-nadal-czekają-na-nowe-domy!/page18?highlight=asty+obornik[/URL]
[SIZE=4][B]
EDIT: w pazdzierniku sunia trafiła do hotelu do furciaczek koło Ciechocinka (kuj-pom), mamy nieco ponad połowe stalych deklaracji na utrzymanie suni, bardzo prosze o bazarki, pomoc w reklamowaniu wątku, ogłoszenia czy drobne - nawet jednorazowe wplaty na Dumke[/B][/SIZE]...
[SIZE=5]
[COLOR=#00ff00]rozliczenie w trakcie bo wdarl sie blad ;)[/COLOR]
[/SIZE] [COLOR=#4b0082][B]pazdziernik 2011[/B][/COLOR]
50 zł- WhatMayNN
30 zł- Aleksandra B
100 zł- beti477
50 zł- jacekk
70 zł Sebastian A
30 zł- Monia_Lol
130 zł- fonia + mama foni + allegro
50 zł- chita
20 zł- magdyska25
1200 zł- aida
50 zł- donwitov
50 zł- agaga21
30 zł- cicia1977
30 zł- bira
40 zł- randall
[B]_________________
RAZEM: 1930 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]
listopad 2011[/B][/COLOR]
50 zł- fonia123 i mama fonii
10 zł- tobciu
106 zł- fonia123 (bazarek)
20 zł-whatMayNN
20 zł- bira
50 zł- chita
[B]_________________
RAZEM: 256 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]grudzien 2011[/B][/COLOR]
10 zł- tobciu
50 zł- fonia123 i mama fonii
50 zł- randall (za grudzien i styczen)
20 zł-bira
50 zł- chita
[B]_________________
RAZEM: 180 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]styczen 2012[/B][/COLOR]
10 zł- tobciu
72 zł- fonia123(bazarek)
60 zł- cicia1977(za listopad i grudzien)
50 zł- fonia123 i mama
50 zł- chita
30 zł- WhatMayNN
20 zł- bira
[B]_________________
RAZEM: 292 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]luty2012[/B][/COLOR]
30 zł- WhatMayNN
20 zł- bira
10 zł- tociu
50 zł- Fonia123 i mama
25 zł- aanka
40 zł- randall (za dwa miesiace)
50 zł- Magdalena K-Z.
50 zł- chita
[B]_________________
RAZEM: 275 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]marzec 2012[/B][/COLOR]
50 zł- chita
50 zł- fonia123
20 zł- bira
10 zł- tobciu
40 zł- WhatMayNN (za marzec i kwiecien)
[B]_________________
RAZEM: 170 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]kwiecien 2012[/B][/COLOR]
10 zł- tobciu
50 zł- fonia 123
20 zł- bira
50 zł- chita
[B]_________________
RAZEM: 130 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]maj 2012[/B][/COLOR]
10zl tobciu
50zl chita
20zl bira
50zl fonia i mama
310zl zl - wolontariuszki z azorka
[B]_________________
RAZEM: 440 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]czerwiec 2012[/B][/COLOR]
50zl chita
10zl tobciu
40zl WhatMayNN (maj i czerwiec)
50zl fonia123
20zl bira
300zl anonimowy aniol za hotel na czerwiec
[B]_________________
RAZEM: 470 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]lipiec 2012[/B][/COLOR]
10zl tobciu
50 zl fonia
20 zl bira
100 zl randallc
50 zl chita
[B]_________________
RAZEM: 230 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]sierpien 2012[/B][/COLOR]
10zl tobciu
40zl WhatMayNN za lipic i sierpien
20zl bira
50zl fonia
50zl chita
[B]_________________
RAZEM: 170 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]wrzesien 2012[/B][/COLOR]
50zl chita
10zl tobciu
20zl bira
[B]_________________
RAZEM: 80 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]pazdziernik 2012[/B][/COLOR]
10zl tobciu
50zl chita
40zl Aneta (WhatMayNN ?) za X i XI
20zl bira
50zl fonia123
200zl Olena84 od dwupaku
[B]_________________
RAZEM: 370 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]listopad 2012[/B][/COLOR]
50zl chita
150zl Azorek, wirtualna adopcje
10zl tobciu
20zl bira
[B]_________________
RAZEM: 230 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]grudzien 2012[/B][/COLOR]
100zl fonia123 (listopad i grudzien)
10zl tobciu
300zl ze skrpety BB
30zl WhamMayNN
50zl chita
[B]_________________
RAZEM: 490 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]styczen[/B][/COLOR] [COLOR=#4b0082][B]2013[/B][/COLOR]
50zl fonia123
20zl bira
10zl tobciu
50zl chita
321,50 bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237512-ROZLICZAM!Ciuchy-markowe-XS-S-buty-kozaki-r37-i-nie-tylko!-do-30-12-g22-00?p=20312807#post20312807"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post20312807[/URL]
[B]_________________
RAZEM: 451.50 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]luty[/B][/COLOR] [COLOR=#4b0082][B]2013[/B][/COLOR]
20zl Bira
50zl fonia123
50zl chita
30zl Randall
[B]_________________
RAZEM: 150 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]marzec 2013[/B][/COLOR]
20zl tobciu
50zl fonia
250zl wirtualne adopcje azorek
40zl WhatMayNN
50zl chita
[B]_________________
RAZEM: 410 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]kwiecien 2013[/B][/COLOR]
20zl tobciu
50zl chita
74 zl z bazarku chity
[B]_________________
RAZEM: 144 zł[/B]
[SIZE=5]
[/SIZE][COLOR=#4b0082][B]maj 2013[/B][/COLOR]
60zl bira
10zl tobciu
50zl chita
100zl fonia123
330 Angel z bazarku
[B]_________________
RAZEM: 550 zł[/B]
[COLOR=#4b0082][B]czerwiec 2013[/B][/COLOR]
14zl tobciu
40zl WhatMAyNN
100zl wirtualne adopcje azorek
50zl fonia123
50zl chita
[B]_________________
RAZEM: [/B]254zl
[COLOR=#800080][B]lipiec 2013[/B][/COLOR]
10zl tobciu
50zl fonia123
50zl chita
5zl agnieszka103
___________________
[B]RAZEM 115,00zl [/B]
[B][COLOR=#800080]sierpien 2013
[/COLOR]
[/B][COLOR=#000000]10zl tobciu
50zl fonia123
50zl chita
400zl angel bazarki dla Dumy
40zl bira (lipiec i sierpien)
155zl z foto bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244914-DARMOWE-GLOSOWANIE!-FOTO-bazar-2013!wygraj-kase-dla-psow-z-pwp-!Do-29-07-22-00"] link
[/URL]50 zl agaga21 z bazarku
_______________________
RAZEM 755
[/COLOR]
[B][COLOR=#800080]wrzesien 2013[/COLOR][/B]
50zl chita
60zl Aneta B. za VII,VIII,IX (WhatMayNN ?)
10zl tobciu
40zl bira
100zl chita za X,XI
_________________________
RAZEM 260zl
[B][COLOR=#800080]pazdziernik 2013 [/COLOR][/B]
12zl tobciu
100zl Tomasz G
_______________________
Razem 112zl
[B][COLOR=#800080]listopad 2013 (wplaty zaksiegowane do 21.11.2013)[/COLOR][/B]
150zl fonia123
130zl bazarek obrozkowy od agaga 21 (wplata od Kasia K.)
10zl tobciu
50zl chita
________________________
[B]
Razem 340zl [/B]
[COLOR=#800080][B]
grudzien 2013 [/B][/COLOR]
13,44zl tobciu (06.12.2013)
60zl WhatMayNN (Aneta B. 9.12.2013)
40zl Bira (10.12.2013)
50zl fonia123 (12.12.2013)
50zl chita
[SIZE=4][B]_______________________
[/B][/SIZE][B]
Razem 213,44 zaokraglam do 215,00 zl
[/B]
[B][COLOR=#800080]
Styczen 2014
[/COLOR][/B]
20zl tobciu (08.01.2014)
50zl fonia123 (09.01.2014)
81zl Angel (21.01.2014)
200zl chita
170zl Wojtek W. z Krk (28.01.2014)
_________________________
[COLOR=#000000][B]Razem 521,00zl
[/B]
[/COLOR][COLOR=#800080][B]
Luty 2014 [/B][/COLOR]
20zl tobciu (04.02.2014)
400zl chita
_______________________
[B]Razem 420,00 zl [/B]
[COLOR=#800080][B]Marzec 2014
[/B][/COLOR]
100zl fonia123 za luty i marzec (03.03.2014)
20zl tobciu
60zl Bira
100zl chita
100zl Tomasz G
____________________________
[B]Razem 380zl[/B]
[COLOR=#800080][B]Kwiecien 2014 [/B][/COLOR]
15zl tobciu
200zl chita
100zl Tomasz G
______________________
[B]Razem 315zl[/B]
[COLOR=#800080][B]Maj 2014 (nie podliczony)[/B][/COLOR]
13,20zl tobciu
150zl Freya73 (bazarek)
50zl fonia123
300 chita
_____________________________
[B]RAZEM 513,20 zl[/B]
[COLOR=#800080][B]Czerwiec 2014 [/B][/COLOR]
12,20zl tobciu
50zl fonia123
20zl Marta Ż. -Szczecin 06.06
30zl Barbara B. -Chorzow 06.06
40zl bira
20zl Marta Ż -Szczecin 29.06
25zl Barbara B. 30.06
200zl chita
____________________________
[B]Razem 397,20[/B]
[B][COLOR=#800080]
Lipiec 2014 (nie podliczony)
[/COLOR][/B]
12,50zl tobciu
50zl fonia123
[SIZE=4][B]____________________
RAZEM 1[SIZE=4]2[/SIZE] 015,[SIZE=4]4[/SIZE]0 zl [/B][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#006400][B]WYDATKI[/B][/COLOR][/SIZE]:
[B]17.10.2011[/B]
- hotel do16listopada 400zl
- paliwo (wiktoryn bydg 170km) 84zl
- wet i leki 151zl
[B]_________________
RAZEM: 635 zł[/B]
[B]18. 11.2011[/B]
-hotel 400zl
[B]16.12.2011[/B]
-hotel 400zl
[B]18.01.2012[/B]
-hotel 400zl
[B]18.02.2012[/B]
-hotel 400zl
[B]16.03.2012[/B]
-hotel 400zl
[B]18.04.2012[/B]
-hotel 400zl
-odrobaczenie 20zl
[B]_________________
RAZEM: 420 zł[/B]
[B]19.05.2012[/B]
-hotel 400zl
[B]20. 06. 2012[/B]
- hotel i szczepienia 425zl
[B]17.07.2012[/B]
-hotel 400zl
[B]19.08.2012[/B]
-hotel 400
[B]17.09.2012[/B]
-hotel 400zl
[B]20.10.2012[/B]
-400zl hotek
[B]22.11.2012[/B]
-400zl hotel
[B]21.12.2012[/B]
-400zl hotel
[B]21-01-2013[/B]
-400zl hotel
[B]22.02.2013[/B]
-hotel 400zl
[B]25.03.2013[/B]
-hotel 400zl
[B]27.04.2013[/B]
-hotel 400zl
-odrobaczenie 25
[B]25.05.2013[/B]
-hotel 400zl
[B]22.06.2013[/B]
-hotel 400zl
[B]25.07.2013[/B]
-hotel 400zl
[B]
18.08.2013[/B]
-hotel 400zl
[B]20.09.2013[/B]
-hotel 400zl
[B]25.10.2013[/B]
-hotel 400zl
[B]21.11.2013[/B]
-hotel 400zl
[B]22.12.2013 [/B]
-hotel 400zl
[B]21.01.2014 (Zmiana hotelu Dumki!)[/B]
- hotel 450zl
[B]21.02.2014[/B]
-hotel 450zl
[B]22.03.2014[/B]
-hotel 450zl
[B]22.04.2014[/B]
-hotel 450zl
[B]21.05.2014[/B]
-hotel 450zl
[B]22.06.2014[/B]
- hotel 450zl (70zl wizyta u weta-pokryte przez chita, nieuwzglednione w rozliczeniu)
[SIZE=5]
[/SIZE]
[B][SIZE=3]przychody[/SIZE][/B]
2011 [B] 2366zl[/B]
2012 [B] 3347zl[/B]
do kwietnia 2013 [B] 1155zl[/B]
razem do kwietnia [B] 6868,00zl[/B]
(razem od maja do wrzesnia 2013 [B] 1934,00zl)
[/B]
[COLOR=#800000][SIZE=3][B][SIZE=2]razem do listopada 2013 9254,00zl[/SIZE]
[/B][/SIZE][/COLOR]
[B][SIZE=3]wydatki [/SIZE][/B]
2011 1435,00zl
2012 4845,00zl
do kwietnia 2013 1625,00zl
razem do kwietnia 2013 [B]7905zl plus od 01 maja 2013 do 30wrzesnia 2013 2000zl (5miesiecy po 400zl)
razem do grudnia 2013 [/B][B][SIZE=3][COLOR=#800000]11'105,00zl +900 ( I i II 2014) = 12'005,00zl + 1800 (III[SIZE=3],[/SIZE]IV,V,VI 2014)=13 805,00zl
[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#800000][SIZE=4]13'805,00zl[/SIZE] -[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#800000][SIZE=4][B] 1[SIZE=4][SIZE=4]2[/SIZE] [SIZE=4]015[/SIZE][/SIZE],[SIZE=4]4[/SIZE]0 zl =[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=4][B][SIZE=5] - 1789[/SIZE][/B][/SIZE][B][SIZE=5][SIZE=5],[SIZE=5]6[/SIZE]0zl [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#800000]
[/COLOR][COLOR=#800000][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR]
[/LEFT]
[SIZE=4][COLOR=darkred] ***[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][B]Duma to ok. 2-letnia suczka w typie amstaffa o nietypowym umaszczeniu i wspaniałym charakterze.[/B][/SIZE][SIZE=3][B]Sunia jest niezwykle kontaktowa i nastawiona na współpracę z człowiekiem...To psiak bardzo radosny, dogaduje się z większością psów choć nie lubi być przez nie dominowana.[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Duma ładnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy a także bardzo szybko się uczy, szuka odpowiedzialnego i kochającego właściciela dla którego będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów.[/B][/SIZE]
[LEFT]
[B] IMIĘ: Duma[/B]
[B] WIEK: około 2 lata[/B]
[B] PŁEĆ:Suczka[/B]
[B] WIELKOŚĆ:Średnia[/B]
[B] STERYLIZACJA/KASTRACJA:Tak[/B]
[B] WIĘCEJ NA TEMAT PSA:[/B]
[B] OPIS Wolontariuszki: Młoda śliczna sunia o nie typowym[/B]
[B] kolorze sierści.Do schroniska trafiła w ciąży[/B]
[B] ale miała zrobioną sterylizację aborcyjną.[/B]
[B] Sunia lubi dominować nad innymi psami ale [/B]
[B] umie tez się z nimi bawić.Lubi gryźć zabawki[/B]
[B] i butelki.[/B]
[/LEFT]
watek na niebieskiem
[URL]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6772[/URL]
Duma na facebook:
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=228823623844727[/URL]
Allegro cegiełkowe:
[URL]http://allegro.pl/duma-z-chorymi-stawami-blaga-o-cieply-kat-i1874406655.html[/URL]