Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. dzieki dziołszki za zyczenia;) wrocilam do cywilizacji niestety;)
  2. Tenggusiu...nie jestem w stanie nic napisac sensownego, tak bardzo mi przykro...:-(wiem ze i ktoregos dnia ja tez sobie z tym nie poradze... najszczersze wyrazy wspolczucia dla calej Waszej rodziny [*]
  3. najwyzej mnie udusi za to zdjecie;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6Xp_jv_CEkA/TkpOGosm28I/AAAAAAAACLU/kn871zHRnq0/s512/_DSC8552.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-U6k0DwlmGNE/TkpOgiaE3lI/AAAAAAAACLs/4aQbJZ21HxE/s576/_DSC8591.JPG[/IMG] Misia jest absolutnie cudownym psem, nie da sie nie kochac!
  4. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-On1gpyM3Lpk/TkpOKCM9YlI/AAAAAAAACLY/YEvNfEfjnNc/s576/_DSC8558.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6guPtV2HiSE/TkpONI8IUMI/AAAAAAAACLc/udAXczLdw4w/s576/_DSC8547.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AgB1U5RZkCA/TkpObK99AEI/AAAAAAAACLk/T9uXeMxt8t4/s576/_DSC8579.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZlXfj_hPNYo/TkpOmiFwBzI/AAAAAAAACL0/X88erLWOPB8/s576/_DSC8592.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TEMmwDraQLY/TkpOjtqdIaI/AAAAAAAACLw/uBE4LX9GQDk/s576/_DSC8593.JPG[/IMG]
  5. fot mam kilka, reszta nie wyszla bo po zachodzie slonca poszlysmy robic foty:shake::evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ruZuEoQ3o-0/TkpNwB7qM3I/AAAAAAAACLE/o2PJ0oDbIKE/s576/_DSC8508.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DK-sr19Bcno/TkpN3ExLn7I/AAAAAAAACLI/86mFDH9LBw4/s576/_DSC8509.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--BVixZUpj9U/TkpN_E9EYBI/AAAAAAAACLM/vt3A6IsbsbE/s512/_DSC8518.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5qsjC-VmxnA/TkpOCGt4KSI/AAAAAAAACLQ/eaavELl28dM/s512/_DSC8521.JPG[/IMG]
  6. nadal nie mam pw od temidy wiec czekam, moja suka po operacji wiec chwilowo troche uziemniona jestem
  7. daisy ma u mnie od poczatku allegro [URL]http://allegro.pl/cukierkowa-daisy-szczeniak-z-wnykow-szuka-domu-i1750875995.html[/URL] i jak cos jej odnawiam, zapomnialam napisac;) do zobaczenia jutro:P za malutka trzymam mooocno, musi sie odnzalezc
  8. na szybko wystawilam allegro [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1766546724[/url] przpraszam ze to tyle trwalo ale moj pies jest po zabiegach a neta mam tylko okazyjnie
  9. dzis bylismy u kontroli wszystko goiło sie ok..po godzinie wracalismy z powrotem bo szew puscil:shake: teraz ma jakies zszywki metalowe:diabloti: bidula ma tyle energii a ja musze jej non stop pilnowac, zero plywania, skakania a wynik histopatologiczny dopiero w przyszlym tygodniu.cudowne wakacje jednym slowem:roll:
  10. odzyskam dzis sima ze starym numerem to sie zgadam;)
  11. bylismy dzis u weta, lapa w porzadku...ale zeby nie byloza wesolo pare dni temu na brzusiu zauwazylam jakas czarna kropke ktora od dwoch trzech dni byla zaczerwieniona...w srode o 13 bedziemy to usuwac i robic badanie histopatologiczne bo wg weta nie wyglada to za dobrze...ehh
  12. oddawaj ta ladna pogode:mad: moze Lunke se zostawicie a mi oddacie Gamonia:cool3::loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-__5X8OddA0k/TjxBiTvPTiI/AAAAAAAACkg/XcNR-Iucl0M/DSCN6310.JPG[/url]
  13. [quote name='agaga21']szerokiej drogi!!!:bye::bye: wypoczywajcie i wracajcie bezpiecznie :)[/QUOTE] juz jestesmy:cool3: jechalismy dlugo bo sporo korkow i przystankow, ale juz w domu:)
  14. dajcie spokoj dziewczyny, szkoda slow i nerwow;) na kazdym watku jest to samo...
  15. [quote name='Temida']Karolinko,p. Michał potwierdził, że zaprasza. Podam Ci wszystko na PW.[/QUOTE] dzieki to czekam, moj wyjazd sie opoznil o jeden dzien bo tz sobie noge rozwalil i zaliczylismy jeszcze szpital ale od wtorku jestem dyspozycyjna:)
  16. zalozylam [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6510[/url] jednak jutro wyjezdzam na 2-3tyg i bede miala ograniczony dostep do neta wiec jak cos prosze aktualizujecie bo moge nie miec mozliwosci
  17. moze na niebieskim by jej watek zalozyc? moze chociaz ktos zajrzy...taka cisza u Lalki:-(
  18. dostalam pw, jak znajde chwile chetnie poczytam, do jakiego hotelu Wika ma jechac?
  19. strasznie sie ciesze ze Zuzelka tak trafiła:multi: jak chrapie i popierduje to widac ze szczesliwa:evil_lol:
  20. [quote name='evel'] Ile bierzesz za miesiąc? :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: cennik zgodny ze stroną - hilton.pl:evil_lol:
  21. jaka zadowolona:loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-Qzm0_T1giwQ/Tjmnuj5FE-I/AAAAAAAACgA/ZmTBENaFBmg/DSCN6107.jpg[/URL] slodziak normalnie:loveu:, nic tylko nogi za pas i spieprzac:evil_lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-_XQcFAVRYW4/TjmoCO04omI/AAAAAAAAChI/m6o3umfwlMo/DSCN6152.jpg[/URL] a to jest extra;) i bardzo mi sie ogrod podoba az sie boje zobaczyc w jakim nasz jest stanie:roll: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-bCiH2mY3F6s/Tjmod-nq8TI/AAAAAAAACiU/1xb_6-dJ7bA/DSCN6214.jpg[/URL]
  22. aniu to moze zamiast tekstu napisz info o rafiku ile ma lat i jego cechy charakteru, trzeba go zaczac oglaszac, im predzej tym lepiej
×
×
  • Create New...