-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
i co znalazlas juz usb:cool3: ta fota jest poprostu genialna:loveu: [url]http://img37.imageshack.us/img37/5956/dsc0022bg.jpg[/url] super wygladaja:loveu: a Miya pewnie teskni za pańcią:lol:
-
dzwonie tam pod obydwa numery od ponad 1,5h:placz: nikt nie odbiera... [B]Schronisko dla psów Azorek [/B]64-600 Oborniki Wielkopolskie ul. Łopatyńskiego 1 telefon do biura: [B]+48 61 29 60 017 [/B] lub 665 054 582 . (od 8:00 do 14:00) od poniedziałku-piątku [I]- wyłącznie w tych godzinach.[/I] dodzwonilam sie tez to Tozu, ktory podal mi te same numery i wydzialu ochrony srodowiska... odbieraja (niby:mad:) tylko do 14.00 ...a jutro piatek....
-
conceited ja mieszkam we francji:-( nie dam rady narazie przyjechac:placz: poporstu czuje wielki żal i niemoc, rozumiem ze niektorym psom nie da sie pomoc i jesli faktycznie sa agresywne do ludzi to nei maja przyszlosci ALE chcialabym wiedziec tylko jak jest z nia naprawde a te zdjecia ja zostaly zrobione skoro tam wlazic nie mozna:razz:
-
[quote name='agaga21']eh..i zdjęć lepszych też nie ma. chita, wiesz, podejrzewam, ze żaden szkoleniowiec czy behawiorysta nie jest w stanie ocenić psa w takich skrajnie stresujących warunkach :( z tego co pisały wolontariuszki, pracownicy mają wszystko w dupie i po prostu usypiają psy po kwarantannie. nie wierzę by brali pod uwagę zdanie behawiorysty, nawet jeśli by była pozytywna opinie. ta sunia po prostu zajmuje im osobny boks. pewnie jedyna szansa dla niej to wyciągnięcie jej na CITO do hoteliku.[/QUOTE] wlasnie edytowalam posta... wiem ja to wsystko wiem, tylko moznaby posiedziec z nia troche z jakas kielbacha w rekach, domyslam sie ze z sympatii przekarmiana to ona nie jest...ale tego trzeba chciec a tu sie pojawiaja fotki i...... swieczki... jak mamy im razem pomoc jak organizacja jest totalnie do dupy i nic nie wiadomo logiczne ze agresywnego psa wyciagac nie bedziemy bo kto go bedzie na dozywocie utrzymywal w hotelu, ale spisanie jej na straty dlatego ze wlasciwie nic nie wiadomo to draństwo:-(
-
nie wiem co to da ale ten pies sni mi sie po nocach... jestem w stanie pokryc koszty tej opinii bo chyba sobie nigdy nie wybacze ze tak ot poprostu skazalismy ta suke na igle nawet nei probujac jej pomoc... nie potrafie tak... a co dalej? nie wiem? mysle ze duzo zalezy od detreminacji wolontariuszy bo na watku cisza a ja juz jakis czas temu prosilam o taka zwykła-ludzka opinie, pracownikom schroniks nie ufam. z reszta uwazam ze nie trzeba tu nie wiadomo jakich specjalistow tylko kilka pokrojonych parówek, posiedziec troche nisko przy boksie, przyzwyczjaic do siebie i do zapachu i zobaczyc jak wtedy sie suka zachowuje...
-
2... mam wrazenie ze najpozniej w weekend wpadniemy tu na watek i zapalimy swieczke i wstawimy smutna granatowa emotke... niech to szlag... nie jestem fanatyczka ratowania wszystkich astow, bo wiem ze sa agresywne a na ich miejsce kilkanascie adopcyjnych ale uwazam ze wszystkim nalezy sie szansa w postaci chociaz niezaleznej opinii, przeciez jak trafila do schronu pisalyscie ze ona jest przerazona...psy czuja...wiec jak do cholery ona ma sie zachowac jak wie ze za dwa dni czeka ja igla... czy jest w waszej okolicy jakis szkoleniowiec/behawiorysta (mam na mysli normalnego) ktory jest w stanie ocenic psychiczny stan suki, przeciez do niej nikt nie wchodzi, ona sie tylko broni i boi..to takie noramlne a dla zasranych ludzi tak trudne do zrozumienia...
-
zryczalam sie:-( z reguly w domu tez mam ostatnie zdanie ale gdyby mi facet płakał to nie byloby sily zebym sie nie zgodzila:-( wiem ze ta Pani sie obawia, ale czymze jest jej egoistyczny strach w porownaniu z tak silna miłoscia jej męza do tego psa i uratowaniu samego Kajetana przed zimnym boksem...ja tez nie ogarniam...
-
amstaffka SZANTA ... znalazła swoją przystań !!!
chita replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Ajj pamietam Fafluna, to ten co wrcz obsesyjnie szaleje z boomerem?? Urocze psisko :)[/QUOTE] dokladnie:loveu:! to jest faflun:loveu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TFFO9GTbYRI/AAAAAAAAB_Q/JIN3VdkqGHc/s512/Obraz%20065.jpg[/IMG] agaga moja deklaracja za Szante za dwa miesiace pojdzie jutro najdalej w czwartek,mam nowy pin wracam do swiata zywych:diabloti: -
ten Pan ktory go odwiedza..to jego poprzedni wlasciciel czy poprostu sie zakochal?boze nei moge czytac o takich rzeczach bo mi jakas kula staje w gardle...:oops:
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL67B4UQyWI/AAAAAAAADJ4/p8GjjTrX_xA/s640/IMG_0039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL67FczjyEI/AAAAAAAADKA/FYTD8tTo2P0/s640/IMG_0042.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL67Prme32I/AAAAAAAADKY/v1ih3c5h07I/s640/IMG_0053.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL67RMFT-1I/AAAAAAAADKg/fIEuB981fvs/s640/IMG_0056.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL66-NKgHgI/AAAAAAAADJs/0IUKDPLSsaQ/s640/IMG_0033.JPG[/IMG]
-
kwiatki:eviltong: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL68bS2SLhI/AAAAAAAADMI/X2-WV8iTPj0/s640/csc_1419.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL68fqTf1AI/AAAAAAAADMk/EKQ-PGwDbkU/s640/csc_1416.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL68Zmzb4RI/AAAAAAAADME/tUO_Ceq4w5U/s640/dsc_1346.jpg[/IMG] i jeszcze nie zimowa-wczorjasza-moja Lebioda kochana:p [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL67eIut2-I/AAAAAAAADK8/q6Ple1xlhFU/s512/IMG_0072.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL67bfL4OgI/AAAAAAAADK0/BfmdBZFUt-4/s640/IMG_0068.JPG[/IMG]
-
no to mam wiesci...snieg u nas spadl:shock::mdleje: tzn spadl w gorach tych co to w weekendy jedzimy na łaczki:mad:troche żem sie rano zdziwiła:evil_lol:ale spokojnie, sloneczko swieci mysle ze szybko stopnieje:diabloti: wyglada to teraz mniej wiecej tak [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL68U1W90bI/AAAAAAAADL4/jjB6ovX7A0U/s640/dsc_1333.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL68b4lnkPI/AAAAAAAADMM/LbPy9s8hd8w/s640/dsc_1359.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL68diFbOFI/AAAAAAAADMY/DSOj7gdv2oA/s640/csc_1413.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL68USnX6BI/AAAAAAAADL0/rEcpQMJnSR4/s640/dsc_1332.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL68REYRncI/AAAAAAAADLo/5RvYW-9aLJg/s640/dsc_1300.jpg[/IMG]
-
[quote name='agaga21'] no nie gadaj!:crazyeye: to widac etna jest "cieniaska" bo gałąź nie spadła:roll: [/QUOTE] no to bylo nasze pierwsze auto, mielismy je dwa tygodnie wtedy:evil_lol: Tz sprzatal je na podworku i zamknął Tiane (z avatarka) na podworzu przy domu a pod brame wjechal ktos trąbiac, drzwi miał otwarte a jak Tiana zaczela ujadac nagle szyba poszła w drobny mak:evil_lol:bylam w ciezkim szoku, do dzis nie wiem czy to zmeczenie materialu bylo czy siła dzwieku:diabloti: ale Tianka tak miała, nie lubiła gosci, jednemu co mercedesem przyjechał lampe przednią zjadla:p
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]ech uwierzcie ...cudnie tam było ... tylko na Słowacji obecnie dla nas cenowa przepaść odkąd wprowadzili euro ... wjazd na Skaliste Pleso ze znizką 13 euro , na samą łomnicę dodatkowo 20 euro , więc cały wjazd 33 euro ... bagatelka :roll: aż strach pomyśleć jakie u nas będą ceny i jak będziemy żyć , za co , jak euro do nas dotrze;/[/B][/COLOR][/QUOTE] Ooo! to ceny takie same jak w alpach:-o masakra...nasza pierwsza wycieczka z Tz byla wlasnie na Slowacje...jakies 9lat temu, boshe jaki to byl raj cenowy, wyjechalismy za moje male stypendium i jego cwierc pensji a bawilismy sie ponad tydzien niczego sobie nie żałując...
- 78403 replies
-
[quote name='Soema']JA chcę ostatnią! Sama bym w takiej pochodziła..:oops:[/QUOTE] no ja tez dla siebie biore:eviltong: w ramach kompromisu bierz zielona:diabloti:
-
jakby co zamawiam pierwsza i ostatnia:eviltong:
-
a świecą one w ciemnosciach:razz::eviltong:
-
jaka piękna jesien u Was:loveu:zazdraszczam normalnie:loveu: o patrz a tu jeszcze głowa chwiejna po rumie [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_5549.jpg[/url]
-
ooo górowato sie zrobiło:loveu: i canonek sie spisał:razz: ehh piekne widoki
- 78403 replies
-
[quote name='Tengusia']no co ty nie badz taka napisz ze okropna jestem ... fajnie bedzie :evilbat:[/QUOTE] nie napisze:obrazic:po co pisac jak wszyscy o tym wiedza:diabloti::eviltong: a pomimo ze nie musze sie koniecznie z Toba zgadzac chetnie sie przygladam takim uwagom bo ja marze o drugim psie i mimo ze moja sucz jest kochana to jest rownie zaborcza i zazdrosna i wiem ze zawsze kolorowo nie bedzie:mad: bylam z kolezanka na rozmowie z treserem i powiedzial mi cos wg mnie bardzo waznego: pies rownie mocno meczy sie biegajac jak i wykonujac polecenia, wazne jest nie tylko zmeczenie fizyczne ale i praca mózgu dlatego mysle ze to jest to, co teraz Marusi potrzebne i dobrze ze Aga z nia nad tym pracuje;)
-
Tengusia nikt nie bedzie pisal jaka jestes zla i okropna...przecie to juz wiesz:diabloti: duzo w tym racji z tymze Aga pisala ze wychodza z psami na spacery po pracy, na dlugich linkach, wiele psow nawet bulli ma tylko jeden porzadny spacer dziennie wiec mysle ze ok poza tym dziewuchy sa pod okiem szkoleniowca-bull gang i mysle ze to ze nie moga sie bawic to stan przejsciowy az da sie bardziej "okiełznać" Marusie;) Dwa psy (i wiecej) to najlepsze co moze byc...ja mam jedynaczke i wiem ze byloby o niebo dla niej lepiej gdybysmy wzieli drugiego bo nie musialabym spedzac tyle czasu na dworze i robic za chwytak:eviltong: ale nie moge (narazie;)). Mi sie wydaje ze do czasu pogryzienia one swietnie pozytkowaly energie (widac po tym jak Piczka schhudla:evil_lol:) i najwiekszy problem jest w skomplikowanym charakterze i przeszlosci Marusi a to niestety trzeba naprawiac malymi krokami.