-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
hahaha klólik [url]http://img18.imageshack.us/img18/75/96374664.jpg[/url]
-
[quote name='polubek']nie ma żadnych przepisów co do ras które mają zakaz wjazdu do stanów?[/QUOTE] niektroe linie lotnicze nie biora pswo tzw ras agresywnych ale to wszystko chyba i tak juz nie ma znaczenia...oni poprostu psa nie chca, bo dla chcacego taki wyjazd to nic trudnego... dzis sroda, gdzie obecnie jest Dafne?
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Czy tego chcę czy nie, muszę za nią nadążać. Na szczęście trzyma się też blisko mnie, choć u niej blisko to pojęcie względne...jeśli teren jest płaski to odbiega daleko bo wie że nie zniknę jej z pola widzenia, w lesie jest ostrożniejsza bo są górki za którymi znikam a ona wtedy wpada w panikę. Bingo miał swoje ścieżki zawsze, jak szłam z nim do lasu to znikał mi z pola widzenia od razu po spuszczeniu ze smyczy ale wracał na zawołanie z tym że wołać trzeba było bardzo głośno a jeśli nie wrócił to zostawiałam go w lesie, drogę do domu znał. [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Bingo byl zupelnie jak moja Tiana-z avatarka...Arina natomiast nos ma tylko dla zmyłki...w lesie to by łajza swojego ogona pewnie nie znalazła:diabloti: -
[quote name='NATKA'] Leżeć nie załapie??? [B]Chita [/B]a kto to widział żeby przed jedzeniem padać na zol hi hi ;) mądre psisko i tyle :cool1: Bajgielek ma 9 miesięcy :lol:[/QUOTE] hhahahaha no co racja to racja:evil_lol: a Bajgielek tak mi cos wygladal na podlotka;) (ma ten błysk w oku:evil_lol:)
-
bosz...jaka słodzizna:loveu:cudna sunia... arina nie macha bo tak jak i Aresowi zadek jej sie chwieje:evil_lol:
-
ale goopaffka:evil_lol: a wanienka super, czego sie wszyscy nie kapaliscie-trza oszczedzac w tych czasach:diabloti: nie wiem jak u was z jedzeniem ale Mona wyglada teraz super;)
-
[quote name='NATKA']Eeee no co Ty ja nie wierze, że Arinka nie cyrkuje na smaczka ;):p[/QUOTE] jak juz widzialas cyrkuje...i to doslownie bo lezec to nigdy nie zalapie:mad: a Lauferek slodziak straszny:loveu: ile ma wiosen ?
-
[quote name='NATKA'] TY KŁAMCZUCHO :mad: A CO U MNIE PISAŁAŚ, ŻE ARINKA TO SZTUCZEK NIE, A TU CO JAK ŁADNIE PROSI, FUTRZAK PRZY NIEJ WYMIĘKA :lol!: Aresik się musi o moje ręce oprzeć, bo tyłek mu się za bardzo chwieje hi hi :evil_lol: [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-Zfb2MwI/AAAAAAAABi0/J8EP7XI4toE/s512/DSC_8122.JPG[/URL][/QUOTE] z pałą na mnie:mad::evil_lol: Natka jej sie fuksnęły te pozy...to leniwa małpa jest:evil_lol: ona w zyciu nie załapie tego co Ares wyczynia:eviltong: [quote name='agaga21'] arinko, nie spadnij[/QUOTE] nie spadnie, gdzie diabel nie moze tam arina wlezie...:mad: [quote name='agaga21'] jak tam u was pięknie i cieplutko! aż chce się poleżeć na trawce, na słoneczku...![/QUOTE] własnie wrócilysmy z kolejnego spaceru...jest 28stopni:roll: [quote name='fioneczka'] ile bierzecie takich piłek na spacer ;) w tym gąszczu łatwo posiać piłeczkę [/QUOTE] hmmm to róznie ale wracajac zahaczamy o kort tenisowy i bilans zawsze dodatni:diabloti: [quote name='fioneczka'] weź Monę do siebie na wakacje :cool3: bo też chcę taką fotkę [/QUOTE] podeslesz kurierem? tylko podaj nr paczki...odesle ze zdjeciem:eviltong: z reszta pisalam w lipcu chata wolna se przyjedz i se zrób:-D [quote name='fioneczka'] ja chcę zeby Mona też tak umiała :roll: [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-Zfb2MwI/AAAAAAAABi0/J8EP7XI4toE/s512/DSC_8122.JPG[/URL] [/QUOTE] nic prostszego, nie karmisz tydzien i zrobi wszytsko:diabloti:
-
ale Was dlugo nie bylo:mad: to sie nazwywa delektowac smakiem:lol::loveu: [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_5106_1.jpg[/url] malenstwo:razz::evil_lol: [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_5125_1.jpg[/url] a tutaj bidula kochana [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_5121_1.jpg[/url] arina tez sie nadal kladzie na widok kazdego piesa i wyglada tak samo:roll:tyle ze ja ja tak zostawiam i zlewam i wtedy idzie dalej...
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Boskie foty!! Przesłałam do schronu:) A dziś ala braciszka Ariny zawiozłam do nowego domu!!![/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:super;)
-
[quote name='NATKA'] Ups faktycznie filmiki się pozamieniały :oops: ale już poprawiłam :cool1:[/QUOTE] szok:loveu:wspanialy jest i tyle sztuczek...u nas takie rzeczy nigdy sie nie zdarzą :shake::evil_lol:
-
faktycznie futro spore, nic tylko miziać:loveu: filmik to chyba "w poszukiwaniu krecika":cool3:
-
[URL]http://img517.imageshack.us/img517/65/51213723.jpg[/URL] cudne zdjecie:loveu:
-
[quote name='jonQuilla']śliczne zdjęcia :cool3::cool3: [/QUOTE] no wlasnie ze zdjecia moglyby byc duuuzo lepsze ale bylo juz ok 19 i swiatlo kiepskie to jeszcze pancia se browara na sloneczku walnela i miala problemy z ostroscia:evil_lol: [quote name='Tengusia']kuszaca propozycja :diabloti:[/QUOTE] :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Tengusia'] fajne ujecie szkoda tylko ze ta reka w kadrze jesti ze mala jest bokiem ale sam zamysl i uliczka dla mnie naprawde fajnie :grins: [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-Zfb2MwI/AAAAAAAABi0/J8EP7XI4toE/s512/DSC_8122.JPG[/URL][/QUOTE] Tz łapy poobcinam i nastepne foty beda lepsze...:diabloti: [quote name='Tengusia'] ja jade do was posiedze sobie z nia na trawce, na sloneczku :grins: [URL]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-t55hRkI/AAAAAAAABkI/WkAUuHl-az8/s640/DSC_8168.JPG[/URL][/QUOTE] przyjezdzaj:cool3:w lipcu chata wolna:cool3::evil_lol:
-
i ostatnie juz.... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-E2oMkuI/AAAAAAAABhY/1kVR4yDjK40/s640/DSC_8043.JPG[/IMG] smajl:lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-DBPc7bI/AAAAAAAABhU/IS36Q74ALfw/s640/DSC_8042.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-kUl1N4I/AAAAAAAABjo/z8GcLCZSdrY/s640/DSC_8152.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-lk8-RTI/AAAAAAAABjs/5Ae_mAPjQNM/s640/DSC_8159.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-oIRrfiI/AAAAAAAABj0/Np7XPAncWfM/s640/DSC_8162.JPG[/IMG] moja leniwa małpa [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-qiCWzFI/AAAAAAAABj8/SQOONsCjER0/s640/DSC_8164.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-t55hRkI/AAAAAAAABkI/WkAUuHl-az8/s640/DSC_8168.JPG[/IMG] ........:roll:
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-Zfb2MwI/AAAAAAAABi0/J8EP7XI4toE/s512/DSC_8122.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-et6omkI/AAAAAAAABjI/FL_NFKNtsk8/s512/DSC_8143.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-fkuwELI/AAAAAAAABjM/GjJlAUVXWxs/s640/DSC_8147.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-hqV3hGI/AAAAAAAABjU/pYY0a5HPzEg/s640/DSC_8149.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-ipS99nI/AAAAAAAABjg/TBhknSNkCkY/s640/DSC_8150.JPG[/IMG] .........................................:razz:
-
i jeszcze kilka [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-TAhwVfI/AAAAAAAABiU/FEHlnTilhDc/s512/DSC_8105.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-Y6QPC4I/AAAAAAAABiw/_E3Yf_RMLtE/s512/DSC_8121.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-T4A7tvI/AAAAAAAABiY/W9RufQwOQv0/s512/DSC_8106.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-VqO_6gI/AAAAAAAABig/hsqPv32sLJs/s512/DSC_8107.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-OUaN3yI/AAAAAAAABiA/EsGt5gMDzjk/s640/DSC_8083.JPG[/IMG]
-
to my mamy kilka zdjec z wczoraj:roll: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-F4vl0JI/AAAAAAAABhc/AgXZF46NfyU/s640/DSC_8044.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-G_4EA7I/AAAAAAAABhg/-8binaNalq8/s576/DSC_8045.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-JZkbfaI/AAAAAAAABho/H__Ew9dcJas/s640/DSC_8073.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-KXW1JYI/AAAAAAAABhs/mx1q8cakfho/s640/DSC_8077.JPG[/IMG] ciekawe jajo... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_p-NSbpKFI/AAAAAAAABh8/FjBDZECGZ88/s640/DSC_8082.JPG[/IMG]