Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Nikomu nic się nie znudziło :shake: ale tyle tych bid... tyle maleństw odchodzi za wcześnie :-( MAlutka tu już się nie wygłupiaj, sio do domku z porządnymi kupkami w pakiecie!
  2. J3nny jaki jest powód oddania? Ja tak kocham boksery, mój TŻ też, sam ma sunie .. Ile ma czasu?:roll:
  3. [quote name='peate']bidulek mały :candle: mam nadzieję, że to nie to słodkie maleństwo z tym oryginalnym noskiem :shake:[/quote] :placz::placz: ta ...:placz::placz: (*)
  4. [quote name='Dyzia']Biedne psinki:placz:Niech znajdą przynajmniej DT:placz:[/quote] Mają już DT ;) nawet bardzo dobre.. :loveu: czekamy na więcej info od Zuluguli :)
  5. Widać, że im zależy.. Macie kogoś takiego?
  6. Zdrowiej Gwiazdeczko ! [SIZE=1]Jedno z maleństw, które miało do mnie przyjechać jest już za TM :placz:[/SIZE]
  7. Bardzo mi przykro Basiu :-( trzymaj się dzielnie. Jeśli będziemy mogły pomóc jakoś to pisz.. [I]pamiętaj, że po burzy[/I][I] zawsze [/I][I] wychodzi słońce..[/I]
  8. [quote name='jogi']maleństa już nie ma:-( napisze później więcej [/quote] Jak to?:-(
  9. Ajajaj.. to 50km ode mnie... :roll:
  10. [quote name='MartynaP']pilnie tymczas!!!![/quote] Dzięki Martynko za info.. Niestety, nie pomogę :-( nie teraz... W przyszłym tyg przyjadą do mnie 2 zamojskie malce, jeden z rozszczepem noska, nie wiadomo czy przeżyje.. jest taka maleńka :placz:
  11. [quote name='AMIGA']Niestety, wszystko załatwiałysmy na pw:shake:[/quote] wysłałam już numer :)
  12. [quote name='Soema']Jak się mi miejsce zwolni, to się odezwę..[/quote] Skaczą cholery :mad:
  13. Jak się mi miejsce zwolni, to się odezwę..
  14. Zaznaczę... szkoda, że wcześniej tego wątku nie widziałam. Wy DT tylko w okolicach Wwa szukacie?
  15. Nawet takie cuda los nie oszczędza....:-(
  16. Wygląda jak narysowana :lol: uszy zabójcze... :) CUDO !:loveu:
  17. Obie nie wyglądają za ciekawie.. ale to kwestia czasu :) na szczęście. Biszkopt też przyjechał z olbrzymim brzuszkiem, ale też z wszystkimi kostkami na wierzchu :-(
  18. Ale ona maleńka, ale mam nadzieję, że to tak po tatusiu, a nie w wyniku niedożywienia itd..:roll: A ta beżowa sunia bez rodzeństwa była? Czekamy na Jogi :)
  19. [quote name='jolek68']czyli jakiś domek chce Soema :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Jeśli będą kochać, karmić to mogę się zastanowić.. :eviltong: To pewnie jakiś dzięcioł z Cafeanimal bo ja wystawiam psiaki pod tym nickiem..:lol:
  20. [quote name='rufusowa']Ciotka a moze zrobisz jakies nowe fotki Nancy? :cool3: najlepiej śniegowe i w porównaniu z Twoją sunią - zeby wielkosc było widać ;)[/quote] Fotki mam.. na aparacie :oops: jutro wrócę z Krk i wstawię, co do zdjęć z Nuśką - nie wiem czy to całkiem bezpieczne dla Nancy, ale spróbujemy :) na odległość..
  21. [quote name='funia']No to czekamy .....[/quote] Ja też czekam i trzymam kciuki :roll:
  22. [quote name='jogi']czyli co przyjeżdzają dwa??[/quote] Ja mogę dwa później wziąć, jeśli Dubeltówka nie znajdzie domu ;)
  23. Nancunia zostaje dziś z moim bratem, jadę do Krk i wracam jutro. Zobaczymy czy bardzo mu da popalić :roll: jadę jeszcze teraz kupię jej jakieś gryzaki na poprawę humoru... Zdjęcia jutro wieczorem - obiecuję :oops: dziś jej robiłam w śniegu (dosłownie, bo ona nurkuje w najgłębsze zaspy :evil_lol:)
  24. Tylko go kochać :loveu: on coś ma z tymi miskami i czapkami :eviltong:
  25. Bianka jest bardzo wyrozumiała :eviltong: Basiu, a gdzie Twój TŻ w tym łóżku? :razz:Jakbyście więcej zwierzów mieli, to by Wam ogrzewanie było niepotrzebne, pies z przodu grzeje, kot z tyłu :lol:
×
×
  • Create New...