Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdwx_d6WI/AAAAAAAADWU/udf7OjKPsP8/s640/DSC_4349.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdschgmVI/AAAAAAAADWA/8RDWuYwnudA/s640/DSC_4309.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdqKcIfwI/AAAAAAAADV4/k_viTdL9Ve8/s512/DSC_4307.JPG[/IMG] mt blanc [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdlvcoeMI/AAAAAAAADVo/xL0XQlwytaQ/s640/DSC_4261.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdkVS2G0I/AAAAAAAADVg/A2yA4jVxGO0/s640/DSC_4254.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdjeKnLWI/AAAAAAAADVc/61z44fi8zuo/s512/DSC_4252.JPG[/IMG]
  2. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdcj8K7EI/AAAAAAAADU8/ORp1GpBIHM4/s640/DSC_4228.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKddiJwQNI/AAAAAAAADVA/y0fXG-RO8u4/s640/DSC_4233.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdfQ0Rw-I/AAAAAAAADVI/ktN7R9DrGCo/s640/DSC_4238.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdgZp60JI/AAAAAAAADVM/fQqfLqvYhq0/s640/DSC_4239.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKdhVnzdXI/AAAAAAAADVU/uh6LHW3qeCc/s640/DSC_4240.JPG[/IMG]
  3. [quote name='runo'][URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMaEwl7fI/AAAAAAAADOk/Xj1D9sV5Uow/s640/DSC_1920.JPG[/URL] te tereny mnie urzekły... :crazyeye: co za piękne widoki! kocham góry:loveu: chciałabym mieć takie tereny do biegania... zazdroszcze :evil_lol:[/QUOTE] ja własciwie zawsze wolałam morze...do czasu az przyjechalismy tu:evil_lol: mam pare fot z gor, niektore robione w ostatni weekend, bylam z kolezanka a inne sprzed chyba miesiaca, zanim spadl snieg;) buda ...dla niegrzecznych astow:eviltong::diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKeG_XgomI/AAAAAAAADWw/DfC8uK2Yrn4/s640/dsc_1020.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKeJL8UYNI/AAAAAAAADW4/xVKbrQfmxlA/s640/dsc_1022.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKePAqy6gI/AAAAAAAADXI/oQO6Szyx-nI/s640/dsc_1221.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKeNtH5tVI/AAAAAAAADXE/-bdNtaZ28iQ/s512/dsc_1164.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TNKejHgTJPI/AAAAAAAADXY/XUzBxsV6fS0/s512/dsc_1103.jpg[/IMG] cdn...
  4. :eek2:jakieś pajączysko Ci psa atakuje...:eek2::eviltong::evil_lol: [url]http://img826.imageshack.us/img826/80/80515346y.jpg[/url]
  5. [quote name='idusiek']aaaaaaaaaaaaaaaa:) i wszystko jasne a ja chodzę i myślę kto to taki ;)[/QUOTE] cichy wielbiciel:diabloti::eviltong: bardzo kibicuje maluchom i mamusi:loveu:
  6. [quote name='idusiek'] 20 zł (chita) TOMASZ G - kto to ?[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/QUOTE] to ja;) tzn z konta tz:evil_lol:
  7. [URL]http://img528.imageshack.us/img528/9571/dsc01889c.jpg[/URL] co za mordeczka:loveu::loveu::loveu: One od zawsze takie nierozloczki, bywaly miedzy nimi spiecia?:razz:
  8. hahaha genialne te foty:evil_lol: Mlodszy ma talent:cool3: ino juz mamusi nie chcial klonowac:eviltong:
  9. faktycznie kolorystyka super:loveu: i Ozzy jakis wychudniety:mad::evil_lol::razz:
  10. i ja:multi: ale to napewno dpbry dom, w bydgoszczy same takie som:cool1::eviltong:
  11. [quote name='ania z poznania']Za to jakiś dentysta zarobiłby kuuuuuupę kasy na implantach dla Etny :diabloti:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:
  12. [quote name='ania z poznania'] [URL]http://i56.tinypic.com/2wbw6xd.jpg[/URL] I to robi pies niepełnosprawny :crazyeye:, ja nie wiem co by się działo, gdyby Etnusia nie była połamańcem :niewiem:????[/QUOTE] Połowa lasow w wielkopolsce bylaby juz wykarczowana a dziesiątki drwali pozbawiłaby pracy:eviltong: widac jak sie zgodza, kazde w swoja strone:evil_lol: [url]http://i52.tinypic.com/2m78cue.jpg[/url]
  13. jakie zdjęcia :loveu::evil_lol: ja własnie wróciłam z zakupów, nigdzie łapek nie znalazłam:shake: mam za to serca wołowe i zoładki- z działu ze specjałami i przysmakami:roll::evil_lol:
  14. super kubraczek:loveu: rok temu kupilam u taks taki sam jak jechalam po arine ale niestety łajza moja truchleje i za nic w nim sie nie poruszy:evil_lol:
  15. Aga ten spokój i brak zniszczeń to może byc cisza przed burzą:diabloti: a serio to ciesze sie z postepow Marusi:loveu: [COLOR=Gray]co do myszek...Figunia jest na autentycznym barfie:eviltong:[/COLOR]
  16. [quote name='Tengusia']widze ze opinia ZuA sie rozeszla po dgm i nikt do mnie nie zaglada :roflt::[/QUOTE] nie zagladam bo nie chce Ci przeszkadzac w zakuwaniu do kolejnego egzaminu:evilbat: daj zdjecia Bolka:cool3: on mi sie z Al'em Bundy'm kojarzy:eviltong:
  17. cudowne zdjecia boksie asty i staffiki cudowne poprostu:loveu: szczegolnie te uchole:evil_lol: [url]http://img809.imageshack.us/img809/9720/dsc0010t.jpg[/url] a ten psiak potezny:-o [url]http://img264.imageshack.us/img264/9194/dsc0048p.jpg[/url]
  18. [quote name='agaga21'] myslicie, że to dobry pomysł, by urozmaicić psom jedzenie barfem a nie całkiem je przestawić?[/QUOTE] własnie nad tym samym sie zastanawiam... arina je gotowane z makronem/ryzem plus surowe warzywa i owoce i sie wlasnie zastanawiam czy gotowanego co jakis czas nie zastapic surowym?
  19. boshe jaki cudasny ten bernenczyk:loveu::loveu::loveu: masz wiecej fotek:cool3:
  20. [quote name='fioneczka'] ale jak telefon wpadnie albo klucze od auta, albo mały portfelik :roll: to amba ... grzebię, grzebię i potrafię wszystko wysypać na maskę auta bądź na ladę w sklepie i czerwienieję ze złości ... [/QUOTE] no wcale sie nie dziwie, szczegolnie kiedy wypada na maske albo lade 0,7 i czteropak coli....:evil_lol::diabloti: agata zdjecia bys jakies wrzucila:mad:
  21. Fioneczko, jakoze agaga mowi ze masz 24lata czyli Mlodszego rodziłas w podstawowce, albo i przedszkolu:diabloti: masz prawo nie znac odpowiedzi :evil_lol: oto słowa kluczowe do rozkminienia bożej zagadki :eviltong: [B]Dziecięctwo Boże[/B] - w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Teologia"]teologii[/URL] [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo"]chrześcijańskiej[/URL] to dar Boży, udzielany w chwili [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Chrzest_dzieci"]chrztu świętego[/URL]. Dar ten sprawia że człowiek staje się przybranym "dzieckiem" Bożym. [B]Środowisko[/B] – ogół [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Biotop"]elementów nieożywionych[/URL] i ożywionych, zarówno naturalnych, jak i powstałych w wyniku działalności [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Cz%C5%82owiek"]człowieka[/URL], teraz mozesz juz spokojnie napiszac odpowiedz: Duza role:diabloti:
  22. [quote name='ania z poznania']Bardzo pomocny jest tekst, że jak Kopciuszek wyglądasz (albo Sierotka Marysia), stosuję zamiennie :diabloti:[/QUOTE] znajac moj dar przekonywania to bym wypaliła ze jak Ali baba wygladam predzej:cool1: ale bede trenowac:razz:
  23. [quote name='fioneczka'] "jaką rolę w kształtowaniu twojego środowiska odgrywa twe poczucie dziecięctwa Bożego" :roll: :[/QUOTE] dla mnie ma jakis podtekst seksualny z tym dzieciectwem:roll: napisz ze duzą role i starczy:p
  24. [quote name='ania z poznania']Tak, i wmówić, że przecież to ta którą trzy lata temu na Walentynki Ci kupił :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:to juz wyzsza szkoła jazdy. u mnie by nie przeszlo ale za to mowie ze tanio na dogo bazarku kupilam:eviltong:
×
×
  • Create New...