Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. no chyba mu sie mięsień piwny wyrobił:diabloti: kupilabym Marsikowi pakiecik u Jenny19 ale nie wiem czy Ania juz tego nie zrobila ?
  2. o ranyy ja dopiero doczytalam!! gratuluje łaciatego puchatka!! wiedzialam ze zostanie:eviltong: a i artykul przeczytalam, z Pumby to teraz celebrytka z krwi i kosci:loveu::diabloti: **** no i na bazar lece zajrzec;)
  3. co do wczorajszego linka...hmmm:roflt: i dobrze ze wyjezdzacie, niech sie psiaki i tesc przyzwyczają w koncu za rok do mnie jedziesz:grins:
  4. my kiedys mielismy jakas masc na opuchlizny ale chyba z antybiotykiem cos...nie trzepie uchem czy ma zawiniete?:razz:
  5. dobrze ze juz po:) a parys juz w domu? bo gdzies wyczytalam ze jakis staruszek do Ciebie jedzie:cool3:
  6. OOoo i to jest pomysl ino sie streszczaj:) ode mnie jednorazowo 50zl ale zaznaczam ze dopiero pod koniec miesiaca bo sobie totalnie wyczyscilam konto;)
  7. łoo rany troche tu sie narobilo :evil_lol: gratuluje sukcesow no i Bogusława:loveu: z tych co ja rozrozniam <haha> to jak dla mnie Lalka wymiata:cool3:;)
  8. ja deklarowalam wspomoc jednorazowo alewplace dopiero za tydzien, sama czekam na przelew niestety...
  9. [quote name='fioneczka'] widzisz jesteś opanowana i dobrze wychowana, normalnie cud, miód, orzeszki ma Twój TZ u boku :razz: ... a ja nie jestem :diabloti:[/QUOTE] i tu sie grubo mylisz:diabloti: mam fatalne maniery i koszmarne mam zwyczaje... tylko jak ja narobie smrodu to sie potrafie przyznac ze sie spurtalam;) ale mam nadzieje ze za szczerosc focha nie walniesz co?;) wracajac do tematu, mi ze sredniej tez kiedys wychodzilo stypendium, jak poszlam odebrac to mi za godziny nieobecnosci nie dali, wiec przez tych 10lat sie nic nie zmienilo:roll: za to z taka srednia to chyba kazda uczelnia stoi otworem;)
  10. moj boze jaka piekna, wyglada jak spaniel tybetanski:loveu::evil_lol: i te zebyyy:loveu:cudowna jest, jak chcesz kupie jej pakiecik ogloszen jak sie troszke oswoi z sytuacja;)
  11. az chcialo by sie rzec jacy ludzie taki kraj:diabloti: rzeczywiscie masakra z tym stypendium...za to dzieciaki masz zdolne. [quote name='fioneczka']Alusia czy Ty też masz ochotę napluć w pysk tej gnidzie która łazi po wątkach i podjudza ... z dziką ochotą złapałabym za kudły i potrzepała pustą główką[/QUOTE] a wiesz ze to samo mialam ochote zrobic jakis czas temu z tymi co to kasa bezdomniakow zaczeli rozporzadzac na niby chorego psa w ds;) ale dzikie rzadze i ochoty spozytkowalam w produktywniejszy sposob:eviltong:
  12. [quote name='tatankas'][B]Dziewczyny-nie straszcie wirusem,ja mam trójkę i mi starczy ;)[/B] [/QUOTE] czekaj, czekaj jak to bylo....od przybytku głowa nie boli:grins::diabloti: [quote name='otita']Od samego patrzenia lepiej się oddycha! A wirusy lubią taki klimat i szybciutko mutują i mutują! :grins:[/QUOTE] noo nie znasz dnia ani godziny jak Cie wirus dosięgnie:evil_lol: se zapodam jakis rutinoscorbin chyba co by mnie szatan nie dopadł:eviltong:
  13. Furia:loveu:jak jej tu dawno nie bylo i same rozesmiane pychole:loveu:
  14. cóż za oczęta:loveu::loveu:
  15. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale ta tama zabójczo wygląda :cool3: znów o mnie nie pomyślałaś i mnie nie zabrałaś na wycieczkę :shake: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] a bo coś Ci na tych rollkach za dlugo szło dojechanie:eviltong: [quote name='agnieszka32']Ale cudowne widoki! I to krystalicznie błękitne niebo - cudo! [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-2QKsos-nXu4/Tmx9GDuuAyI/AAAAAAAACec/u_ecJqRi5Eg/s640/_DSC9072.NEF.jpg[/URL][/QUOTE] pogoda nam faktycznie dopisała:) [quote name='Alicja']Tama mnie przeraża a foty CUDOWNE [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-LLfnca5yMR0/Tmx-ItrDqeI/AAAAAAAACfI/wqBicmnrqsg/s512/_DSC9114.NEF.jpg[/URL][/QUOTE] to jedna z wyzszych w Europie, o ponad 100m wyzsza od naszej w Solinie a w realu nie jest w ogole przerazajaca:) [quote name='agaga21']wiele bym dała, by móc się wyrwać w takie miejsce choćby na 1 dzień [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-dgkCIinhU3o/Tmx9Ujb6SAI/AAAAAAAACek/2bSG2--N5Uw/s640/_DSC9079.NEF.jpg[/URL] normalnie raj na ziemi... a tama NIESAMOWITA!!!!!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: pewnie widok z niej zapiera dech[/QUOTE] zapiera:loveu: widzisz tak sie sklada ze bede przez prawie dwa miesiace sama:cool3: to co wbijasz na wczasy:cool3: [quote name='Ania+Milva i Ulver']Oj nie, wirus jest zmutowany na pewno- można się zarazić przez czytanie wątku o kobietach w ciąży na dogo-ostrzegam ciekawskich;)!!! Tama jest przerażająca.....chyba bym nie weszła ...Arinka jest bardzo odważna![/QUOTE] hahhaha fakt, to jakis mutant bo ja tez zostane ciocią:multi: Arina jest naprawde debeściarska, nawet jak sie boi przy moim dopingu szybko sie adaptuje do sytuacji i swietnie radzi sobie ze stresem, genialna bestia, co dzien mnie zaskakuje jej zajebistość:evil_lol:
  16. hahhaa prawie jak boomer:evil_lol: przynajmniej sobie nochala nie podrapała [url]https://lh6.googleusercontent.com/-IGOTvsT6LWg/Tmz1dq27SGI/AAAAAAAAC3U/FdViFYW_OLc/DSCN7729.JPG[/url] gnoju nie zazdraszczam:p
  17. hahah żonkilowa powodzenia! moja wakacyjna przygoda z rolkami 10lat temu trwala 15min i skonczyła sie bolesnym rozstaniem dla obu stron:evil_lol:
  18. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-N2anotWO4hM/Tmx_M2TyKFI/AAAAAAAACf4/BcHFZplcw80/s640/_DSC9144.JPG[/IMG] Cipolinda na tamie:) jestem z niej niezmiernie dumna, dała rade wspinać sie po schodach z "siatki" gdize inni swoje psiaki musieli nosić [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LlSLGpIQ66E/Tmx_PMyIvNI/AAAAAAAACf8/hmrE8niHFcg/s512/_DSC9145.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PwwtiOHy22E/Tmx_ZIfYoBI/AAAAAAAACgA/f3HMTw7312o/s640/_DSC9172.NEF.jpg[/IMG] i na koniec tama:) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EUI3IpZ6Rqc/Tmx_hsFd5KI/AAAAAAAACgI/HSWp4NtyvGg/s640/_DSC9179.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EVBLBzDNtDo/Tmx_j9eFWII/AAAAAAAACgM/ckBTCwYoSjs/s640/_DSC9180.NEF.jpg[/IMG]
  19. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SE3iZzjhwm4/Tmx-HFMxXpI/AAAAAAAACe8/ylusMpnsZjE/s512/_DSC9113.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LLfnca5yMR0/Tmx-ItrDqeI/AAAAAAAACfI/wqBicmnrqsg/s512/_DSC9114.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Jp2Txk3eyVc/Tmx-pJoavPI/AAAAAAAACfc/IyOsIMmzZU4/s512/_DSC9127.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YnJ-LJWhFTo/Tmx-t_PRKEI/AAAAAAAACfg/oCP8mFIKT08/s640/_DSC9131.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GDrbd1TElBs/Tmx_KY5jpWI/AAAAAAAACf0/298OXLNbzWU/s640/_DSC9143.NEF.jpg[/IMG]
  20. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2QKsos-nXu4/Tmx9GDuuAyI/AAAAAAAACec/u_ecJqRi5Eg/s640/_DSC9072.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-o90wBsIN7T8/Tmx9RnnpsiI/AAAAAAAACeg/cyFhZn3ZOWY/s640/_DSC9078.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dgkCIinhU3o/Tmx9Ujb6SAI/AAAAAAAACek/2bSG2--N5Uw/s640/_DSC9079.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ptY75QVvgVk/Tmx9k3NugZI/AAAAAAAACew/fymGbOQrnII/s640/_DSC9093.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xbfelHJI0GU/Tmx9sbSSFcI/AAAAAAAACe0/Fub3gXN_Y24/s640/_DSC9096.NEF.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...