-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
jeszcze kilka leniwej małpy... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsQck2_VKI/AAAAAAAAB4E/rMYDAZ9bkrI/s512/DSC_8932.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsQJ9rZ1wI/AAAAAAAAB3g/SCEHUg4d2Fc/s512/DSC_8923.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsQjXJPbTI/AAAAAAAAB4Y/5lTy9ZEhkxM/s512/DSC_8945.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsVOBp_wBI/AAAAAAAAB4w/eLcMawSr4Do/s512/DSC_8973.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsVPgEDNTI/AAAAAAAAB40/S5WAeDIScNQ/s512/DSC_8986.JPG[/IMG]
-
troche mnie tu nei bylo:roll: ale mam kilka fot z naszych wakacji a w zasadzie z pobytu w domku;) na łódeczce [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsP1RgMhEI/AAAAAAAAB2w/qsQKfQVqD8c/s512/DSC_8885.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsP6pXatsI/AAAAAAAAB28/F-B4cdq9uHk/s512/DSC_8891.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsP8Hi_m8I/AAAAAAAAB3A/20dt4oFgnHk/s512/DSC_8893.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsP-zh79pI/AAAAAAAAB3I/KrNk9yGSaBY/s512/DSC_8910.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsQAXz1nwI/AAAAAAAAB3M/B4ZFwhC_JkA/s512/DSC_8911.JPG[/IMG]
-
ooo zem sie spoznila z zyczeniami...STO LAT Kochany!!!
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]spokojna głowa, postaram się żeby był młody, piękny i bogaty :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] bogaty kurier powiadasz:evil_lol:to ja tez chce koperte:diabloti: dawno mnie tu nie bylo ale juz wszystko nadrobilam:cool3: -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
chita replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']Hektor na NK [URL]http://nk.pl/#profile/1889657/gallery/album/4/386[/URL][/QUOTE] skopiowalam i dodalam do siebie;) a przegladajac galerie trafilam na moja paskude:-o:cool3: [URL="http://nk.pl/profile/1889657/gallery/album/4/236"]http://nk.pl/profile/1889657/gallery/album/4/236 [/URL] -
boshe w lipcu do szkoly chodzic, Mona ma przekichane wakacje:diabloti:
-
ale mnei tu dlugo nie bylo:oops: moja arina tez miala stare nieleczone zlamanie i non stop mysle o tym jak, co,gdzie kiedy i dlaczego...kiedys tez o malo na zawal nie zeszlam jak przegladajac ogloszenia o zaginionych i znalezionych trafilam na fote prawie duplikatu mojej Paskudy:shake: jakakolkwiek byla przeszlosc Etna lepiej trafic nie mogla jak do Was;)
-
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
chita replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
dotarlam w koncu;) najprawdopodobniej pojedziemy w srode ale na 100% bede wiedziala w poniedzialek... ... i jaki tu ruch:loveu::multi: -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
chita replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
to kiedy jedzie do szczecinka:cool3: -
Pabianice - amstaf z odciętą łapą - po wypadku - MA DOM!
chita replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']:mdrmed::mdrmed:coś się "kroi":cool3::cool3:[/QUOTE] matko serio???a ja tu lzy wylewam ze psiakowi bez lapki to nigdy chalupy nie znajdziemy:mad: -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
chita replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
[quote name='vena&vivi']łooo boziu - chita po stopach będe Cię całować :) [/QUOTE] hmmm propozycja nei do odrzucenia:diabloti: teoretycznie mam sie bronic za pare dni ale nie wiem co z tego wyjdzie a ze na dogo jestem z doskoku to w razie czego moj tel 694 238 218 -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
chita replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
ale ruch u Hektora:multi: stalej deklaracji dac nie moge ale chetnie zaplace malemu za pierwszy miesiac w hotelu:cool3:wybieram sie w odwiedziny do Szczecinka jakos w przyszlym tygodniu wiec moze by sie mogl maly ze mna zabrac? -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
chita replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
kochani kto sie dolozy to dla niego wielkaaaa szansa, jaka jest cena hoteliku? -
tina juz w domu;) dziewczynki byly strasznie zaplakane i szczesliwe a sunia wpakowala sie ekspresowo im do auta, nikt nie wiedzial ze tak szybko biega:evil_lol: zabrali ja szybko do domu wiec jak dojechalam juz jej nie bylo ale dzwonilysmy przypomniec o adresowce;) ja tymczasem wypatrzylam dwie nowe biedy blakajace sie po okolicy:-(
-
[quote name='paulinken']Ufff. A jak to się stało, że się zgubiła? Państwo szukali? Mój jamnior też ma 15 lat i też dość żywotny ;)[/QUOTE] wnuczki poszly z pieskiem na spacer do dziadka a ta dala dyla przez jakas szpare, powedrowala jakies 2km i trafila do domu moich rodzicow;) wywiesilam ogloszenie ale poczta pantoflowa okazalo sie ze taki piesio zaginal;) przeraza mnie to ze dom moich rodzicow jest praktycznie ostatni..dalej juz tylko lasy... uffffff
-
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
chita replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
czy wiadomo kiedy mniej wiecej Hektorek moglby jechac? -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
chita replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
jetsem na dogo z doskoku ale gdyby byl potrzebny transport dla malego piszcie na pw jesli bede jeszcze w pl to postaram sie pomoc;) -
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
chita replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
pisalam do agagi o allegro;) net mi tak muli ze predzej sobie w leb palne niz sie na allegro zaloguje jakims cudem dogo chodzi, napiszcie wszytskie potrzebne info o male (wiek, cechy charalteru, sterylka(?) miejscowosc i kontakt )j bo przyznam ze watek przelecialam pobieznie w obawie ze mi neta rozlaczy... -
Pabianice - amstaf z odciętą łapą - po wypadku - MA DOM!
chita replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
jaki slodziak, tez mam nadzieje ze juz nie dlugo wymiziam te mordki kochane;) -
nowa galeryja:-o chociaz w tej bede na biezaco:evil_lol:
-
Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)
chita replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
ja tez sie dorzuce chociaz jednorazowo jesli uda sie cos znalezc...tylko gdzie?:-( -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
ja tez sie witam i moim ulubiencu nie zapominam...buziaki dla guarula:) -
[quote name='fioneczka'] bo pare to dwa :roll:[/QUOTE] taaa, tak se to tlumacz:diabloti:
-
nie wiem jak moglam taka galeryje ominac:shake::oops: fotki bombowe zaraz sie cofam wstecz bo musze sie wydowiedziec na jakich to ladnych plazach mozna tak z futrzakami sie pluskac;) ozzy super,w moich ulubionych barwach:eviltong:
- 78403 replies