Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. Jakoś ostatnimi czasy mam problem z zaśnięciem więc kładę się spać dopiero koło 2-3 w nocy, psom oczywiście w to graj bo mają ostatni spacerek koło 12-1 w nocy a pierwszy koło 9;) No ale ta moja bezsenność wiąże się także z nocnymi harcami potworów na szczęście jeszcze żaden sąsiad się nie skarżył bo bawią się "cichaczem". Teraz zabawa była rewelacyjna i nawet zdjęcia chciałam porobić bo wyszłyby super ale oczywiście po zrobieniu 7 zdjęć dopiero co naładowane akumulatorki padły jak zawsze z resztą w tym moim cudownym aparacie:mad: No ale pokażę wam chociaż kilka naszej Rozalki: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S8eXRetU7TI/AAAAAAAABdI/cJTqeOcFlm0/s576/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20001.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S8eXoyeJb4I/AAAAAAAABdc/vSNApsKJVhI/s576/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20007.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S8eXd8VHQ6I/AAAAAAAABdU/qnfT2OLnNNc/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20005.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S8eXX3uhTkI/AAAAAAAABdM/10y4HE7znYY/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20002.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S8eXcTWDrMI/AAAAAAAABdQ/Tp9iQ9_sa1Q/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20004.jpg[/IMG] Przepraszam za to wyrko w tle ale tak właśnie z nimi jest pościeliłam sobie je już do spania a na koniec harców i tak moja kołdra "wyszła" z poszwy i spadła na ziemię, a to zasługa Milki bo ostatnimi czasy bawiąc się z Rozulcem łapie kołdrę w pychol i zaciągać gdzieś próbuje ostatnio to prawie co moja kołdra na przedpokoju wylądowała bo Milka miała taki kaprys ją zaciągnąć podczas jednej z wielu głupawek:loveu:
  2. Gisic87

    Metamorfozy

    Ja pokażę także naszą skromną metamorfozę która jest jeszcze w trakcie bo Rozi czeka na swój jedyny wyjątkowy domek;) Tak było w schronisku miesiąc temu, strach ją paraliżował, nie radziła sobie ze stresem więc zabraliśmy ją jeszcze przed końcem kwarantanny: [IMG]http://images8.fotosik.pl/231/d31cb55fe10669e6.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S56suHUTazI/AAAAAAAABSA/ilTCtJIz-J4/Rossi.jpg[/IMG] A tak jest teraz: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6E0eQBBZhI/AAAAAAAABTg/QpQYiTHq1xE/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20019.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6E0jdx6GJI/AAAAAAAABTk/qR9E9R4xPbg/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20028.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o73Hi30qI/AAAAAAAABVU/dW9tON2fssg/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20008.jpg[/IMG] Więcej można przeczytać tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181742-Parali%C5%BCuj%C4%85cy-strach-i-przera%C5%BCenie-w-oczach...Potrzebne-wsparcie[/url]...
  3. Jeśli znalazłoby się miejsce to bardzo chętnie ale wiadomo fundacja ma teraz przepełnienie ale w razie czego jesteśmy wpisane na listę rezerwową
  4. Nikt do nas przez tyle dni nie zaglądał a i ja zaniedbałam wątek ale teraz biorę się ostro do pracy:oops: Rozi nie zaszczepiliśmy jeszcze, musiała mieć powtórkę z odrobaczania bo robaki z niej wychodziły garściami pewnie też dlatego właśnie mimo pochłaniania ogromnych ilości jedzenia przybierała pomalutku na wadze. Tak więc szczepienie odbędzie się w przyszłym tygodniu prawdopodobnie już w poniedziałek podejdziemy i zaczepimy ją szczepionką łączoną razem ze wścieklizną by szybciej sterylka mogła się odbyć. Za tabletki na odrobaczenie zapłaciliśmy 15zł tabletki paratex. Zaraz uzupełnię pierwszy post bo doszły do nas pieniążki z bazarku dla Rozi. Musimy się wziąć także porządnie za ogłaszanie pannicy bo poza jedną panią z którą wtedy się spotkaliśmy odzew zerowy niestety:shake:. Poza tym pannica bez zmian szaleje jak zwykle zadomowiona chyba nigdzie jej się nie śpieszy. Ja 28 kwietnia wyjeżdżam na 4 dni i będę musiała poszukać dziewczynie lokalu zastępczego tylko jeszcze nie mam pomysłu gdzie bo do hoteliku by znowu siedziała w klatce na pewno jej nie dam bo odbije się to porządnie na jej psychice. Co do ogłoszeń zrobiłam dziewczynie na: allegro.pl alegratka.pl eoferty.com kupsprzedaj.pl adopcje.org ogloszenia.adverts.pl przygarnijzwierzaka.pl zoonet.pl ojej.pl petworld.pl e-zwierzak.pl petsy.pl Jakby ktoś jeszcze pomógł w ogłoszeniach byłabym wdzięczna
  5. Joma przepraszam ale ja to jakaś ślepa jestem mogę prosić o twojego maila bym mogła Ci posłać ogłoszenie Rozalki do wywieszenia na tablicy
  6. Nie ma za co;) Tak pamiętam ostatnią sobotnią akcje bo w niedziele mnie nie było jak to siedziałyśmy w 5 dziewuszek z jednym biednym kudłaczem Kubą
  7. [quote name='JOMA']Rozalka od Gisic87 jest tymczasem schroniskowym, więc ma pierwszeństwo przed Avilią - niestety. [I][U]Przypominam:[/U][/I] na pierwszym miejscu są zwierzęta fundacyjne na drugim DT schroniskowe z Katowic na trzecim reszta - niestety.[/QUOTE] Jomo rozumiem że mamy pierwszeństwo bo Rozi jest ze schroniska jednak nie chcę odbierać tego małego cienia szansy Hanie która i tak już długo czeka a że Avilia pierwsza zapisała się na listę przed nami niech tak zostanie;). W sumie nam się nie śpieszy aż tak bardzo i możemy poczekać;)
  8. Jeśli jakieś miejsce się zwolni to też bym chętnie z Rozalką przyjechała, jeśli nie wpisz mnie na niedzielę do opieki nad jakimś psiurkiem
  9. Rozalka bez zmian cieszy się szaleje już odrobaczona nie śpieszy się jej do nowego domu:) a Ojciec jutro do niemiec znowu jedzie więc nie ukrywam że taki 2 tymczas fajna rzecz ale na razie spokój Rozalka najpierw musi znaleźć swoje stałe domostwo:)
  10. Jeśli oczywiście byłoby miejsce to ja chętnie zabrałabym ze sobą mojego Rozalca na akcję jeśli nie przyjadę sama zająć się jakimś psiurem :)
  11. Nom przydałby się Rozalka siedzi już u nas niby dopiero 3 tygodnie i jak dla mnie to może posiedzieć i do końca życia bo jest idealnym tymczasem no ale inne bidy czekają niestety...
  12. Dziękujemy za życzonka;) Dziewczyny w święta też miały wyżerkę jak każdy dostały specjalne duuże porcje i prezent od zajączka wielkanocnego w postaci pysznych smaczków:) Zrobiłam też dziewczynie nowe allegro bo jakoś tak cicho i nikt nie dzwoni i boję się że rozstanie może być trudne, pewnie i tak będzie no ale cii udajemy że twarde będziemy;) A i dodam że Rozalka jak każdy tymczas umie już grzecznie siadać na komendę i podawać łapkę;)
  13. Dzisiaj doszły pieniążki od Raina03:loveu:Dziękujemy Raina03 przesłała na szczepienia Rozalki 75zł tak więc jutro pannice odrobaczam i pod koniec przyszłego tygodnia pójdziemy się zaszczepić;)
  14. Niestety nie mam pomysłu jak pomóc na szybko tylko banerek zrobiłam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182941-BRATEK-samochA-d-prawie-go-zabiA-CHCE-A-YC-POMA-A-MY"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S7SiB-FkCII/AAAAAAAABcQ/cVCDnUhKImA/Bratek.jpg[/IMG][/URL]
  15. On ogólnie po kilku dniach akceptuje nowego psiaka ale mimo wszystko co jakiś czas pyta ile ten pies jeszcze będzie siedział by jak najszybciej znalazł nowy dom etc a codo Rozi ani razu nie usłyszałam takiego tekstu:) Rozi bardzo przypadła mu do gustu;)
  16. raina03 serdecznie witamy na Dogomani:) Co do wsparcia finansowego będziemy bardzo wdzięczne, zbieramy teraz pieniążki na szczepienie Rozalki;) Jeśli chcesz wpłacić jakiś grosik podam Ci na pw numer konta. A co do Rozalki w ojca wpatrzona jak w obrazek jak wychodzę z domu chodzi za nim krok w krok nawet podłogi nie dała umyć w spokoju:) Ojciec w Rozi też zakochany dzisiaj nawet z jego ust usłyszałam że jakby były warunki to by ją zabrał bo cudowna suczynka z niej no ale mają już jednego psiaka do tego strasznego zazdrośnika.Ojciec dopieszcza dziewczyny jak tylko może dzisiaj kupił im wielką puchę i podzielił po równo tzn Rozi więcej bo ona jeszcze taka chuderlawa a Milka ciałka ma aż za nadto:)
  17. No powiem wam że nie dość że lepiej wygląda to i zachowanie nie te. Dzisiaj zmyłam się z domu na 5 godzin bo poszłam na karaoke no i wróciłam więc trzeba z psami wyjść wychodzę (pod klatką czekał TZ)i Rozi jak tylko go dostrzegła wyleciała jak torpeda i opanować sie jej nie dało skakała cieszyła się dupsko latało jak pokręcone i do tego wydawane przez nią piski radości. Piszczała z radości jak opętana naprawdę nawet na ojca tak nie reagowała. Poszliśmy na dłuższy spacerek dziewczyny luzem i Rozi na każde zawołanie leciała jak zwariowana a moja Milka gdzie tam w nosie nas miała i tak to jest z każdym tymczasem tymczas idealny a mój własny pies ma mnie gdzieś:eviltong:
  18. Co do sterylki cały czas myślę jakby to zrobić bo jak zrobimy sterylkę to nie możemy szczepić przez miesiąc, jak zaszczepimy to nie możemy sterylki robić przez też chyba miesiąc muszę dopytać A że zbieramy pieniążki na szczepienia i wiadomo zdrówko ważniejsze to uważam że najpierw dziewczynę zaszczepimy, mam nadzieję że już w przyszłym tygodniu po świętach. W tabletki na odrobaczenie już się już się zaopatrzyliśmy i pod koniec tygodnia podam dziewczynie żeby akurat przed szczepieniami było.
  19. U nas żadnych większych zmian nie ma nikt nie dzwoni i nie pyta o dziewczynkę:shake: Rozi jednak wcale to nie przeszkadza zadomowiła się i jest szczęśliwa. Teraz w domu troszkę zamieszania święta się zbliżają i trzeba sprzątać to dziewczyna lokuje się obok sprzątającego i obserwuje. Z odkurzaczem jest największy problem bo się położy i trzeba cielsko na siłę przesuwać bo jej jest dobrze nic jej nie przeszkadza odkurzacz to po co zmieniać miejscówkę:evil_lol: Za ojcem jest bardzo już nawet nie obszczekuje go jak wchodzi do domu tylko cała dupka jej lata ze szczęścia z resztą reaguje tak już na wszystkich których zna a i do obcych nieśmiało też się będzie łasić;) Lęki są dalej gdy np pociągnie się ją mocniej na smyczy co się zdarzyło gdy radośnie biegła do osiedlowego agresora no i krzyki wtedy też się boi i kuli patrząc tym swoim przeszywającym spojrzeniem. A wczoraj obie panny to miały chyba jakiś piątek 13-ego obie wczoraj dowaliły głową do słupa Milka do drewnianego słupka Rozi do metalowego ale to z takim impetem że aż zahuczało a zrobiły to w momencie gdy chciały obrócić nagle głowę:evil_lol: Oczywiście obie udały że nic się nie stało tylko ja i kilku przechodni zaczęliśmy się śmiać z tych sierot:lol: I porcyjka zdjęć z zabawy: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S7DIAS1vKjI/AAAAAAAABaA/61mJqDt3GN0/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20001.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S7DIVLv9gAI/AAAAAAAABaI/mpTc4jeGDPs/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20005.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S7DIkNTygaI/AAAAAAAABaM/WakpnRgHqE4/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20007.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S7DI5xvp-QI/AAAAAAAABaQ/yWLN_gwPmIo/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20009.jpg[/IMG]
  20. Tak pieniążki mogą być bezpośrednio przelewane na moje konto by nie robiło się zbędnego zamieszania z przelewaniem kasy z konta na konto
  21. Dostałam dzisiaj wiadomość od pani z którą spotkałyśmy się na spacerek. Pani przemyślała wszystko dokładnie i zrezygnowała z adopcji.. więc szukamy nowego wspaniałego domku dla Rozi
  22. Jaszo nie wiem po co w ogóle dzwoniła jaki w tym miała cel skoro psa wyrzuciła jak zwykły śmieć. Oczywiście imie pozostanie Rozi w końcu zaczęła nowe życie ale babie utarłabym nosa chociażby jakby tylko miała mandat od straży miejskiej dostać za porzucenie psa
  23. Dziewczyny miałam dzisiaj bardzo dziwny telefon nie zdążyłam nawet zareagować ani nic odpowiedzieć bo osoba się od razu rozłączyła ale normalnie aż się we mnie zagotowało:mad:. Mianowicie: [B] Zadzwoniła do mnie kobieta i jej słowa brzmiały[COLOR=Blue] " ruda suka która u pani jest tak dla jasności nazywa się Fila ma 2 lata i jest mieszańcem leonbergera"[/COLOR][/B] Prawdopodobnie była to właścicielka suki która ją do jasnej chole** porzuciła:angryy: i co teraz łaskawie zadzwoniła by mi powiedzieć jak pies się nazywa. Za porzucenie psa są jakieś kary prawda?? Mam więc pytanie do was bo ta baba dzwoniła do mnie z zastrzeżonego numeru czy w jakiś sposób mogę uzyskać jej numer albo coś by chociaż karę za porzucenie psa dostała?? Chciałabym żeby nie uszło jej to płazem. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?? Co do reagowanie na to imię Rozi reaguje na nie bardzo dobrze nawet jak śpi na dzwięk imienia zrywa się... EDIT: Dzwoniłam do swojego operatora jednak nie mogą podać z jakiego numeru było połączenie wiem tylko tyle że nie z mojej sieci:shake:
  24. My już po spacerku bardzo udanym zresztą:) Psiaki wybiegane, brudne, wymoczone i zmęczone ale za to szczęśliwe odpoczywają po wyprawie. Rozi bardzo grzeczna pilnowała się bardzo biegała albo przy nas albo za Milką a jak tylko się troszkę zagalopowała pędem wracała nawet zawołać nie zdążyłam. Ale zdjęcia kiepskie nam powychodziły no i szybko akumulatorki padły bo nie do końca naładowane ale cosik wstawię. Rozi puszczałam wcześniej na ogrodzonym zarośniętym boisku jak rzucałam jej patyczki i też była grzeczna więc na spacerku najpierw dłuższą chwilę na lince ale ze względu na dużo krzaków linkę odpięliśmy;) [IMG]http://picasaweb.google.com/MilkaMila87/Rozi#5452235552298166674[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o7WP586ZI/AAAAAAAABU4/5pW2bMnbcYM/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20001.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o7e2BBfaI/AAAAAAAABVA/YfI-lun8blM/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20003.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o7uE83xoI/AAAAAAAABVM/6ThtZjhThkk/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20006.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o73Hi30qI/AAAAAAAABVU/dW9tON2fssg/s640/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20008.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S6o8Edha6RI/AAAAAAAABVY/0URIXQ_Aowo/s576/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20009.jpg[/IMG] Poza tym ojciec wrócił właśnie do domu i Rozi od razu do niego w te pędy radości nie było końca nawet Milka nie była skora do przywitania a Rozalka cała latała ze szczęścia:)
  25. Pani jeszcze nie dzwoniła Rozi coraz bardziej wesoła i ciągle grzeczna. Miała nawet bliskie spotkanie z 5 letnią dziewczynką grzeczna wtuliła się w dziewczynkę i odejść od niej nie chciała tylko ciągle czekała na głaski. Do obcych też już lepiej bo zaciekawiona podchodzi merdając ogonkiem;) Dzisiaj wybieramy się z psiurami na długi spacerek, akumulatorki się już ładują więc mam nadzieje że szybko nie padną i trochę zdjęć pocykamy;) Co do bazarku dziękuję Maciaszku postaram się dzisiaj porobić zdjęcia i wysłać ci na pw;)
×
×
  • Create New...