-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
Jakoś ostatnimi czasy mam problem z zaśnięciem więc kładę się spać dopiero koło 2-3 w nocy, psom oczywiście w to graj bo mają ostatni spacerek koło 12-1 w nocy a pierwszy koło 9;) No ale ta moja bezsenność wiąże się także z nocnymi harcami potworów na szczęście jeszcze żaden sąsiad się nie skarżył bo bawią się "cichaczem". Teraz zabawa była rewelacyjna i nawet zdjęcia chciałam porobić bo wyszłyby super ale oczywiście po zrobieniu 7 zdjęć dopiero co naładowane akumulatorki padły jak zawsze z resztą w tym moim cudownym aparacie:mad: No ale pokażę wam chociaż kilka naszej Rozalki: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S8eXRetU7TI/AAAAAAAABdI/cJTqeOcFlm0/s576/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20001.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S8eXoyeJb4I/AAAAAAAABdc/vSNApsKJVhI/s576/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20007.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S8eXd8VHQ6I/AAAAAAAABdU/qnfT2OLnNNc/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20005.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S8eXX3uhTkI/AAAAAAAABdM/10y4HE7znYY/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20002.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S8eXcTWDrMI/AAAAAAAABdQ/Tp9iQ9_sa1Q/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20004.jpg[/IMG] Przepraszam za to wyrko w tle ale tak właśnie z nimi jest pościeliłam sobie je już do spania a na koniec harców i tak moja kołdra "wyszła" z poszwy i spadła na ziemię, a to zasługa Milki bo ostatnimi czasy bawiąc się z Rozulcem łapie kołdrę w pychol i zaciągać gdzieś próbuje ostatnio to prawie co moja kołdra na przedpokoju wylądowała bo Milka miała taki kaprys ją zaciągnąć podczas jednej z wielu głupawek:loveu:
-
Ja pokażę także naszą skromną metamorfozę która jest jeszcze w trakcie bo Rozi czeka na swój jedyny wyjątkowy domek;) Tak było w schronisku miesiąc temu, strach ją paraliżował, nie radziła sobie ze stresem więc zabraliśmy ją jeszcze przed końcem kwarantanny: [IMG]http://images8.fotosik.pl/231/d31cb55fe10669e6.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S56suHUTazI/AAAAAAAABSA/ilTCtJIz-J4/Rossi.jpg[/IMG] A tak jest teraz: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6E0eQBBZhI/AAAAAAAABTg/QpQYiTHq1xE/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20019.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6E0jdx6GJI/AAAAAAAABTk/qR9E9R4xPbg/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20028.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o73Hi30qI/AAAAAAAABVU/dW9tON2fssg/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20008.jpg[/IMG] Więcej można przeczytać tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181742-Parali%C5%BCuj%C4%85cy-strach-i-przera%C5%BCenie-w-oczach...Potrzebne-wsparcie[/url]...
-
Nikt do nas przez tyle dni nie zaglądał a i ja zaniedbałam wątek ale teraz biorę się ostro do pracy:oops: Rozi nie zaszczepiliśmy jeszcze, musiała mieć powtórkę z odrobaczania bo robaki z niej wychodziły garściami pewnie też dlatego właśnie mimo pochłaniania ogromnych ilości jedzenia przybierała pomalutku na wadze. Tak więc szczepienie odbędzie się w przyszłym tygodniu prawdopodobnie już w poniedziałek podejdziemy i zaczepimy ją szczepionką łączoną razem ze wścieklizną by szybciej sterylka mogła się odbyć. Za tabletki na odrobaczenie zapłaciliśmy 15zł tabletki paratex. Zaraz uzupełnię pierwszy post bo doszły do nas pieniążki z bazarku dla Rozi. Musimy się wziąć także porządnie za ogłaszanie pannicy bo poza jedną panią z którą wtedy się spotkaliśmy odzew zerowy niestety:shake:. Poza tym pannica bez zmian szaleje jak zwykle zadomowiona chyba nigdzie jej się nie śpieszy. Ja 28 kwietnia wyjeżdżam na 4 dni i będę musiała poszukać dziewczynie lokalu zastępczego tylko jeszcze nie mam pomysłu gdzie bo do hoteliku by znowu siedziała w klatce na pewno jej nie dam bo odbije się to porządnie na jej psychice. Co do ogłoszeń zrobiłam dziewczynie na: allegro.pl alegratka.pl eoferty.com kupsprzedaj.pl adopcje.org ogloszenia.adverts.pl przygarnijzwierzaka.pl zoonet.pl ojej.pl petworld.pl e-zwierzak.pl petsy.pl Jakby ktoś jeszcze pomógł w ogłoszeniach byłabym wdzięczna
-
Joma przepraszam ale ja to jakaś ślepa jestem mogę prosić o twojego maila bym mogła Ci posłać ogłoszenie Rozalki do wywieszenia na tablicy
-
Nie ma za co;) Tak pamiętam ostatnią sobotnią akcje bo w niedziele mnie nie było jak to siedziałyśmy w 5 dziewuszek z jednym biednym kudłaczem Kubą
-
[quote name='JOMA']Rozalka od Gisic87 jest tymczasem schroniskowym, więc ma pierwszeństwo przed Avilią - niestety. [I][U]Przypominam:[/U][/I] na pierwszym miejscu są zwierzęta fundacyjne na drugim DT schroniskowe z Katowic na trzecim reszta - niestety.[/QUOTE] Jomo rozumiem że mamy pierwszeństwo bo Rozi jest ze schroniska jednak nie chcę odbierać tego małego cienia szansy Hanie która i tak już długo czeka a że Avilia pierwsza zapisała się na listę przed nami niech tak zostanie;). W sumie nam się nie śpieszy aż tak bardzo i możemy poczekać;)
-
Jeśli jakieś miejsce się zwolni to też bym chętnie z Rozalką przyjechała, jeśli nie wpisz mnie na niedzielę do opieki nad jakimś psiurkiem
-
Jeśli oczywiście byłoby miejsce to ja chętnie zabrałabym ze sobą mojego Rozalca na akcję jeśli nie przyjadę sama zająć się jakimś psiurem :)
-
Dziękujemy za życzonka;) Dziewczyny w święta też miały wyżerkę jak każdy dostały specjalne duuże porcje i prezent od zajączka wielkanocnego w postaci pysznych smaczków:) Zrobiłam też dziewczynie nowe allegro bo jakoś tak cicho i nikt nie dzwoni i boję się że rozstanie może być trudne, pewnie i tak będzie no ale cii udajemy że twarde będziemy;) A i dodam że Rozalka jak każdy tymczas umie już grzecznie siadać na komendę i podawać łapkę;)
-
BRATEK - szukamy domku któy go pokocha ..... takiego jakim jest
Gisic87 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam pomysłu jak pomóc na szybko tylko banerek zrobiłam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182941-BRATEK-samochA-d-prawie-go-zabiA-CHCE-A-YC-POMA-A-MY"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S7SiB-FkCII/AAAAAAAABcQ/cVCDnUhKImA/Bratek.jpg[/IMG][/URL] -
raina03 serdecznie witamy na Dogomani:) Co do wsparcia finansowego będziemy bardzo wdzięczne, zbieramy teraz pieniążki na szczepienie Rozalki;) Jeśli chcesz wpłacić jakiś grosik podam Ci na pw numer konta. A co do Rozalki w ojca wpatrzona jak w obrazek jak wychodzę z domu chodzi za nim krok w krok nawet podłogi nie dała umyć w spokoju:) Ojciec w Rozi też zakochany dzisiaj nawet z jego ust usłyszałam że jakby były warunki to by ją zabrał bo cudowna suczynka z niej no ale mają już jednego psiaka do tego strasznego zazdrośnika.Ojciec dopieszcza dziewczyny jak tylko może dzisiaj kupił im wielką puchę i podzielił po równo tzn Rozi więcej bo ona jeszcze taka chuderlawa a Milka ciałka ma aż za nadto:)
-
No powiem wam że nie dość że lepiej wygląda to i zachowanie nie te. Dzisiaj zmyłam się z domu na 5 godzin bo poszłam na karaoke no i wróciłam więc trzeba z psami wyjść wychodzę (pod klatką czekał TZ)i Rozi jak tylko go dostrzegła wyleciała jak torpeda i opanować sie jej nie dało skakała cieszyła się dupsko latało jak pokręcone i do tego wydawane przez nią piski radości. Piszczała z radości jak opętana naprawdę nawet na ojca tak nie reagowała. Poszliśmy na dłuższy spacerek dziewczyny luzem i Rozi na każde zawołanie leciała jak zwariowana a moja Milka gdzie tam w nosie nas miała i tak to jest z każdym tymczasem tymczas idealny a mój własny pies ma mnie gdzieś:eviltong:
-
Co do sterylki cały czas myślę jakby to zrobić bo jak zrobimy sterylkę to nie możemy szczepić przez miesiąc, jak zaszczepimy to nie możemy sterylki robić przez też chyba miesiąc muszę dopytać A że zbieramy pieniążki na szczepienia i wiadomo zdrówko ważniejsze to uważam że najpierw dziewczynę zaszczepimy, mam nadzieję że już w przyszłym tygodniu po świętach. W tabletki na odrobaczenie już się już się zaopatrzyliśmy i pod koniec tygodnia podam dziewczynie żeby akurat przed szczepieniami było.
-
U nas żadnych większych zmian nie ma nikt nie dzwoni i nie pyta o dziewczynkę:shake: Rozi jednak wcale to nie przeszkadza zadomowiła się i jest szczęśliwa. Teraz w domu troszkę zamieszania święta się zbliżają i trzeba sprzątać to dziewczyna lokuje się obok sprzątającego i obserwuje. Z odkurzaczem jest największy problem bo się położy i trzeba cielsko na siłę przesuwać bo jej jest dobrze nic jej nie przeszkadza odkurzacz to po co zmieniać miejscówkę:evil_lol: Za ojcem jest bardzo już nawet nie obszczekuje go jak wchodzi do domu tylko cała dupka jej lata ze szczęścia z resztą reaguje tak już na wszystkich których zna a i do obcych nieśmiało też się będzie łasić;) Lęki są dalej gdy np pociągnie się ją mocniej na smyczy co się zdarzyło gdy radośnie biegła do osiedlowego agresora no i krzyki wtedy też się boi i kuli patrząc tym swoim przeszywającym spojrzeniem. A wczoraj obie panny to miały chyba jakiś piątek 13-ego obie wczoraj dowaliły głową do słupa Milka do drewnianego słupka Rozi do metalowego ale to z takim impetem że aż zahuczało a zrobiły to w momencie gdy chciały obrócić nagle głowę:evil_lol: Oczywiście obie udały że nic się nie stało tylko ja i kilku przechodni zaczęliśmy się śmiać z tych sierot:lol: I porcyjka zdjęć z zabawy: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S7DIAS1vKjI/AAAAAAAABaA/61mJqDt3GN0/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20001.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S7DIVLv9gAI/AAAAAAAABaI/mpTc4jeGDPs/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20005.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S7DIkNTygaI/AAAAAAAABaM/WakpnRgHqE4/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20007.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S7DI5xvp-QI/AAAAAAAABaQ/yWLN_gwPmIo/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20009.jpg[/IMG]
-
Dziewczyny miałam dzisiaj bardzo dziwny telefon nie zdążyłam nawet zareagować ani nic odpowiedzieć bo osoba się od razu rozłączyła ale normalnie aż się we mnie zagotowało:mad:. Mianowicie: [B] Zadzwoniła do mnie kobieta i jej słowa brzmiały[COLOR=Blue] " ruda suka która u pani jest tak dla jasności nazywa się Fila ma 2 lata i jest mieszańcem leonbergera"[/COLOR][/B] Prawdopodobnie była to właścicielka suki która ją do jasnej chole** porzuciła:angryy: i co teraz łaskawie zadzwoniła by mi powiedzieć jak pies się nazywa. Za porzucenie psa są jakieś kary prawda?? Mam więc pytanie do was bo ta baba dzwoniła do mnie z zastrzeżonego numeru czy w jakiś sposób mogę uzyskać jej numer albo coś by chociaż karę za porzucenie psa dostała?? Chciałabym żeby nie uszło jej to płazem. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?? Co do reagowanie na to imię Rozi reaguje na nie bardzo dobrze nawet jak śpi na dzwięk imienia zrywa się... EDIT: Dzwoniłam do swojego operatora jednak nie mogą podać z jakiego numeru było połączenie wiem tylko tyle że nie z mojej sieci:shake:
-
My już po spacerku bardzo udanym zresztą:) Psiaki wybiegane, brudne, wymoczone i zmęczone ale za to szczęśliwe odpoczywają po wyprawie. Rozi bardzo grzeczna pilnowała się bardzo biegała albo przy nas albo za Milką a jak tylko się troszkę zagalopowała pędem wracała nawet zawołać nie zdążyłam. Ale zdjęcia kiepskie nam powychodziły no i szybko akumulatorki padły bo nie do końca naładowane ale cosik wstawię. Rozi puszczałam wcześniej na ogrodzonym zarośniętym boisku jak rzucałam jej patyczki i też była grzeczna więc na spacerku najpierw dłuższą chwilę na lince ale ze względu na dużo krzaków linkę odpięliśmy;) [IMG]http://picasaweb.google.com/MilkaMila87/Rozi#5452235552298166674[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o7WP586ZI/AAAAAAAABU4/5pW2bMnbcYM/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20001.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o7e2BBfaI/AAAAAAAABVA/YfI-lun8blM/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20003.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o7uE83xoI/AAAAAAAABVM/6ThtZjhThkk/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20006.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o73Hi30qI/AAAAAAAABVU/dW9tON2fssg/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20008.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o8Edha6RI/AAAAAAAABVY/0URIXQ_Aowo/s576/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20009.jpg[/IMG] Poza tym ojciec wrócił właśnie do domu i Rozi od razu do niego w te pędy radości nie było końca nawet Milka nie była skora do przywitania a Rozalka cała latała ze szczęścia:)
-
Pani jeszcze nie dzwoniła Rozi coraz bardziej wesoła i ciągle grzeczna. Miała nawet bliskie spotkanie z 5 letnią dziewczynką grzeczna wtuliła się w dziewczynkę i odejść od niej nie chciała tylko ciągle czekała na głaski. Do obcych też już lepiej bo zaciekawiona podchodzi merdając ogonkiem;) Dzisiaj wybieramy się z psiurami na długi spacerek, akumulatorki się już ładują więc mam nadzieje że szybko nie padną i trochę zdjęć pocykamy;) Co do bazarku dziękuję Maciaszku postaram się dzisiaj porobić zdjęcia i wysłać ci na pw;)