Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. jeszcze kilka leniwej małpy... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsQck2_VKI/AAAAAAAAB4E/rMYDAZ9bkrI/s512/DSC_8932.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsQJ9rZ1wI/AAAAAAAAB3g/SCEHUg4d2Fc/s512/DSC_8923.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsQjXJPbTI/AAAAAAAAB4Y/5lTy9ZEhkxM/s512/DSC_8945.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsVOBp_wBI/AAAAAAAAB4w/eLcMawSr4Do/s512/DSC_8973.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsVPgEDNTI/AAAAAAAAB40/S5WAeDIScNQ/s512/DSC_8986.JPG[/IMG]
  2. troche mnie tu nei bylo:roll: ale mam kilka fot z naszych wakacji a w zasadzie z pobytu w domku;) na łódeczce [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsP1RgMhEI/AAAAAAAAB2w/qsQKfQVqD8c/s512/DSC_8885.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsP6pXatsI/AAAAAAAAB28/F-B4cdq9uHk/s512/DSC_8891.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsP8Hi_m8I/AAAAAAAAB3A/20dt4oFgnHk/s512/DSC_8893.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsP-zh79pI/AAAAAAAAB3I/KrNk9yGSaBY/s512/DSC_8910.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TEsQAXz1nwI/AAAAAAAAB3M/B4ZFwhC_JkA/s512/DSC_8911.JPG[/IMG]
  3. ooo zem sie spoznila z zyczeniami...STO LAT Kochany!!!
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]spokojna głowa, postaram się żeby był młody, piękny i bogaty :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] bogaty kurier powiadasz:evil_lol:to ja tez chce koperte:diabloti: dawno mnie tu nie bylo ale juz wszystko nadrobilam:cool3:
  5. [quote name='Alicja']Hektor na NK [URL]http://nk.pl/#profile/1889657/gallery/album/4/386[/URL][/QUOTE] skopiowalam i dodalam do siebie;) a przegladajac galerie trafilam na moja paskude:-o:cool3: [URL="http://nk.pl/profile/1889657/gallery/album/4/236"]http://nk.pl/profile/1889657/gallery/album/4/236 [/URL]
  6. boshe w lipcu do szkoly chodzic, Mona ma przekichane wakacje:diabloti:
  7. ale mnei tu dlugo nie bylo:oops: moja arina tez miala stare nieleczone zlamanie i non stop mysle o tym jak, co,gdzie kiedy i dlaczego...kiedys tez o malo na zawal nie zeszlam jak przegladajac ogloszenia o zaginionych i znalezionych trafilam na fote prawie duplikatu mojej Paskudy:shake: jakakolkwiek byla przeszlosc Etna lepiej trafic nie mogla jak do Was;)
  8. dotarlam w koncu;) najprawdopodobniej pojedziemy w srode ale na 100% bede wiedziala w poniedzialek... ... i jaki tu ruch:loveu::multi:
  9. to kiedy jedzie do szczecinka:cool3:
  10. [quote name='agaga21']:mdrmed::mdrmed:coś się "kroi":cool3::cool3:[/QUOTE] matko serio???a ja tu lzy wylewam ze psiakowi bez lapki to nigdy chalupy nie znajdziemy:mad:
  11. [quote name='vena&vivi']łooo boziu - chita po stopach będe Cię całować :) [/QUOTE] hmmm propozycja nei do odrzucenia:diabloti: teoretycznie mam sie bronic za pare dni ale nie wiem co z tego wyjdzie a ze na dogo jestem z doskoku to w razie czego moj tel 694 238 218
  12. ale ruch u Hektora:multi: stalej deklaracji dac nie moge ale chetnie zaplace malemu za pierwszy miesiac w hotelu:cool3:wybieram sie w odwiedziny do Szczecinka jakos w przyszlym tygodniu wiec moze by sie mogl maly ze mna zabrac?
  13. kochani kto sie dolozy to dla niego wielkaaaa szansa, jaka jest cena hoteliku?
  14. tina juz w domu;) dziewczynki byly strasznie zaplakane i szczesliwe a sunia wpakowala sie ekspresowo im do auta, nikt nie wiedzial ze tak szybko biega:evil_lol: zabrali ja szybko do domu wiec jak dojechalam juz jej nie bylo ale dzwonilysmy przypomniec o adresowce;) ja tymczasem wypatrzylam dwie nowe biedy blakajace sie po okolicy:-(
  15. [quote name='paulinken']Ufff. A jak to się stało, że się zgubiła? Państwo szukali? Mój jamnior też ma 15 lat i też dość żywotny ;)[/QUOTE] wnuczki poszly z pieskiem na spacer do dziadka a ta dala dyla przez jakas szpare, powedrowala jakies 2km i trafila do domu moich rodzicow;) wywiesilam ogloszenie ale poczta pantoflowa okazalo sie ze taki piesio zaginal;) przeraza mnie to ze dom moich rodzicow jest praktycznie ostatni..dalej juz tylko lasy... uffffff
  16. Isadora dziekiii raz jeszcze za watek!! wlasnie jade do domu bo odnalazl sie wlasciciel malej, jestem przeszczesliwa, z rozmowy telefonicznej wiem ze sunia ma na imie Tina i ma 15lat...
  17. czy wiadomo kiedy mniej wiecej Hektorek moglby jechac?
  18. jetsem na dogo z doskoku ale gdyby byl potrzebny transport dla malego piszcie na pw jesli bede jeszcze w pl to postaram sie pomoc;)
  19. pisalam do agagi o allegro;) net mi tak muli ze predzej sobie w leb palne niz sie na allegro zaloguje jakims cudem dogo chodzi, napiszcie wszytskie potrzebne info o male (wiek, cechy charalteru, sterylka(?) miejscowosc i kontakt )j bo przyznam ze watek przelecialam pobieznie w obawie ze mi neta rozlaczy...
  20. jaki slodziak, tez mam nadzieje ze juz nie dlugo wymiziam te mordki kochane;)
  21. nowa galeryja:-o chociaz w tej bede na biezaco:evil_lol:
  22. ja tez sie dorzuce chociaz jednorazowo jesli uda sie cos znalezc...tylko gdzie?:-(
  23. ja tez sie witam i moim ulubiencu nie zapominam...buziaki dla guarula:)
  24. [quote name='fioneczka'] bo pare to dwa :roll:[/QUOTE] taaa, tak se to tlumacz:diabloti:
  25. nie wiem jak moglam taka galeryje ominac:shake::oops: fotki bombowe zaraz sie cofam wstecz bo musze sie wydowiedziec na jakich to ladnych plazach mozna tak z futrzakami sie pluskac;) ozzy super,w moich ulubionych barwach:eviltong:
×
×
  • Create New...