Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. czy jest szansa ze jakis inny wet sie nim zajmie? przeciez tak byc nie moze:placz:
  2. wykupilam ogloszenia u ms arwi dla malego, czy macie jakies aktualne zdjecia psiaka? reszte zaczerpne z allegro;)
  3. a nima bo i mnie nei bylo od piatku:diabloti: a fotki sa nawet na tej stronie i nowych narazie nie bedzie:eviltong: a piesek tesknil, niedziele cala spedzila pod oknem popiskujac:-(wiec jest szansa ze mnie kocha albo bardziej prawdopodobne ze tesknila bo tz gorzej gotuje:eviltong::diabloti:
  4. [quote name='fioneczka'] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: oooo jak sobie Arinka zmiękcza dzieciątko hehe :diabloti: jaka wspólnota ;) chyba Arinka polubiła dzidzię całkiem bezinteresownie ;)[/QUOTE] ano zmiekczala coby latwiej przelknac:diabloti: a faktycznie w ostatnie dni zdarzalo jej sie Tosie polizac na 'dzien dobry', chyba sie zapomniala ze to male ciagle za nia ganialo z wrzaskiem:evil_lol: z ta bezintersownoscia to bym polemizowala...w dzisiejszych czasach licza sie tylko paluszki, biszkopty i krakersy:eviltong: [quote name='deer_1987']slicznie wyglada![/QUOTE] na niektorych fotach to normalnie widac jej zaklopotanie tym calym zamieszaniem...:evil_lol: [quote name='zaba14']hej :) zdjęcia podziwiam, ale te jaskinie to sa genialne !! :loveu:[/QUOTE] jaskinie -zupelnie nie wiem czemu- zwa sie diabelskie...Arinie jakos nie przypadly do gustu:evil_lol: jutro wyjezdzam na pare dni...:-(Malpiszon zostaje z tz...:-(ciekawe czy sie w ogole steskni...:diabloti::roll:
  5. [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_0129_1.jpg[/URL] :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_0136_1.jpg[/URL] :roflt::roflt: Mona wali miny jak emotki na dogo:eviltong:
  6. no jak to po co:eek2::no-no-no: ...co strona to foty...:mad:ot taki nowy regulamin...:diabloti::diabloti: a zdjecia dla tych wszystkich uzaleznionych od ogladania rozowego nochala:loveu::loveu::loveu:
  7. madra dziewczynka z Monki:loveu: my tu gadu gadu a nowych fotek jak nie bylo tak nima:eviltong::cool3::diabloti:
  8. znam to z autopsji:D ja do granicy CH mam jakies 400m;) a z tym lekiem to olewaj, u nas pomoglo, zadnego glaskania i cackania sie a w koncu powoli bedzie lepiej;)
  9. przepiekne te zdjecia, to drugie jest poprostu cudne:loveu: no ale nie ma sie co dziwic jaka modelka takie zdjecia;)
  10. jesli pani zgadza sie na wizyte to jestem jak najbardziej za...i dopiero wtedy niech przyjedzie poznac Dafi, tak chyba bedzie najlepiej.... jest na dogo ktos z tych okolic?
  11. dostalam pw;) musze poczytac i zobaczyc jak moge pomoc...
  12. i wlasnie dostalam taki fajny pw;) poczytam i zobacze jak moge pomoc...czy zbieracie tez jednorazowe deklaracje?
  13. i jeszcze kilka.... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd5EJtF6oI/AAAAAAAAB1E/4Ke-Vi0dAKM/s576/DSC_8822.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd5HjjnRwI/AAAAAAAAB1Q/vKy_j9tNJ_0/s640/DSC_8835.JPG[/IMG] Arina i Antosia juz w pelnej komitywie;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd5JT6Ja4I/AAAAAAAAB1c/TVsbylR22zY/s640/DSC_8839.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd5KE1j6BI/AAAAAAAAB1g/72qssezY0hk/s640/DSC_8840.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd5LoFDJpI/AAAAAAAAB1o/fCynJe6qfWA/s640/DSC_8842.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd5MH4Q1hI/AAAAAAAAB1s/SiU9WJQ9vpc/s640/DSC_8843.JPG[/IMG]
  14. [quote name='Patyś_']Arina jest śliczna! :) Sunia mimo wszystko dziecka "nie połknęła w całości" jak to ludzie mają w zwyczaju mawiać :)[/QUOTE] no nie polknela chociaz bylo co:evil_lol: [quote name='Paula03']Arinka świetnie się prezentuję z dzieckiem! :)[/QUOTE] tylko bez aluzji mi tu:eviltong::evil_lol: no to wkleje reszte fot... w jaskiniach...:diabloti: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd4gNBNtDI/AAAAAAAABzg/twQM424qpiw/s576/DSC_8753.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd4kz0GGZI/AAAAAAAABzo/gwHh8PM5dF4/s576/DSC_8755.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd4mxtfeMI/AAAAAAAABzw/Bi6W3PJ44Wo/s576/DSC_8765.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd4ojHg4nI/AAAAAAAABz0/vCYxoeLgI74/s576/DSC_8766.JPG[/IMG] i chyba jedyne na ktorym arina sie zalapala:oops: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd4l_YT4LI/AAAAAAAABzs/DKoGLAFdCYk/s576/DSC_8760.JPG[/IMG] .....
  15. ooo Mona na spacery za granice jezdzi...tej to dobrze:cool3::lol: i widac ze jej sie to baaaardzo podoba:loveu::loveu::loveu: [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_0032_1.jpg[/url]
  16. nadrobilam zaleglosci;) Etna jest poprostu nie do pobicia a Morris wyglada jak wielki mis przytulak :loveu:[URL]http://i47.tinypic.com/2lu9qg5.jpg[/URL] tu chyba miala ochote na jabluszko morriska [URL]http://i49.tinypic.com/dng76w.jpg[/URL]
  17. [quote name='ms_arwi']wiesz, moge zrobic go dodatkowo zawsze ;)[/QUOTE] super:loveu:bo potrzebuje jeden dla hektorka a kase razem z deklaracjami przeleje w przyszlym tyg ok;)
  18. dopiero dotarlam na watek:oops: moja deklaracje podtrzymuje i widze ze wplata na korbe byla za maj (?) wyjezdzam na pare dni ale w przyszlym tyg przeleje za czerwiec i lipiec bo znowu zapomne:oops:
  19. [quote name='ms_arwi']chita, polowa ogloszen dla Lalki zrobiona :) Jutro dokoncze :)[/QUOTE] dzieki:loveu: a masz jeszcze jakis wolny pakiecik:cool3:bo mi gdzies wcielo bazarek
  20. pare dni mnie nie bylo a tu tyle zdjec fajnych:loveu: Natka jaka z Ciebie kruszyna przy Aresiątku:evil_lol: i dopiero widze jaki on jest potezny:crazyeye:no i sliczny rzecz jasna;)
  21. a jak wygladaja te zaburzenia rownowagi?znacznie utrudniaja mu poruszanie sie?
  22. [quote name='Patyś_']Nawiedzać powiadasz ?:diabloti: W sensie mam myśleć już o jakiś egzorcyzmach tak :D? No link bardzo dyskretny Wiadomo ;) :cool3: Gaja owszem... potroiła swoje rozmiary :D Ale przecież to normalne, że dorosły pies jeszcze sporo rośnie w trakcie swojego życia nie ? ... :evil_lol:[/QUOTE] kochana na mnie egzorcyzmy nie pomoga, musisz jedynie walic do dostawcy pradu:diabloti: pewnie ze dorosle psy rosna...moj np swego czasu w szerz :evil_lol:
  23. w koncu trafilam do Waszej galerii po tym dyskretnym linku:cool3: narazie przeczytalam pierwsza i ostatnia strone:oops: Gaja sporo jeszcze urosla jak na doroslego psa:eviltong: Volta cudna z tym uszkiem:loveu: no a jezyk........szok poprostu nawet zylam w niedwiadomosci o takich hodowlach:oops: bedziemy was nawiedzac:diabloti::evil_lol:
  24. i kilka z gor a reszta zapewne wieczorem;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd4xNvDHFI/AAAAAAAAB0M/2h2VllYeWmU/s576/DSC_8803.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd4yrYkaGI/AAAAAAAAB0Q/AB7iTm8WpXw/s576/DSC_8804.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd41wU2cxI/AAAAAAAAB0Y/FjZ0wKsjZPo/s576/DSC_8806.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd5BdME3PI/AAAAAAAAB08/04APTc6UHf8/s576/DSC_8814.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd44YoyzvI/AAAAAAAAB0k/0d04LHFKuLo/s576/DSC_8808.JPG[/IMG]
  25. no i goscie pojechali..... co za tydzien, na nic nie mam czasu a do wakacji bedzie jeszcze gorzej...:shake: a wiec mam kilka fotek, Arina byla ok ale tylko dlatego ze jej kazalismy...Tosia to bardzo zywe dziecko i widac bylo ze ciagly krzyk i rozgardiasz niuni przeszkadzal, byla uprzejma ale niezbyt wylewna;) kilka pierwszych fotek...[IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd1pdtn2_I/AAAAAAAABxs/B0Vt0gUGBAo/s640/IMG_0448.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd1rYbkImI/AAAAAAAABx0/gz6wu6vLRPk/s576/IMG_0450.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd1uJOP8lI/AAAAAAAAByA/2q8C0T1RAF4/s576/DSC_8664.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd1wKW0kDI/AAAAAAAAByI/BiF3sgAnZp8/s576/DSC_8666.JPG[/IMG] a tak razem czekaly na pana;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TBd1wmb-dSI/AAAAAAAAByM/VZ1PSC3OoT0/s576/DSC_8667.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...