Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KGsO0KeMI/AAAAAAAABWU/HxuMC7aQqH8/s640/DSC_7876.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KGvaILaXI/AAAAAAAABWk/aSvtDX-Pj3M/s640/DSC_7883.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KGxX03qBI/AAAAAAAABWw/t7D0x5MljGw/s640/DSC_7885.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KG2DaIJQI/AAAAAAAABXA/ef7H1PDrWHI/s640/DSC_7889.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KG4FGUqgI/AAAAAAAABXE/wUVFE-A4YV8/s640/DSC_7890.JPG[/IMG] cdn:razz::lol:
  2. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] aż nie chcę myśleć bo by było gdyby w mojej okolicy końce Qpy można było znaleźć :evil_lol: [/QUOTE] jak to co by bylo....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:maseczki ujedrniajace by byly:diabloti: a my dzis zabralysmy aparat na spacer:cool3: a fot jest tyle ze nawet mi sie nie chce ich ogladac:eviltong: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KGZReGMhI/AAAAAAAABVU/qSWrIATLuaQ/s720/DSC_7856.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KGdZdzOmI/AAAAAAAABVg/sezcqK0n6X0/s640/DSC_7861.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KGndw14fI/AAAAAAAABWA/jx261UiNRWs/s640/DSC_7872.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KGopziJbI/AAAAAAAABWE/oYZwFVun_58/s640/DSC_7873.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_KGtHmK8bI/AAAAAAAABWY/8h-4K01QjfI/s640/DSC_7880.JPG[/IMG] cdn
  3. ehhh oby wiecej takich wiadomosci, ciesze sie ze Eni w koncu u siebie...
  4. jaki mięsniak:cool3::evil_lol: [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC00157640x480.jpg?t=1274128938[/url] zaczynam chcieć klójika:roll:
  5. superrr!bardzo sie ciesze, szczegolnie ze to moje okolice:) chyba czas na zmiane tytulu;) powodzenia Maxiu!
  6. ogloszenia Czity robie ale mi opornie idzie, ide poszukac bazarek z ogloszeniami;]
  7. [quote name='agaga21']u was wszędzie rosną kwiatki![/QUOTE] mleczyków juz nima:placz: ale pojawiaja sie maki:diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] chciałabym aby Salsa tak wyglądała jak jest brudna :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] no brudzic sie bardzo nie brudzi ale wolalabym zeby byla brudna niz zjadala i tarzała sie w końskich kupach:watpliwy: jedna taka wyladowala po uprzednim skonsumowaniu (zanim zdążyłam nawrzeszczec rzecz jasna) wyladowala mi na podlodze:lmaa: [quote name='NATKA']Sposób na fotel ma świetny :roflt::roflt::roflt: A jak długo pożyła piłeczka z filmiku :evil_lol:[/QUOTE] a piłeczka zyje do dzis:multi:ale napompowana jest tak ze wystarczy chuchnąc do srodka a peknie:diabloti: [quote name='Pin']Fajnie siedzi XDD Śliczna ^^[/QUOTE] dzieki :lol: a Cipolinie znowu zaczerwienil sie brzusio, i ma troche krostek....a bylo juz tak dobrze:shake:
  8. żonkila....powiem tyle: :roflt::roflt::klacz::ylsuper: [COLOR=Green]musze isc z moim piesem na usg...:diabloti:[/COLOR]
  9. mysle ze jesli po 4latach wspolnego zycia nagle wlasciciele sie boja (a pogryzieniu winni sa ludzie ktorzy potem go jeszcze przywiazali:angryy:) to lepiej im tego psa zabrac, kuzwa dzieci wiedza ze psow sie nie drazni a oni sie dziwia ze na pijaka tak zareagowal-paranoja:shake:
  10. [URL]http://img232.imageshack.us/i/dscf6158.jpg/[/URL] To zdjecie jest nadzwyczajne, cudnie tu wyglada:lol: no a bukiecik rewelacyjny,dobrze ze Aresik nie byl glodny:eviltong:
  11. [quote name='Jerzy Kora'] Co prawda pies ugryzł człowieka w rękę ale: 1. Człowiek był natarczywy 2. Człowiek był pijany 3. Pies był przywiązany i nie potrafił sobie poradzić z sytuacją. [/QUOTE] jesli takie byly faktycznie przyczyny pogryzienia to w zasadzie nie ma sie czemu dziwic, co drugi pies nie toleruje pijanych...i conajmniej nie ma co tu winic psa.
  12. Witamy ...trafilam po slicznym banerku mala jest sliczna:loveu: Wasze sunie raczej nie sa skundlone;) to asty tyle ze niestety z pseudo... suczki sliczne, planujecie sterylki?
  13. boze piekna jest, moge cos wplacic narazie jednorazowo...
  14. [quote name='ageralion'] Brak snu i bombardowanie mozgu bodzcami 24h. Takimi metodami CIA lamalo psychicznie jencow wojennych... macierzynstwa mi sie zachcialo :flaming:[/QUOTE] :roflt::roflt: i ta oto puenta skutecznie ostudzila moje hormony:evil_lol:
  15. powiało glutem:evil_lol: [url]http://i44.tinypic.com/9jel53.jpg[/url]
  16. wariatka i do tego jaka wygadana:evil_lol: to sie Morrisowi krejzolka trafila:evil_lol:
  17. [quote name='agaga21']ja mam jeszcze rzeczy od chita bazarkowe, które się nie sprzedały. muszę się zmobilizować i jeszcze raz je wystawić w koncu.[/QUOTE] a moze bys chciala wiecej:cool3::cool3:
  18. dostalam pw, narazie niestety finansowo nie pomoge:-(
  19. Asia to musi byc fotomontaz:roll::diabloti: [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_8603_1.jpg[/URL] test swiezosci oddechu:evil_lol: [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_8643_1.jpg[/URL] no to powala poprostu:mdleje::loveu: [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_8679_1.jpg[/URL]
  20. Ooo na tej fotce super widac, nie musisz mierzyc;) faktycznie szkoda ze nie ma zamka ale i tak jest super, no i najwazniejsze ze Miya zadowolona:loveu::lol:
  21. czesto chodzicie do tego parku? Paskuda robi tak samo w nowych miejscach...
  22. nie dziwie sie ze przypadlo do gustu bo sama bym w takim lezala:cool3::evil_lol: naprawde super (mi osobiscie wasze prostokatne sie bardziej podoba;)) zaba jakie macie wymiary tego?dorosla Miya sie pomiesci?:razz:
  23. widze ze blabladorki przegraly z frisbee:evil_lol: Salsa sie non stop usmiecha na tych fotach:loveu::loveu: [SIZE=1](a ja se musialam w necie sprawdzic co to jest jola rutowicz....no fakt jest to nic:evil_lol:)[/SIZE]
  24. [quote name='Wala2006']Nie pierwszy raz ją straż przywiozła...A za drugim ktoś ja na policję zaniusł bo znów sama po ulicy biegała i pani z TOZ-tu mówiła że Czita już nie wróci do tego domu...i tak znów jest w schronie :( A z drugim razem była w domu z dziećmi i z nimi spała...Pani z TOZ-tu nie raz tak mówiła ale nie wiem z kąd to wiedziała może ich odwiedzała... A to chita porobisz Czicie ogłoszenia bo nie wiem czy mam się zabierać czy nie?:)[/QUOTE] wiesz co porobie ale z reguly udaje mi sie okolo 20:oops: umowmy sie tak ze ty rob reszcie a ja miedzy czasie poszukam bazarku ogloszeniowego i jak mi czasu nie starczy to reszte dokupie;)w koncu immieniczka moja:evil_lol:
  25. [quote name='Wala2006']Zdjęcia porobie jej w sobote. 2.Ponieważ wychowywała się od szczeniaka z dziećmi. Jej dawni właściciele mieli malutkie dzieci a ona spała razem z nimi w jednym łóżku.Toleruje dzieci w każdym wieku. 6.Była bardzo wychudzona, i nieśmiała. Została przywieziona przez straż miejską.[/QUOTE] tzn zostala odebrana wlascicielom? skad wiadomo jak sie wychowywala skoro straz miejska ja przywiozla? ja zaczne od ogloszen Czity, wrzuce linki mam nadzieje ze sie do weekendu uporam...
×
×
  • Create New...