-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:bigcool: jak dobrze że psiaczek już w domku Dobra ...Tengusia ma PJ więc wsiadam z nią i przyjeżdżam :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tylko na ronda uwazajcie:nerwy::diabloti: a ciekawe czy bulgotnikowe jacuzzi pachniało:razz: nudziłam sie chora w domu wiec mam foty ino domowe:roll: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_tFu5_i8VrLs/TOkjh_MsLdI/AAAAAAAAABo/tr10WlB3pHc/s512/DSC_2087.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_tFu5_i8VrLs/TOkjjdAf8aI/AAAAAAAAABs/BhpwVrcCJIU/s512/DSC_2090.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_tFu5_i8VrLs/TOkjkTKkfvI/AAAAAAAAABw/ZuiI_KZaH3g/s720/DSC_2091.JPG[/IMG] morderca [IMG]http://lh6.ggpht.com/_tFu5_i8VrLs/TOkjmjXCmwI/AAAAAAAAAB4/0erZBse9ttU/s512/DSC_2152.JPG[/IMG] i jego ofiara... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_tFu5_i8VrLs/TOkjnV5LHkI/AAAAAAAAAB8/PK_5H79vuQE/s512/DSC_2160.JPG[/IMG]
-
uciekinierka złapana:multi: a u ariny ok, straszne bąki puszcza dzis...mniej wiecej takie:razz: [video=youtube;nOwvmZSVrNU]http://www.youtube.com/watch?v=nOwvmZSVrNU&feature=related[/video]
-
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
chita replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Hmmm...można by wrzucić słodziaka, tylko przydałoby się jakieś super zdjęcie, a moje są średnie;)[/QUOTE] a te z postu 881 str89 bodajze:razz::loveu: -
ulv zrob fotke a my Ci wyjasnimy jak to zrobila:diabloti:
-
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
chita replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Miłek cudny:loveu:nie chcecie wrzucic go na bazarek fotograficzny, moze trafi do kalendarza:razz: -
ja to niestety raczej statycznie, wczoraj tylko rozwieszalam ulotki bo caly czas mam lekka goraczke, ale moj tz byl tam wczoraj caly dzien, szkoda ze arina nie jest psem tropiącym:razz:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
chita replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
dostalam pw, zaraz poczytam- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
dostalam pw, w grudniu moze uda mi sie cos jednorazowo wygrzebac... zwyciezcy z bazarku w moim podpisie przekaza kase na bezdomniaki,mozna tez dodac fote malego, zawsze wieksza szansa na adopcje, zapraszam.
-
niestety nie, wypłoszek ciagle krazy ale nie daje sie zlapac...dobre chociaz ze trzyma sie tego terenu...moj tz juz tam jest z ariną, moze dzis sie uda.
-
tz wlasnie wrocil ze spaceru, psiaka widziano ostatnio o 19, ludzie koczuja w samochodach cala noc i beda czekac, sa 4 klatki-lapki, musi sie udac;)
-
Agus ale jestesmy tez po to zeby takich ludzi uswiadamiac;) i mam nadzieje ze sobie to wszystko przemyslicie, jesli jeszcze nie pomogło polecam spacer do schroniska...pierwszego lepszego.
-
annber...wiesz dlaeczego nie kupuje sie psow z pseudohodowli bo ilosc miotow nie tylko wplywa na stan i psychike szczeniat ale takze na zasilanie schronisk a takze maltretowanie zwierzat, kazdy kto rozmnaza i od rozmnazacza kupuje ma na sumieniu jakies psie zycie... obejrzyj a potem przeczytaj swoj post raz jeszcze i sie zastanow po co jestes na dogo. EOT [video=youtube;fl1t49tgZd0]http://www.youtube.com/watch?v=fl1t49tgZd0&feature=related[/video] [video=youtube;EoOYFuvgBh0]http://www.youtube.com/watch?v=EoOYFuvgBh0[/video]
-
ja tez mam taka nadzieje...moj tomek z arina łazil dzis tam ponad trzy godziny, ja poskanowalam wiecej ulotek i zanioslam, fajne jest to ze sporo osob jest, porozkladalismy jedzonko ale teraz juz siedze w domu bo goraczka mnie dopada....pierwszy raz szukam psa, zdalam sobie sprawe jak to cholernie trudne a to maluszek tzn maluszka;)...ehhh [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TObbzzoJa-I/AAAAAAAADjA/nls_PGqWusw/s512/out.jpg[/IMG]
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
jestem w szoku ze Molly siedzi:shock: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: -
odnosnie psich zabaw...brak slow, tego czlowieka omijalabym szerokim lukiem bo narobi wiecej szkod niz pozytku... dkf385 dziwi mnie to Twoja postawa bo gdzies tam napisalas ze mialas trzy bernenczyki z rodowodem wiec wnioskuje ze na rodowodowego pit bulla cie stac... ale pewnie chcesz zaoszczedzic, napewno tak bedzie, sredni koszt leczenie dysplazji u psa to ok 2000zl, pomine reszte badziewi ktore ze soba przytarga, a i kiedys wstawie-jak znajde- fote psa ktory jako szczeniak byl kupiony jako ast :roflt:
-
Kochani wszystkie psiaki a szczegolnie te ktore przeszly niesamowita metamorfoze zapraszam do 3 edycji bazarku fotograficznego -edycji kalendarzowej:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196677-Bazarek-fotograficzny-na-pomoc-psiakom-%29-III-Edycja-Kalendarzowa-do-6.12[/url]
-
wrocilam do domu z przemoczonymi nogami i stanem podgoraczkowym od rana mnie trzesło a teraz juz wiem dlaczego:lol:, psiaka pare osob widzialo ale on przerazony, chowany w klatce byl:shake: ehhh zdalam sobie sprawe ze tak jak polska boryka sie z problemem schronisk tak tutaj problem jest calkiem inny:-( masakra...
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
ciesze sie;) mam nadzieje ze Molly przypadnie do gustu -
wrocilysmy ze spaceru i poszukiwan jednoczesnie:-(...dowiedzialam sie rano ze zaginal bigielek ktorego wyadoptowano dwa tygodnie temu niedaleko mnie...mały zwiał:placz: a najsmutniejsze jest to ze organizacja ktora go wyadoptowala uratowala szczyla z laboratorium:-( idziemy dalej szukac...
-
[quote name='fioneczka']:splat: o ja gooopia pipa a będzie tort bo to przecież takie "nowe" pierwsze urodziny Arinki będą :razz:[/QUOTE] to juz drugie w tym roku:evil_lol: a 6stego lutego kolejne bo bedzie rok jak jest za granica:evil_lol: tort bedzie, a co, barfowy:razz:
-
hahha krzesło było stylizowane na gdańskie a teraz jest zdecydowanie toruńskie:evil_lol:
-
[quote name='Tengusia']dziekuje za korepetycje :grins: :calus: :Rose:[/QUOTE] No! prawko masz to teraz Cie jeszcze poslemy na savoir vivre i bedzie cacy:diabloti:
-
[quote name='fioneczka']pare znaczy dwa ? :grins:[/QUOTE] hahaaha:evil_lol:, niet, 25-tego;)
-
[quote name='Tengusia'].................. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-251.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-548.gif[/IMG][/QUOTE] :stupid:? :diabloti:a gdzie dziekuje za korepetycje:eviltong: