Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. Od dwóch dni tak podczytuje temat:oops: Tylko w końcu doszło takie zamieszanie że nic nie zorumiem, zaraz poczytam dokładnie co i jak ale jakby co mogę zaoferować suni DT z zwrotem za karmę i weta. Tylko czy sunia akceptuje inne suczki? Mam w domu własną plus za 2 tyg mam zabrać sunię ze schronu w Katowicach
  2. Czarnulka mam rozumieć szczenior bo nie ukrywam przeczytałam tylko 2 ost strony wątku. Jeśli szuka tymczasu bądź też jakiś inny szczeniak mogłabym zabrać takiego który pilnie potrzebuje pomocy tyle że z Katowic jestem:roll:
  3. No mam nadzieje zwłaszcza jak pod wpływem rosołku karma się zmiękczy a i aromat będzie lepszy chociaż mimo wszystko dziwie się że nie tyka karmy którą wcinała u mnie bez problemu. Dzisiaj gdy została z siostą Pauliny troszkę wyjadała ziemię z doniczek czyli cholerka była głodna ale karmy niet więc zmuszeni byli ugotować. Nawet spróbowali przesypać karmę do kociej miski bo Rozulec lubi innym podjadać ale to też nie przyniosło efektu zobaczymy jutro jak będzie
  4. Boże biedne psy:-( Duży pies i tak niestety długo nie ustoi a padać ciągle pada a i wody pewno przybywa:shake: czy jutro nie mogliby zabrać reszty psów?
  5. Joma ja nie wiem czy to o to chodzi ale _Lara robiła ogłoszenia Hany właśnie w obrębie ogłoszeń katowickich, mam nadzieje że się nie pogniewa jak wkleję tutaj adresy tych portali:oops: [URL="http://www.katowiczak.pl/"]www.katowiczak.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszeniaslaskie.pl/"]www.ogloszeniaslaskie.pl[/URL] [URL="http://www.katowiceinfo.pl/"]www.katowiceinfo.pl[/URL] [U][URL]http://katowice.szerlok.pl/[/URL][/U] [URL]http://katowice.top-ogloszenia.net/[/URL] [URL="http://www.katowice.olx.pl/"]www.katowice.olx.pl[/URL] [URL]http://www.adin.pl/slaskie/katowice/[/URL] [URL="http://www.slaskieogloszenia.pl/ogloszenia/miasto-katowice/67/"]http://www.slaskieogloszenia.pl/oglo...o-katowice/67/[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/70_Katowice/[/URL] [URL]http://katowice.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://4katowice.pl/[/URL] [URL]http://adpedia.pl/slaskie/katowice/[/URL] [URL]http://www.wkatowicach.com/[/URL] [URL]http://www.katowice.ogloszeenia.pl/[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenia/slaskie-katowice/wszystkie/0/"]http://www.morusek.pl/ogloszenia/sla...e/wszystkie/0/[/URL] [URL]http://www.bazaofert.katowice.pl/[/URL] [URL]http://www.okatowice.portalion.com/[/URL] [URL]http://katowice.naszestrony.pl/[/URL] [URL]http://www.katowice.ogloszenia-info.pl/[/URL] [URL]http://katowice.swistek.pl/[/URL] [URL]http://www.katowice.gazetos.pl/[/URL] [URL]http://www.katowice.rubryka.pl/[/URL] [URL]http://katowice.szybkooferty.pl/index.php[/URL] [URL="http://www.favore.pl/41318_darmowe-ogloszenia-katowice-slaskie.html"]http://www.favore.pl/41318_darmowe-o...e-slaskie.html[/URL] [URL]http://katowice.adoos.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/slaskie/Katowice/html[/URL] [URL="http://katowice.top-ogloszenia.com/ogloszenia/posts/15_Ogloszenia_Towarzyskie/104_Sponsoring/"]http://katowice.top-ogloszenia.com/o...04_Sponsoring/[/URL] [URL="http://www.mmsilesia.pl/advert/2990/Gazeta+Wyborcza,+og%C5%82oszenia,+wyd+katowice.html"]http://www.mmsilesia.pl/advert/2990/...+katowice.html[/URL]
  6. W sumie fakt każdy kot zareaguje inaczej Avilia jeśli chętny domek jest niedaleko może mogłabyś podjechać tam z Haną i zobaczyć jak to będzie. Ja tak miałam w przypadku Rozi właściciele od 5 lat mają kota pojechałam do nich z Rozi najpierw kot zamknięty w jednym z pomieszczeń by Rozi mogła obwąchać kąty, po około 20 minutach wypuściliśmy kota oczywiście Rozi na smyczy najpierw z daleka by się zobaczyły później Rozulec zaczął piszczeć i czołgać się do kota więc pomalutku podeszłyśmy obwąchały się i tyle. Byłyśmy tam tylko 2 godzinki w czym kota widziała z 20-30 minut pod koniec Rozi spuszczona ze smyczy chodziła po mieszkaniu a kot się usadowił w miejscu do którego nie mogła dojść a i nawet uwagi zbytniej na niego nie zwracała. a w tym przypadku znałam trochę Rozi bo podobnie zachowywała się w stosunku do małych psów do których piszczała i się tarzała by dojść do nich i bardziej obawiałam się reakcji kota a teraz po 4 dniach w nowym domku jest ok liże kota po uchu i zaprasza do zabawy
  7. Tyle czasu już minęło od adopcji a Magula dalej szczęśliwa w kochającym domku a oto dowody: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_LYJmmzRcI/AAAAAAAABpw/Wr1nykJJskg/s640/71494145899383144906.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_LYGFyHsBI/AAAAAAAABpo/yU9yr_TD2sM/s512/74875189884388077867.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_LYARaoXDI/AAAAAAAABpc/ftP3FLpzt9s/s640/84772090250905744674.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_LX8ZwsuvI/AAAAAAAABpY/8LzdMCYmCb0/s512/35079608064581523666.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_LYMX4OBcI/AAAAAAAABp0/AJGPiK-fRLM/s512/51576700564692870302.jpg[/IMG]
  8. Dzwoniłam do Pauliny Rozulec nadal nie tyka suchej karmy tylko skubnie coś tam od czasu do czasu na zasadzie przekąski:roll: Dziwi mnie to zwłaszcza że u mnie wcinała bez problemu a jadła 3 różne a do tego Paulina kupiła jej tą co ostatnio wcinała na majówce jak byliśmy (purine). Dzisiaj w końcu ugotowali jej obiadek to wciągnęła cały ale czemu suchej nie je nie wiem, zaproponowałam że mogą tą karmę zalać rosołkiem i może wtedy jej podejdzie. Rozi za Pauliną chodzi krok w krok pewnie myśli że ja ją porzuciłam to teraz pilnuje nowych państwa jak oczka w głowie no i Paulina nie miała serca wczoraj jej zostawiać w domu więc Rozi razem z nią poszła do pracy a dziś siostra Pauliny z nią została. Jak tylko dziś Paulina wróciła do domu Rozi tak się cieszyła że powaliła Paulinę na łopatki:lol: Z kotem jest idealnie wczoraj Rozi podeszła do niego i zaczęła lizać po uszku a później skakała by zachęcić do zabawy jednak kot na razie troszkę nieufny ale pomalutku przyzwyczaja się do faktu że w domu jest nowy lokator. Jutro Paulina będzie dzwonić i umawiać się na sterylkę i jak będziemy wiedzieć w który dzień ona się odbędzie zawiozę do lecznicy kołnierz by Rozulec nie miał dostępu do rany po zabiegu. Kurcze tak mi cholernie żal Rozi bidulka jeszcze na pewno zestresowana jak ja bym chciała ją zobaczyć ale wiem że nie mogę bo to będzie kolejny stres i pomyśli że po nią przyjechałam. Ehh tak wiernego i kochającego psa jeszcze nie widziałam
  9. Super no to trzymamy kciuki;) A co do kota może z Jotką porozmawiać ona i z Dąbrowy Górniczej no i koty ma?
  10. Wiesz powiem Ci że tego mojego znajomego ciężko rozkochać w jakimkolwiek psie, jedynym którym się to udało była dalmatynka Magia, Azura z katowickiego schronu troszkę podobna do Rozi no i Rozalek tyle że w przypadku Rozi była możliwość by ją adoptował. On na odległość raczej psa nie zaadoptuje, musi go najpierw poznać a Rozi widział wielokrotnie i sam mi ją nawet na majówce jak byliśmy na spacerki wykradał i do łóżka zapraszał;) Dzisiaj zadzwonię wieczorem do Pauliny dowiedzieć się jak ta Rozulec zostaje sam te 8 godzinek i jak przebiega aklimatyzacja i początek przyjaźni kocio psiej
  11. Wiesz co o to nie dopytałam już ślę im maila z zapytaniem
  12. Umowy wysłałam jak ci pisałam poczta pewni nawaliła:mad: W środę będę na poczcie bo muszę wysłać umowę do schroniska w Rudzie Śl. więc wyślę jeszcze raz kopie ale tym razem poleconym co by nie było że nie doszły. Z tą pocztą to już mnie szlag jasny trafia:shake: Co do Coli nie ma żadnych niepokojacych objawów dostałam maila od właścicieli cytuję: [QUOTE]Witam! Kola sprawuje się jak najbardziej w porządku.Jest cudownym psiakiem,sprawia nam wiele radości.Jestem strasznie zadowolona z tego powodu że mogę się nią zajmowac.Nieco podrosła,waży jakieś 15 kg.Póki co wykonuje proste komendy typu podaj łapę, siad itp.Muszę przyznac że jest bardzo posluszna i wierna.Niestety dzis juz nie mam mozliwosci przeslac zdjec ale w najblizszym czasie napewno posle najbardziej aktualne. Pozdrawiam.[/QUOTE]
  13. To zaraz ją tam zamieszczę;) tylko potrzebowałabym kontakt do osoby pod której opieką aktualnie jest Wera może być na pw
  14. Zrobiłam Hanie ogłoszenia na: petsy.pl e-zwierzak.pl petworld.pl zoonet.pl przygarnijzwierzaka.pl adopcje.org kupsprzedaj.pl eoferty.com morusek.pl gumtree.pl kupiepsa.pl alegratka.pl Ogłoszenia dałam z takim tekstem: [QUOTE] Hana to pies ideał, jednak nie wiedząc czemu ciągle jeszcze bez domku. Pewnie gdyby była pięknym rasowym psem ludzie ustawialiby się za nią w kolejce, jest jednak zwykłym aczkolwiek pięknym kundelkiem który jak każdy pies zasługuje na swojego kochającego pana. Hana jest suczką średniej wielkości o smukłej sylwetce i pięknych długich łapkach. Wiele uroku dodają jej pofalowane, zagięte na końcach uszka. Jest spokojną suczką, potrafiącą zostawać grzecznie w domu sama, nic nie niszczy ani nie hałasuje. Większość dnia lubi przeleżeć zwinięta w kłębuszek jednak nie pogardzi długim spacerem które także uwielbia, grzecznie chodzi na smyczy. Jest przyjacielską suczką łagodnie nastawioną do ludzi oraz innych psów. Obecnie jest uczona podstawowych komend które szybko sobie przyswaja. Jedyne czego Hana obecnie potrzebuje to znalezienia swojego człowieka który obdarzy ją dużą dawką miłości i uwagi, w zamian na pewno odwdzięczy się tym samym. Hana jest jeszcze młodziutką suczką ma około 2 latek, jest odrobaczona, zaszczepiona a także wysterylizowana. Może to właśnie na Ciebie czeka ten psi IDEAŁ? [/QUOTE]
  15. Za chwilkę porobię Hanie kilka ogłoszeń na innych portalach niż _Lara co by się ogłoszenia nie dublowały
  16. Pomyślę nad tym;) Milka takich min robi mnóstwo jedno które udało mi się uchwycić to to (wrzucę jako link bo to o psich pozycjach podczas leżenia a ta się nijak by do nich miała) [url]http://picasaweb.google.com/MilkaMila87/Millka#5472301840886218434[/url] [IMG]http://picasaweb.google.com/MilkaMila87/Millka#5472301840886218434[/IMG]
  17. Milka pozycji leżących ma mnóstwo a te najbardziej popularne to: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_FR3q61XDI/AAAAAAAABnU/p7HgCfzyeFs/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20001.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_FSapeKQNI/AAAAAAAABng/GpCMT9C05V0/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20197.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SxkylU0ZiuI/AAAAAAAABA0/aKerLXNZLpg/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20120.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_FR8dnM4OI/AAAAAAAABnY/zNQ0s4fkzOs/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20003.jpg[/IMG]
  18. Dostałam dzisiaj smsa od Pauliny. Rozi wczoraj troszkę przygnębiona i nic jeść nie chciała ale w końcu się udało i coś tam zjadła. Późnym wieczorem Paulina położyła się z kotem na łóżku i zawołała Rozulca a ta położyła się obok nich i leżała żadnej niepożądanej reakcji nie było z żadnej ze stron;) Edit Właśnie dzwoniła Paulina martwi ją to że Rozi nic nie chce jeść tylko troszkę podziamgała pewnie stres z niej schodzi. Z kotem jest ok nawet już chodzi spokojnie po mieszkaniu tylko że też jest jeszcze zestresowany przybyciem nowego lokatora i obecnie zadekował się w kominku. Wczoraj były też na spacerku w lesie Rozi jak zawsze grzeczna i została na pół godzinki już sama w domu kiedy ludziska poszli do sąsiadów, nie chcieli jej jutro zostawiać pierwszy raz samej w domu i to na 8 godzin od razu dzisiaj też na chwilkę ją samą zostawią. Ale na razie wszystko ok jakby co mają dzwonić o każdej porze;)
  19. Napisałam do ludzi od Mikroba, cały czas bierze leki ataki się nie powtórzyły cały czas pies bryka i szaleje no i dostałam 3 zdjęcia Mikroba. Podobno ktoś miał sprawdzić czy reszta rodzeństwa też choruje ale nie dostali odpowiedzi ja napisałam w tej sytuacji do ludzi od Coli zobaczymy. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-_dVMi_YrI/AAAAAAAABms/xI_WPA_WvTY/s512/moto_0144.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-_dWyY6WjI/AAAAAAAABmw/lAbXVaizuFM/s512/moto_0205.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-_daFHExuI/AAAAAAAABm0/ieHx8hKQgm4/s512/moto_0124.jpg[/IMG]
  20. Tak cierpliwie czekaliście na fotki więc się doczekaliście ja również;) Pan mi tu marudził że on nie jest jakimś super fotografem i tylko słał co tam u psa słychać ale w końcu i fotki dostałam:) [QUOTE]Witam :) wszystko jest ok! Lacky ma się chyba dobrze przynajmniej tak wygląda, że jest zadowolony:) Pewie ze ma jakieś traumy z przeszłości każda znajda. Zostaje juz bez problemu sam. Z dziećmi sobie radzi świetnie - wogóle psiak jest fantastyczny! Generalnie ciągle by tylko biegał :)[/QUOTE] A to zdjęcia zobaczcie jak on teraz pięknie wygląda: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-_VkAxtToI/AAAAAAAABls/YTW_wgFzfyU/s640/DSC01775.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-_Vmokfr_I/AAAAAAAABl0/SqXsGOhn3hs/s640/DSC01782.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-_Vn9tgE4I/AAAAAAAABl4/2385_pVrsRE/s640/DSC01791.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-_VpGWS_EI/AAAAAAAABmA/FwTMCnH0qk0/s640/DSC01794.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-_VlUdqyvI/AAAAAAAABlw/duf_hm4CTx4/s640/DSC01776.JPG[/IMG]
  21. Laro nie ma co dziękować w końcu po to tu wszyscy jesteśmy by pomagać w mniejszym lub większym stopniu. Powiem wam że już po 2-3 godzinach chciałam do nich dzwonić ale jakoś tak mi nie wypadało:oops: a w domu co chwile siedząc przy kompie odwracam się i sprawdzam czy psy są na swoich pozycjach i Milka jest a za Rozulcem penetruje wzrokiem cały pokój a jej nie ma:-( zakochałam się w tej mordzie strasznie
  22. Już pisałam wiadomość by się dowiedzieć co tam u pannicy a sie okazało że na forum labków panna z adhd ma galerie więc kilka zdjęć i tutaj zamieszczę;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/287/85a5e9a9554a9b26med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/262/2a03975bc0fc1f55.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/132/53b9dac919f7782emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/260/eb9ba5fd6212bd80med.jpghttp://[/IMG][IMG]http://images50.fotosik.pl/260/eb9ba5fd6212bd80med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/172/858d8d9a1185d6f4med.jpg[/IMG] Jest bardzo dużo zdjęć na forum labków ale nie będę wklejać wszystkich bo to by wyszło kilka postów wkleiłam te z 3 ost stron;)
  23. Napisałam na forum psich ratowników prośbę o zdjęcia i oto co wyrosło ze zmorki niby niufkowej kulki;): Tak było w lutym po sterylce: [IMG]http://www.psiratownicy.pl/forum/download/file.php?id=1015&mode=view[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-8KEINUW0I/AAAAAAAABkg/IFE85PDdME8/s512/po.jpg[/IMG] A to z wczoraj: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-8KIsKqEbI/AAAAAAAABkk/kGp-EJ1f9Og/s640/photo5.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-8KJ_rkcrI/AAAAAAAABko/mj_uu9Ks1nY/s640/photo4.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-8KK1rIfrI/AAAAAAAABks/5x5CA3R73vM/s640/photo2.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S-8KLQy-0OI/AAAAAAAABkw/qLDB4wi2KCM/s640/photo10.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psiratownicy.pl/forum/download/file.php?id=1015&mode=view[/IMG]
×
×
  • Create New...