-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
DROPSIK-super amstaff-ratuj go zanim zmarnieje...JUŻ W DOMU!
chita replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
wiadomo cos wiecej..:razz:jaki domek czy adopcja schroniskowa... -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: taaa...ja śpie na a ją na noc zamykam w tej skrzyni ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] wiedzialam:eviltong::diabloti: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
wykapany ONek:eviltong: [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC00101640x480.jpg?t=1273592015[/URL] a fotki poscielowe super, teraz wiem co masz na mysli piszac ze Salsa spi [B]w [/B]lóżku:mad::evil_lol: -
[quote name='ms_arwi']Tak zgadza sie, Zuzia nie jest raczej astowata. Problem z obornickim schroniskiem jest taki, ze oni za astami delikatnie mowiac nie przepadaja... Nie chcemy, zeby sunie spotkal taki sam los jak inne asty... Fajnie byloby je wszystkie od nich zabierac... ale w praktyce byloby to bardzo trudne. Wiec moze skoro Czita toleruje inne psiaki poszukajmy jej DT i porobmy ogloszenia...[/QUOTE] jasne zrobie tyle ile potrafie i na ile starczy czasu... jest szansa na jakies lepsze fotki, spacerowe czy nie bardzo? i na kogo namiary? kurde trzebaby kogos o allegro pomolestowac-ja nie umiem takiego wypasionego...
-
[quote name='agaga21'] a czemu taki mały fotel biednej psicy kupiliście?:crazyeye: [URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m2uAqWRaI/AAAAAAAABSU/ZGPlVZM8c-4/s512/IMG_0177.JPG[/URL][/QUOTE] fotel byl moj...był:roll: [quote name='agaga21'][URL]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m25fpMWII/AAAAAAAABS0/8F6KmlvStPI/s576/IMG_0200.JPG[/URL] że niby jaka?:roll::roll: to ma być brudny pies???????[/QUOTE] buahaha Etny to zaden nie przebije...:diabloti::diabloti: oo i jeden filmik mam ale stary [video=youtube;8JXuo4sgPFw]http://www.youtube.com/watch?v=8JXuo4sgPFw[/video]
-
Arina odkryla w sobie miłość do górnictwa:diabloti: kopie jak wariatka, mam pare filmikow ale zanim zrzuce to dzis do domu wrocila taaak... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m25fpMWII/AAAAAAAABS0/8F6KmlvStPI/s576/IMG_0200.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m24f1GBGI/AAAAAAAABSw/njjhDcSyAdc/s576/IMG_0199.JPG[/IMG]
-
i jeszcze kilka;) o tak jezdze z panem do pracy:razz: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m2tmwAYYI/AAAAAAAABSQ/rNMfGuft0Lw/s512/IMG_0167.JPG[/IMG] a tak siedze na fotelu:roll: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m2uAqWRaI/AAAAAAAABSU/ZGPlVZM8c-4/s512/IMG_0177.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m2u6fyMhI/AAAAAAAABSY/GuZfWR6oFOc/s512/IMG_0179.JPG[/IMG] i dzisiejsze... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m2yB70ydI/AAAAAAAABSg/f-v_o_Qx_Kg/s720/IMG_0193.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m2wezwejI/AAAAAAAABSc/QLuHBYNsrR8/s640/IMG_0189.JPG[/IMG]
-
[quote name='agaga21']oj ty leniwa osóbko! dawaj te foteczki szybciutko. mnie to ostatnio poganiałaś i uwinęłam sie z naprawdę spora ilością, wiec teraz ty się uwijaj[/QUOTE] hahah bo jakbys napiala leniwa małpo to bym sie szybciej zwijała:evil_lol:a nie tak kulturalnie:eviltong: [quote name='Soema']Więcej tu nie przyjdę :obrazic:[/QUOTE] nie obiecuj nie obiecuj:loveu::loveu::eviltong: to wrzuce wam fotki jak sobie pozyczylismy dzieci zeby sprawdzic Arine:cool3:eksperyment zakonczony pozytywnie;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m4IRydgsI/AAAAAAAABTE/5gJqImNjz_g/s640/IMG_0081.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m4Kqq5QSI/AAAAAAAABTM/_cx8uTxXIWM/s640/IMG_0083.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m4PfL6JuI/AAAAAAAABTY/ifJ74b00d64/s640/IMG_0091.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m4TFsZXZI/AAAAAAAABTk/mO7KZjTQsRE/s640/IMG_0096.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m4WS1-q1I/AAAAAAAABTw/NSFx01gPdZI/s640/IMG_0099.JPG[/IMG]
-
nima:grins: tzn sa ale by trzeba zgrac, zminiejszyc, wrzucic...za duzo z tym roboty:eviltong:
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
chita replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja sie zdecydowalam ale moja mania dogomaniacka TZ drogo kosztuje:diabloti::evil_lol: -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
chita replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przelalam 20zl na konto fundacji, nie wpisalam nicka z dogo, przelew Tomasz G.;) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel'] A tak w ogóle to nie spodziewałam się że taki odzew będzie!!!! [/QUOTE] bo Tobie sie nie da odmówić:evil_lol: od nas poszlo dzis tylko 15zl ale bede skrobac dalej... a tak w ogole jestem pelna podziwu dla fundacji SOS bokserom, ich organizacji i działania!! a przede wszytskim tego ze pomagaja faktycznie tym najbardziej potrzebujacym!!:loveu: -
[quote name='andzia69']on jest coraz piękniejszy...a domków brak:-( może tym razem przerobie mu allegro i napiszę, ze to mix czekoladowego labka? jak myślicie?[/QUOTE] pewnie;) nie wiem czy widzialas fioneczka ma foty swojej Mony z labkiem Brutusem...nie moge znalesc lepszych ale on jest baardzo podobny np tu [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_4963_1.jpg[/URL] i mam nadzieje ze mnie asia nie zabije:oops:
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
jakie zdjecia piekne:loveu::loveu::loveu:to sie Guaro okolice piekne trafily:multi: [url]http://i41.tinypic.com/34g3v2s.jpg[/url] a to zdjecie cudne, sa dla siebie stworzeni:lol::loveu: -
zdjecia w trawce cudne poprostu:loveu: Morris tu wyglada jakby lekko przytyl:razz: [URL]http://i40.tinypic.com/2052t8g.jpg[/URL] to co tygryski lubia najbardziej :evil_lol::evil_lol: [URL]http://i39.tinypic.com/2ngg7c9.jpg[/URL] a to rewelacyjne widac ze sie kochaja:lol: [URL]http://i42.tinypic.com/206n5hg.jpg[/URL] [SIZE=2]i nawet jakis duzy rogaty pies po polach latał... Zołzunia nie zauwazyła?:diabloti:[/SIZE]
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
chita replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dostalam pw;) za duzo nie pomoge ale w moim domu rodzinnym mamy ponad 13letniego podhalana wiec cos jednorazowo wyskrobie:oops: btw na jaki wiek oceniany jest Jurand bo nie doczytalam:oops: -
nie powiedzialabym ze ona taka warkotliwa, widocznie sie poczula pewnie:roll: a sasiad co na to wszystko?
-
phiii ino tyle:eviltong: ooo to zdjecie :loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://i41.tinypic.com/5y91mo.jpg[/URL] a to bardzo rozczulające:shake::loveu::loveu::loveu: [URL]http://i39.tinypic.com/5o8h21.jpg[/URL] wszytskie foty super,[COLOR=Silver] [/COLOR][COLOR=Silver]szkoda ze psy nie wypoczely bo pancia im przed nosem z aparatem latala pol dnia:eviltong:[/COLOR]
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Guaro po pogryzieniu moze faktycznie miec zle wspomienia i dlatego trzyma dystans do obcych psow bo tak naprawde nie wie czego sie moze spodziewac...moja sucz jezy sie tylko kiedy podchodza psy (najgorzej jak kilka naraz) i ja jestem obok,kiedy odchodze i je "zlewam" psy same sie dogaduja, no chyba ze ktorys mnie zaczepia wtedy moja zazdrosnica wkracza do akcji ale sadze ze w przypadku Guarulka to akurat jest stres, u nas psica wyluzowala sie dopiero po jakis dwoch miesiacach wiec wierze ze i u Was bedzie lepiej;) najwazniejsze ze wraca do nogi, psy sa jak ludzie nie wszytskie musza sie lubic:lol: