-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='black_sheep']Witam, ja wizyte przeprowadziłam tak jak obiecałam w środę. O jej wyniku poinformowałam Evelke. Piszę, bo widzę że nic tu się nie dzieje, żeby nie było że czegoś nie zrobiłam.[/QUOTE] Wiemy, dziękujemy :) ludzie się z nami kontaktowali. wszystko ustalone. ;) więcej szczegółów wkrótce, mam nadzieję, że się sytuacja powodziowa uspokoi jak najszybciej :( -
To jest błędne koło..:shake: Klaudus, masz mleko dla małych? Jaką karmę jedzą Twoje psy, będę rozmawiała z hurtowniami, może się coś uda zrobić? Ale teraz ludzie pomagają powodzianom.. Ja też zaraz lecę, Kochana tak jak Ci pisałam wczoraj - tu jest katastrofa, kataklizm nie wiem jak to opisać :( Może napisać do Bounty, Bianki1 albo Dody w sprawie szczeniąt.. Czy tam jest druga ciężarna suka?
-
Czy Wy czytacie wątek? Klaudus pisze, że nie może liczyc na pomoc żadnej Fundacji. Gdzie mają zabrac te psy? Humanitarne, niehumanitarne.. to nie jest sprawiedliwe, ale jeśli te psiaki mają umrzeć na wirusówki/w wyniku zaniedbania w ogromnych mękach, to lepiej uśpić. "Lepiej".. można się czepiać każdego słowa. Macie jakieś DT/DS dla tych i innych psów? Weźmiecie za nie odpowiedzialność? Klaudus jest sama w Pszczynie, zawalona po sufit psiakami. Może ktoś weźmie na odchowanie szczeniaki 2tygodniowe? Ja miałam w wakacje jednego, już widzącego i dał mi nieźle popalić.. Ania świadkiem. Jak mamy walczyć z bezdomnością unikając aborcyjnych i usypiania ślepych miotów? Nikt nie robi tego z uśmiechem na twarzy, ale trzeba wybrać mniejsze zło. I spada to na nas, ludzi kochających zwierzęta. Mleko dla szczeniąt, by nie łapały w przyszłości wirusów itd. to potężny koszt, kto się podejmie? Mnie umierał na rękach szczeniak chory na nosówkę. Nigdy tego nie zapomnę, ile takich psów teraz w schronach umiera?? Ludzie są beznadziejni.. Tej kobiecie trzeba odebrać psy, a brak miejsc. Jestem załamana całą tą sytuacją w Polsce.
-
Neris, szczęście w nieszczęściu, że niedaleko nas wały trzasnęły ... Trzymajcie się.
-
Dziewczyny.... to jest ogromna tragedia :( jakoś nie docierało do mnie, jak ogromne zniszczenia powstały :( Jutro będę szukała punktu przetrzymywania zwierząt w Sando, o ile takowy jest :shake:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Soema replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Szarotka czytaj uważnie wątek, każdy pisze że Biafra codziennie dojeżdża do siebie i do hotelu Ksery dokarmiać zwierzęta. Dziś Biafra mi mówiła, że na weekend opiekunkę i nocleg ma. Jak wyjeżdżałam z Krk, to akurat lało.. :shake: Ale to co zobaczyłam w Sandomierzu.. dziewczyny to jest tragedia :( ludzie nie poodpinali psów z łańcuchów.. martwe koty.. :( -
Numer do Germaine 609 00 25 00 dzięki ;)
-
Jajeczko, ktoś z KTOZu zaraz zadzwoni. Trzymaj się
-
[quote name='Niebieska713']Jesli nie znajda zastepczej mamki,to na pewno umra...:-( :-( :-([/QUOTE] Nie na pewno. Można je odkarmić. Ale czy Klaudus rozważacie uśpienie, póki nie widzą?
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
To nie są to bracia? A brat i siostra? Aaaa ja chcę suczkę :( te psy są genialne... -
[quote name='agnieszka881']moze udaoby sie zoorganizować np zbiórke na uczelniach i szkołach np w stalowej woli , rzeszowie? to jest niedaleko przecież[/QUOTE] Każda pomoc na wagę złota, wiele rodzin straciło wszystko, ale i zwierzaków tam masa..:shake:
-
[quote name='krakowianka.fr']jajeczko - jakies pci sa te pieski u Ciebie? Samce.....
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Możecie słać ;) pomóżcie wydać Pusię i Asię, a bierzemy wielkoluda :) Ich jest tam 4?? Ale dwa chyba większe, identyczne? -
[quote name='keria']Ja potrzebuję domu tymczasowego dla suczki bardzo pilnie!! oto wątek http://www.dogomania.pl/threads/186051-Wo%C5%82anie-o-pomoc!!!!-Starsza-suczka-utopka-w-potrzebie!!! Przeczytaj post Asior. Odwieźcie sunie do schroniska. Bo te psy się w końcu pogubią...:shake:
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Tak to tam :grins: może nie umierałam, ale mimowolnie się chciałam oddalić ;) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7dsRdPdPZI/AAAAAAAABh0/z85anU8m-vI/IMGP9943.JPG[/IMG] tu widać łeb jednego :) a tu się otrzepuje [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S7dsUs4GJgI/AAAAAAAABiE/2suOu-prUGw/IMGP9947.JPG[/IMG] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ooo, a gdzie taki tłum jedzie? Super! Muszę poszukać, które to. A te dwa wielkie miśki, na wybiegu z prawej strony domu Wahl, ile oni mają? -
My same zabrałyśmy do niej psy, bo takie dostałyśmy przez telefon polecenie. Psów wraca sporo, nie rozumiem trochę osób, które brały po 3-10 psów, bo naprawdę sporo osób wieczorem odeszło z niczym :shake: i tak pocieszające, że sporo zostanie w domach. To jest sukces.
-
Podziwiam :loveu: bossssski :) niezły pieron z niego będzie ;)
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
A jakie psy dziś wyjechały? -
Iwona, nie ma co szukać podwójnego dna. Sytuacja jest nieciekawa, nic na siłę. Czy ktoś może pomóc w transporcie?
-
Mój tata będzie dziś z REMBERTOWA jechał do Sandomierza, może będzie mógl coś wziąć. Jeszcze nie wiem którędy dojedzie. :shake:
-
Fale uderzyła też w Sandomierz i Tarnobrzeg... ludzie zostawili psy samym sobie. Taki rejon :( Potrzebne koce, wsparcie karmą itd.. Tam nie ma takiego pospolitego ruszenia jak w Krakowie, jeśli ktoś może jakoś pomóc, może ma tam rodzinę w pobliżu, proszę.. http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC