Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='Bazyliah']Emma ma dziś fazę szaleństwa :roll: popierdziela po domu, zaczepia wszystkich, z braku chętnych do zabawy właśnie bawi się swoim ogonem.[/quote] To na Ciotka czekasz?!:eviltong: Ruchy, ruchy :evil_lol:
  2. [quote name='Basia1968']ale śliczny:loveu::loveu: podobny do Nancy, którą miałam na tymczasie.:loveu::loveu:[/quote] Basiu bardzo podobny :crazyeye: oczka ma tylko inne niż ma psina. Może to ona "pączkowała" :mad: :eviltong: w sumie 2 miesiące starsza :cool1:
  3. [quote name='zaginiona sara']jaki slodki czy to Nancy urosla czy to taki maluszek:crazyeye:[/quote] A jedno i drugie. Z Nancy się piękna pannica robi, a to małe (nadal bez imienia) jest naprawdę malutkie i bardzo spragnione miłości. Nancy go strasznie poniewiera :lol: ale mały ją tak obszczekał dziś i warczał na nią, że sama mu ucho oddała i uciekła :eviltong: potem go wytarmosiła za łapki i uszka :diabloti: Jadę dziś z nimi do weta, psiaka trzeba zbadać, bo ma katarek, a Nancy zaczyna znów sierść wypadać. Jednak nie ma tak dobrze i chyba trzeba będzie podać kolejne zastrzyki.
  4. [quote name='Tola']Moze to przeziebenie... Ale faktycznie trzeba malca zbadac; u nas wet badał go chyba w środę...[/quote] Mi mówiono, że wczoraj był u weta. Tak czy siak, lepiej skonsultować. :) mam nadzieję, że to przeziębienie.
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/312/4b2594ff89980524.jpg[/IMG][/URL]
  6. No to rzeczywiście.. :mad: a ta znajoma Asior?
  7. Jak obiecałam, net śmiga to zobaczcie naszą Pannę :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/48/d31407cde045b516med.jpg[/IMG][/URL] Trudno ich złapać w bezruchu :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/434/d8e80156b2a3bc58med.jpg[/IMG][U]złap mnie za łapkę..[/U][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/47/e4dfde3c50e5a284med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/312/6aa3ecfc9edd8cc5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/47/a1a483d2f3b64fecmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dziękujemy :loveu: Nasza panna dzielnie się spisuje w roli opiekunki :) do kuchni jej nie wolno wchodzić, a jak Mały zmierza w tamtą stronę to łapie go za tylną łapę i wyciąga :diabloti: czasem próbuje mu drogę zastawić, ale on bez problemu pod nią przechodzi :eviltong:
  9. [quote name='karusiap']aaaa wlasnie juz dzwonie na nr od jagienki edit: na razie nikt nie odbiera[/quote] zakręcona dziewczyna :evil_lol: trzymam kciuki
  10. Acha, no dobrze Karusiap jak coś to się polecam na przyszłość :eviltong: To nikt dziewuszek nie chce..:roll:
  11. [quote name='jogi']Soema biegunka pewnie sie pojawi, bo przy zmianie jedzenia z tak podłego na dobre to nieuniknione. Zaopatrz się w lakcid, węgiel, a jak trzeba będzie to i antybiotyk. napisze ci na pw, jak coś[/quote] Dzięki jogi, jak coś będę pytac. Na razie to martwi mnie co innego. Oczka mu bardzo łzawią, co prawda mniej niż wczoraj, no ale. No i jak wczoraj usypiał, to po jakimś czasie dostał takiego ataku kichania, że nie mógł spać, no i katarek ma. Podobno wet jak go wczoraj badał, powiedział, że jest zdrowy, ale ja się chyba przejdę jutro do swojego.. Jak się nosówka objawia?
  12. [quote name='Bazyliah']Samotny Emak szuka domku![/quote] A gdzie ma rudzielców? Szukaj Emuś swego domku !
  13. Zobaczymy jak mi sesja pójdzie :diabloti: w tym tyg już dwa egzaminy..:cool1: a wieczorem Kłopotek przyjeżdża na noc do nas (psiak z Krk, znalazł dom w Katowicach) jutro jedzie do domku stałego :lol: A co do małego, w Zamościu źle się szczenięta karmi, zawsze są problemy. A on dostał zupki z ryżem, marchewką, kurczakiem i w końcu mógł się załatwić porządnie :) A Nancy mu strasznie matkuje i znów go zaczepia :evil_lol: z ogłoszeń nikt nie dzwoni.
  14. To trzymamy kciuki za miłą podróż dziewczyn :lol: oby Klara się szybko zaaklimatyzowała :)
  15. Ty czy TZ?:eviltong: nie martw się, mam jeszcze fotel rozkładany :diabloti: ajj no lubię Cię :loveu: ...:evil_lol:
  16. [quote name='Bazyliah']Ślizgiem, Ciotka, ślizgiem do tych gówienek. Tylko uważaj, żeby w porę zahamować :evil_lol:[/quote] Uczę się, uczę.. :evil_lol: jak coś to na korepetycje do Cię przyjadę :eviltong: TZ śpi... Nancy, wbiła na łóżko śpi... mały przytulił się do kolan, śpi.. a ja... nie mam miejsca :mad:
  17. On dostał troszkę zupki (ryż, kurczak, marchew) i już 7 koopek zrobił, wszystkie olbrzymie (nie ma biegunki, uff) i brzuszek od razu lepszy, ale to jeszcze nie to. Cały kręgosłup da się wyczuć :roll: Będę mu namaczać Bosha, żeby mu niczego w organizmie nie zabrakło :) witaminy dla szczeniąt też mam. Ale pomału. strasznie mu oczka łzawią, nie wiem czy to od zimna, czy może trzeba skonsultować z wetem. A wiecie skąd te psiny? Z matką były? Liczny miot? Bo te krzywe tylne łapki, to z niedożywienia pewnie :roll:
  18. Ciotka to maleństwo dziś przyjechało do mnie z książeczką i właśnie taką wielką pigułą, którą mam podzielić na 3 i dawać 3dni pod rząd, a jakoś tydzień po tym można już szczepić. (wcześniej też był odrobaczany ok 4) To jakiś nowy lek, podobno dobry. Panakur się nazywa, czy jakoś tak..
  19. [quote name='Bazyliah']Ja Wam mówię, zeżarł psom ucho :evil_lol: Kilka postów wcześniej już Soemie ślinka leciała na te uszy :diabloti:[/quote] Ale se Ciotka grabisz...:mad: ja się chyba wybiorę do Zielonki, moment ukrócę :eviltong: jestem odurzonaa zapachami :diabloti: 7 kupa SZCZENIAKA poszła :crazyeye: nie wiem kiedy on się ostatni raz załatwiał :roll: Ale Nancy jest chyba pełna podziwu, bo ja refleks uskuteczniam :diabloti: mam w kieszeni papier/ręcznik/chusteczkę i staram się na czas podłożyć :evil_lol:
  20. Nie da się go nie kochać :loveu: zresztą jak tylko net zacznie normalnie chodzić i uda mi się zrobić zdjęcia to same zobaczycie :) Skąd takie maleństwo wie, że łóżko jest najlepsze. Brzuszek go musi troszkę bolec, czasem ciężko mu się załatwić, ale jak tylko się go przytuli to się uspokaja.. Tyle miłości takie cudo potrzebuje..:roll: aż nie chcę myśleć o tych 30 co zostały w schronie:-(...
  21. [quote name='beka']Coo ten TZ jadł???:diabloti:[/quote] O mosh.. pięknie..:oops::oops: to chyba tak od tego zapachu :roll: Mały, nowy nabytek smrodzi tu równo :diabloti: ehh, ale mam nadzieję, że nie będzie aż tak jak z Twoją małą.
  22. [quote name='Masza4']łojejciu...1/3 Nancy :evil_lol: To musi byc piękne :loveu: Odrobaczcie szybko, skoro brzuchol taki wielgachny.[/quote] Jest piękny!:loveu: był odrobaczany, powtórka 13, 14, 15 ma taką wielgachną pigułkę, na 3 ma być podzielona. Tam na zamojskim wątku są zdjęcia, szczeniaka, suni której odbyt wyszedł na wierzch :angryy: tak są tam karmione.. [SIZE=1]A tu ciągle trwa przepychanka o ucho :diabloti:[/SIZE]
  23. Nancy ma.. kolegę :) miała być koleżanka, ale coś nie wyszło. Malutkie 1/3 jej, z potwornie wielkim brzuchem.. TZ zostawiłam samego z nimi na pół godziny, to 5 razy się załatwił olbrzymimi kupami :oops: Nancy bardzo zazdrosna, trochę była obrażona. Ale pilnuje go, niestety net jeszcze niesprawny więc fotek nie będzie...
  24. Mały jest już u mnie :) cudne maleństwo, ale takie biedne... Brzuszek miał ogromny, ale elegancko załatwił się w pokoju.. 5 raz i każda kupa większa praktycznie od niego :crazyeye: TZ akurat wtedy był z nimi sam:diabloti: tylne łapki ma krzywe, źle chodzi, ale mam nadzieję, że porządna karma i opieka pomogą..
×
×
  • Create New...