-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
Nie zapeszając ale możecie wypisać Mrówę z grafiku jutro koło 19 nowi właścicele po nią przyjadą
-
Dopiero wróciłam do domu i przeczytałam od razu PW od Agnieszki. Podobno to właśnie syn wypatrzył Mrówkę i to była miłość od pierwszego wejrzenia:lol: Wszyscy oczekują Mrówy na początku absolutnie nie będą spuszczać ze smyczy dopóki się nie przyzwyczai ogólnie po przeczytaniu pw jestem zadowolona. Córka pani od razu chciała wejść na dogo i zobaczyć wątek mrówy więc mam nadzieje że jeśli do nich już trafi będą na bieżąco pisać na dogo. No nic zaraz do nich dzwonię i dopytam jeszcze o parę szczegółów:lol:
-
Danusiu a co się stało coś poważnego??
-
Pani pracuje i nie może być a co do adopcji to zainteresowana jest cała rodzina. Dlatego też Agnieszka pojedzie jutro na wizytę i porozmawia z synem z panią romawiała i wypytywała przez tel jeśli wszystko będzie ok to i tak rozmowa pani nie ominie bo jak przyjedzie po mrówę bądź ją zawieziemy ro będzie i wtedy już ja wypytam także ją więc ominąć jej nie ominie. A chciałam by wizyta odbyła się jak najszybciej ponieważ być może jeśli wszystko ok będzie Mrówa mogłaby zwolnić miejsce dla innego tymczasa na akcji
-
Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Pod koniec tygodnia mogę dziewczynie zrobić allegro. U mnie teraz z czasem ciężko ale chwilę na ogłoszenia znajdę:oops: -
Dzwoniła dzisiaj do mnie pani chętna na adopcję Mrówki. Państwo mieli psiaka przez 19 lat i w lipcu zmarł. W rodzinie są starsze 19 letnie dzieci które także są za adopcją. Mieszkają w Gliwicach w 80m mieszkaniu na 3 piętrze. Szukają małego pieska. Oboje pracują dzieci chodzą do szkoły i mrówka zostawałaby sama ok 6godz dziennie. Pani podała mi adres, zgadza się na wizytę przedadopcyjną podpisanie umowy i sterylkę. Potrzebujemy tylko osoby która mogłaby tą wizytę przeprowadzić kto chętny??:loveu:
-
Witamy. Mróweczce zdarzyła się wpadka w postaci wczorajszej kupki ale poza tym jest ok. Dziewczyna rozkręciła się na dobre szaleje właśnie z Milką. Jest po prostu przekochana wczoraj jak chciała wskoczyć na kolana a Milka akurat stała obok mnie Mrówa wskoczyła milce na plecy i dopiero na kolana. Skacze do piłki na wysokość ok 1,5 metra. Smakołyki łapie w locie. Wczoraj byliśmy na dłuższym spacerku to się wyszalała, zapoznała się z napotkanym psiakiem i zaczepiała go do zabawy, jednego przechodnia obszczekała chodzi bez smyczy i się bardzo pilnuje i na każdy gwizd wraca. Na smyczy chodzi ładnie chociaż zdarza się jej pociągnąć ale co to takiego jak ciągnie ok 5 kg pies:loveu:
-
Poszłabym chętnie ale w tym tygodniu jestem tak padnięta że nie dam rady. Cały tydzień do pracy po 8 godzin i codziennie spałam tylko po 4-5 godzin bo jeszcze się nie przestawiłam:shake: Ja nawet bez tymczasów na akcję przychodzę więc nie mówcie:mad:
-
ja się piszę na akcje z Mrówką jeśli można:loveu:
-
Warszawa Brodno- wlasciciel po operacji, pomoc w spacerach na cito!!!!!
Gisic87 replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Dostałam wiadomość od p. Dariusza: [QUOTE].Dziś Falka jest już z nami.Minęła doba dopiero ,ale sunia nad podziw szybko adoptuje się do nowych dla niej warunków.Widać to poniej że jest szczęśliwa że znalazła w końcu swój dom.Po Falce widać że adoptowane psy potrafią być bardziej oddane.W suni chyba drzemało pragnienie ZNALEZIENIA SWOJEGO MIEJSCA.W hoteliku napewno było jej dobrze,ale wiadomo że to tylko przejsciówka.W nowym miejscu najbardziej brakuje jej jednak kontaktu z innymi psami,których miała pod dostatkiem u dziewczyn.Blokowe psy w większości są powściągliwe w kontaktach z innymi psami,ale myśle, że pomału na wszystko przyjdzie czas.Mam nadzieje że w przyszłości nie będę żałował swojego wyboru,a i Falka będzie szczęśliwa.Jeszcze raz dziękując-Pozdrawiam. [/QUOTE] Mam nadzieje że wszystko będzie ok -
Dzisiaj znów nie dałam rady zrobić ogłoszeń:roll: Ale pochwalić muszę Mrówkę bo wytrzymała 7 godzin sama w domu nie zostawiając niespodzianki. Jak na razie to najdłuższy czas kiedy siedziała sama w domu a raczej z Milką. Jak wracam nie można jej opanować jak weszłam do domu obie tak na mnie skoczyły że nie było przebacz i zamiast od razu wyjść na dwór zostałam wywrócona i szalałyśmy na ziemi jak wariatki:evil_lol: z Milką dogaduje się a raczej nie zwraca na nią uwagi czasem podbiega gdy Milka zachęca ją do zabawy ale od razu ucieka i woli by człowiek zwracał na nią uwagę;)
-
Witamy jasne że można wręcz prosimy;) Dawno nie pisałam ale teraz praca i mam dość... Mrówka coraz spokojniejsza wychodzi już z TZ na spacer w domu grzecznie zostaje sama w domu nic nie niszczy etc. Kaszelku już nie ma więc jakoś w poniedziałek trzeba będzie zaszczepić. Śpi oczywiście ze mną w łóżku kładzie się nad głową i śpi calutką noc. Oczywiście jak wracam do domu jest niesamowita radość i dziewczyna skacze aż na metr by doskoczyć mi do twarzy:loveu: no i to jej proszenie jest niesamowite:loveu:. W domu dalej chodzi za mną ale już mniej jest pewniejsza i potrafi sobie iść do drugiego pokoju i się położyć. Dzisiaj już nie dam rady ale jutro zrobię malutkiej ogłoszenia, domek powinna znaleźć szybko. Aha na spacerkach na smyczy czasami pociągnie delikatnie ale zazwyczaj wychodzimy bez i sierotka stoi obok nogi i tylko jak już musi idzie się zalatwić i znów do mnie odwołalna jest w 100% na inne psy nie zwraca uwagi, obcych ludzi potrafi obszczekać. To naprawdę wyjątkowa suczka:loveu:
-
Dziękuję za zaglądania. Z adopcją nie będzie tak łatwo bo cholerka mała na nikogo nie zwraca uwagi dzisiaj Wojtek chciał wyjść z nią z domu wyszli przed blok i koniec Mrówka czeka pod klatką aż z niej wyjdę inaczej ona nie pójdzie w domu to samo każdego kto ją zawoła mając w ręce smaczka olewa a dzisiaj nawet Wojtka obszczekała jak do niej podszedł i chciał pogłaskać:shake: Z Milką troszkę lepiej o dziwo Milka zachęca małą do zabawy i kilka razy się to udało ale tylko na chwilkę bo Mrówę gabaryty wystraszyły:evil_lol:
-
zapraszamy na nasz nowy wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/malenka-sunia-o-wielkim-sercu-czekala-w-schronisku-obecnie-w-dt-szuka-domu-145248/#post12873056[/url]
-
Zrobiłam ładniejsze zdjęcie Mrówce część dodałam do pierwszego posta reszta tutaj: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SpgS75czOII/AAAAAAAAA4A/5Y77fGI-HV4/s576/Mr%C3%B3wka%20028.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SpgTOUFS5rI/AAAAAAAAA4c/cC7HT5YmFz0/s576/Mr%C3%B3wka%20039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SpgTD1XHKDI/AAAAAAAAA4M/TaVteMDn2y8/s576/Mr%C3%B3wka%20035.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SpgTL1vbuNI/AAAAAAAAA4Y/f_Ts6V1EGuQ/s576/Mr%C3%B3wka%20038.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SpgS1WSp-wI/AAAAAAAAA30/hJs8ZFR1dXk/s576/Mr%C3%B3wka%20017.JPG[/IMG]
-
Może być Mrówka. A więc Mróweczka w nocy spała ze mną pomiędzy poduszkami przykryta kołderką, całą noc przespała w tej samej pozycji raz tylko w nocy zaszczekała bo coś za oknem usłyszała. Rano nie było żadnej niespodzianki wytrzymała całą noc i rano grzecznie załatwiła się na dworze. Dzisiaj pannice zostały same w domu na 3 godziny, dziewczynka grzecznie czekała nie piszcząc (spytaliśmy sąsiadów) w domu nic nie zniszczone poza stertą gazet ale to moja niszczycielka zrobiła bo to uwielbia. Dziewczynka cały czas chodzi za mną gdzie tam i ona teraz siedzi obok i nie spuszcza mnie z oczu:lol: Zabrałam z domu kabelek więc zrobię dziś dziewczynie lepsze zdjęcia. Na spacerku się pilnuje a wręcz nie chce odejść od nogi:evil_lol: Co do kaszelku wczoraj kilka razy pokaszlała i kichła ze dwa ale dziś i w nocy już było ok więc mam nadzieje że jednak to nie kk ale zobaczymy jak jutro będzie i najwyżej podejdziemy do weta tutaj na ordona bo to kilka kroków;)
-
Zapadła decyzja że zabieramy na tymczas psiaka ze schroniska, niedużą suczkę lubiącą inne psy najlepiej z krótkim włosem takie a nie inne wymagania były ponieważ przez najbliższe 3 tyg będę mieszkać u dziadków TZ i nie mogliśmy pozwolić sobie na dużego psa. Pani ze schroniska przedstawiła mi 3 suczki...decyzja padła na pierwszą wystraszoną suczkę którą zobaczyłam. Dlatego też chcę wam przedstawić ok 2 letnią suczkę, w schronisku nazwaną Perełką. Będę wdzięczna za wymyślenie imienia dla dziewczynki bo ja już nie mam pomysłów na imiona dla tymczasów:oops:. Sunia razem z 3 pozostałymi została oddana do schroniska jeśli dobrze zrozumiałam. Sunia wyciągnięta z boksu wystraszona na każdy ruch ręki mrużyła oczka jednak już w aucie pokazała się jako niesamowicie wierny i oddany pies. W domu chodzi za mną krok w krok czeka przed łazienką piszczy by móc obok mnie położyć się jak siedzę na fotelu jak nie zwracam na nią uwagi zaczyna prosić łącząc przednie łapki i machając nimi śmiesznie nie można na te prośby nie zareagować. Bidula co chwilę popiskuje by chociaż człowiek zechciał na nią spojrzeć. Ma w sobie też niespożytą energię jak wstanę z fotela wstaje i zaczyna skakać zadowolona a jak tak skacze to odbija się łapkami od nóg:cool3:. Na moją Milkę powarkuje ale mam nadzieje że to minie bo od przyszłego tyg pracę zaczynam i nie będę miała jak odizolować psów podczas mojej nieobecności. Dziewczynce zdarzyło się zrobić kupę w mieszkaniu ale to pewnie ze stresu jednak na dworze nawet spuszczona ze smyczy (blok jest na ogrodzonym terenie i nie ma możliwości ucieczki) chodzi obok nogi i jeśli już musi to odchodzi na chwilkę na trawę by się wysikać i zaraz wraca i stoi przy nodze taki mały wierny psiak. Osoba która ją adoptuje będzie na pewno przeszczęśliwa i dziewczynka na pewno odwdzięczy się za każdy gest;) Za kilka dni zostanie zaszczepiona (na razie poczekamy bo troszkę kaszelek mamy) a później sterylka Zdjęć na razie nie mam tzn będę mieć takie z telefonu ale to za chwilkę [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/Spb4AW0dO7I/AAAAAAAAA3I/jFZlnAFXNuE/Zdj__cie0170.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SpgSuezk_2I/AAAAAAAAA3s/A2gmhpY8v1M/s800/Mr%C3%B3wka%20014.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SpgS5Hb1PuI/AAAAAAAAA34/Q6_5-bIHBfg/s800/Mr%C3%B3wka%20020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SpgTB1d5qNI/AAAAAAAAA4I/zEVeAr649QE/s576/Mr%C3%B3wka%20034.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SpgTGVCpQXI/AAAAAAAAA4Q/d2g_LxaQtzA/s576/Mr%C3%B3wka%20036.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/SpgTJYArG5I/AAAAAAAAA4U/vc2NB8GH_X4/s576/Mr%C3%B3wka%20037.JPG[/IMG]
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='BoUnTy']Hera nie jest sterylizowana, czekamy na 1 cieczkę. [SIZE=4][COLOR=Olive][B]TINA:[/B][/COLOR][/SIZE] [B]Wpłaty:[/B] Wiesława K. 200zł Tatiana Justyna R. 100 zł [B]Wypłaty:[/B] - 20 zł. - szczepienie p/w wściekliźnie - 10 zł. - tabletki na odrobaczenie - 25 zł. - odpchlenie --------------------- RAZEM: 145 zł.[/quote] To jest post z 14 lipca więc kasę dostała i powinna starczyć do połowy sierpnia ale Ania napisała mi że cały miesiąc sama ją żywi nie wiem może była jeszcze u weta Teraz zobaczyłam że jest tu błąd bo powinno zostać 245zł