Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:bigcool: jak dobrze że psiaczek już w domku Dobra ...Tengusia ma PJ więc wsiadam z nią i przyjeżdżam :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tylko na ronda uwazajcie:nerwy::diabloti: a ciekawe czy bulgotnikowe jacuzzi pachniało:razz: nudziłam sie chora w domu wiec mam foty ino domowe:roll: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_tFu5_i8VrLs/TOkjh_MsLdI/AAAAAAAAABo/tr10WlB3pHc/s512/DSC_2087.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_tFu5_i8VrLs/TOkjjdAf8aI/AAAAAAAAABs/BhpwVrcCJIU/s512/DSC_2090.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_tFu5_i8VrLs/TOkjkTKkfvI/AAAAAAAAABw/ZuiI_KZaH3g/s720/DSC_2091.JPG[/IMG] morderca [IMG]http://lh6.ggpht.com/_tFu5_i8VrLs/TOkjmjXCmwI/AAAAAAAAAB4/0erZBse9ttU/s512/DSC_2152.JPG[/IMG] i jego ofiara... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_tFu5_i8VrLs/TOkjnV5LHkI/AAAAAAAAAB8/PK_5H79vuQE/s512/DSC_2160.JPG[/IMG]
  2. uciekinierka złapana:multi: a u ariny ok, straszne bąki puszcza dzis...mniej wiecej takie:razz: [video=youtube;nOwvmZSVrNU]http://www.youtube.com/watch?v=nOwvmZSVrNU&feature=related[/video]
  3. [quote name='Tora&Faro']Hmmm...można by wrzucić słodziaka, tylko przydałoby się jakieś super zdjęcie, a moje są średnie;)[/QUOTE] a te z postu 881 str89 bodajze:razz::loveu:
  4. ulv zrob fotke a my Ci wyjasnimy jak to zrobila:diabloti:
  5. Miłek cudny:loveu:nie chcecie wrzucic go na bazarek fotograficzny, moze trafi do kalendarza:razz:
  6. ja to niestety raczej statycznie, wczoraj tylko rozwieszalam ulotki bo caly czas mam lekka goraczke, ale moj tz byl tam wczoraj caly dzien, szkoda ze arina nie jest psem tropiącym:razz:
  7. dostalam pw, w grudniu moze uda mi sie cos jednorazowo wygrzebac... zwyciezcy z bazarku w moim podpisie przekaza kase na bezdomniaki,mozna tez dodac fote malego, zawsze wieksza szansa na adopcje, zapraszam.
  8. niestety nie, wypłoszek ciagle krazy ale nie daje sie zlapac...dobre chociaz ze trzyma sie tego terenu...moj tz juz tam jest z ariną, moze dzis sie uda.
  9. tz wlasnie wrocil ze spaceru, psiaka widziano ostatnio o 19, ludzie koczuja w samochodach cala noc i beda czekac, sa 4 klatki-lapki, musi sie udac;)
  10. Agus ale jestesmy tez po to zeby takich ludzi uswiadamiac;) i mam nadzieje ze sobie to wszystko przemyslicie, jesli jeszcze nie pomogło polecam spacer do schroniska...pierwszego lepszego.
  11. annber...wiesz dlaeczego nie kupuje sie psow z pseudohodowli bo ilosc miotow nie tylko wplywa na stan i psychike szczeniat ale takze na zasilanie schronisk a takze maltretowanie zwierzat, kazdy kto rozmnaza i od rozmnazacza kupuje ma na sumieniu jakies psie zycie... obejrzyj a potem przeczytaj swoj post raz jeszcze i sie zastanow po co jestes na dogo. EOT [video=youtube;fl1t49tgZd0]http://www.youtube.com/watch?v=fl1t49tgZd0&feature=related[/video] [video=youtube;EoOYFuvgBh0]http://www.youtube.com/watch?v=EoOYFuvgBh0[/video]
  12. ja tez mam taka nadzieje...moj tomek z arina łazil dzis tam ponad trzy godziny, ja poskanowalam wiecej ulotek i zanioslam, fajne jest to ze sporo osob jest, porozkladalismy jedzonko ale teraz juz siedze w domu bo goraczka mnie dopada....pierwszy raz szukam psa, zdalam sobie sprawe jak to cholernie trudne a to maluszek tzn maluszka;)...ehhh [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TObbzzoJa-I/AAAAAAAADjA/nls_PGqWusw/s512/out.jpg[/IMG]
  13. jestem w szoku ze Molly siedzi:shock: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:
  14. odnosnie psich zabaw...brak slow, tego czlowieka omijalabym szerokim lukiem bo narobi wiecej szkod niz pozytku... dkf385 dziwi mnie to Twoja postawa bo gdzies tam napisalas ze mialas trzy bernenczyki z rodowodem wiec wnioskuje ze na rodowodowego pit bulla cie stac... ale pewnie chcesz zaoszczedzic, napewno tak bedzie, sredni koszt leczenie dysplazji u psa to ok 2000zl, pomine reszte badziewi ktore ze soba przytarga, a i kiedys wstawie-jak znajde- fote psa ktory jako szczeniak byl kupiony jako ast :roflt:
  15. chita

    Metamorfozy

    Kochani wszystkie psiaki a szczegolnie te ktore przeszly niesamowita metamorfoze zapraszam do 3 edycji bazarku fotograficznego -edycji kalendarzowej:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196677-Bazarek-fotograficzny-na-pomoc-psiakom-%29-III-Edycja-Kalendarzowa-do-6.12[/url]
  16. wrocilam do domu z przemoczonymi nogami i stanem podgoraczkowym od rana mnie trzesło a teraz juz wiem dlaczego:lol:, psiaka pare osob widzialo ale on przerazony, chowany w klatce byl:shake: ehhh zdalam sobie sprawe ze tak jak polska boryka sie z problemem schronisk tak tutaj problem jest calkiem inny:-( masakra...
  17. ciesze sie;) mam nadzieje ze Molly przypadnie do gustu
  18. wrocilysmy ze spaceru i poszukiwan jednoczesnie:-(...dowiedzialam sie rano ze zaginal bigielek ktorego wyadoptowano dwa tygodnie temu niedaleko mnie...mały zwiał:placz: a najsmutniejsze jest to ze organizacja ktora go wyadoptowala uratowala szczyla z laboratorium:-( idziemy dalej szukac...
  19. [quote name='fioneczka']:splat: o ja gooopia pipa a będzie tort bo to przecież takie "nowe" pierwsze urodziny Arinki będą :razz:[/QUOTE] to juz drugie w tym roku:evil_lol: a 6stego lutego kolejne bo bedzie rok jak jest za granica:evil_lol: tort bedzie, a co, barfowy:razz:
  20. hahha krzesło było stylizowane na gdańskie a teraz jest zdecydowanie toruńskie:evil_lol:
  21. [quote name='Tengusia']dziekuje za korepetycje :grins: :calus: :Rose:[/QUOTE] No! prawko masz to teraz Cie jeszcze poslemy na savoir vivre i bedzie cacy:diabloti:
  22. [quote name='fioneczka']pare znaczy dwa ? :grins:[/QUOTE] hahaaha:evil_lol:, niet, 25-tego;)
  23. [quote name='Tengusia'].................. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-251.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-548.gif[/IMG][/QUOTE] :stupid:? :diabloti:a gdzie dziekuje za korepetycje:eviltong:
×
×
  • Create New...