Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. tak sie ciesze ze juz u Ciebie!! martwia mnie te lapiny:shake: Bull ania z niebieskiego zadeklarowala 20zl jednorazowo,dziekuje:Rose:
  2. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Dzięki:) Arinka to wzór brodnickiego super psiaka haha[/QUOTE] nie ironizuj mi tu:mad::evil_lol: btw Jedynka faktycznie łyżwowata;) Hugo i Kankan jeszcze w schronie?
  3. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] niedaleko Włocławka przy drodze na poboczu zobaczył słaniającego się na nogach psa...po ujechaniu 2km nie wytrzymał i zawrócił;) [/QUOTE] mowilam ze go uwielbiam, prosze go ode mnie i mojej małpy pozdrowic;) a watek mojego ulubionego schronu se zapisze, jak beda fotki Jedynki chetnie jej fundne allegro czy jakis pakiecik
  4. rewelacyjny jest z tymi swoimi szpilkami na wierzchu:evil_lol::loveu: a ciasteczka wygladaja wyjatkowo apetycznie!
  5. a do Dumy nikt nie zaglada:mad: Kochani nie spoczywajmy na laurach, moze ktos od nowego roku chcialby zadeklarowac skrome 5zl dla Dumki..?
  6. [quote name='mariamc']Odbieram Bisa w poniedziałek17.10. czuje się już dobrze i zakochał się w rezydendce kliniki w Labisi. [/QUOTE] haha nie dziwie sie, Czika teraz schudla to ma branie w klinice:evil_lol: rachunek za to pewnie bedzie kolosalny...tyle czasu:roll:
  7. buahahahah skad u niego te miny, naszych politykow nasladowal czy co:evil_lol:
  8. Kajusza a nie mowilam:eviltong: dopiszcie mnie na 10stalej;)
  9. watek na niebieskim [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6772[/url] uzupelnilam pierwszy post [B][SIZE=4]WPŁYWY[/SIZE][/B] [B]pazdziernik 2011 [/B] WhatMayNN 50zl Aleksandra B 30zl beti477 100zl jacekk 50zl Sebastian A 70zl Monia_Lol 30zl fonia + mama foni + allegro 130zl chita 50zl [SIZE=4][B] RAZEM[/B][/SIZE] : [COLOR=navy][B][SIZE=4] 510 zl [/SIZE][/B][/COLOR]
  10. [quote name='cicia1977']bierzemy na siebie[/QUOTE] dzis jakis niesamowity dzien dobrych wiesci czy co:evil_lol::loveu:
  11. wooow to oby wszystko poszlo dobrze:multi: wiem ze Gosia zalatana w weekend dziewczyny jak z kosztami transportu?
  12. [quote name='aida']Teraz proszę o numer konta na który mam dokonać wpłaty[/QUOTE] wyslane:):loveu: wieczorem uaktualnie wplaty
  13. no w koncu odnalazlam lobuza, jak tam zapedy niszczycielskie?:)
  14. cicia pisala cos na watku Alego o transporcie, ja zaraz wrzuce na transportowy
  15. faktycznie jaka ona chudziutka:-( kajusza pisze pw
  16. bedzie dobrze!! jestem w szoku jak wielkie to diabelstwo uroslo w tak krotkim czasie :shake: moja uziemniona byla tez na dwa tyg, koszmar, szwy puscily dwa razy,skonczylo sie na zszywkach:mad: i tez byla juz po sterylce w schronie...nigdy nie zrozumiem co sie stalo...
  17. oborniki wlkp - wiktoryn kolo ciechocinka/torun
  18. [quote name='aida']Kochane cós matematyka kuleje.:evil_lol: Pazdziernik mamy połowę czyli 200,00 przechodzi na styczeń 2012. 390 zebrane za X,XI,XII to razem 590 plus 130 stycznia to 720,00 minus 400 to 320 na luty + 130 lutege to daje 450,00 . Wg moich wyliczeń brak pojawia się w marcu w kwocie 220,00 zł Nie doliczam jednorazowych. Nie będę się mądrzyła bo decyzja należy do Was. Ja z kolei nie mogę żadnych długoterminowych zobowiązać podejmować. Jeżeli będę mogła to zawsze w jakiś sposób pomogę.[/QUOTE] [B] aida nie wiem nawet jak zaczac dziekowac za pomoc[/B]:) :loveu:szczerze mowiac zdaje sobie sprawe ze branie psa bez polowy deklaracji psa na hotel jest ryzykiem...ale z drugiej strony nie darowałabym sobie gdyby ten psiak stracił TAKĄ szansę, mamy czas na zebranie pieniązkow, leczenie Dumy i przede wszystkim bedziemy sie potem rozglądac za domkiem!! [B]Kochani zatem potrzebny transport, u Gosi piec montuja jutro Duma może w zasadzie jechac w każdej chwili[/B]
  19. [quote name='aida']Wszystko rozumiem. Zbierajcie nadal deklarację. Możemy się umówić że pazdziernik listopad grudzień 2011 dam pełną wysokość opłat za Hotelik. Jeżeli to w jakiś sposób pomoże żeby zabrać dziewczynę to tylko proszę o info i zaraz przekazuję kasę[/QUOTE] :mdleje:troche mnie zatkało...:loveu: fonia dzieki za bazarek! o deklaracje bede walczyc:) wezme sie za pw, chwilowo mam szpital w domu... btw od mojej kolezanki jednorazowo 30zl:)
  20. amstaffow bardzo duzo:-( deklaracji stalych niestety malo, nie wiem na jak dlugo miejsce bedzie aktualne, musze pogadac z Gosia, natomiast mysle ze za deklaracje jednorazowe moznaby Dumke wziasc na badania,najwazniejsze to chyba zrobic rtg i wykluczyc ewentualne przyczyny neurologiczne i wspomoc jej stawy...?
  21. zeby nie offowac u alika:-( zapraszam do Dumki: http://www.dogomania.pl/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-czeka-na-swoj%C4%85-szans%C4%99...?p=17804844#post17804844
  22. i jeszcze troche fot [QUOTE][IMG]http://i54.tinypic.com/2vigpdl.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2db6s9k.jpg[/IMG][/QUOTE] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_tFu5_i8VrLs/Tc2ygQuoqoI/AAAAAAAAB2w/fU3DQvJKz-E/s512/dumka1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_tFu5_i8VrLs/Tc2yfjmKasI/AAAAAAAAB2o/ArAuNYk_l8k/s512/duma2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_tFu5_i8VrLs/Tc2yfQDLcuI/AAAAAAAAB2k/NIMjsCydMuo/s512/duma1.jpg[/IMG]
  23. ciąg dalszy zdjęć [quote name='Tia'] [IMG]http://i52.tinypic.com/qn5u9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2itgem8.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/1052zi0.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/wmf6dw.jpg[/IMG][/QUOTE]
×
×
  • Create New...