Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. Hekcio i to jego uwodzicielksie spojrzenie:loveu::loveu: Fur a co ty masz za opis na gygy co:cool3:poka jeno to cudo:razz:
  2. mozecie tez podpisac obroze, ja tak zrobilam bo moj psiak gubi wszystkie adresowki, od zewnatrz markerem od srodka korektorem ;)
  3. Wala błagam dowiedz sie o niej jak najwiecej i jak najszybciej rece opadaja...:-(
  4. :roflt::roflt::roflt: zabawki wymiatają, tez bym sie takimi pobawila:evil_lol: moja sucz tez jest rasistka:oops:teraz juz mniej ale na poczatku strasznie sie jeżyła na ulicy...moj TZ zartowal ze jesli psy widza na czarno-bialo to pewnie jej sie wszystko zlewa i dlatego tak warczy:evilbat:
  5. boze piekne te fotki, ta z żyrafką rozkłada na łopatki:loveu: fajnie ze mała wariuje, przynajmniej juz czuje ze jest u siebie:eviltong:;)
  6. [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_5534.jpg[/URL] :roflt: torta powiadasz robilas:cool3: jesli w przepisie bylo: dodac 100ml rumu to nie znaczylo ze reszte trzeba bylo wypic od razu :eviltong:
  7. [URL]http://i51.tinypic.com/28moho3.jpg[/URL] :mdleje:jaką on ma słodka facjate:loveu: [url]http://i54.tinypic.com/16blf6c.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nam kiedys szyba boczna w aucie pękła jak pies ujadal...:roll: :evil_lol: wiec jest szansa ze i gałązka spadnie;)
  8. [quote name='fioneczka']obroża bardzo praktyczna ... tylko chyba Arinka nie bardzo wie o co wszystkim chodzi ;) kilka dobrych lat temu kiedy była z nami Sarunia nasza rottka to mieliśmy inny pomysł żeby się w ciemnościach nie zgubiła jak biegała ze swoim braciszkiem Prezesem ... przypinaliśmy do obroży takie małe lampki rowerowe które migają :evil_lol: te nasze czarnuchy ciężko było zobaczyć po zmroku[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:a wiesz ze na lampke od roweru nie wpadlam, za to mam taka na glowe (jeszcze czasow jak sie w jogging bawilam:evil_lol:) ale daje po oczach nie milosniernie i moglby sie ktos jakiego ufo wystraszyc:diabloti: pare dni temu jak zagadalam sie z kolezanka a arina brykala z jej dobkiem i nagle zniknela mi z pola widzenia...bylo juz szaro i czarną dobkową kulkę widzilam z daleka a rudego diabła ni w ząb... wołam, szukam i tak cale pol minuty, cisnienie tysiac na tysiac... i widze arine... kopie...No TAK!!! przecie nie jest taka inteligentna zeby miec podzielnosc uwagi no bo jak kopie i szuka kreta to jak ma slyszec ze dre sie...:roll::mad:
  9. [quote name='kiang']ciekawe czy widzialas,jak te astusie ktore chca byc kochane rozszarpuja psa hehhehe pewnie nie hehetamte rozwalone tez chcialy byc kochane, a przynajmniej nie rozszarpane przez astusia buhahhhaha[/QUOTE] nie, nie widzialam ale z checia popatrzylabym jak rozszarpuja *&^%$@^% kretyna ktorym z pewnoscia jestes:angryy: przestan trollowac na watkach:angryy:
  10. [quote name='Paula03']Ale Arinka ma obróżkę :D[/QUOTE] nom:p dostala w ramach akcji "oblaskowa szkola" albo "wroc bezpiecznie ze szkoly" czy cholera wie jak to tam bylo:eviltong: [quote name='furciaczek']Ahaha Arina widze zachwycona:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol:jak diabli, spłoszona bo sie nagle w domu wszyscy zerwali i karczycho biednego psa oglądaja ze wsząd:diabloti: ale sie gadzet spisal, latala własnie przed blokiem i nie umierałam co piec sekund na zawał jak ta łaziła po krzakach:diabloti:
  11. [quote name='agaga21']to może byś się na wizytę w razie czego wybrała? będziesz jakos niedługo w pl?:cool3:[/QUOTE] dopiero na swieta:-( ale jak juz dojdzie to na dogo jest pare osob z Bydg ;)
  12. [quote name='agaga21']miałam obiecujący telefon z bydgoszczy w sprawie dixona...zobaczymy czy coś z tego wyjdzie, czy będzie dalszy ciąg rozmów.[/QUOTE] ooo to moje strony:kciuki:
  13. Mam teksta:oops:wymóżdzyłam przed chwila wiec poprawki mile widziane, pod spodem mozna napisac imie wiek i ogolne info w skrocie....za ogloszenia wezme sie pewnie z rana albo jak tz wysle z psem na spacer;) To historia tej suki, cos sie tak kryje i lęka...tej, którą nie raz skrzywdziła ludzka ręka... Oczy głębokie, wypchane nadzieją i strachem, są lustrzanym odbiciem tych ran oblepionych piachem. Drobne jej cialko i te chude żeberka, raz spojrzysz i wiesz juz...jej życie to męka... A czas ucieka i goni, pędzi i nagli A pies patrzy i prosi, siedzi i modli... Jej serce drżące, kipi wspomieniami, dygocze przed tymi co żonglują uczuciami, Jej łapki zmarznięte, w pośpiechu przebierane ,czekają na kogos kto pokocha na stałe. Jej oczy głębokie, szafiry anonimowe czekają byś ujrzał jak są wartosciowe... To historia tej suki co ominie Cie wzrokiem, tej co nieśmiało wodzi za każdym Twym krokiem... Podchodzi...nosem puka, patrzy i czeka...Odchodzi i szuka...tak tęskni do człowieka. A ty usiadz w fotelu i pomysl przez chwile czy masz dosc odwagi by uratować psie życie...
  14. [quote name='Soema']Umarłam......:mdleje: jaką ona ma minę.......:grins:[/QUOTE] :diabloti::diabloti::diabloti: a nie mowilam:evil_lol: ale te diody se mozna wylaczyc;) wiec jest zwykly odblask i nie umieraj- za dnia jej tak do ludzi nie puszczam:eviltong: bo by sie nikt z nia juz bawic nie chcial:diabloti: prosze zajrzyjcie do tej suni z dymin:-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194689-Uratowa%C5%82a-si%C4%99-z-Dymin-czy-musi-do-nich-wr%C3%B3ci%C4%87-PILNIE-DT-DS-PROSZ%C4%98%21%21%21%21%21%21%21%21%21?p=15558135#post15558135"]http://www.dogomania.pl/threads/194689-Uratowa%C5%82a-si%C4%99-z-Dymin-czy-musi-do-nich-wr%C3%B3ci%C4%87-PILNIE-DT-DS-PROSZ%C4%98!!!!!!!!!?p=15558135#post15558135[/URL]
  15. ile ona ma mniej wiecej? pisac ze pochodzi z dymin? no i kontakt podaj, zrobie chociaz kilka...
  16. no i voila:diabloti: nasza nocna obroza :evil_lol: [video=youtube;97e7qP-yzUU]http://www.youtube.com/watch?v=97e7qP-yzUU[/video] tz wybieral wiec mozecie sie nabijac:eviltong: bynajmniej bede mogla tego diabla znalezc w ciemnosciach:razz:
  17. [URL="http://img177.imageshack.us/img177/3305/pa162384.jpg"]http://img177.imageshack.us/img177/3305/pa162384.jpg [/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: fajnie ze Figuni nadal goopotki w głowie;)
  18. [quote name='Kenny']a ja przepraszam za może głupie pytanie, ale nurtuje mnie co to jest TDT :D bo wiem co to DT, DS, BDT, PDT, ADT ale TDT nie wiem :D[/QUOTE] :hmmmm:Tymczasowy Dom Tymczasowy albo Taki fajny Dom Tymczasowy:evil_lol: kurde nie wiem tyle sie tego narobilo....a co to jest ADT:-o dorobilam Kropce reszte ale pogubilam linki:oops:sorry
  19. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale to naprawde kiczowata obroza:evil_lol: pocieszam sie tym ze jest jako dodatek na wieczor, niestety teraz jak wracamy z wieczornego spaceru jest juz praktycznie ciemno:roll: ale zdjecie zrobie, co bedziecie mieli sie z czego smiac:eviltong:
  20. [quote name='runo']kurcze marzy mi się drugi psiak, ale nie mam miejsca na niego :( a po za tym nie wyobrażam sobie życia z dwoma psami. [/QUOTE] jakbym siebie slyszala;):evil_lol: podejrzewam ze to kwestia przyzwyczajenia a i psiakom zawsze razniej :razz: Runo cudny psiak:loveu:
  21. [quote name='Izabela124.'][URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TKuDbxw6dmI/AAAAAAAADGc/WO253XsQHVw/s640/DSC_1848.JPG[/URL] ja nic nie zrobiłam [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S-m2uAqWRaI/AAAAAAAABSU/ZGPlVZM8c-4/s512/IMG_0177.JPG[/URL] ha ha ona mnie rozbraja [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE] ma taki dar;) od paru dni namietnie przesiaduje w toalecie :icon_roc: [quote name='runo']ja nie moge. Te zdjęcia z krówkami są boskie :) Wygląda jak ich miniaturka :D[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: no fakt, taka mała ruda Milka:eviltong: my wlasnie wrocilismy z zakupow...psiowych rzecz jasna:lol: odkrylam fajny sklep i pojechalismy oblukac...maja doslownie wszytsko od ciuszkow z cekinami po leki na zatwardzenie:razz: wrocilam z pełną torbą i pustym portfelem:diabloti: dostalismy bardzo tanio puszki animondy, belcando i hillsa ktore arina czasem wcina na sniadanie, ponadto kilka zabawek (ta fajna czarna kula co sie wrzuca smaki i jakos tak fajnie halasuje wlasnie umiera;)),husteczki do wyciernia łapek:oops::eviltong: smakoli mnostwo lacznie z suszonymi rybami i obrozke odblaskową na wieczór (buahaha jest obciachowa i doslownie cala odblaskowa i do tego mrugaja na niej czerwone diody...arina wygląda w niej jak lądujacy samolot:diabloti:) no ale bezpieczenstwo najwazniejsze:roll::eviltong:
  22. [quote name='Alicja'] [url]http://images8.fotosik.pl/497/cf2d4becb6fc2efb.jpg[/url] [/QUOTE] dwupasmowka na krakow:grins:
  23. [quote name='baster i lusi']dziś widzę fotki.psiaki śliczne i takie lśniące.co im dajesz ?[/QUOTE] jak znamy agage to jedza pewnie to co upoluja:roll:....czyli ciasto czekoladowe...sernik i podklad cioci Ani...:diabloti::eviltong:
×
×
  • Create New...