Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Bardzo szkoda, bo by wszystko jasne było.. :-( A Nancy nadal kochana :loveu:
  2. Ojj chyba nie będzie tak źle :) dużo osób jeździ z psiakami.. Obie tymczasowiczki przyjeżdżały do mnie z daleka :) jest okey, niektórzy dla wybitnych przypadków polecają i stosują Sedalin, ale to dawka mini, minimalna..;) ale jak jest transporterek jest dobrze :eviltong:
  3. [quote name='Masza4']Soemo możesz zażądać zwrotów kosztów badania. Zależało Ci na czasie, a ono nie zostało wykonane. Nie powinno być problemu z oddaniem kasy.[/quote] A wiesz co chyba się wybiorę.. :mad: choć wolałabym już wszystko wiedzieć i zacząć mała leczyć.:roll: No ale muszę jutro gdzieś jechać pierw zadzwonię i się upewnię czy wykonają od ręki badania...
  4. [quote name='an1a']Soema, czyli jednak? :) Tzn, że jeszcze 1 maluch zostaje bez DT?[/quote] Nie obiecuję, bo to zależy od wyników Nancy..:roll: a to na razie dla mnie najważniejsze.Jak tylko będą ok, to porozmawiam z Rufusową :)
  5. To powiedz mamie, że już niedługo.. Do "zapachu" mojej z DT współlokatorzy się trochę przyzwyczaili, a trochę sam przeszedł po kąpielach i lekach. Też miałam wyleciec, ze mną by łatwiej było. Wierzę w Twoją mamę ;) damy radę..
  6. [quote name='Pusiakowa'][SIZE=5][COLOR=red]KOLEJNY BAZAREK!!!!![/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/upieksz-swoj-dom-piekna-roslinnoscia-bazarek-dla-nancy-do-20-12-a-126747/#post11396566[/URL] [/COLOR] Cioteczka [B]zaginiona sara[/B] dala roslinki i zdjecia na bazarek!!! :loveu:[/quote] Dziękuję Wam kochane :loveu: Przyszła wpłata od [B]Jagienka42 - 30zł :Rose: [/B]jutro pojadę gdzieś, nie wiem, gdziekolwiek żeby ktoś w końcu porządnie zdiagnozował Nancy :angryy: bez przesady..
  7. sleepingbyday coś Cię nikt nie słucha :roll: a taka szansa dla psiaka...
  8. Co do szczepień to psiak musi być bez towarzyszy (pasożytów) no i trochę dojść do siebie.. Wiem właśnie o Maji, może kiedyś mąż będzie jechał, ale to nic pewnego. Maupa4 czasem jeździ, kiedyś Martulinek mi psiaka z Wwa przywiozła. Trzeba wrzucić zapytanie na transportowy, Pati-c miała psiaka wieźć, ale chyba w końcu coś nie wyszło, to miało być za zwrot kosztów. Ja jutro pojadę gdzieś do weta i się dowiem co i jak z Nancy :roll: a mamie się należy bukiet kwiatów, (albo coś mocniejszego, że znosi Małe:diabloti:) jak byś musiała je do schronu odwieźć to ja nawet psa u chłopaka w mieszkaniu ulokuję :evil_lol: one są takie kochane.. a wątpię czy ktoś wysterylizuję Kore :p za ładna. A wujkowi nie można pomóc finansowo, zrobic zrzutę i wytłumaczyć :-o je i tak trzeba wysterylizować po pierwszej cieczce..:roll: EDIT: Koleżanka[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/24097.html"] sleepingbyday [/URL]jedzie do Krk w piątek pociągiem.. Jakby co :roll:
  9. O jakiej osobie mówiłaś, że do Krk jeździ?:> tak czy siak muszę Nancy szybko zdiagnozować.:roll: jestem zmuszona chyba kolejne badania robić, więc na dniach będę wiedzieć. Mam nadzieję, że one szybko znajdą DS i nie trafią do schronu.. Rozumiem Cię doskonale, bo ja chorych psiaków na mieszkaniu mieć nie mogę, a nikt mi nie powiedział, że Nancy chora :shake: i też mam nieciekawie.. W sumie się trochę uspokoiło, ale wiem co czujesz. Też schron jej groził :angryy:
  10. Czekam na wyniki...:roll: a tu dopiero w piątek :mad: spytam.. Może do innego weta pójdę i jakoś szybciej to wyjdzie. Jakbyś naprawdę nóż na gardle miała to będę myśleć. Bo strasznie mi się ta Kora podoba, Berta też :) zresztą Mamba też ma coś w sobie :loveu:
  11. Kurde.. ja bym ją wzięła jakbym wiedziała, że Nancy jej nie zarazi. Kiedy ta osoba jeździ do Krakowa? Ona jest ładna, powinna dom szybko znaleźć, może by nawet nie było konieczne brać ją do Sandomierza.
  12. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/416/94efa9e93b77cc3fmed.jpg[/IMG][/URL] zdjęcie zdjęcia :lol: robione telefonem... Pasowałaby?:P kurde myślę.. nikt w Wwa nie przygarnie żadnej :roll:?
  13. sleepingbyday Ty chcesz kolejnego dziadziusia adoptować?:oops: Czy ja coś źle zrozumiałam..:razz:
  14. [quote name='rufusowa']ciotka jeszcze by u Ciebie została i co? :evil_lol: nuzeniec u mnie nie wyszedł - podobno żadko go mozna znaleźć..ocenia sie stan na oko ;)[/quote] No zostałaby i bym 3 ONka miała i przez kolejne lata wypominanie, że miał być jeden :evil_lol: a u mnie wszystkie ciachniętę i.. cudowne rozmnożenie :eviltong: nie no nie zrobiłabym tego rodzicom :cool1: U Nuki wyszło po badaniu zeskrobiny pod mikroskopem, u Nancy (DT) to też może być to...:roll: ja psa chorego nie bardzo mam jak mieć, bo mieszkanie wynajmuję i taki był warunek mego DT. No, ale stało się jak się stało, nie mam na razie gdzie Nancy oddać, jedynie schron :shake: nie zrobię tego żadnemu psu, najwyżej z mieszkania wylecę. Nie wiem czy wyrobię z dwoma szczeniakami. Nancy po 2 dniach nauczyła się załatwiać na dworze i już sama woła.:cool1: no i nic kompletnie nie niszczy :eviltong:
  15. O mosh to moja Kora jedzie?:eviltong: no dobra to zmienię w ogłoszeniu, że jedzie.
  16. Moja sunia (ON) w domu ma od 9miesiąca życia nużyca, co jakiś czas się odzywa u niej :angryy: wiem jak jest.. Co do mojej z DT, dziś miały być wyniki, ale padł mikroskop i będą w piątek. Muszę iść do kogoś innego :mad: Ja bym chętnie tą ONkowatą wzięła na DT, bo raz, że szybko dom by znalazła, a dwa że mi się baardzo podoba :lol: gdybym wiedziała, że Nancy jej nie zarazi.. to by już krakuską mogła być :roll:
  17. To piszcie, która jedzie, bo nie wiem co pisać o miejscu pobytu.:eviltong: Albo wstawię wszystkie :lol:
  18. Ja je widzę i wiem...:-( Nie wiem czy się zgodzą, ale zawsze jest kwestia transportu. Ja jestem w Krk, mam na DT sunie z chorobą skóry, jeszcze nie zdiagnozowana (chyba nużyca, albo.. grzybica, bardziej prawdopodobne to pierwsze, więc nie zaraźliwe - pierwszy banerek w podpisie) do Sandomierza jadę dopiero 19grudnia. Chyba, że do tego czasu by dom w Krk na przykład znalazły, albo coś.. ewentualnie by pojechał ze mną.. :roll: one oprócz robaków i pcheł, to nie mają żadnych chorób. BO obecna tymczasowiczka też miała być zdrowa :roll:
  19. Ja nie wiem czy mam kogoś ugryźć, kopnąć czy...:niewiem: Dzwoniłam.. siadł im mikroskop :roll: wyniki będą, ale... na piątek :angryy::placz: Mógł d.... zadzwonić :roll: Jestem 30zł do tyłu, nieważne, ale nadal nie wiemy co jej jest. Muszę szukać innego weta, gdzie wyniki będą od ręki (nużyca przynajmniej)
  20. Która sunia jedzie do Gdyni :> to gdzie mogę to wstawię. Ponowię Gumtree. Bo tam szybko spadają. I trzymajcie kciuki za Cafeanimal :roll: do Krk i tak pewnie by z transportem ciężko było :shake: nie bardzo by Cię to ratowało.. EDIT: już wiem, że Mamba ;)
  21. Zrobię im ogloszenie na Cafeanimal. Może uda się im i będą w Metro :roll: Porozmawiam jeszcze z rodzicami, czy by dało radę wziąć małą na Święta jak wrócę.. Ale chyba małe szanse, 2 ONki już w domu mam.
  22. [quote name='Bazyliah']Kiedy będzie info od weta? :cool3:[/quote] Czekam na telefon, daje mu czas do 17 później zadzwonię :cool1: po coś ten numer ode mnie wziął..:mad: do 21 ma otwarte więc zdążę podejść i go kopnąć w kostkę :eviltong:
  23. Ja mam na razie sunie na DT, do tego z chorobą skóry..:roll: ale są śliczne. Na gumtree mają ogłoszenia? Na cafeanimal? orientuje się ktoś? Na mam kiedy całego wątku przeglądnąć, może wieczorem.:oops:
  24. Pisałam o Boshu :eviltong: każdy wet poleca co innego. No ale zazwyczaj ostatnio to RC, Purinę, no i Bosch i Brit. Poza tym każdy psiak inaczej reaguje.. Więc trzeba coś kupić na początek, a potem wszystko samo się zweryfikuje chyba. A ten Gamoń mały znów atakuje zasłonki :evil_lol:
  25. [quote name='Masza4']Ja niestety przy doborze karmy-Bosch, czy Brit nie pomogę. Nie znam, więc nie zabieram głosu. Myślę, że rozsądnie byłoby pogadać z wetami na ten temat.[/quote] Pisałam co ten mówił. Ja czasem też nie bardzo wierzę w to, co polecają. Bo mogą się kierować nie tylko dobrem psa. Ale ten mój wydaje mi się, że naciągnąć mnie nie chcę i wcisnąć czegoś, co ma reklamować. Jeśli chcecie mogę kupić RC, ale nie wiemy jeszcze ile będzie kosztowało leczenie Nancy :roll: wiem, że 1,5kg - 14zł, za Bosch może wzbudzać wątpliwości, ale RC narzuca straszne ceny. A podobno pod względem składników są bardzo podobne. - (to słowa weta)
×
×
  • Create New...