-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ale ona jest kochana..:loveu: nie mogę się napatrzeć, jest taka grzeczna. Rozbrykała się, ale wie kiedy trzeba przestać, kiedy grzecznie leżeć, a kiedy dokazywać na całego :diabloti: żeby tylko to wszystko szybko zeszło...:roll: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Mała jedną kąpiel już ma za sobą, zniosła jak zawsze dzielnie, prawie idealnie :) druga jutro, no musi 5 dni minąć.. Jest lepiej, to na pewno, bo była tragedia. Mam ONke chorą na nużycę, teraz w sumie grzybice złapała, od zawsze ma problemy ze skórą :roll: wiem ile to kosztuje.. :mad: To ja czekam na info, za którą karmą jesteśmy. JA bym zaufała Boschowi, no ale nie wiem ;) czekam na decyzję, lub mocną sugestię :eviltong: -
Ale cuda masz na tymczasie :loveu: wesoło tam musisz mieć z taką ilością :diabloti:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagienka42']podaj konto na pw wpłace chociaż pare groszy bo ostatnio nawet nie mam czasu na bazarek jak coś wymyśle to jeszcze dodatkowo zrobie;)[/quote] Dziękuję..:oops::oops: a to nasza Ślicznotka :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/303/267da96889bdf1a9med.jpg[/IMG][/URL] :loveu: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Muszę pożyczyć od kogoś aparat.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/416/ba7a3fb4a58fef66med.jpg[/IMG][/URL] Tu widać w miarę brak sierści na pyszczku.. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ja co wizytę dostaję od weta próbki RC :lol: dziś jest 6.. Mała ją bardzo lubi :) no nie wiem najwyżej wybiorę się po kilka innych próbek :eviltong: a na poważnie wiem., że Boscha poleca, RC też no ale cena :roll: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
O moshh.. to kobitki ja już nie wiem. Jest RC, Purina, Brit, Bosch jest w czym wybierać. Najważniejsze żeby mała doszła szybko do zdrowia. A co, jakie cuda wywołuje, dowiemy się za kilka lat :roll: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Śliczna i coraz bardziej zadziorna :) :loveu: O Boschu mówił, że jest dobry i cena okey. Co do Krak-vetu, na razie mogę mailem spytać, ostatnio mi odpisali jak prosiłam o radę, bo nie mam kiedy tam jechać :razz: Tak jak mówiłam, podejmiemy decyzję wspólnie i ja to kupię. Na razie mała ma co jeść :) -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Wiem, Bazyliah śledzę wątek kielecki :) dzięki jeszcze raz. Mała właśnie warczy na firankę :evil_lol: zmieniła się o 180 stopni przez te 5dni. Współlokatorka po powrocie z weekendu myślała, że już mam innego psa :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/38/f72dd68ab476c1c2.jpg[/IMG][/URL] -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Właśnie sprawdzam ceny Krak-vetu. [URL="http://www.krakvet.pl/karmy-podzial-firm-c-23_25.html"]Psy > Karmy - podzia� wg firm | KrakVet.pl [/URL] sprawdźcie, podejmijcie decyzję, a ja kupię. Chyba, że taniej będzie u weta. Moim psom zawsze się gotuję najróżniejsze zupy, nie znam się na karmach. A sunia potrzebuje teraz uzupełnienia wszystkich witamin itd.. Bazyliah ja nie planowałam chorego psiaka.. :oops: nie mam ani warunków, ani doświadczenia.. Więc pytam i szukam.. [URL="http://www.krakvet.pl/karmy-podzial-firm-c-23_25.html"] [/URL] -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
To ja nie wiem co gorsze.. Grzyb czy nużyca :roll: chciałabym żeby zdrowa była, a wina niedożywienia, ale chyba nie ma tak dobrze... Purinę też polecał. To trzeba podjąć decyzję, ja jutro kupię. [COLOR=DarkRed]Chcę każdą decyzję wspólnie podejmować, bo to też Wasze pieniądze.[/COLOR] -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dzięki Bazyliah za zainteresowanie. Sprawdzał lampą, ale nic się nie zmieniło. Sunia ma mocno różową skórę na łapkach, klatce piersiowej (tu też częściowy brak sierści). Ma tak jakby łupież na całym ciele, (po kąpieli mniejszy), sierść jej nadmiernie wypadała, teraz jest poprawa trochę. Jak przyjechała w środę to wokół pyszczka miała zrogowaciałą skórę, teraz to zeszło. Nie ma jednak sierści tu i skóra mocno różowa. Jeśli to nużyca to jutro będzie wiadomo. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
My wróciłyśmy. Nawet nie drgnęła podczas zeskrobywania. Zapłaciłam te 20zł za zeskrobinę, on podejrzewa nużycę i 10zł za badanie wydzieliny z ucha. Wziął mój numer, ma zadzwonić jak będą wyniki. ;) [COLOR=Navy]Dziś dostałyśmy 6 paczuszek RC[/COLOR] :cool1: więc Mała ma na parę dni jedzenie, na zmianę z kurczakiem :eviltong: zaraz zerknę na te ceny. Wet pokazywał mi karmę, Bosh się chyba nazywa, 14zł 1,5kg. Mówi, że jest porządna, no chyba że chce RC, to zamówi. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Wróciłam z zajęć i zaraz idziemy do weta. Pytałam na poczcie, tak jak myślałyśmy nie można listem, musi byc paczka i to taka żeby się nie potłukło, żeby szybko doszła ok 13-15zł :crazyeye: nie wiem czy ta Pani wie co mówi. Ale tak jak mówiłam, zapłacę sama te 20zł i zrobię badania tu, przynajmniej będę mieć pewność, że próbka została pobrana prawidłowo :roll: no i badamy uszy. Doszły dwie wpłaty: [B]Masza4 - 30zł Chita - 30z[/B]ł Dziękujemy:Rose: A pisałam już, że Nancy jest bardzo bystra, grzeczna, przytulaśna i w ogóle?:lol: Naprawdę jest bardzo radosnym psem, taki mały ideał :loveu::loveu: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Noc, do udanych raczej nie należała.. Dziewczyny ja nadal podtrzymuję, że nie mam warunków dla psa chorego :placz: Ona jest cudowna i ciężko mi to pisać, ale ja nie mogę sobie na to pozwolić :roll: cały weekend spałam u koleżanki w pokoju, Mała u mnie i było okey. Przewietrzyłam rano i w miarę było, choć dywanik jak tylko Nancy ode mnie pojedzie idzie na śmietnik, a posłanie do odkażenia. Nancy śpi na posłaniu przy łóżku, grzeczna jest nie pcha się na nie jak jestem, bo jak spała sama w pokoju to na łóżku:mad: jak tylko wchodziłam to szybko zeskakiwała i od razu na posłanku leżała :cool1: Poprzednia, Roxi, potrzebowała na pewno więcej kontaktu z człowiekiem, czasem ze mną w łóżku spała, ale w ogóle nie czuć jej było. Każdy brał ją do siebie, latała wszędzie i strasznie dokuczała :diabloti: Ja Nancy na dwór nie wyrzucę, choć ona lubi spać na balkonie, to i tak ją wołam żeby w domu spała, ogrzewanie przykręcone, wietrzę co jakiś czas i mnie przewiało :oops: a na przeziębienie nie mogę sobie pozwolić. W nocy ją głaszcze, bo co na nią spojrzę to nadstawia główkę albo brzuszek do miziania :loveu: no ale ręce później tak pachną, że muszę iść szybko myc i obiecuję sobie, że nie dotknę do rana, ale potrafię tak latać kilka razy w nocy. Ja nie wiem co to będzie jak ja kiedyś dziecko będę mieć :oops: na każdą czkawkę, głębszy oddech Nancy się budzę i patrzę czy okey jest... Więc proszę Was jeszcze raz,[COLOR=DarkSlateGray] pomóżcie mi znaleźć dla niej dobry DT[/COLOR], gdzie będzie mogła mieć swój kąt i idealną opiekę. Ja szczeniaki zdrowe mogę wziąć na DT. Nie chcę przeprowadzać selekcji, to niesprawiedliwe, ale tak jak Wy nie możecie jej z różnych powodów wziąć, tak i ja, nie mogę jej zatrzymać, bo nie mam warunków odpowiednich :-( i chyba nie można stwierdzić, że nie podołałam temu. Nie mam do nikogo pretensji, do siebie raczej też nie, bo chciałam pomóc kolejnemu psiakowi, no ale każdy pomaga jak umie i jak mu na to sytuacja pozwala....:placz::placz: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Mała bardzo "pachnie"..:roll: mam nadzieję, że jutro ją będę mogła wykąpać, albo chociaż jakiś środek kupię. Nie wiem od czego to zależy. Chociaż tyle, że oddech choć trochę się poprawił i gazy nie są takie intensywne :oops: mówimy dobranoc Cioteczkom ;) -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Masza4']Tylko się oczki-diabełki świecą :evil_lol:[/quote] A i dobrze :diabloti: urocza jest przy tym :lol: Dziś śpię z małą w jednym pokoju :roll: mam nadzieję, że nie będę się tak fatalnie czuć jak ostatnio. Niby zapach trochę słabszy, ale to jeszcze nie to..:shake: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='zaginiona sara']to byl dla niej wielki szok musialam stosowac sztuczki zeby ja pozniej zlapac[/quote]? Psa nie można ganiać, tylko odchodzić jak nie chce przyjsc. Ona się już nauczyła :) NA smyczy chodzi, jak ją spuszczę z niej to przychodzi na zawołanie. Ale to tylko koło bloku, bo teren ogrodzony. Gania jak goopek :lol: I teraz jak chce sie załatwić to staje pod drzwiami i siedzi póki nie pójdę z nią :loveu: bardzo się otworzyła, jeśli tak to można nazwac. Aż dziwne, że po tak krótkim czasie.. -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No to w takim razie jestem pod wrażeniem szybkości jej uczenia się :) chodzi już grzeczniej, czasem się upiera, jak chcę wracać do domu, a ona jeszcze wszystkich potrzeb nie załatwiła, albo nie wyganiała się dostatecznie :diabloti: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No to jutro pojadę do weta, badać uszy ;) -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']masc oridermyl jeszcze byla u mojego weta-jak potrzebna to piszcie pw[/quote] Na razie to tylko przypuszczenia weta, bo woskowina ciemna i sucha niby :roll: trzeba czekać na badania. Ale dziękuję :) Mała już prawie całkowicie swobodnie chodzi po całym mieszkaniu, czasem tylko ją coś wystraszy.. Współlokator przekupił ją dziś plasterkami szynki i już do niego też podchodzi.;) no i zaczyna rozumieć do czego zęby służą... :mad: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Spytam jutro ile będzie kosztowała wysyłka dwóch probówek, raczej to będzie paczka niż list. Zobaczymy ile to kosztuje, bo musi szybko dojść, żeby te paskudztwa nie padły po drodze. Jeśli to będzie kilkanaście złotych, to zrobię w Krk, koszt 20zł. Jeśli mniej to wyślę . Jeśli nie wyjdzie nużeniec na drugi dzień, to to jest grzyb :roll: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Dziewuchy nie kłócić się, bo poskarżę moderatorom :nono: :diabloti: Tak jak pisała Zulugula na tamtym wątku, poprzednia moja tymczasowiczka miała swoje ogłoszenie w Metro i miałam sporo telefonów, wybrałam jeden, mała tam szczęśliwa jest, bo mam raporty co jakiś czas :) byłam na wizytach przed adopcyjnych i były domki szukające suni "na kolankowej".. Jeden domek był fajny, godził się na wszelkie warunki, posiadający dziecko i psa, myślałam, że Nancy tam będzie idealna, oswoi się u mnie z mieszkaniem, nauczy zachowywac czystość i ją wyadoptujemy tam.. No ale suńka jest chora i to komplikuje sytuację, a Ci Państwo chyba wczoraj wzięli innego psa..:roll: Ciągle zastanawiam się czy dawać ogłoszenia o odpowiedzialny domek z podkreśleniem choroby i wzmianką o możliwości wsparcia? Tak jak Agata69 pisała, takie psinki mają "wzięcie" bo to małe i straasznie przytulaśne. A jak się Nancy popatrzy w oczy i zacznie tak niesamowicie merdać ogonkiem to każdy problem idzie w niepamięć :) Charakter to ona ma cudny, jest bardzo bystra, czasem jeszcze wycofana. Ale w końcu widzę, że to szczenię :lol: (właśnie zaczepia firankę :oops:) Zaginiona_saro, ona chodziła kiedyś na smyczy? -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Nie no Nancy tyle je, że trzeba więcej :diabloti: w przybliżeniu podałam :eviltong: Tak się zastanawiam ja jutro prawie cały dzień zajęcia, ale postaram się spytać o cenę i wysłać tą paczkę. Bo chyba rzeczywiście, by to było podejrzane wysłać listem. Bo jeśli to będzie mała paczka, a cena kilkanaście zł za priorytet, to może zrobię na własny koszt za 20zł tu u tego weta badania? No ale to wszystko od ceny zależy ;)