-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Lala - cudowna pitbulka z Poznania znow marznie!
chita replied to ms_arwi's topic in Już w nowym domu
schron bedzie sie kontaktowal z "wlascicielami"? -
Pregus - piekny i trudny CC wrocil do swojej rodziny!
chita replied to ms_arwi's topic in Już w nowym domu
szok... kontaktowaliscie sie z ms arwi, to ona prowadzi jego adopcje? -
[quote name='agaga21']i jeszcze, żeby ktoś bo brzuchu smyrał.......:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
tak sie lenilismy dzisiaj;)[IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNbomYA1h7I/AAAAAAAADYU/nbGVuxcsyOU/s640/DSC_2026.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNbonWCNEuI/AAAAAAAADYY/uqcoK88N9fA/s640/DSC_2027.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNbonyzVrVI/AAAAAAAADYc/YE4ZN4yhG6g/s512/DSC_2028.JPG[/IMG]
-
moje ariniątko nie jadło ostatnio i w ogole jakas taka apatyczna chodziła, moze to ta pogoda bo ogolnei chyba czuje sie dobrze... zrobiła sie jakas taka przytulaśna:loveu:jak nigdy:razz: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNbohl0SGDI/AAAAAAAADX0/FEPy7mMD_SI/s640/DSC_2017.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNboi1MfizI/AAAAAAAADX8/pP6NJzOdZ4Q/s640/DSC_2019.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNbojiCsF3I/AAAAAAAADYA/EQM4eg7ZSjk/s640/DSC_2020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNbokNF4_SI/AAAAAAAADYE/CBRq6FSyIfo/s640/DSC_2021.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNbolNxXTMI/AAAAAAAADYM/y780jpoRLsg/s640/DSC_2023.JPG[/IMG]
-
:multi::multi::multi:nie ma tego złego....:razz: szczescia piesku:loveu:
-
[quote name='agaga21']ale się cieszę! już planowałam dziś płacz i błaganie męża by się zgodził, żeby maluch do nas na dt trafił a tu widzę, że już jest dt! :)[/QUOTE] to widze mialysmy podobny plan:evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko ja bym miala problem z transportem:eviltong: czy na transportowym ktos juz zalozyl watek?
-
aż mnie w nosie cos zaczęło świerzbic jak oglądam te fotki...Sara jest taka szczesliwa na tych fotkach, przepiekne zdjecia i prawdziwa kopalnia wspomień... a ostatnie zdjecie Binka z maluchem...:loveu:cudny kudłacz i miał cos niesamowitego w oczach...
-
[URL="http://i55.tinypic.com/ih7evn.jpg"]http://i55.tinypic.com/ih7evn.jpg :loveu::loveu::loveu:[/URL] wypozycz mi te morde kochana a tak wygłaskam i wymiziam ze juz wiecej łapą nie capnie:razz::loveu::evil_lol: uwielbiam ich wspolne foty:loveu:taka dobrana z nich para:loveu: [url]http://i56.tinypic.com/29ynm0y.jpg[/url] a dywan rzeczywiscie baaardzo stary....ma az miesiac:diabloti: powinnas z nimi bazarek otworzyc:evil_lol:
-
[URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_6258-1.jpg[/URL] :evil_lol::roflt::loveu: moje ariniątko tez włąsnie tak spi:evil_lol: ja tez sie ciesze ze u nas po sterylce bo nie mialabym serca jej zabrac zabawek albo zmniejszyc dawki jedzenia :evil_lol:
-
czy mnie wzrok myli czy Miya jest w kalendarzu fundacyjnym:razz::loveu::multi: [url]http://picasaweb.google.com/FundacjaAST/Kalendarz_2011#5535384757134474866[/url]
-
a ja dopiero do Was trafilam... Paula zwierzyniec swietny:loveu: te oczeta:loveu: [url]http://img829.imageshack.us/img829/5027/dscn3220s.jpg[/url]
-
[quote name='fioneczka'] a moze powinnam Ci podziękować ze wspomnienia ożyły :roll: [/QUOTE] no wlasnie, powinnas!:obrazic: :diabloti: [quote name='fioneczka']heh mój Młodszy wystawia język jak coś tnie, Arinka jak kopie ... jak rodzeństwo :evil_lol: [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Paula03']Arinka jak zawsze cuda ;)[/QUOTE] arinka dziekuje;):loveu:
-
Astusiowy wdzięk.Trufla zbyt szybko przekroczyła TM :(
chita replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dopiero widze ze 23 a nie 33:evil_lol:eee to goofniarz z misia:evil_lol: ale swoje i tak przeszedl:diabloti: Trufelka cudna w błotku:loveu: -
[quote name='agnieszka32']Jejkuuu, ja też chcę do Was przyjechać, mogę??? :cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] mozesz ale z Marusia bo sie o remont nie moge doprosic:diabloti: albo zrobie bazarek :cool3:
-
[quote name='agaga21']ja dziś to się pozachwycam widokami! [B]ACH! OCH! ACCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] aż dech mi zaparło! zazdroszczę ci, że możesz je oglądać! nie zacytuję żadnego, bo wszystkie bym musiała. a czego tam szuka arinka? [URL]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKbd2YFyUI/AAAAAAAADTM/Wv0YRasMLUY/s640/DSC_1786.JPG[/URL][/QUOTE] jak to czego szuka? ..jedzenia:diabloti: jak barf to barf:eviltong: a widoki poogladasz jak dojedziesz:cool3:
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Zabijesz mnie ale ona ma ślepia jak nancy:loveu::lol: wrzucilam tu;)moze sie ktos dorzuci:razz: [url]http://nk.pl/profile/19442438/gallery/album/2/67[/url] -
Astusiowy wdzięk.Trufla zbyt szybko przekroczyła TM :(
chita replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:evil_lol::evil_lol: ale sie usmialam:evil_lol: biedny mis, przezyl stan wojenny a pokonal go szczeniaczek:evil_lol::diabloti: -
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKbrt5FQxI/AAAAAAAADTs/tEW6rsv0BvE/s640/DSC_1796.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKbW63YpbI/AAAAAAAADSs/jFLQiqRR5mo/s512/DSC_1722.JPG[/IMG] :lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKcLPUi2uI/AAAAAAAADUw/jShSs94H70o/s640/DSC_2016.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdv6xWBDI/AAAAAAAADWQ/4JbMYv5d1e4/s640/DSC_4330.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdxrfyjuI/AAAAAAAADWY/jqtkwdvgZeE/s640/DSC_4395.JPG[/IMG] i Sonko moje;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKbdH0WuRI/AAAAAAAADTI/7Q9SFWZJ8xc/s640/DSC_1785.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKbd2YFyUI/AAAAAAAADTM/Wv0YRasMLUY/s640/DSC_1786.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKbfTewi8I/AAAAAAAADTQ/kgDHRTm5iVI/s640/DSC_1787.JPG[/IMG]