-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver'][URL="http://www.schronisko-wloclawek.pl/1/oglist.htm"]Bullowate we włocławku.[/URL][/QUOTE] kopiuje ze strony schronu: Fado duży,o umaszczeniu brązowym z białymi dodatkami,prawie "rednos", dobrze prowadzony,sympatyczny, urodzony w 2006r.,KASTROWANY,trafił do nas poraz drugi 6.06.2010 właściciel popadł w kłopoty mieszkaniowe i zmuszony był oddać psa do schroniska,pierwszy raz był u nas w 2007r. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMXLQpo8GeI/AAAAAAAADSA/YkXIKwo7M1U/fado.jpg[/IMG] Preguska :loveu: przesympatyczna,SPOKOJNA I ZRÓWNOWAŻONA,brązowa pręgowana,z elementami białymi,ur.ok.2006r., STERYLIZOWANA,TRAFIŁA DO SCHRONISKA 4.05.2009 [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMXLPoCLSJI/AAAAAAAADR0/4B5lr8UJNzc/preguska.jpg[/IMG] Sara masywna,piaskowa z białymi dodatkami,spokojna,STERYLIZOWANA, ur.ok. 2005/2006r.,przywieziona 09.02.2009r. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMXLP728YSI/AAAAAAAADR4/Kcr5dZQb3FU/astka.jpg[/IMG] Kalafior masywny,spokojny,sympatyczny,brązowy pręgowany,urodzony ok. 2006r. ,trafił do schroniska 11.04.2009, KASTROWANY [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMXLQQ2ffKI/AAAAAAAADR8/qTRyp27SclY/kalafior.jpg[/IMG] Redziu duży,brązowy z białymi dodatkami,prawie "rednos", ur.ok. 2007r.,KASTROWANY, jak był przywieziony do schroniska 17.12.2009 był bardzo chudy i zagłodzony, teraz wygląda fajnie,jest żywym i sympatycznym psem z dużym apetytem [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMXLO785RSI/AAAAAAAADRw/TiO6cH4uebU/redziu.jpg[/IMG] boze ile te psiaki juz tam siedza:-(
-
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
chita replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
przeleje 20zl narazie, dajcie konto na pw -
[quote name='agnieszka32'];) [url]http://img543.imageshack.us/img543/8205/pa192477.jpg[/url] [url]http://img218.imageshack.us/img218/2049/pa192478.jpg[/url][/QUOTE] bosh my tu sie wszyscy litujemy nad biedna Figunia a tymczasem Mala az kwitnie:evil_lol: widac ze jej tylko figle w glowie:loveu: kocham jej uchi:eviltong: Aga a gdzie sie mozna zaopatrzyc w taki fajny gruby kocyk w lapki:cool3:
-
RODOS- nie zniknal. 60kg cukiereczek ma DS :)
chita replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']ma brzydkie wyłysienie na ogonku a na łokciach to pewnie wytarcia. poza tym to strasznie chciałabym go mieć:oops::oops::loveu:[/QUOTE] hahah nie Ty jedna:evil_lol: Fur rezerwuj post... mozesz otworzyc juz kolejke chetnych domkow:razz: -
[URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_5906.jpg[/URL] :roflt::roflt::roflt: bosh nawet jej oczy gdzies uciekly i ino białka widac:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]ogonek wskazuje że idzie śnieg ;) [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCNABZBW9I/AAAAAAAADQg/eYlJGklSZKg/s640/DSC_1976.JPG[/URL] Rewelacyjne widoczki i modelka [/B][/COLOR]:loveu:[/QUOTE] Alicja nie kracz z tym sniegiem:mad: [quote name='Ania+Milva i Ulver']Zapraszam na obróżkowy i smyczowy bazar...może coś panie kupią:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195025-Nowe-oryginalne-obro%C5%BCe-i-smycze-do-10-listopada-dla-Brodnicy?p=15594494#post15594494[/URL][/QUOTE] pewnie ze kupią, jak tylko miare odnajdą:evil_lol::oops:
-
ta z ogloszenie to wg mnie na sto procent Dafne, no i imie sie zgadza... fota z ogl [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TME01GsfmbI/AAAAAAAADRc/JW7bWj38jAQ/s576/dafi.JPG[/IMG] fota Dafne [IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Dafne/PICT7404.jpg[/IMG] aga sadzisz ze ten nowy klon azany to Dafne?
-
[quote name='furciaczek']Cholera...jutro kupuje TIRa i przyjezdzam:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zebys tylko po drodze kolejnych promocji nie zgarniała :diabloti:
-
[quote name='agnieszka32']Wspaniałe zdjęcie! [URL]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCM629rdiI/AAAAAAAADQM/QtjhFlTRxT8/s640/DSC_1960.JPG[/URL] Gdzie Wy mieszkacie, że takie cudowne tereny spacerowe macie? Toż to prawie raj! ;)[/QUOTE] prawie robi wielka roznice:evil_lol: na wsi mieszkamy:razz: ale fakt tereny nie tylko sa fajne ale i fajnie przygotowane, wiekszosc sciezek utwardzona lub nawet asfaltowa wiec błoto po pachy nie grozi, no i kosze na smieci i woreczki na qupy ot sekret cudownego miejsca:lol:
-
widać po Monie tą jej konsternacje i to zmarszczone czółko:evil_lol: ale przyzwyczai sie;) grunt to duzo bodzcow:razz:
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCNABZBW9I/AAAAAAAADQg/eYlJGklSZKg/s640/DSC_1976.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCNBL4t4UI/AAAAAAAADQk/-yKI2NxqF5U/s640/DSC_1978.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCNB6Wk_MI/AAAAAAAADQo/9c715vj6484/s640/DSC_1979.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCNDSaTV9I/AAAAAAAADQs/tjr0YjdQEtA/s640/DSC_1982.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCNHtXGvqI/AAAAAAAADQ4/V8kzVktXHVo/s640/DSC_1990.JPG[/IMG] dosc;)
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMumF4skI/AAAAAAAADPk/L-mH-r_N984/s512/DSC_1946.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMvlWUsZI/AAAAAAAADPo/VcTXGKpiOEo/s640/DSC_1947.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCM0_48H0I/AAAAAAAADP4/HXNkgj9pcMw/s640/DSC_1953.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCM629rdiI/AAAAAAAADQM/QtjhFlTRxT8/s640/DSC_1960.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCM30eLKkI/AAAAAAAADQA/GHRFMm-o_Yo/s512/DSC_1958.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMaEwl7fI/AAAAAAAADOk/Xj1D9sV5Uow/s640/DSC_1920.JPG[/IMG] lapki:eviltong: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMdIlaYtI/AAAAAAAADOs/UZGi1I_-4eo/s640/DSC_1923.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMkqcoS1I/AAAAAAAADPA/u7qkSEygXu8/s640/DSC_1930.JPG[/IMG] sztuka leśna:p [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMrgSBp4I/AAAAAAAADPY/7fmN2w2Q5DU/s640/DSC_1941.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMs_1um7I/AAAAAAAADPc/LXfGz6oZk0U/s640/DSC_1944.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMSIfIMrI/AAAAAAAADOE/UhA6pf5APsA/s640/DSC_1909.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMTfxJsjI/AAAAAAAADOI/HNA_vbUZp-o/s640/DSC_1910.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMUeVYH6I/AAAAAAAADOM/sEnrWeuCVFc/s640/DSC_1911.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMVd8IPaI/AAAAAAAADOQ/Xs1xiPlftGI/s640/DSC_1913.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMWmQ8XPI/AAAAAAAADOU/iaUYjrJ5xSU/s640/DSC_1914.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMGjktGkI/AAAAAAAADNc/mmBYKnyX_po/s576/DSC_1898.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMDcPWLOI/AAAAAAAADNQ/v826oiM7VSk/s576/DSC_1896.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMJJrzwDI/AAAAAAAADNg/Zt5zHlVdlhc/s576/DSC_1899.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMLc2LYgI/AAAAAAAADNo/ZE-R9kxgxQQ/s576/DSC_1901.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TMCMNXG2wxI/AAAAAAAADN0/h9B3ttFOAv0/s576/DSC_1905.JPG[/IMG]
-
[quote name='Patyś_'] Najlepsze zdjęcie ^^ ten łogon sterczący!![/QUOTE] ten ogon czarnieje:-ojuz jakis czas temu zauwazylam ze ma mnostwo czarnych włoskow...:roll: [quote name='furciaczek']Piekne zdiecia, cudne widoczki ehh zazdraszczam:loveu::loveu:[/QUOTE] fur zapraszam;) tyleze Ty teraz na takie eskapadyz gromadka to se musisz chyba TIRa kupic:evil_lol: [quote name='agaga21']świetne zdjęcia słoneczników!!![/QUOTE] gracias;) [quote name='Alicja']a wiesz , że chyba łapnę pomysła ..ja mam tylko pasek odblaskowy ale to widac tylko jak światłem sie poswieci ... bowsko ....i to ma być obiad :shock:...otruć mnie chcesz :roll: [URL="http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TLIChI9N6DI/AAAAAAAADHM/J58eK0XO8kY/s576/IMG_0033.JPG"]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL...6/IMG_0033.JPG[/URL][/QUOTE] no to kiczowate jest ale sie spisuje, ogolnie jestem zadowolona,:p [quote name='fioneczka']SADYSTKA jedna no :shake: [URL]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TL68U1W90bI/AAAAAAAADL4/jjB6ovX7A0U/s640/dsc_1333.jpg[/URL] ... się rozmarzyłam ... eee rozmazałam :hmmmm: ... eee pletę trzy po osiem ... ja chcę takie ośnieżone góry mieć :bigcry:[/QUOTE] nie kracz snieg to samo zło:eviltong: ale zdjec mam duuuzo wiecej z dzisiaj:evilbat: [quote name='fioneczka'] Edit: co do tych ślicznych obróżek ... fakt śliczne są ale jednak nie dla nas ... znowu sprzączka wychodzi centralnie na przeciw kółka/uchwytu smyczy :roll: ... muszę znaleźć takie gdzie kółko będzie wszyte niedaleko sprzączki i nie będzie ona cisnąć w grzdyla kiedy psion na smyczy pociska ... może gdzieś znajdę [/QUOTE] ło matko ze niby jaka:-o