Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. czekałam na telefon twojej kuzynki ale nie zadzwoniła:roll: Jestem załamana suczka nie może u mnie zostać jutro nie może jej być nie wiem co zrobię drzwi rozwalone nie miałam jak jechać po nowe bo suczydła nie miałam z kim zostawić no po prostu załamka:shake:
  2. Paola06 dzwoniłam do twojej kuzynki jutro rano mami dać znać czy da radę wziąć małą na DT. My jutro z rana podejdziemy do weta sprawdzić czy nie ma jakimś cudem chipa i jeśli nie to w Gdańsku jest pani chętna na dziewczynkę więc tymczas byłby potrzebny na kilka dni zależy kiedy pani po dizewczynę mogłaby przyjechać.
  3. P. Aneta mieszka w polsce ale hodowle psów mają we włoszech z resztą na furum molosów osoba bardzo zaangażowana w pomoc psom tej rasy
  4. Nie wiem jak hodowla się zwie bo numer do tej pani podała mi Kasia od dalamtów a jedyne co wygooglalam to że podaje także włoski numer telefonu. Z tego domku nie wiadomo co pani przestała się odzywać i pojawił się problem. Ojciec wraca w sobotę ja jutro z TZ musimy jechać kupić nowe drzwi bo z tych już nic nie zostało a naprawa się nie opłaca no i suczka na Cito musi znaleźć od jutra jakieś nowe lokum. do sklepu poszukać drzwi nie wiem o której będziemy jechać ale suczki samej zostawić nie mogę bo już mi się za boazerie w przedpokoju obok drzwi zaczęła brać. Potrzebujemy pilnie jakiegoś tymczasu chociażby na kilka dni, jest kilka chętnych domków na suczkę ale zanimsię je posprawdza to może trochę potrwać a ja jestem teraz w kropce:-(
  5. Dzisiaj jedziemy razem z panią Anetą (hodowca DA) odwiedzić potencjalny domek w Rudzie Śląskiej. Dom z ogrodem posiada 8 letnie dziecko (psiunia dzieci lubi). Dom wydaje się ok tylko nie wiadomo jak dziewczynka zareaguje na kota niby na dworze cieszyła się na widok napokanego kociaka ale nie wiadomo jak będzie pod jednym dachem (o niszczeniu jak zostaje sama zainteresowana jest poinformowana) A jeśli ten domek nie wypali to są chyba jeszcze 3 chętne nie wiem dokładnie zobaczymy
  6. Wczoraj wieczorem wyszłam z obiema sukami razem ale dziś było to nie możliwe bo jak na złość wyłączyli nam windę do odwołania:mad: i musiałam z nimi wyjść osobno. Zostawiłam zabawki rozrzuciłam smaczki i na szybko z Milką wyszłam by tylko się załatwiła i oto co znowu zastałam: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SvvlLs9pCdI/AAAAAAAAA-s/B6CnVvm24Sw/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20008.jpg[/IMG]
  7. Paola06 zdjęcia posłane chociaż robione telefonem nie są najlepszej jakości:roll:
  8. Ojca nie ma wraca dziś po południu bądź jutro. Starałam się to zszyć ale nic z tego nie wyszło bo połowy brakuje:shake: Dzisiaj wynajęłam TZ by posiedział z sunią jak na jazdy pójdę. A później na spacery z obydwoma na raz będę chodzić chociaż tyle dobrze że złośnica nie ciągnie na spacerach tylko grzecznie blisko nogi chodzi nawet na trawę ją trzeba zaciągać bo sama się nie oddala
  9. Sunia 1,5 godz mojej nieobecności zniosła ok ale po moim powrocie nawet moje 5 minutowe wypady były tragedią, nie wiem czym zostało to spowodowane ale tak wyglądają moje drzwi po dosłownie 5min spacerze z Milka tylko na szybie siku: [img]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Svm9dRUE6jI/AAAAAAAAA90/XE7wv_ljgac/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20001.jpg[/img] Nie wiem jak ja to ojcu wytłumaczę ani naprawić ani zatuszować się nie da jestem załamana :cry:
  10. Znalazłam tylko 3 kliniki weterynaryjne w Mikołowie w 2 nie kojarzą takiej suczki a w jednej telefonu nie odbierają. Równie dobrze może być też tak że chodzili "jeśli chodzili" z suczką gdzieś poza Mikołów:shake:
  11. Suczka przebywa w Katowicach. Trzeba by rzeczywiście porozwieszać tam w okolicy ogłoszenia ja zaraz poszukam lecznic w Mikołowie i podzwonię. Schronu w Mikołowie nie ma czy jest? Jeśli nie to orientujecie się gdzie mogą odwozić psy?
  12. No z bulla na pewno coś ma mi się skojarzyła z argentami bo one takie białe właśnie. Suczka przebywa u mnie kontakt do mnie 796-196-434. Szukamy jej wstępnie nowego domku no chyba że jakimś cudem stary odpowiedzialny się odnajdzie w co wątpie bo różne rzeczy widzialam. A sunia jest przekochana zawsze mialam respekt do psiaków w typie bull ale ona jest przekochana:loveu: A że Milka przekonała się do niej w ciągu 5 min to normalnie szok bo u niej to trzeba kilku dni na zaakceptowanie nowego lokatora
  13. Dzisiaj trafiła do mnie ok 6 miesięczna może nawet mniej widać że dopiero co ma stałe ząbki suczka która została znaleziona 2dni temu błąkająca się w Mikołowie. Suczka jest brudna i trochę wychudzona ale przekochana. Jechała do mnie jako dalmatyńczyk a zobaczyłam ją jaki mix sama nie wiem czego dokładnie ale pychol raczej nie dalmatyńczyka. Suczka umie komendy siad i podaje łapkę. Lubi dzieci a także inne psy, jest strasznie uległa jakzobaczyła Milkę od razu ogon pod siebie i przywarła do ziemi nie wiedząc gdzie się schować ale po chwili już razem się bawiły. Suczka jest w stresie nie bardzo wie co się dzieje ciągle chodzi do drzwi piszczy i drapie. Jest strasznym pieszczochem chętnie od razu weszłaby na głowę i zalizała na śmierć do tego niezdara z niej też niczego sobie. A co do jej pochodzenia sami oceńcie jakiego psiaka przypomina: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SvhSFM2ac8I/AAAAAAAAA8M/Vx2r_xTEcc4/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20127.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SvhSDCi1R2I/AAAAAAAAA8I/94-b9mLVZnk/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20125.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SvhSVCfkMoI/AAAAAAAAA8o/8BlUMdt3Pq4/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20140.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SvhSO1UHUsI/AAAAAAAAA8Y/pi2UdIS9PAo/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20133.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SvhSHc_L8MI/AAAAAAAAA8Q/xeWa7K1jVeA/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20128.jpg[/IMG]
  14. Nie ma za co mam nadzieje że karma chociaż na 2 tygodnie starczy chociaż z Brutusa duży psiur więc pewnie i dużo je. Ja na razie więcej nie pomogę ale ostatniego jakąś karmę mogę kupić jeśli jeszcze będzie potrzebna;)
  15. publikacja a w którym miejscu w siemianowicach mieszkają? Ja jutro jadę znowu do babci do szpitala na 1-go maja to mogłabym podskoczyć i do nich i dać karmę. Dostałam przypadkiem (zla mi wysłali) 15kg pedigree więc jakby co bym podwiozła jeśli to gdzieś w okolicy bo ja na siemcach się w ogóle nie znam:roll:
  16. Dziewczyny a czy flat mógłby iść na tymczas ?? Mogę zawiadomić flacie forum może mogłyby zabrać chłopaka
  17. hehe normalka jak jest inny pies albo coś ciekawego w zasięgu pyska to nawet krzyki niepomogą:roll:
  18. a no nic siedzi łobuz u mnie. Na spacery od wczoraj w szeleczkach ale ciągnie dalej:/ W domu się nie załatwia zostaje sama tylko nauczyła się otwierać szafkę z koszem na śmieci i wszystko wysypuje, listwe drewnianą dziś pogryzła bo to naprawdę ADHD i ciągle kombinuje co zmajstrować. Właściciel się nie odezwał. Przypuszczam że od małego nie była w ogóle wychowywana a jak urosła i robi wszystko co dusza zapragnie to sru na ulicę niestety:shake: Ale mimo tego jej adhd to super psina i pojętna opanowała już siadanie i podawanie łapki. Ale jak jestem w domu to dosłownie nawet na 5 min się nie położy tylko szaleje zaczepia, kombinuje niszczy zależy na co ma akurat ochotę;)
  19. nowa porcja zdjęć maguli która już od prawie roku jest w nowym kochającym domku:loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/215/852a29fb752d35acmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/219/9534bdcd78fe8d5fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/219/f31ad359dca35d2emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/219/900803fc92f70c1emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/219/d97b33e91e68f160med.jpg[/IMG]
  20. Anetko co do prawnika zapomniałam dopisać Halinka jutro będzie rozmawiać z naszym tym co w mopsie pracuje, da mu ustawę o ochronie zwierząt i poprosi o pomoc więc jakby co powiem jej by do Ciebie zadzwoniła i z nim skontaktowała może akurat
  21. Super że suczka ma już zapewniony domek a jak z kosztami? Halinka ode mnie z pracy (poznałaś ją Anetko na akcji to ta co kociaki przywiozła) przejęła się losem suni i do wszystkich w Mopsie przesłała wiadomość że potrzebne wsparcie finansowe tak więc może jakieś grosze wpłyną;)
  22. A choler** mówiłam by im psa nie dawać rozmawiałam o tym z Glutofią:shake: Ludzie wydali mi się od razu nieodpowiedzialni. Dwie pary mieszkające razem... Dziewczyny chcialy psa a faceci obojętni... ehh czułam to że prędzej czy później wróci bo się do nich po prostu nie nadawał a raczej oni dla niego:mad:
  23. Dzwoniła do mnie pani Mróweczki wszystko jest ok tylko mamy problem z ustaleniem sterylki. Tzn termin można ustalić w każdej chwili jednak chodzi o transport. Nie znacie kogoś kto jechałby w przyszłym tygodniu koło 7-9 rano z Gliwic do Katowic by malutką zawieźć na sterylkę?? Ja mogłabym po pracy odwieźć do Gliwic jeśli skombinuje auto ale z rana nie da rady bo pracuje:roll: A z tego co się telefonicznie dowiedziałam u Mrówy wszystko ok zaczęła z prześcieradeł koronki robić:lol: Aha i nie ma mowy by Mrówa chociaż noc spędziła u mnie państwo absolutnie nie wyrażają na to zgody tak bardzo ją kochają:loveu: Cioteczki znacie kogoś kto by Mrówę przewiózł?? Umówić sterylkę mogę w każdej chwili jednak dopóki nie znamy dnia ew transportu nie mamy jak:roll: A no i sechowa czekamy na zdjęcia:loveu:
  24. Porobiłam suni pgłoszenia na necie, chciałabym również rozwiesić je w okolicy której została znaleziona Jotka to jest niedaleko ciebie?? mogłabyś ewentualnie podrukować i porozwieszać. Suczka jest zadbana taka rozwydrzona ale widać że miała dobry domek może tęsknią za nią a np dostępu do internetu nie mają albo nie wiedzą gdzie szukać??
  25. labki poinformowane Skąd o niej wiem?? A no od Leny która wczoraj ją do mnie przywiozła
×
×
  • Create New...