Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. wiem ze jeszcze wczesnie ale....:drinking:
  2. hahah wiedzialam bo kciukow nie trzymalam:eviltong: :klacz::klacz::klacz:
  3. [quote name='gagata']Chita, zmiana prowadzącego schron nie uwalnia od epidemii....[/QUOTE] dokladnie, dlatego mam nadzieje ze kroki emira poczynione zostaly w porozumieniu z innymi zaciekle walczycymi w tym samym (?) celu fundacjami/stowarzyszeniami i ze w jak najszybciej mozliwym czasie zostanie on przywrocony jako 'cywilizowany azyl' dla zwierzat bezdomnych. a teraz juz sie zamykam;)
  4. [quote name='Paula03']Widzę, że sobie avatar wymieniłaś :) [URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TOBXDk7CD_I/AAAAAAAADa0/-GKvjmEth6I/s640/DSC_2227.JPG[/URL] Pasujecie do siebie ;)[/QUOTE] tak avatarek zmieniony bo za pare dni styknie nam rok jak jestesmy razem;) a czy pasujemy do siebie...chyba trafił swoj na swego:evil_lol: zapraszam serdecznie na bazarek! [url]http://www.dogomania.pl/threads/196677-Bazarek-fotograficzny-na-pomoc-psiakom-%29-III-Edycja-Kalendarzowa-do-6.12?p=15761639#post15761639[/url]
  5. [quote name='gagata']Psie Wolny...Mogę miec tylko nadzieję,że nie masz racji.... Z drugiej strony, te wszystkie bezdomniaki z postów xxxx52 i chity trafiłyby do Dymin....Kto zna dobrą metodę na usunięcie grasujacej tam od lat nosówkowej zarazy w działającym schronie? Ech, żałuję,że się odezwałam...[/QUOTE] gagato nie chce sie wdawac w dyskusje bo ja rowniez zaluje ze sie odezwalam, czekam na rozwiazanie oficjalne emira i tyle, chodzilo mi o to ze te bezdomniaki trafilyby do dymin pod protekcja juz kieleckich organizacji;) tymczasem mam nadzieje ze sie wszystko wyjasni i nei bedziemy musieli snuc tych wszytskich teorii.
  6. a ja tym razem nie zaciskam bo wtedy sie nie udalo to teraz posylam Ci pozytywne wibracje:ghost_2: i pamietaj jak Cie uczylam zawracac na rondzie:mad::cool1::diabloti:
  7. [quote name='ania z poznania']A mi się tak marzy tort orzechowo- makowy, ale to na święta.... Chita, lecę nasz bazarek robić! Zaraz link wstawię![/QUOTE] :loveu: aniu jak sie uporasz z szaliczkami, mozesz wystawic torcik orzechowo-makowy na bazarku:loveu::cool3:
  8. miałam sie nie wypowiadac.... [quote name='xxxx52']gagata-jezeli Emir bedzie adoptowala psy zagranice ,to wybacz zebym zabierala tak duzej organizacji prace.Kto adoptuje to musi sam kontrolowac. gagata-a poniewaz jestes przy" korycie,"to powiedz co sie stanie z psami bezdomnymi pozbawianymi dachu nad glowa,walesajacymi sie ,chorymi,matkami z dziecmi,zaciazonymi,szczeniakami ,seniorami ?ida mrozy.czy Emir bedzie wszystkie zabieral do siebie czy bedzie podrzucal jak kukulka do innych przepelnionych schronisk? 1[/QUOTE] te bezdomniaki, "ochlapy" ostana sie kieleckim wolontariuszom i fundacjom...a dyminy teraz medialne...istna zyla zlota probuje rozgryzc o co chodzi w tym wszystkim, o kase, o slawe, o poklask no bo napewno nie o psy.
  9. [quote name='ania z poznania'] Chita, moją koleżankę, programistkę komputerową, przerasta nawet to ciasteczko z kartonika :evil_lol:[/QUOTE] Łoj, to dobrze, podniosłas mnie na duchu:eviltong::diabloti: a cista od Sowy sa poprostu pysznnneeee! ja to za kostke wiosenną dam sie pokroic:lol:
  10. [quote name='agnieszka32']Jak dla mnie w skali 1-5 to 10 :diabloti: A tak naprawdę, to czy 1, czy 5, albo 10 - to dla mnie nie ma znaczenia, tak samo nie potrafiłabym upiec 1, jak i 5 :evil_lol:[/QUOTE] Cos ty Agus, ja te "1" pieke az dym leci...:diabloti:kupujesz taki fajny kartonik w sklepie, mieszasz z jajkiem i szklanka mleka i voila:evil_lol: domowy kuch jak sie patrzy:diabloti:
  11. [quote name='deer_1987']nie udalo Ci sie napisac tak zeby dogo nie zagwiazdkowalo czyli uzylas slowa ktore nie jest dozwolone :razz:[/QUOTE] ale przecie fioneczka se sama wygwiazdkowala co by dogo swego atramentu tracic nie musialo:roll: ona kocha gwiazdki wiem co mowie, to taka filozofka z psem mordercom... niebo gwiezdziste nade mna...prawo moralne we mnie:cool1: :diabloti:
  12. soema to chyba dzis w kielcach byla...czekam na relacje:razz:
  13. [quote name='agnieszka32'] wyglądam teraz jak Angelina Jolie :mad::diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:rodzina jak z filmu, Ty, Twoj Ted Pitt i dwoje adoptowanych piesów:evil_lol:
  14. a ja to wspólczuje tym wszystkim, co to dzis ich na dogo nie bylo i jutro to wszytsko beda musieli nadrabiac.....:evil_lol:
  15. [quote name='agnieszka32']Chita - no padłam z zawracania na rondzie :roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] no co:niewiem: trzeba Tengusie przygotowac do egzaminu:evilbat:
  16. [quote name='Tengusia']: jak tylko nie bedzie po drodze swiatel to jakos zajade :roflt:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: skrzyzowan rownorzednych nie ma, nie potrafia ich obslugiwac:evil_lol: ronda som ale z rondami se dasz rade...pamietaj na rondach tak nawracasz: [video=youtube;QhCN2m9Bzq4]http://www.youtube.com/watch?v=QhCN2m9Bzq4[/video]
  17. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] na kisiel czy na ciastka ???[/B][/COLOR][/QUOTE] na gole klaty:evilbat: Cieplutka...wygralas:mdleje::diabloti:
  18. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie powtórzy się to już nigdy...przysięgam na swoją zwierzynę, którą maltretuję :)[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] nie mozna przysiegac na cos czego sie nie ma:mad: z powodow wyzej wymienionych zwierzyna juz rozdysponowana:diabloti:
  19. [quote name='jonQuilla']ale Wy wszystkie jesteście ostro rąbnięte :roflt::roflt: [/QUOTE] patrz...wróciła i sie wywyższa:obrazic::diabloti: kota biore JA i pozamiatane:evil_lol:
  20. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]fajnie mieć fory z powodu banicji :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] ciekawe tylko jak długo będę miała taryfę ulgową ;)[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol:[/QUOTE] jeszcze raz mnie pomylisz z TZtem i Cie zaraportuje:obrazic: .....:evilbat:
  21. [quote name='Tengusia']moj instruktor zawsze narzekal ze urlop by mu sie przydal :evil_lol: musze z nim powaznie porozmawiac :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a na auto nie narzekał? bo to moze nie wrócić w jednym kawałku:diabloti::evil_lol:
  22. [quote name='Tengusia']w jednej walizeczce Bolus a w drugiej Fazula ... bo przeciez nie moge moich dzieciatkow zostawic na pastwe losu i przekarmiania przez moja rodzinke :roflt:[/QUOTE] to teraz tylko sobie jakas L-ke zorganizuj i w droge:diabloti: bo na lotnisku mozesz miec ze tak powiem "niedogodnosci" z takimi walizeczkami:eviltong::evil_lol:
  23. [quote name='Tengusia']to kiedy moge przyjechac z walizeczkami :cool3::eviltong::evil_lol:[/QUOTE] zalezy co masz w tych walizeczkach:cool3::eviltong::evil_lol:
  24. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a faktycznie to nie jesteś Ty na tych zdjęciach :oops: wybacz...zobaczyłam Cię na dalszych i tak z rozpędu uznałam ze na tamtych też jesteś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: moja spostrzegawczość jest powalająca [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :evil_lol:z racji banicji masz wybaczone [quote name='agnieszka32']Czego??? Są piękne góry, śliczna sunia :loveu:, nawet śnieg...:razz: Może drugiego psa? :cool3::diabloti:[/QUOTE] gdzie tam psa:splat: pewnie chodziło jej o lato albo morze...:evilbat: [quote name='Tengusia']nie no zeby takimi widokami sie przechwalac :mad: ... moze potrzebujecie opiekunke do pieska bo ja chetnie :evil_lol:[/QUOTE] tak potrzebujemy kogos kto nas wyreczy w tej ciezkiej opiece nad psem i tymi wstretnymi spacerami:diabloti: [quote name='Alicja']ale CUDNIE :loveu: i jak ładnie razem wyglądacie [URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TOBZn875w0I/AAAAAAAADg4/-QbqoQaNXzE/s640/DSC_2551.JPG[/URL][/QUOTE] :oops: sucz i widok nadrabiają:evil_lol:
  25. agatko:-(:calus:moje słowa Cie nie pocieszą, ale to wlasnie dzieki Wam odszedl w cieplutkim kocyku,kochany...a nie w betonowym boksie... wiem ze to zadne pocieszenie bo bardzo go kochalas, tak naprawde wszyscy jestemy z Toba, tylko ciezko cos pisac... Wymiziaj Twoje kochane psiska bo spisały sie na medal!
×
×
  • Create New...