Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. I ja zaglądam ale na razie nie mam pomysłu tyle bid potrzebujących domu na już:shake:
  2. z kastracją to też nie jest tak że od razu po zabiegu pies się uspokaja czasem to trochę trwa, no nic poczekamy i zobaczymy co będzie a kiedy jest kastracja?
  3. Dostałam przed chwilą smsa od Ani napisała że w tym miesiącu sama musi ją utrzymywać ma teraz dzieci w szpitalu i jeśli do końca tyg nie otrzyma pomocy będzie zmuszona suczkę odwieźć do schroniska:roll:
  4. Nie napisałam że pies potrzebuje opieki 24h na dobę jednak na pewno więcej niż niejeden zdrowy pies. Nie uważam także że Klaudia się źle zajmuje Maxem nigdy bym tak nie pomyślała bo wiem że serce do zwierząt ma wielkie co już tu pisałam jednak pomyśleć trzeba nad tym że za tydzień Klaudia zaczyna szkołę i jeśli do tego czasu nic się nie poprawi mam tu na myśli to posikiwanie i jego jak to Klaudia mówiła "odpały" to może być problem. Mam jednak nadzieję z resztą jak każdy z was że wszystkie problemy miną i Max będzie mógł zostać u Klaudii a ona sobie z nim poradzi
  5. Klaudia to bardzo miła i oddana psiakom dziewczyna. Znam ją z naszych akcji w SCC jednak moje zdanie jest takie że niewidomy starszy psiak to zbyt dużo jak dla niej. Taki pies potrzebuje więcej uwagi, sama miałam na tymczasie niewidomego psa i wiem że potrzebuje więcej uwagi i cierpliwości ze strony człowieka. Klaudia miała na tymczasie 2 szczeniaki i jedną suczkę która agresywnie zachowywała się w stosunku do ich psa i musiała wrócić do schroniska. Klaudia ma naprawdę wielkie serce dla zwierząt ale moim skromnym zdaniem ten psiak "nie jest dla niej". Mam nadzieje że Klaudia nie będzie mieć o to pretensji że napisałam ale jak dla mnie to ten pies powinien znaleźć mimo wszystko inny tymczas czy hotelik Przepraszam że wrzuciłam tu swoje 3 grosze:oops:
  6. Ja będę koło 11 jak awsze poczekam na schroniskowce przy okazji pilnować będę jakiegoś tymczasu tylko błagam nie Kubę bo już zakwasy mam i siniaki o zadrapaniach nie wspominając. A i dla mnie na pilnowanie będzie suczka ze schronu p. Ania mi już o niej dziś wspomniała i jeśli się zakocham to...zobaczymy:cool3: Ojcu powiedziałam że Anetka chciała go pznać podziękować za wytrzymałość co do tymczasów a on wiecie co powiedział...nic najpiew go wcięło a później że on nie chce nikogo poznawać ale całą drogę rozmawiałam o kolejnym tymczasie nie powiedział nie ale tak też nie usłyszałam. A my Danusiu jutro porozmawiamy o tym "stawianiu":diabloti:
  7. Nikt nic nie pisze więc ja to zrobię. Domki znalazło dziś 5 psiaków: 6 letni owczarek niemiecki Nero 9 miesięczny Franek po pół rocznym pobycie u Anetki 4 miesięczna suczka i dwa schroniskowce tak było do 16 bo później musiałam iść czy jakiś jeszcze psiak znalazł domek? Lara dosłownie o sekundy mnie wyprzedziła zapomniałam o collaczku a jaki jeszcze poszedł?
  8. Cały czas śledzę losy Frelci tylko nic nie piszę bo co tu pisać podnoszenie nic nie daje niestety:-( Ja Frelci do siebie zabrać nie mogę bo ojciec wrócił z niemiec i tymczasy się skończyły. Wiem że w połowie września znów ma jechać więc ewentualnie Frelunia mogłaby zamieszkać u nas jeśli nic nam nie dojdzie tyle że ja w bloku też mieszkam jednak poza 2 sąsiadami reszta jest wyrozumiała ale do tego czasu jeszcze sporo minie i może Frelcie przyjmie ktoś do siebie
  9. Strasznie się ciesze:loveu: Spytałam bo p. Dariusz nic mi nie pisał że już się coś szykuje poza tym że odwiedził Falkę by ją poznać. ale super:loveu:
  10. Do pana Dariusza czy gdzieś indziej? Możesz coś więcej napisać?
  11. Pies pojechał na obserwacje po tym jak pogryzł mojego TZ. Od początku wykazywał zachowania agresywne ale jakoś dawaliśmy sobie radę aż do tego momentu. W hoteliku też już pokazał się od tej gorszej strony...niestety marne szansę widzę a serce się kraje bo mimo wszystko go pokochałam:-(
  12. Proszę mnie wypisać z tymczasu i ogłoszeń też nie będziemy dawać:roll: A na akcji jak zawsze się pojawię
  13. Kochane ludziska mam prośbę. Ja z moim tymczasowiczem jesteśmy wpisani na listę rezerwową jednak w środę dopiero będziemy wiedzieć czy dam radę się z nim pojawić no i czy miejsce dla nas będzie, głównie chodzi o jego dobro jednak jeśli się okaże że jednak się wycofujemy to tu prośba do was bo ja drukarki nie mam:oops:czy mógłby ktoś druknąć ogłoszenia dla Ozulca by można było wywiesić na tablicy? Tekst oczywiście podeślę wraz ze zdjęciami na akcji także będę jednak wydrukować nie mam jak:roll:
  14. Nie wiem czy już to jest nie umiałam znaleźć w razie czego proszę o usunięcie. Zabito zdrowego psa:angryy::-( więcej tutaj: [url=http://www.radiozet.pl/news/news.aspx?newsid=13536]Radio ZET[/url] Ja nie wiem po prostu co napisać dla mnie to jest po prostu niewyobrażalne jak tak można...:-(
  15. Cieszę się że udało się dodzwonić ale nie podoba mi się to wszystko coś tu śmierdzi. Zdjęcia to nie dowód że pies u nich ciągle jest. Aneta przecież była u nich po 18 i i tak nikogo w domu nie było. A ja ich nie olałam dzwoniłam to babka nie odbierała dopiero telefon Anety odebrała pisałam do niej na nk o książeczce zapraszaliśmy na obydwie akcje i co tak zależy jej na książeczce ale przyjść nie przyszła może książeczkę mamy jej pocztą wysłać bo do domu wejść nie możemy:mad:
  16. Amikat była u właścicielki kilka razy ale jej nie zastała, zawsze słyszała szczekanie psa ale za ostatnim razem szczekania już nie było. Wiem że właścicielka miała się przeprowadzić. Kontaktu nie ma z nią żadnego ale za to wakacje miała udane sądząc po zdjęciach na nk tylko co z Telmą:roll:. Napisałam jej że chcę zobaczyć psa, ze czekam na informacje do wtorku inaczej zgłaszam sprawę na policję bo umowę podpisała i do czegoś się zobowiązała.... Mam przeczucie chociaż modlę się by się nie sprawdziło że Telma od jakiegoś czasu siedzi gdzieś w schronie bądź też została wyrzucona:-(
  17. Ja jestem z moim tymczasem zapisana na listę rezerwową ale gdyby miejsce się dla niego nie zwolniło to i tak będę w obydwa dni na jakieś 5 godzin na pewno;)
  18. i reszta: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SntBzgqvBVI/AAAAAAAAAqk/3CNGstigBHM/s720/S6301132.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SntB1nKQEfI/AAAAAAAAAqo/bApdKDIwvR4/s720/S6301140.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SntB37hdHxI/AAAAAAAAAqs/lDuhYZjvToY/s576/S6301141.JPG[/IMG]
  19. No właśnie nie wiem dlaczego nie widać:roll: później to poprawię ateraz wklejam zdjęcia Mikroba które dostałam: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SntBKNtbZxI/AAAAAAAAAqQ/SRzjsz8Scy4/s720/S6300764.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SntBMLZfV0I/AAAAAAAAAqU/B2yFDs67md4/s720/S6300778.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SntBOpt3ZvI/AAAAAAAAAqY/vyONkFk91Qw/s720/S6300798.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SntBQ9m0pTI/AAAAAAAAAqc/ZgNPH3IFiOY/s720/S6300808.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SntBwo3d7oI/AAAAAAAAAqg/QR3N5Sv6ULE/s720/S6300817.JPG[/IMG]
  20. I ostatnia porcja zdjęć: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndawArwHI/AAAAAAAAApQ/FQEpMdq97fY/s720/CIMG3050.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndbW9O_NI/AAAAAAAAApU/Fr3IzzpkjFk/s720/CIMG3054.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndcY9VSNI/AAAAAAAAApY/mb1K0W2YQMM/s720/CIMG3059.JPG[/IMG]
  21. A oto najświeższe zdjęcia ale pannica urosła: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndTXQtqsI/AAAAAAAAAo4/o6LkZTs-RtI/s720/CIMG2997.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndVIDIAEI/AAAAAAAAAo8/S-NQ-2-U3Qo/s720/CIMG3013.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndV1LlAmI/AAAAAAAAApE/saVbY3hsk_c/s720/CIMG3031.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndXIdwKuI/AAAAAAAAApI/zfPfsBFiNYQ/s720/CIMG3033.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndZCKcwFI/AAAAAAAAApM/Y4LlcLutw0k/s720/CIMG3046.JPG[/IMG]
  22. Tutaj już troszkę starsza i uszka zaczynają stać: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndKyJwsaI/AAAAAAAAAok/nfwQ0dZBoTc/CIMG2934.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndMt7GlCI/AAAAAAAAAoo/f36PWmT0VFY/CIMG2936.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndPyqqFwI/AAAAAAAAAos/xydSXzxxIcE/s720/CIMG2938.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndRHBaNTI/AAAAAAAAAo0/49VN2c8PxTc/CIMG2846.JPG[/IMG]
  23. Wreszcie dostałam zdjęcia Koli od tych jak jeszcze była malutka do najświeższych a więc lecimy po kolei: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndQVQR8qI/AAAAAAAAAow/qzRlRz-KFfw/CIMG2845.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndAeUVR8I/AAAAAAAAAoQ/KDDoI9FkY9Q/CIMG2849.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndFiwR8DI/AAAAAAAAAoU/2qOY6NKUb2c/CIMG2852.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndHzcrnaI/AAAAAAAAAoc/KCCW2Qd1ekg/CIMG2861.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SnndKPvCGMI/AAAAAAAAAog/BMf0RtB3_Bs/CIMG2867.JPG[/IMG]
  24. Dostałam dzisiaj wiadomość od pana Dariusza kontaktował się z panią Anią u której jest Falka. Umówili się na środę że pan odwiedzi suczkę by mogli się bliżej poznać. W związku z tym że pan bedzie wyjeżdżał i wracał 13 sierpnia wtedy też jak wszystko będzie ok poodwiedza jeszcze Falkę by się lepiej poznali no i resztę procedury już każdy zna:lol:
  25. Przekazałam panu numer telefonu dzisiaj ma dzwonić do dziewczyny u której jest Falka
×
×
  • Create New...