Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. Podałam numer telefonu panu jednak dzwonił tam i nie ma takiego numeru? Czy aby na pewno a aukcji dobrze numer napisany?
  2. Erazm wysłałam panu zainteresowanemu psiakiem zdjęcia Milki i dostałam taką odpowiedź: [QUOTE]Witam Byłem trochę w rozterce po tych poprzednich pani ofertach.Najfajniejsze są labradory,spaniele,ale jak spojrzałem na zdjęcie Milki st2wierdziłem że jest to pies którego szukam.Bardzo przypomina mi naszego ostatniego pieska.Patrząc na zdjęcie Milki wróciły wspomnienia.Mam taką prośbę do pani;Nie ma sensu więcej szukać.Proszę o więcej szczegółów na temat Milki.Wiek jej miejsce dokładne jej pobytu.Proszę mi pomóc w adopcji tego psa,zwłaszcza że pies znajduje się pod Warszawą co ułatwi trochę sprawę.To jest ta której szukałem.Dziękuje i proszę o wszelką pomoc w przygarnięciu Milki.Pozdrawiam. Dariusz.Sz. [/QUOTE] Proszę o numer kontaktowy by pan mógł się z kimś skontaktować w sprawie adopcji
  3. Dziewczyny przepraszam ale wysłałam panu zdjęcia jeszcze innych psiaków by także miały szansę i pan zakochał się już na zabój w Milce która przypomina bardzo jego poprzedniego psiaka:roll: Mam nadzieję że Neska mimo wszystko znajdzie swoich ludzi po prostu oni jeszcze nie wiedzą że to na nich czeka a my musimy im pomóc ją zobaczyć. Czy dziewczynka ma jakieś ogłoszenia jak nie to mogę porobić
  4. Joma a czemu ty Korę wpisałaś skoro ona w niedziele do nowego domku jedzie?:mad:
  5. Tak jakoś mi się napisało że starsze nie chciałam nikogo urazić:oops: Oczywiście pan chce suczkę już wysterylizowaną;)
  6. W takim razie jak tylko pan mi odpisze na maila podam mu twój numer by się kontaktował. Przesłałam mu także Rudzie bo wydaje mi się że ona jest także odpowiednią kandydatką dla państwa. No nic czekam na odpowiedź
  7. Ze względu na żonę która jest na rencie zdecydowali się na psa starszego (czyt. nie szczeniaka). Szukają psa nie tyle co spokojnego co przyzwyczajonego do mieszkania w bloku. Nie szukają psa z ADHD jednak nie ma to też być pies śpiący całymi dniami na kanapie ot zwykły pies lubiący zabawy na świeżym powietrzu ale grzeczny i nie niszczący w domu. Tak mi pan powiedział. Zdecydowali się na dorosłego psa bo zdają sobie sprawę ile zachodu jest ze szczeniakiem to starsze małżeństwo koło 40. Panu spodobała się Neska więc napisałam wam co i jak. Napisałam do pana jeszcze maila czy zgadza się bym podała jego numer do dziewczyny znającej Neskę która mogłaby więcej o niej powiedzieć czekam na odpowiedź.. Żywioł tzn czy jest takim małym ADHD?
  8. Przeczytałam cały wątek suni. Odezwał się pan z Warszawy który jest zainteresowany adopcją suczki. Jak pisałam na przygarnę psa. Pan mieszka z żoną w Warszawie w dwupokojowym mieszkaniu. Szuka pieska najlepiej w typie Cocera przesłałam mu informację o psiaku do oddania ale jak się później okazało podobno pies znalazł dom no i przesłałam mu Neskę. Pan szuka pieska od roku do 5 lat żona z psem była by cały czas jest na rencie. Szukają pieska który jest przyzwyczajony do mieszkania w bloku:lol: Zdecydowali się na adopcję starszego psa głównie ze względu na żonę. Pan teraz wyjeżdża na urlop i wraca 13 sierpnia więc od 14 jest gotowy przyjąć psa pod swój dach. Zgadza się na wizyty i podpisanie umowy adopcyjnej oraz pokrycie chociaż części kosztów ewentualnego transportu czy sterylki bo nie ukrywa że wolałby psa już wykastrowanego/wysterylizowanego. Co o tym myślicie?
  9. fretki w akwarium:crazyeye:
  10. super trzymamy kciuki by szybko znów mogła zaufać człowiekowi:loveu:
  11. Ja napisałam już do dziewczyn z fundacji Aurea tylko jak ich skontaktować z Klaudus_ jak jest zbanowana i nie ma kontaktu z nią:roll:
  12. Skontaktuj się z Agata_Emi z fundacji Aurea na pewno pomogą;) widzę że masz bana jak możesz napisz do mnie na maila: [email][email protected][/email]
  13. Dzwoniłam do właścicieli Azurki nie odbierają zadzwonię później zobaczymy bo na ten tydzień chcę się z nimi umówić bo Azurę trzeba zaszczepić i zastanowić się co ze sterylką
  14. Dzwoniłam do właścicieli Sity Dziewczyna ma się super spuszczona ze smyczy wraca na zawołanie,właśnie są na wakacjach tzn Sita z córką właścicieli którzy pojechali ją odiwedzić. Są nad zalewem żywieckim, Sita zadowolona chętnie pływa z synem(tym który adoptował ją z silesii) już dawno po sterylce wszystko ładnie się zagoiło. Mają mi przesłać zdjęcia Siciaka a ja mam ich odwiedzić jednak cały czas ze względu na brak auta nie mam jak a zapraszają serdecznie:loveu: Muszę chyba jakiś dzień sobie załatwić na odwiedzenie wszystkich tymczasów jakie u mnie były chociaż nie wiem czy jeden dzień mi wystarczy:roll:
  15. Dziewczyny pewnie na akcji siedzą. Ja niestety nie mogła ze względu na Korę:roll: Ona nie ma wątku więc nie będziecie mieć nic przeciwko jak coś napiszę:oops: Korcia w środę bądź czwartek pojedzie do nowego domu. Pisałam że jest strachliwa ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Już dogadała się z Milką pierwsze lody przełamane i szaleją jak wariatki a na spacerze dzisiaj pierwszy raz została spuszczona(oczywiście na ogrodzonym) Biegała skakała cieszyła się i w krok krok za Milką zero zainteresowania innymi ludźmi i psami, Milka jadła trawę ona też Milka biegała to ta też wszystko naśladowała i pomyśleć że 2 di temu jeszcze Milki się bała i z dala od niej chodziła ehhh jednak duuuuży supeł działa cuda i przełamał pierwsze lody;) na wszystkie tymczasy działał pozytywnie, trzeba będzie kupić nowy bo już się zepsuł trochę po Tinie A tak poza tym trzymam kciuki za Frankę by tanm w Bytomiu znalazła swoich ludzi:loveu:
  16. Margolek zaadoptowała dzisiaj psiaka ze schroniska więc Liki dalej czeka na swój wymarzony dom:loveu: Dziewczyny pewnie na wystawie w Bytomiu siedzą
  17. zrobiłam ogłoszenia na: alegratka.pl kupiepsa.pl adopcjapsa.pl gumtree.pl e-zwierzak.pl eoferty.com ojej.pl petworld.pl dwukropek.pl
  18. Dla Suzi najlepszy byłby chyba dom z ogrodem gdzie ludzie uczyliby ją zostawania samej w domu a jednocześnie kiedy zdarzałoby się że wyje nie byłoby takiego problemu jak np w bloku gdzie za każdą ścianą narzekający sąsiedzi. Zastanawia mnie tylko jedno Suzi była w poprzednim domu przez 2 lata czy w tym czasie nie udało się opanować tego jej lęku? Może było to gdzieś tu napisane jednak nie wczytywałam się aż tak bardzo
  19. Szeri już w nowym domku jest;) Zamieszkała w Tychach dostałam smsa od Anetki:loveu:
  20. Amikat na to nie pozwoli choćby miała i 10 psów w mieszkaniu żadnego do schronu nie odda jednak to nie znaczy że te 7 psów które ma muszą u niej siedzieć, trzeba by poszukać jakiegoś tymczasu by ją odciążyć bo ma 4 własne psy i 3 tymczasy w tym Franka wariata któremu ciężko będzie dom znaleźć, Szeri suczkę bojącą się ludzi no i Likiego biedaka:shake:
  21. wikuwiku ja zdjęcia postaram się dać na sierpniowej akcji a jak nie to na wrześniowej na pewno :oops: Co jeszcze do tych opłat to właśnie rozmawiając z Amikat mówiłam że chociażby opłaty za psa wynosiły 50zł to i tak w jakimś stopniu wpłynie to pozytywnie na budżet fundacji. A że ilość nie zawsze równa się jakości to chociaż adopcji było mniej to mniej także będzie zwrotów i nieodpowiedzialnych ludzi którzy przemyślą to kilka razy zanim się zdecydują
  22. Wczoraj mi komp tak przymulał że nie dało rady zrobić cokolwiek dziś jest to samo ale troszkę lepiej więc zdołałam zrobić ogłoszenia jednak opornie idzie Na razie są ogłoszenia na: gumtree.pl ojej.pl alegratka.pl kupiepsa.pl adopcjapsa.pl pajeczyna.pl
  23. Też mi się wydaje że przedostatni weekend będzie lepszy bo w ostatni to ludzie będą jak na wariackich papierach zakupy do szkoły robić i gdzie im tam w głowie będzie jeszcze myśl o adopcji psa:roll: A co do opłat też wydaje mi się że trzeba tak zrobić, w schronisku przecież też psów za darmo nie wydają. Chociażby żeby wnieść opłatę za koszty szczepień np
  24. Franka to owczarkowata szczeniorka ze schronu przyszła na czerwcowej akcji i Lena wzięła ją do siebie na DT teraz na lipcowej znalazła dom i wróciła bo podobno ojciec się na psa nie zgadza:roll: i pani która ją zaadoptowała przywiozła ją Jotce bez zapowiedzi pod drzwi zabierając smycz i szelki bo przecież je kupiła:angryy:
×
×
  • Create New...