-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[quote name='fioneczka']a sprzęt na obronę masz ? ;) i w ogóle to obrona nie zwalnia Cię z obowiązku wystawiania fotek :eviltong:[/QUOTE] wezme bejsbola, podobno rozwiazuja kazdy problem:diabloti: a fotek nima i pewnie jeszcze przez jakis pare dni nie bedzie za to nastepne juz z polski:cool3:
-
wazne zeby pogoda byla...mamy mnostwo sciezek spacerowych i kilka jezior i rzeke wiec reszta mi nie straszna ;] a w ogole to w niedziele Paskuda plywala i wylawiala kamienie z dna jeziora...szkoda ze aparatu nie wzielam;)
-
hej :loveu: nom jeszcze trzy dni bedziemy mialy wkoncu wakacje tzn arina bedzie miala bo ja i tak mam milion rzeczy do zrobienia, kilka wesel i obrone gdzies po drodze...:roll:
-
Pabianice - amstaf z odciętą łapą - po wypadku - MA DOM!
chita replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
uffff, dobrze ze juz po... a ja musze sie skontaktowac z mariamc bo baaaardzo bym chciala odwiedzic szczecinek:loveu: -
Pregus - piekny i trudny CC wrocil do swojej rodziny!
chita replied to ms_arwi's topic in Już w nowym domu
natalia przelalam ci na konto 70zl-dwa miesiace deklaracji i 10 za bazarek dla hektora,pisalam na pw;) -
no niechze sie ktos wygada gdzie maly pojedzie:mad::loveu:
-
buahahah upal na zewnatrz ale ares zapobiegliwy jest i zeby czasem nie zmarzl pospi sobie przy grzejniku;)
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
chita replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
dostalam pw;) wieczorem jak wroce do domu wrzuce go do siebie na nk, nie wiem jednak czy finansowo uda mi sie teraz pomoc...- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Salsa z tymi swoimi oczami jak u kota ze Shreka moglaby spokojnie zebrac na ulicy i zarabiac fortune:evil_lol: -
jezu Ania nie zalamuj:-( a tak sie cieszylam.... wpadniemy do was napewno w koncu musze Milve poznac:razz:
-
Bo im zawsze ujdzie na sucho! Czyli Gaja, Volta i Finnie :)
chita replied to Patyś_'s topic in Foto Blogi
super filmik, wlasnie w takich momentach upewniam sie w przekonaniu ze co dwa psy to nie jeden;) -
[url]http://img812.imageshack.us/i/dscf7334.jpg/[/url] slinotok rulez:evil_lol: a juz myslalam ze dostojni panowie nie miewaja sznurowki:evil_lol: ale ja kocham slinotoki, takie moje male zboczenie:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] buahahaha...nie, ostatnio Teo jest grzeczny (mam nadzieję że nie zapeszę) :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to jest pewnie dopiero cisza przed burza:evilbat: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] wydaje mi się że może być to spowodowane temperaturami, mój pokój latem jest jak sauna przez co jest taki ospały bardziej :) chciałabym żeby mu tak zostało :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] co rano Teodorka do piekarnika na saune i bedzie kochany, milusi i piekniusii:evilbat: ehh moja Paskuda np nie je w te upaly i schudla troche:mad: -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]u nas było podobnie ;) przekonując mamę do psa dopiero jak się zgodziła powiedziałam że jest mieszańcem amstafa, usłyszałam wtedy "nie" ale skoro się zgodziła to nie było odwrotu ;) potem jeszcze jak jechałam po rudą to pisała do mnie smsy żebym nie brała bo to strach, pies po przejściach a w dodatku TAKI pies ;) jak już przywiozłam i zobaczyli ją wszyscy w okolicy to mama się nasłuchała od sąsiadów że zagryzie nas wszystkich we śnie i różne inne ciekawe teorie przez co trochę panikowała ale teraz widzę jak ogromnie zmieniło się jej podejście do wszystkich TTB....jednak potrafią rozkochać w sobie wszystkich, którzy mają z nimi do czynienia :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] arina nie zdazyla wysiasc z auta a juz wszyscy darli sie jaka ona kochana:evil_lol:ale faktycznie mieszkam w kilku tysiecznej miejscowosci i widok mijajacych nas przechodniow-bezcenny:razz: moi rodzice stali sie milosnikami astow i pytali nawet czy im arinki nie zostawie:mad: [quote name='NATKA']Arinka nie przyzwyczajona to i trochę zakłopotana była, nie ma co się dziwić - ale widać że miała dobre chęci, a Tosia to chyba była bardzo Arinką zainteresowana - przynajmniej tak z fotek wnioskuje ;) A te zdjęcia jaskiniowe super i jeszcze bardziej super że można je z psem pozwiedzać :loveu:[/QUOTE] Taaa Tosia mogla tak ciagle za nia dreptac, dotykac, targac za fafelki...a nawet na sekunde nie moglismy ich spuscic z oka, arina miala ten wzrok "zabierz TO stad":diabloti: a faktycznie z psem mozna wejsc wszedzie, ostatnio bylysmy razem na zakupach;)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
jak to Salsa nie chciala pozowac...toc to poza rodem z greckiego sofisty:diabloti: [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01192.jpg?t=1277227934[/url] a Teos slodki, kochany,milusi, piekniusi i .........................................wiem wiem zaraz napiszesz ze osikal Salse:evil_lol: -
[quote name='agaga21']hehe, chyba ten ban mi grozi bo nawet nie mam co wstawić ;) aparatu nie ruszałam od kilku dni, chyba mnie jakiś wirus dopadł. dziś mnie wszystko boli, spałam cały wieczór na kanapie, zaraz się kładę do łóżka. o demolce w aucie zapomniałam ale zrobie foty jutro lub pojutrze.[/QUOTE] phiii, tez mi wymówka...:diabloti: ale z wirusami nima zartow, u nas upaly a ja przeziebiona:icon_roc:
-
[quote name='agaga21']ślicznie arince nad wodą w kwiatuszkach! czy ona pływała troszkę, czy te kaczyska ją tak przeraziły że nie chciała wejść do wody? ;)[/QUOTE] arina plywa i uwielbia wode i jedyne co moglo ja przerazic to moje "nie wooooolno gonic kaczuszek":mad::lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]coś tak ją porzuciła na drugim brzegu? [URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZLXd0mjI/AAAAAAAABeg/00go_chvJ_Y/s576/DSC_8018.JPG[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ano porzucialam a co bede darmozjada trzymac:eviltong: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale zerka ;) sprawdza czy przypadkiem nie chcesz jej zabaweczki zabrać [URL]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S4rhxRnrJcI/AAAAAAAAAEU/krod2jBVqlo/s640/img_0132.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to byl jeden z najlepszych dni w moim zyciu a arina obskoczyla wszytsko i bawila sie zabawkami jakby je miala od dziecka, jak zamowilam do domu ksiazki o amstaffach dostalam tylko od mamy smsa..."te amstafy sa grozne, nie moglas wybrac innego...":evil_lol:, dzis smsy od mamy wygladaja najczesciej tak "jak tam arinka? no i co u was"...:p a my za poltora tygodnia jedziemy do PL:multi:na ponad miesiac:razz:
-
[quote name='fioneczka']no dodaj jeszcze babciu ;) to Cię pacnę hehe [/QUOTE] buahaha chyba mam podsluch w glowie:diabloti: [quote name='fioneczka'] a przepraszam tam nad staw to Arinka nie poszła na kolację ;)[/QUOTE] razem poszlysmy, pancia jadla kaczke a arinka kaczorka:diabloti:
-
i jeszcze kilka starych a moich ulubionych..pierwszy dzien w domu... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S4rhveOqcWI/AAAAAAAAAEE/973e5IS9Tg0/s512/img_0126.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S4rhwZVquLI/AAAAAAAAAEM/P4G9F8yjfP0/s640/img_0128.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S4rhxRnrJcI/AAAAAAAAAEU/krod2jBVqlo/s640/img_0132.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S4rhx2kyQQI/AAAAAAAAAEY/7pSxBBzAAU8/s640/img_0133.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S4rhymsRN-I/AAAAAAAAAEc/DjGKk_PRgKs/s512/img_0135.jpg[/IMG]
-
bo trzeba miec fantazje....:diabloti: moje dziecie zapatrzone.... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LY4b7QxHI/AAAAAAAABdk/7EVzRS6arJE/s800/DSC_8000.JPG[/IMG] i zaintrygowane.... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LY5oYZJCI/AAAAAAAABdo/Pnx-jaseUwI/s576/DSC_8001.JPG[/IMG] kacuskami:razz: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZFcMwG-I/AAAAAAAABeQ/YhMVIT2UP58/s576/DSC_8014.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZI4YFEKI/AAAAAAAABeY/8ZSbuZwHeyo/s576/DSC_8016.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S_LZLXd0mjI/AAAAAAAABeg/00go_chvJ_Y/s576/DSC_8018.JPG[/IMG]
-
ło matko tu conajmniej wyglada jakby zabawka wbila sie do gardla :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_0268_1.jpg[/URL] nie moge sie napatrzec na jej linie, super wyglada
-
[quote name='agaga21']ale te foty to już przestarzałe! przecież one są z przed 4 dni:roll::evil_lol:[/QUOTE] :mdleje:jakas niewyżyta czy co:diabloti: [quote name='Paula03']Właśnie my chcemy nowe foty Arinki! :diabloti:[/QUOTE] nastepna:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :multi::loveu: a tu jak zwykle śliczne widoki :cool3: taa fafle to jest to co dzieci lubią najbardziej :evil_lol::evil_lol: [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd5JT6Ja4I/AAAAAAAAB1c/TVsbylR22zY/s640/DSC_8839.JPG[/URL] mojej siostry córa też zawsze się przymierza żeby ją Rudą pociagnąć :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ja do dzis mam slabosc do fafelkow:loveu::oops::evil_lol:tyleze juz tak mocno nie ciągam:diabloti: [quote name='Kama & Diana'][URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd5EJtF6oI/AAAAAAAAB1E/4Ke-Vi0dAKM/s576/DSC_8822.JPG[/URL] ah te oczęta.. _____________________ Zapraszam do galerii Dianki..[/QUOTE] oczeta idealne do zebrania ;) zaraz zagladam do Dianki;) [quote name='fioneczka']ni ma nowiusich fotasków :([/QUOTE] oj som...ino se trzeba je wyobrazic:diabloti::diabloti: