-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_9229_1.jpg[/URL] zlota szukalas:cool3:
-
[URL]http://img44.imageshack.us/i/dscf7013p.jpg/[/URL] :roflt::roflt: Ares dowiedzial sie pewnie o calej historii o wedzonym szpicu i zamiarach jego 'kochanej' pańci:eviltong:stad ta mina:eviltong:
-
Miya sie przerobila na foczke:loveu::loveu::loveu:
-
ło matko jak slodko tu wyszla:loveu::loveu::loveu: [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_9137_1.jpg[/URL]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]:roflt: [FONT=Arial] Paradę Próżności vel Piechotę [/FONT] [/B][/COLOR][/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt: katolicyzm i ta reszta to temat rzeka... a jak mowi madrosc ludowa nie wchodzi sie do tej samej rzeki dwa razy:eviltong: -
czekajaca na prezenty na dzien dziecka:eviltong:
-
jakie niewiniątka:evil_lol::loveu: [url]http://img204.imageshack.us/img204/8673/hpim3601.jpg[/url]
-
[quote name='fioneczka']eeeeee ciotka to Ty też w tych makuniach udajesz zajączka scem to zobaczyć[/QUOTE] noo cos ty! ja....ja udaje bociana:sg168: dowodow brak:diabloti: [quote name='agaga21']hehe, ja dopiero teraz cofnęłam o 1 strone i zauwazyłam ze sa nowe fotki:oops::oops::evil_lol:. ta ci sie udała! ładnie arince w czerwieni :):loveu::loveu:[/QUOTE] nowe foty przegapic:shake::diabloti: no niektore fotki nie wiedziec czemu sie udaly:sg168::evilbat: [quote name='Paula03']Bo Arinka nie wygląda na 3 latka, to taki mały zajączek :evil_lol:[/QUOTE] maly czolg:evil_lol:
-
[quote name='Paula03'][URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxe5YsKfI/AAAAAAAABnE/bfIY2fKSwPk/s640/DSC_8263.JPG[/URL] Śliczna makowa łąka :loveu: Arinko najlepszego z okazji 3 urodzin!!! :new-bday: :tort: :laola:[/QUOTE] dziekujemy za zyczonka.:loveu:... ja i tak nie wierze ze ona ma 3lata:evil_lol: [quote name='fioneczka']czy Wy cioteczki nie uwazacie że Arinka dziwnie się zachowuje w tym makowym polu ... udaje zająca albo inne skaczące zwierzątko ... dobrze że nie udaje bociana :diabloti: ... eeee moze Ty jej tam nie prowadzaj bo jak się dziewczyna uzależni :roll: to co w zimie zrobisz :eviltong::evil_lol:[/QUOTE] spoko spoko robimy zaprawy na zime.......bedziem pic kompoty:evilbat:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]tak, uwielbiam surowe mięcho :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tak myslalam:evil_lol: dlatego mozesz sobie wziasc tego niewypatroszonego kuraka:eviltong: :diabloti:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] tak na marginesie to nigdy nie widziałam na żywo takiego makowego pola :roll: pięknie to wygląda :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] maki sa the best :diabloti: [quote name='Ania+Milva i Ulver']Wszystkiego dobrego -sama wybierałam jej datę urodzin:) Cudne fotty!![/QUOTE] taaa i imie tez... i mi sie sasiedzi smieja ze moj pies nazywa sie ma,ka:evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] Wszystkiego Najlepszego :multi::multi::multi: tort przyniosłam :)[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] looo ale torcicho...dziekujemy:multi::loveu: chcesz kawalek:cool3::cool3::cool3: [quote name='agaga21']a ja prezencik przynoszę :) :) [/QUOTE] prezencik jak znalazl...:loveu:wczoraj zniszczyla pilke do kosza:mad:
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxwpkEP5I/AAAAAAAABoA/XJqvFodqN_I/s640/DSC_8296.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATx6J27IzI/AAAAAAAABoc/t1JhTF5ilks/s640/DSC_8309.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATx90GAHPI/AAAAAAAABos/5EGDvnaccIw/s640/DSC_8312.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATyEf9pJQI/AAAAAAAABpA/fVpczjLmyQQ/s640/DSC_8317.JPG[/IMG] i kwiatulki dla wszystkich dzieckow;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxAmhpcgI/AAAAAAAABlc/wqH8Ah902XI/s640/DSC_8230.JPG[/IMG]
-
[quote name='fioneczka']Arinko z okazji dnia dzieciaka i urodzinek ;) życzymy dużo zdrówka i beztroski :) poka prezenta urodzinowo dzieciakowego[/QUOTE] prezenty wieczorem:razz: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxVpaYXwI/AAAAAAAABmk/pY3Ea_kUinc/s640/DSC_8256.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxcdmB2jI/AAAAAAAABm8/7Y_wu1i73rs/s640/DSC_8261.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxe5YsKfI/AAAAAAAABnE/bfIY2fKSwPk/s640/DSC_8263.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxodqxDqI/AAAAAAAABnk/t88ZbBrPXbw/s640/DSC_8273.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxpiYmsMI/AAAAAAAABno/qFCRH6T4mBU/s640/DSC_8288.JPG[/IMG]
-
i cos dla zwolennikow maków:evilbat: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATw_PUIeqI/AAAAAAAABlU/hIRsy9Lm2XA/s640/DSC_8229.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxFZBL06I/AAAAAAAABlo/P5qgq5qGYYw/s640/DSC_8233.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxLnugSvI/AAAAAAAABmA/PdfLzQX9Ki8/s640/DSC_8238.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxPC26RjI/AAAAAAAABmM/9LVJ2kVgYW8/s640/DSC_8241.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATxQSGuvkI/AAAAAAAABmQ/b1BNVT4f_Ac/s640/DSC_8242.JPG[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']witamy serdecznie po raz pierwszy i zapraszamy do nas![/QUOTE] witamy;) [quote name='NATKA']Eeeeh więcej tego błędu nie popełnię hi hi :evil_lol:[/QUOTE] no ja mysle:eviltong::evil_lol::evil_lol: A dzisiaj dzien dzieckowy i takim dziwnym sposobem Arina obchodzi dzis 3urodziny:evil_lol:ale tylko i wylacznie wg paszportu;) i z tej okazji kilka fotek z porannego spacerku... na łączce [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATw12i126I/AAAAAAAABkw/7bjOzY93eS8/s640/DSC_8187.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATw3P_ZBOI/AAAAAAAABk0/5kG45_pcsDo/s640/DSC_8192.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATw4Ur4XBI/AAAAAAAABk8/hw0DTYA53ww/s640/DSC_8198.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATw5LJMawI/AAAAAAAABlA/7R6SUwAvJWA/s640/DSC_8202.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TATw8c6L21I/AAAAAAAABlM/gG5Unqm_oZs/s640/DSC_8220.JPG[/IMG] cdn:cool3:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
to mialyscie obie prezent na dzien dzieckowy;) faktycznie Salsa za wiele sie nie zmienila nadal wyglada jak szczenior:evil_lol::loveu: -
ale wiesci !! super!! zaraz przelewam w takim razie moja deklaracje;)
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
jaki on cudny:loveu:ten jego cielęcy wzrok normalnie powala:lol::loveu: