Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. O kurde :eviltong: gdzie Ty takie cudo znalazłaś? On nawet mniejszy od Biszkopta :roll: co za de*il go mógł wyrzucić?:mad:
  2. Pani mieszka sama, w przytulnym mieszkaniu. Pojechałam z obiema suniami, darciuch został z koleżanką. Pani zawsze miała psy, miała sunie jedną ponad 17 lat, drugą po rozwodzie wziął mąż. Miała jamnika - psa, trafił do niej jak miał 4 tygodnie. Mówił, że kiedyś kupiła nowe łóżko, wyszła gdzieś na chwilę a psiak wykopał w nim ogromną dziurę, aż do sprężyn. Była wściekła na niego, miał 8-miesięcy wtedy. Tak się ułożyło, że akurat wtedy przyjechała do niej znajoma, wzięła od niej tego psiaka, bo ma dom z ogrodem. Pani mówiła, że pierw to jej ulżyło, bo dla niej wyższoś suń nad psami jest niepodważalna, ale po 2 dniach jej się strasznie tęskniło. Jamnik teraz kopie dziury na podwórku :) Ale wiecie co jest ciekawe, ta Pani mówi, że wszystkie psy ją lubią. Byłam z obiema suniami, Nancy siadała obok tamtej Pani nie mnie, a mała mi się wpychała na kolana, choc Pani ją przekupywała smakołykami. Pierwszy raz Nancy się tak zachowywała, byłam tam z koleżanką, która chyba była w jeszcze większym szoku. Nancy aż oczy mrużyła jak Pani ją głaskała.:) jednak miałyśmy małą wymianę zdań, bo Pani jest przeciwna sterylizacji. Mówi, że tamta sunia przez 14 lat miała cieczki, nigdy nie było szczeniąt, ciąże urojonę czasami, ale nigdy nie chorowała. A znajomi sterylizowali suki po pierwszych cieczkach i teraz mają problem z trzymaniem moczu. Dlatego ma się zastanowic, porozmawiac ze znajomymi. To nie jest regułą, czy psina zachoruje bez strylki, czy z i jak to jest z tym trzymaniem moczu. Szkoda będzie domu, naprawdę.
  3. Jaka zmiana.. :) to jest budujące, a zarazem przerażające. Każdy psiak ze schronu to kanapowiec :roll: a domów brak. Ale baardzo się cieszę, że Poli się udało :)
  4. Wybaczcie ciszę, to nie był dobry dzień.. Pani dzwoniąca z Metra zastanawia się nad adopcją Nancy, w ciągu tygodnia ma mi dać odpowiedź. Zulugula, której bardzo dziękuję, umawia się na spotkanie z panem z Bemowa, w sprawie adopcji małej. Jak coś trzeba szukać transportu Krk-Wwa. Zostaje czarnuch :roll: proszę pomóżcie mi coś znaleźc, on na pewno znajdzie dom. Były dwa telefony z Metra o niego, ale już z rozmowy wyszło co to za ludzie byli :roll: dziś stała się tragedia i nie mam do niczego głowy..:-( powinnam teraz byc gdzie indziej, ale muszę z psiakami zostac. Psy chyba wyczuły, że dziś mnie nie bawią ich dokazywania i padły jak kawki.
  5. [quote name='chita']i jak tam wizyta:roll:dzwonil ktos??[/quote] W ciągu tygodnia mam miec odpowiedź, czy Nancy ma dom. Przepraszam, napiszę jutro więcej, bo nie mam dziś do tego głowy...
  6. Weronika13 to była odpowiedź na "elyta".. O tym mówię. Ale ja nie szukam zaczepki, ani nikogo nie oceniam, internet daje [U]anonimowość[/U]. Nie wiemy kto jest kim.. Nie możemy dawać się sprowokować, ani zamykać w jakimś "kręgu"..
  7. A moim skromnym zdaniem:oops: nie można atakować wszystkich "nowych" na tym wątku..:roll: ja cały czas czytam co się dzieje, nie mam nic mądrego do napisania i zaoferowania to się nie odzywam. Ale ta osoba napisała szczerze co myśli i co napisała "od siebie" w odpowiedzi, a została totalnie zignorowana. Wszędzie w artykułach jest podawana informacja o Dogo i tym wątku (czasem bezpośrednio link), nie wszyscy są źli. Fakt, były trolle, które w beznadziejny sposób się obnażyły tu. Ale chyba jednak nie wszystkim los zwierząt jest obojętny i to co robi P. Nie możemy każdego atakować, bo przecież potrzebujemy wsparcia osób nie tylko z forum i organizacji pro-zwierzęcych. W Krk nie do końca ludzie są uświadomieni, gdyby tylko były fundusze można by oplakatować miasto ze zdjęciami i informacjami. Ale pieniądze są potrzebne gdzie indziej, dla psiaków/kotów, więc zachęcajmy ludzi inaczej..
  8. Alee ulga :lol: strachu napędziły tylko..
  9. Ale ona śliczna :loveu: drobniejsza od Nancy :lol: trzymamy kciuki za operację ;)
  10. Przed chwilą dzwoniła dziewczyna, ale niepełnoletnia...:roll:
  11. Jak tak patrzę na wszystkie swoje, to... całym sercem jesteśmy z Wami :) i trzymam kciuki za dzielną Dziewczynkę i za Ciebie :oops:
  12. Halbinko trzymajcie się tam dzielnie, co teraz Mała musi przeżywać :-( jaka jest szansa...?:-(
  13. Czy psiaki były gdzieś zamykane, że może się teraz małemu coś źle kojarzyć?:roll:
  14. No i Nancy ma jeszcze cieczkę...:roll:
  15. [quote name='zaginiona sara']jesli tylko beda do siebie pasowac i wszystko bedzie ok. to prosze niech mala ma domek juz wiem ze ciezko bedzie ale jesli nie jest daleko bedziesz mogla ja czasem odwiedzic[/quote] Wiesz, to wszystko będzie zależeć od Pani. Bo ja na siłę nie wepchnę komuś psa. Zobaczę jak wypadnie wizyta, jak się pani będzie zachowywać. Znam Nancy najlepiej i tak też dla niej chcę. Ona mi ufa i nie mogę zawieść.,. Jeśli pani zakocha się w małej i będzie dom okey, ją zostawię. A może jakąś starszą znajdę? Nie mam pojęcia na razie. Ja wiem, że chcesz dla niej najlepiej, ale to psiak z problemami do tej pory. Jest o niebo lepiej, ale dom musi być idealny ;)
  16. Jutro tam jadę, to samotna pani, pracuje w szpitalu, więc psiak będzie kilka godzin sam musiał zostawac,.. Zobaczymy jutro.:roll:
  17. [quote name='chita']o jenyyyy:loveu: jakie fotki:loveu: robilam im gumtree i dzis rano przyszedl mail ze usunieto bo wg ich regulaminu mozna wystawic ogloszenie jednemu psakowi a ja im zrobilam razem:roll: moge wieczorem im porobic osobno;)[/quote] A co to za regulamin?:crazyeye: mi nie chcą na gumtree zdjęcia wejść :angryy: widzicie jaki mam porządek koło łóżka?:eviltong::oops: Psy chyba odkryły w sobie talent dekorowania wnętrz, bo wszystko jest przestawiane :diabloti: nie mogę się napatrzeć na nie :) w Nancy się tak wtulają, gryzą, zaczepiają, a ona to bardzo dzielnie to znosi, choć czasem patrzy na mnie czy wolno jej warknąć :eviltong:
  18. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/3182941ce8e34045med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/dd49f68410656145med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/91cdf667d222fe62med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/60bdcd0e69a466d3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/4602bebd31df8457med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/91cdf667d222fe62med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/56/db5d7177cc7a5ba0med.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/3182941ce8e34045med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/dd49f68410656145med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/91cdf667d222fe62med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/56/60bdcd0e69a466d3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/56/4602bebd31df8457med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/91cdf667d222fe62med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/56/db5d7177cc7a5ba0med.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Marlena:)']Soemko,dasz radę zrobić lepsze zjęcia? Na tych strasznie mało widać :roll:..[/quote] Właśnie w tym problem, że dysponuję tylko aparatem w telefonie..:oops: poza tym tylko jak śpią da się im zrobić foty, niemożliwe jest inaczej:roll: nie mam od kogo pożyczyc aparatu, bo współlokatorki robi jeszcze gorsza niż moja komórka...:shake:
  21. Chyba mają gumtree.. ale zaraz im wystawię jeszcze raz. Nie dam rady wziąć 3 psów do domu + torby.. Z busa mie wyrzucą :eviltong: To nie są psiaki, które siądą na kolanach i prześpią podróż :roll: poza tym moja ONka znów choruje, masa badań robiona i będę z nią jeździć do weta/wetów, bo to już ludzkie pojęcie przechodzi ile czasu ją leczą :angryy:
  22. [quote name='Basia1968']Karinko - jakby co to Nancy do mnie przyjedzie na 10 dni na ferie[/quote] Kochana Nancy ze mną wraca do domu, o ile nie zostanie u tej pani :roll: ja mam 2 szczylki jeszcze, cudne, urocze, ale od razu dziewczynom mówiłam, że 10/11 lutego wracam do domu i nie dam rady wziąć wszystkich.. Mają wszystkie allegro, ogłoszenia, były w Metrze i nic konkretnego :shake:
  23. [quote name='Bazyliah'] I jak szykują się jakieś fajne domki?[/quote] No właśnie..:shake: małe mogą max. do 10 być u mnie. Metro nie zdało egzaminu, robi się nerwowo. Jutro jadę na wizytę do Pani z Krk, biorę sunie obie. Jakaś sunia na pewno dom znajdzie jak nie moje to inna bida, ale co dalej? Czarny jęczyd*pa zostanie i będzie niefajnie..:roll: Jeszcze w maju jadę na 10 dni do Niemiec, bo wygrał nasz projekt i takie coś z Wwa sponsoruje nam wszystko i Nancy musi znaleźc dom, a z ogłoszeń cisza. Jusstyna85 z Chitą robiły i nic..
  24. Żeby nie było, że jesteśmy niegościnni :diabloti: Witamy :loveu: przynieście nam szczęście i domki.. :mad:
  25. [quote name='Mysia_']maluchy szukajcie domków, bo czas ucieka![/quote] No właśnie, a Metro nie przyniosło takich skutków jak chciałam :roll: zaczyna się robic nerwowo, bo one są tak urocze i wyjątkowe, że domki to kwestia czasu, a ja go nie mam za dużo :-(
×
×
  • Create New...