-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yinvpq8RLTw/Tmx8OaKap_I/AAAAAAAACds/YCdRjqD0MTE/s640/_DSC9031.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8JWFbYhc9m4/Tmx8YwhgRKI/AAAAAAAACdw/KhW22ZbcYxw/s640/_DSC9040.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mJqvIRvdsl0/Tmx8zvNrA0I/AAAAAAAACeI/nFHevU86j1Y/s512/_DSC9057.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IlGkHmKYINo/Tmx82erhsFI/AAAAAAAACeM/NUryKQEOWOo/s512/_DSC9058.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_9mxtSlQqEQ/Tmx9D78kleI/AAAAAAAACeY/-jP-KLJmhyY/s512/_DSC9067.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-82HrmRMzaFk/Tmx7qL2d-oI/AAAAAAAACdQ/sneHiBzklMo/s640/_DSC9009.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4oNRESVFk-E/Tmx7tHT-8xI/AAAAAAAACdU/fsShMtsCxwE/s512/_DSC9011.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-L1HOpHCKXw0/Tmx7vzyyZkI/AAAAAAAACdY/6fwlJH6gCMk/s640/_DSC9013.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1zK2bRHRScI/Tmx75ADlJjI/AAAAAAAACdc/hzGdQF9ZRdU/s640/_DSC9022.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UTQCaiiIxoA/Tmx78zSoL3I/AAAAAAAACdg/Vt3qMC5w4lw/s640/_DSC9023.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=olive][FONT=Georgia][B] buahahaha...teraz mnie zabiłaś ;)[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] ano to lipa, z martwej żonkilowej bedzie mniej pozytku:eviltong: a my wczoraj pojechałysmy sobie w gory na babski wypad, mam mase zdjęc:oops: ale bylo cudownie, pies zadowolony i wybiegany, chyba ma zakwasy bo na wieczorny spacer juz jakos nie bardzo chciala isc:diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EiYRCpJKcBU/Tmx7JCvU8AI/AAAAAAAACc4/NyxaS8mHWjo/s640/_DSC8991.NEF.jpg[/IMG] 180metrowa tama:loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sHzDt7RLR5c/Tmx7RPisrwI/AAAAAAAACc8/5mUR5cmVTR0/s640/_DSC8997.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rKaJbmaRLxI/Tmx7WCiZZWI/AAAAAAAACdA/tDnerNqk9t8/s640/_DSC9000.NEF.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8a0uR5U0Tto/Tmx7X-1BViI/AAAAAAAACdE/3vo5qAUfz34/s640/_DSC9001.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-moUX0L7bcfk/Tmx7l2tIqgI/AAAAAAAACdI/05Lt8EAF_qM/s640/_DSC9004.NEF.jpg[/IMG]
-
oooo impreza była:cool3: najlepsiejszego:)
-
psiak moich rodzicow jest obecnie od kilku tygodni na Joserze (fioletowej) i jak narazie wszystko na plus:)
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]daj mu też mój nr. tel :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] z uwagi na fakt ze do twarzy mu z Rudymi psami to dam:evil_lol::cool3:
-
[quote name='Alicja']Co do kamulców ..kiedyś jakoś nie zwracałam uwagi na takie szczegóły , ale po wypadku z małą piłką na niebieskim ...i oglądaniu exponatów i wysłuchaniu historii w Klinice jak w zeszłym roku Ozzulek był w Gliwicach co sie zatkał , drżę jak psiaki takimi przedmiotami się bawią ... czasem człowiek nie ma tej świadomości ze może zrobić źle :( Mam nadzieje ze nie żywisz urazy że na to uwage zwróciłam .[/QUOTE] ja nie z tych co zywia uraze, jak mi ktos wytyka blad i ma racje to nie mam z tym zadnych problemow i nie wale fochow na amen wiec looz:) tez pomyslalam o tej astce z niebieskiego.... z drugiej strony arina miala sraczke (po drontalu) i tak se mysle ze jak by kamora połknęła to i kupa byłaby "twardsza":diabloti:
-
wariatki:evil_lol: Wasze numery se podpisze Wirus-NIE ODBIERAC:diabloti::eviltong: moj zegar biologiczny tyka czasem wschodnioafrykanskim i sie znacznie spoznia:eviltong: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] a gdzie to się dupe posadziło że taka unuzlana?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-6wqz_-g3mrw/Tmn4am3oPCI/AAAAAAAACcc/V4QLTuAdeZ0/s640/_DSC8985.JPG[/URL] swoją droga to masz przystojnego brata :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to ta nowa karma...obsrała sie:splat::eviltong: bratu przekaze:cool3:
-
[quote name='fioneczka'][URL="https://lh3.googleusercontent.com/-9wo48iSXOAY/Tmn4QF6BFSI/AAAAAAAACcY/sILo9VdWiOE/s640/_DSC8973.JPG"][/URL] Chita, czy to co łapie Arina to kamienie :-o[/QUOTE] [quote name='Alicja']:oops: ja bym się bała że wpadnie wgłąb i psina się udusi [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-mQ02kHMj0MQ/Tmn4N8VD-0I/AAAAAAAACcU/EACedAMj21Q/s640/_DSC8972.JPG[/URL][/QUOTE] no kamienie, kamienie...docelowo rzucalam je do wody i nurkowala jednak jak zaczela łapac je w locie to sama zwatpilam...fakt faktem ze zadnego nie zlapala (bo i pewnie mialaby po zębach) ale jak se ogladam te zdjecia to sama jestem przerazona [quote name='otita']A tu jak zwykle wesoło!:hand:[/QUOTE] staram sie jak moge:eviltong: [quote name='agaga21']bardzo niepokojące objawy:cool3::evil_lol: [/QUOTE] sugerujesz cos:diabloti:
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6wqz_-g3mrw/Tmn4am3oPCI/AAAAAAAACcc/V4QLTuAdeZ0/s640/_DSC8985.JPG[/IMG] i wielka gora:) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-e7TQulyaDLY/Tmn98yrglfI/AAAAAAAACcw/8dbim4_XrcE/s640/_DSC8945.JPG[/IMG] to tyle:)
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LNz3P4m9mfM/Tmn04Pp1j5I/AAAAAAAACcI/VwYQTo_75LI/s640/_DSC8964.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TqejJZUElPs/Tmn4A5bxC6I/AAAAAAAACcM/AJ6RDqYfa3g/s640/_DSC8969.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-agylypm7mWM/Tmn4LgLpDVI/AAAAAAAACcQ/16cHf4e_Ps4/s640/_DSC8971.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mQ02kHMj0MQ/Tmn4N8VD-0I/AAAAAAAACcU/EACedAMj21Q/s640/_DSC8972.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9wo48iSXOAY/Tmn4QF6BFSI/AAAAAAAACcY/sILo9VdWiOE/s640/_DSC8973.JPG[/IMG]
-
ja tez sie ciesze, az nie wiem skad mam tyle energii:evil_lol: chalupe wysprzatalam i jak tak dalej pojdzie to jeszcze okna umyje a to do mnie dosc niepodobne, do swiat jeszcze daleko:diabloti:a miedzy czasie latam z dziubasem na spacery;) paszczaki pozuja czyli moj brat z moim psem:) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZTPXTUrrH28/Tmn62eNdWFI/AAAAAAAACcs/HfQpnyKAc5U/s640/_DSC8925.JPG[/IMG] zwiedzamy ruiny:evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pvGIEbfHrP4/Tmn5pqH_kZI/AAAAAAAACcg/F2oCjx80-z4/s512/_DSC8840.JPG[/IMG] plywamy [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PW_jZphvmQw/Tmn6Ii3tPRI/AAAAAAAACck/KvcXufN1IhE/s640/_DSC8868.JPG[/IMG] i uczymy sie do czego sluza opony:cool3: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LMp6jcNPRL4/Tmn6vzX2jxI/AAAAAAAACco/mmkWLAk8qKI/s512/_DSC8942.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0qqyAxol4sg/Tmn0zDW8HuI/AAAAAAAACcA/DfbTRiPJzMc/s640/_DSC8961.JPG[/IMG]
-
[quote name='Jenny19'] napisałam do adopcjecc....[/QUOTE] adopcje cc to furciaczek z dogo, Gosia napewno zajrzy jak znajdzie chwile i siły... czy pasntwo sa sklonni wykastrowac malucha jak dorosnie?
-
najgorsze zawsze jest to przeklete czekanie...ja czekalam ponad 3tyg na wyniki histopatologii, oszalec mozna, trzymam kciuki!
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
to moj tez sie chyba dzis chrzani;) Ruda jakie ma twarzowe szelki:cool3: sie tez zastanawiam nad zoltymi albo turkusowymi i warto bylo wziac aparat;) fotki super, tylko wytlumacz mi co jest na ostatnim...czy ona podnosi noge jak siura:-o:diabloti::eviltong: -
trzymam za Lusie, my tez niestety z tych posikujacych jednak narazie ani na hormony ani na zabieg sie nie zdecydowalismy...
-
jeszcze takie znalazłam z zaklinaczem:D[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VzPcAHfZXms/TmYc0UvbolI/AAAAAAAACbI/i4T-GWG8Q78/s576/_DSC8607.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ax4DSCQuSCc/TmYc1l35ShI/AAAAAAAACbM/OseZHWnZag4/s576/_DSC8609.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-m6i_UVnu_AE/TmYc3LGLI5I/AAAAAAAACbQ/_TasNN-Li4E/s576/_DSC8608.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-brNM1P137xA/TmYc4itRodI/AAAAAAAACbU/aeFMYGuN8w4/s576/_DSC8610.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-31OcRvgQDcU/TmYcL0ccHaI/AAAAAAAACZQ/hAlyDGyZs3U/s640/_DSC8572.JPG[/IMG]
-
[quote name='NATKA']Focie z polskiego wczasowania suuuperaśne - towarzystwo psiaczkowe cuudne :loveu::loveu::loveu: A cóż ta Arinka wykombinowała, że szwy załapała?[/QUOTE] arina miala usuwaną czarną brodawke na brzuchu ktora troche sączyła i przy okazji jedna mniej grozna na lapie a ja wlasnie dzwonilam po wynik histopatologii... :sweetCyb:wszystko jest ok, jezu co za stres:mdleje:
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
i jeszcze kilka Mollka, arina i czyjes ładne nogi:cool3: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LHGK6CxrmHM/TmXbcOf0X2I/AAAAAAAACPc/6e5wYl7tCIA/s576/_DSC8382.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E1Hfc2Le1aI/TmXbgXE2mmI/AAAAAAAACPk/acBWYYR041Y/s512/_DSC8389.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0hiVM2ZWmxM/TmXb8lb2UzI/AAAAAAAACPs/kEUDPsYpOUU/s576/_DSC8407.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-R5tsesWgVa0/TmXbutwTXeI/AAAAAAAACPo/fjy2-QxuqCg/s576/_DSC8406.JPG[/IMG]