Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Nie da się chyba do jutra sprawdzić domu... Może uda się jakoś łączony transport zorganizować później.. :roll:
  2. Gwiazdeczko, maleństwo cudne proszę Cię nie daj się, teraz będzie lepiej! Jednemu maleństwu ostatnio nie zdążyliśmy pomóc, Ty masz cudowną opiekę!
  3. Zuch dziewczynka :) wierzę bardzo w te maleństwa..
  4. Jeśli by miał odpowiednią dawkę ruchu, to akurat nie ma problemu.. Mam sporo znajomych co mają potężne psy w blokach, w liczbie "kilku" i dają radę, a psy szczęśliwe.. Ale to trzeba być świadomym.. No nie wiem, czasem wizyta przed adopcyjna daje możliwość oceny, a jak nie ten to może inny by u nich dom znalazł.. Martynko myślisz o tym domku poważnie, szukamy kogoś na wizytę?
  5. [quote name='MartynaP']wiedza własnie ...chca miec drugiego psiaka[/quote] A skąd są? Transport by był potrzebny?
  6. A skąd Ci Państwo? Wiedzą, że on duży będzie. On pewnie teraz już te 4kilo ma :razz:
  7. Pisałam do znajomej wet, z prośbą o zinterpretowanie wyników.. i tak jak pisze Budrysek...:-( [I]"Nie mam teraz czasu czytać wątku, ale wyniki są złe. Ona ma potworną anemię. Czy wiadomo dlaczego? Z takim niskim poziomem czerwonych krwinek tak w zasadzie powinna już nie żyć:-( Nie ma krwi, nie ma hemoglobiny, więc jest niedotleniona, bo brakuje transportera tlenu. Ogólnie rokowanie jest kiepskie. Jak będę miała chwilę to popatrzę o co chodzi, ale ona jest pod opieką weta tak?" :placz: [/I]znowu mi się płakać chcę..
  8. I co tu robić.. :-( jakbym chociaż jeszcze tydzień w domu zostawała, to bym go do siebie wzięła.. Ale wracam do Krk, a tam kolejne 2 szczeniaki przyjadą.. a 4 psy to już by przesada była... Za dużo tego :shake::-(
  9. I nasz kochany śnieg.. Nancy próbowała chyba znaleźć Nusiową kość :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/6a7b541f8f94c90cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/2673062725b35cbfmed.jpg[/IMG][/URL] Taka jestem odważna, gotowa bronic podwórka :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/c375fbb388592149med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/8071090898cc77f5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/c2c5bf5d6f29eaefmed.jpg[/IMG][/URL] bez skutku...
  10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/db1f30863d34361cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/bc3d5e1ceee176a4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/9fa79dffe4a62960med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/4bcdf016d7d55407med.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='basia'] A gdzie ten bannerek? :crazyeye:[/quote] W naszych podpisach :eviltong:
  12. [quote name='Owieczka']Moze mysleli ze się utopią :angryy: albo coś w ten deseń :mad:[/quote] Co za..... :shake: nie będę się nawet zastanawiać, co z resztą miotu.. MartynaP ciekawy okres Cię czeka teraz :)
  13. Jak można takie cuda wyrzucić :-o chociaż odchować mogli :-(
  14. Nikt z Krk za zwrot kosztów by nie mógł jechać?:-( Taka szansa dla psiny...
  15. A Twoja rodzina ile czasu mu/nam daje? Ile tam może być?
  16. Oby więcej takich domków ! :)
  17. Jeśli jest zdrowy to, w przypadku gdyby się znalazł DT, nie byłby problem.. Wygląda ładnie, nie jest wychudzony.. Ale pogoda się zmienia i o choróbsko nie trudno :shake: wysłałam jeszcze link dalej.. może..:roll: nie dajmy mu iść na łańcuch :-(
  18. A Ty znowu szalejesz :mad: ja już nie liczę ich, bo straciłam rachubę.. Potrzeba Ci czegoś? Mogę dziś albo jutro podjechać :razz: Nie bijcie za offa :oops: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilnie-dom-dla-szczeniaka-inaczej-buda-lancuch-ostrowiec-swietokrzyski-132377/[/url] macie pomysł?
  19. Nikt nie jest w stanie wziąc go na DT?:-( Może udałoby mi się go podrzucić do Krk w weekend, jakby się coś znalazło... To będzie piękny, duży pies...
  20. Mocna siła perswazji :) a będziesz miała go jak odebrać z Zamościa? To ja będę na Waszą trójkę czekać, co z wizytą dla Twojej suni?
  21. Trzymamy ! Ona już bez robaków? Wymarzło się maleństwo, głodowało.. W czas zareagowałyście, musi być dobrze :)
  22. Ja chcę żeby były zdrowe i szczęśliwe ... Ale mi smutno z powodu tego biedactwa..:-( dam Wam znać jutro, muszę się przespać z tym wszystkim. Dobrze, że "Dubeltówka" trafiła do Ciebie, a nie umarła w schronie.. Sigma jest w podobnym stanie, jak był Biszkopt chyba. Pozostałe maleństwa też są w takim? Przepraszam, że tak pytam, ale ja nie mam takiego doświadczenia i muszę się przygotować, żeby maleństwa miały dobrze.
  23. :placz: tak mi przykro....:-(
  24. Sterylizacja będzie? Cieszę się, że się ułożyło..
  25. Wiem, że miałam dziś wstawić fotki.. Wróciłam do domu, miałam tak dobry humor, ale weszłam na dogo... Suńka - cudo przecudowne, które najprawdopodobniej miało być u mnie w przyszłym tygodniu, odeszła za TM :placz: była prześliczna.. I taka słaba, skazana od urodzenia na śmierc :-( Co do Nancy, została z moim bratem. Brat bał się bez smyczy ją puścic na podwórko, a jak się odważył to ona nie wysza z nim. Dopiero jak ją zapiął. Mało jadła, siedziała cały czas w oknie.. Dziś był szał radości :) Wariat Kochany.. pilnuje mnie strasznie ;) foty jak najszybciej się da.. Teraz łeb mi pęka .
×
×
  • Create New...