Nikomu nic się nie znudziło :shake: ale tyle tych bid...
tyle maleństw odchodzi za wcześnie :-(
MAlutka tu już się nie wygłupiaj, sio do domku z porządnymi kupkami w pakiecie!
[quote name='peate']bidulek mały :candle:
mam nadzieję, że to nie to słodkie maleństwo z tym oryginalnym noskiem :shake:[/quote]
:placz::placz: ta ...:placz::placz: (*)
[quote name='Dyzia']Biedne psinki:placz:Niech znajdą przynajmniej DT:placz:[/quote]
Mają już DT ;) nawet bardzo dobre.. :loveu:
czekamy na więcej info od Zuluguli :)
Bardzo mi przykro Basiu :-( trzymaj się dzielnie. Jeśli będziemy mogły pomóc jakoś to pisz..
[I]pamiętaj, że po burzy[/I][I] zawsze [/I][I] wychodzi słońce..[/I]
[quote name='MartynaP']pilnie tymczas!!!![/quote]
Dzięki Martynko za info.. Niestety, nie pomogę :-( nie teraz... W przyszłym tyg przyjadą do mnie 2 zamojskie malce, jeden z rozszczepem noska, nie wiadomo czy przeżyje.. jest taka maleńka :placz:
Obie nie wyglądają za ciekawie.. ale to kwestia czasu :) na szczęście. Biszkopt też przyjechał z olbrzymim brzuszkiem, ale też z wszystkimi kostkami na wierzchu :-(
Ale ona maleńka, ale mam nadzieję, że to tak po tatusiu, a nie w wyniku niedożywienia itd..:roll: A ta beżowa sunia bez rodzeństwa była?
Czekamy na Jogi :)
[quote name='jolek68']czyli jakiś domek chce Soema :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Jeśli będą kochać, karmić to mogę się zastanowić.. :eviltong:
To pewnie jakiś dzięcioł z Cafeanimal bo ja wystawiam psiaki pod tym nickiem..:lol:
[quote name='rufusowa']Ciotka a moze zrobisz jakies nowe fotki Nancy? :cool3:
najlepiej śniegowe i w porównaniu z Twoją sunią - zeby wielkosc było widać ;)[/quote]
Fotki mam.. na aparacie :oops: jutro wrócę z Krk i wstawię, co do zdjęć z Nuśką - nie wiem czy to całkiem bezpieczne dla Nancy, ale spróbujemy :) na odległość..
Nancunia zostaje dziś z moim bratem, jadę do Krk i wracam jutro. Zobaczymy czy bardzo mu da popalić :roll: jadę jeszcze teraz kupię jej jakieś gryzaki na poprawę humoru... Zdjęcia jutro wieczorem - obiecuję :oops: dziś jej robiłam w śniegu (dosłownie, bo ona nurkuje w najgłębsze zaspy :evil_lol:)
Bianka jest bardzo wyrozumiała :eviltong: Basiu, a gdzie Twój TŻ w tym łóżku? :razz:Jakbyście więcej zwierzów mieli, to by Wam ogrzewanie było niepotrzebne, pies z przodu grzeje, kot z tyłu :lol: